Filipinli Bakıcı Arıyorum

6 Filipinli Bakıcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Filipinli Bakıcı Bul

  33 yaşında
  9 ay tecrübeli
  14.000-16.000 TL / Aylık
  Bakırköy - İstanbul(Avrupa)
  5.0 (1)

  Part time iş arıyorum

  24.04.2024
  Part time iş arıyorum
  42 yaşında
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Çekmeköy - İstanbul(Anadolu)
  1.0 (1)

  I prefer stay out job in asian side

  27.01.2024
  I prefer stay out job in asian side
  50 yaşında
  6 yıl 3 ay tecrübeli
  Kağıthane - İstanbul(Avrupa)

  Hi i am from Philippines 45 yrs old i speak Turkish and English fluently. 16 yrs work experienced in Turkey good nanny.

  13.05.2024
  Hi i am from Philippines 45 yrs old i speak Turkish and English fluently. 16 yrs work experienced in Turkey go... (Devamı)
  Popüler
  42 yaşında
  1 yıl tecrübeli
  18.000-20.000 TL / Aylık
  Kağıthane - İstanbul(Avrupa)

  Hi Im Cheryl, I have a teaching experience for 13 in the Philippines, and with that experience I developed the passion and skills in working with kids and a... (Devamı için tıklayın)

  26.04.2024
  Hi Im Cheryl, I have a teaching experience for 13 in the Philippines, and with that experience I developed the... (Devamı)
  24 yaşında
  Serdivan - Sakarya

  09.03.2024
  Popüler
  44 yaşında
  2 yıl 11 ay tecrübeli
  18.000-20.000 TL / Aylık
  Mezitli - Mersin

  28.02.2024

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yatılı Filipinli Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?


  Yatılı Filipinli Bakıcı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Filipinli Bakıcı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Filipinli Bakıcı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Filipinli Bakıcı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Filipinli Bakıcı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Filipinli Bakıcı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Filipinli Bakıcı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Filipinli Bakıcı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Filipinli Bakıcı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Filipinli Bakıcı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Filipinli Bakıcı arayanlar ile diğer illerde Filipinli Bakıcı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Filipinli Bakıcı ilk iş başı yaptığında yanında olun.