Kayseri Hemşire Arıyorum

Kayseri'de 9 Hemşire
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Kayseri Hemşire Bul

  30 yaşında
  2 yıl tecrübeli
  Talas - Kayseri
  5.0 (1)

  11.06.2024

  Hemşire olarak çalışabilirim.

  23 yaşında
  28.000-30.000 TL / Aylık
  4 saat önce aktifti
  Kocasinan - Kayseri

  Hemşirelik mezunu olduğum için bakım verme konusunda bilgiliyim.

  19.07.2024

  Hemşire olarak çalışabilirim.

  Hemşirelik mezunu olduğum için bakım verme konusunda bilgiliyim
  23 yaşında
  10 saat önce aktifti
  Kocasinan - Kayseri

  Bugün

  Hemşire olarak çalışabilirim.

  22 yaşında
  Kocasinan - Kayseri

  30.06.2024

  Hemşire olarak çalışabilirim.

  23 yaşında
  3 ay tecrübeli
  Kocasinan - Kayseri

  Arayin detayli konusalim

  04.07.2024

  Hemşire olarak çalışabilirim.

  Arayin detayli konusalim
  60 yaşında
  32 yıl 9 ay tecrübeli
  18.000-20.000 TL / Aylık
  Kocasinan - Kayseri

  Bakıma ihtiyacı olanlara sevgi ile yaklaşırım

  20.06.2024

  Hemşire olarak çalışabilirim.

  Bakıma ihtiyacı olanlara sevgi ile yaklaşırım
  48 yaşında
  +30.000 TL / Aylık
  Kocasinan - Kayseri

  14.06.2024

  Hemşire olarak çalışabilirim.

  28 yaşında
  Talas - Kayseri

  Aktif olarak fakültede hemşire olarak görev yapıyorum ek işe ihtiyacım olduğu için yara bakımı evde bakım ilaç uygulama konusunda yardımcı olabilirim yaşlı ... (Devamı için tıklayın)

  24.04.2024

  Hemşire olarak çalışabilirim.

  Aktif olarak fakültede hemşire olarak görev yapıyorum ek işe ihtiyacım olduğu için yara bakımı evde bakım ilaç... (Devamı)
  24 yaşında
  1 yıl 6 ay tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Melikgazi - Kayseri

  HEMŞİREYİM AMA KENDİ İŞİMİ YAPMAYİ TERCİH ETMİYORUM 2 SENEDİR HASTA BAKİCİLİK VE REFAKATÇİ HASTANIN YARA BAKIM, TANSİYON ÖLÇÜMÜ, İLAÇ TAKİBİ GİBİ BİR ÇOK KO... (Devamı için tıklayın)

  19.03.2024

  Hemşire olarak çalışabilirim.

  HEMŞİREYİM AMA KENDİ İŞİMİ YAPMAYİ TERCİH ETMİYORUM 2 SENEDİR HASTA BAKİCİLİK VE REFAKATÇİ HASTANIN YARA BAKIM... (Devamı)

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !

  Kayseri'de Hemşire Ücretleri

  Kayseri'de Hemşire ücreti, hemşirenin deneyim ve eğitimine, uygulanacak hizmetlerin detayına, oturduğunuz semte, çalışma şekline göre (yatılı, gündüzlü, saatlik) değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama aylık hemşire ücreti 18.500 TL ‘dir.

  Kayseri'de Hemşire Ücreti

  Kayseri'de Hemşire Ücreti: 17.500 TL - 28.000 TL

  Kayseri'de Hemşire'nin Görevleri

  Kayseri'de Evde hemşire hizmeti sayesinde bebeğiniz yeni doğduğunda anneye ve bebeğe yenidoğan bakım desteği, hastalarınız için serum takma, kan verme, yara bakım, pansuman gibi hizmetler evinize geliyor. Alanında uzman hemşireler ihtiyacınıza göre ister tam zamanlı, ister günün belirli saatlerinde size ve sevdiklerinize evinizde destek oluyor. Hemşire desteği hizmetinin süresi tedavi gördüğünüz hastanenizin yönlendirmesiyle konulan tanıya bağlı olarak ve sizin ihtiyaçlarınıza göre değişmektedir.

  Kayseri'de Hastalar İçin Hemşire'nin Görevleri

  • Serum Takma, Serum Takip, Serum Çıkartma,
  • Sonda Takma- Çıkartma,
  • Enjeksiyon: I.M, I.V., S.C.,
  • Küçük, Orta, Büyük Yara Bakımı ve Pansuman,
  • Lavman Uygulama,
  • Mesane İrrigasyonu,
  • Sütür Alma,
  • Damar Yolu Açma,
  • Damar Yolu Çıkartma,
  • Port İğnesi Değişimi,
  • İlaç Takipleri

  Kayseri'de Bebek Hemşiresinin Görevleri

  Bebeklerin doğumdan sonraki ilk bir aylık dönemi yenidoğan dönemi olarak kabul edilir ve bu dönem anne ile bebek arasındaki iletişimin kurulduğu en önemli dönemlerden biridir. Bu dönem içerisinde ne kadar süre bebek hemşireliği hizmeti almak istediğinizin kararı ise size bağlıdır.
  • Bebeğinizin günlük bakımında hizmet verir,
  • Anneye bebeği emzirmeye alıştırmada destek sunar,
  • Bebeğin banyosunu yaptırır, nasıl banyo yaptırılacağını öğretir,
  • Bebeğin göbek bağının bakımını yapar,
  • Bebek sezeryan dünyaya geldiyse annenin pansumanını yapar,
  • Bebeğin anne sütü yeterli gelmediğinde mama ile beslenmesini sağlar,
  • Bebeğin uyku düzeninin oluşturulmasını sağlar,
  • Bebeğin gelişim takibini yapar.

  Evde Hemşire Çalıştırmanın Avantajları

  Hastanın yatalak veya kalkamayacak kadar güçsüz kaldığı durumlarda, kemiklerinde, eklemlerinde ve kaslarında dezenforme meydana gelmemesi ve ciddi atakların ortaya çıkmaması için, evde hemşirelik hizmeti hayati önem taşımaktadır.

  • Evinizde sağlık hizmeti alabilirsiniz,
  • Size ve sevdiklerinize özel bir bakım avantajı sağlar,
  • Hastane psikolojisini yaşamazsınız,
  • Hastaneye gitme süresi olmadığından zamandan tasarruf edersiniz,
  • Enfeksiyon riskini azaltır,
  • Gizliliğiniz en üst seviyede olur,
  • Kişinin yaşam kalitesini yükseltir,
  • Sevdiklerinizle zaman geçirmenize olanak sağlar,
  • Hastanın ve yakınlarının yaşam kalitesini yükseltir,
  • Sağlık hizmetine anında hemen ulaşabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kayseri'de Yatılı Hemşire Fiyatları Ne Kadar?


  Kayseri'de Yatılı Hemşire fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Hemşire ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Hemşire ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Hemşire maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Hemşire ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Hemşire ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Hemşire adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Hemşire güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Kayseri'de Hemşire adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Hemşire olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Kayseri'de Hemşire arayanlar ile diğer illerde Hemşire arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Hemşire ilk iş başı yaptığında yanında olun.