Afrikalı Bakıcı Arıyorum

25 Afrikalı Bakıcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Afrikalı Bakıcı Bul

  Popüler
  22 yaşında
  2 yıl 6 ay tecrübeli
  24 saat önce aktifti
  Yenimahalle - Ankara
  5.0 (1)

  I am a responsible babysitter, skilled in creating fun, engaging, and educational activities to develope their English skills, while prioritizing children's... (Devamı için tıklayın)

  14.06.2024
  I am a responsible babysitter, skilled in creating fun, engaging, and educational activities to develope their... (Devamı)
  Popüler
  30 yaşında
  Küçükçekmece - İstanbul(Avrupa)
  5.0 (3)

  Hi there. My name is Catherine. I am a lovely Cameroonian young lady. I do not have kids but i love taking care of them and the love me back ;) I can say th... (Devamı için tıklayın)

  02.06.2024
  Hi there. My name is Catherine. I am a lovely Cameroonian young lady. I do not have kids but i love taking car... (Devamı)
  Popüler
  30 yaşında
  1 yıl 10 ay tecrübeli
  Küçükçekmece - İstanbul(Avrupa)
  4.7 (3)

  Merhaba, ben Catherine, 29 yaşındayım. Kamerun vatandaşıyım. İkamet iznim mevcuttur. Bekar ve çocuklarım yok. Az Türkçem var. Sigara, alkol alışkanlarım yok... (Devamı için tıklayın)

  27.05.2024
  Merhaba, ben Catherine, 29 yaşındayım. Kamerun vatandaşıyım. İkamet iznim mevcuttur. Bekar ve çocuklarım yok. ... (Devamı)
  Popüler
  55 yaşında
  3 yıl 6 ay tecrübeli
  Beylikdüzü - İstanbul(Avrupa)
  4.0 (1)

  27.01.2024
  Popüler
  37 yaşında
  3 yıl 5 ay tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Avcılar - İstanbul(Avrupa)
  1.0 (1)

  I am well mannered, educated and energetic who loves children and homely in nature.

  02.06.2024
  I am well mannered, educated and energetic who loves children and homely in nature
  49 yaşında
  Finike - Antalya

  Hello! I am a enthusiastic and responsible worker with a nurturing attitude and 3 years experience with a loving Turkish family. Proven ability to create a ... (Devamı için tıklayın)

  13.06.2024
  Hello! I am a enthusiastic and responsible worker with a nurturing attitude and 3 years experience with a lovi... (Devamı)
  Popüler
  39 yaşında
  10 saat önce aktifti
  Çankaya - Ankara

  Elbattoul Douffi Ankara Yasıyorum Cezayirliyim Türkcem iyi seviye de var , Eşim Türk İnsanlarla ilgili duygularımla calıstıgım ıcın bu işi başarabileceğimi ... (Devamı için tıklayın)

  27.05.2024
  Elbattoul Douffi Ankara Yasıyorum Cezayirliyim Türkcem iyi seviye de var , Eşim Türk İnsanlarla ilgili duygula... (Devamı)
  22 yaşında
  10 ay tecrübeli
  17 saat önce aktifti
  Yenişehir - Mersin

  Çocuğunuz güvende olacak. Buna ek olarak, onunla düzenli olarak konuşarak İngilizce ve hatta Fransızca öğrenme yeteneğini geliştirebilirim. Bana güvenin ve ... (Devamı için tıklayın)

  15.06.2024
  Çocuğunuz güvende olacak. Buna ek olarak, onunla düzenli olarak konuşarak İngilizce ve hatta Fransızca öğrenme... (Devamı)
  26 yaşında
  4 yıl 2 ay tecrübeli
  18 saat önce aktifti
  Sarıyer - İstanbul(Avrupa)

  Çocuklarla vakit geçirmekten hoşlanan, mutlu, arkadaş canlısı, yardımsever bir insanım.

  27.05.2024
  Çocuklarla vakit geçirmekten hoşlanan, mutlu, arkadaş canlısı, yardımsever bir insanım
  26 yaşında
  4 ay tecrübeli
  Ortahisar - Trabzon

  15.06.2024

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  28 yaşında
  Etimesgut - Ankara

  14.06.2024
  42 yaşında
  +30.000 TL / Aylık
  Ataşehir - İstanbul(Anadolu)

  Merhaba, adım Behiye. Cezayirliyim, evliyim ve Türkiyede yaşıyorum Eğitim seviyem üniversite. Çocuklarla ilgilenmeyi ve onlara dil öğretmeyi seviyorum.

  13.06.2024
  Merhaba, adım Behiye. Cezayirliyim, evliyim ve Türkiyede yaşıyorum Eğitim seviyem üniversite. Çocuklarla ilgil... (Devamı)
  Popüler
  24 yaşında
  1 yıl 6 ay tecrübeli
  Çankaya - Ankara

  30.04.2024
  Popüler
  21 yaşında
  Altındağ - Ankara

  Merhaba, Ankara

  19.04.2024
  Merhaba, Ankara
  48 yaşında
  1 yıl 4 ay tecrübeli
  18.000-20.000 TL / Aylık
  İzmit - Kocaeli

  16.04.2024
  20 yaşında
  Keşan - Edirne

  27.05.2024
  24 yaşında
  2 yıl tecrübeli
  Esenyurt - İstanbul(Avrupa)

  07.05.2024
  23 yaşında
  Merkez - Kütahya

  13.05.2024
  25 yaşında
  Odunpazarı - Eskişehir

  11.05.2024
  30 yaşında
  Kartal - İstanbul(Anadolu)

  Ben çalışmak için iş arayan yabancı uyruklu Zainab, onlisans öğrenciyim. 2 yıl boyunca çocuk gelişimi programı okuyor. Sigara içmiyorum, başörtülü Müslüma... (Devamı için tıklayın)

  18.04.2024
  Ben çalışmak için iş arayan yabancı uyruklu Zainab, onlisans öğrenciyim. 2 yıl boyunca çocuk gelişimi programı... (Devamı)

  200.000+
  Mutlu Müşteri

  Tıbbi ihtiyaçları olan annemin bakımından sorumlu olacak bir hemşire arıyorduk ve hastaneden temin etmeye çalıştık fakat olmadı. Araştırmalarımız sonunda siteyi bulduk ve adayları aramaya başladık.Kısa süre içinde birini bulduk ve çalışmaya başladık.

  Berrin S. (Ev Hanımı / Evi)

  Anneme destek olacak, evin kızı gibi olup yardım edecek birisine ihtiyacımız vardı. Danışmanımız sayesinde kısa sürede yardımcımızı bulduk, kendisi de çok iyi birisi. Siteden de çalışanlarından da çok memnunuz. Teşekkürler.

  Mehmet K. (Öğretmen / Emekli)

  Ev işlerine ve çocuklarımıza göz kulak olacak birisine ihtiyacımız vardı. Siteniz aracılığıyla tanıştığımız yardımcımızdan memnunuz ve danışmanımız tüm süreçte yanımızdaydı. Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

  Burcu S. (Kimyager / Özel Sektör)

  Uzun süredir aradığım ev yardımcısı arayışıma bakıcıburada.com sayesinde kısa sürede ulaştım. Tüm sorularıma kısa sürede cevap verip sürecimi hızlandırdığınız için teşekkür ederim.

  Aysen A. (Yönetici / Özel )

  Bakıcıburadadan kısa sürede bulduğumuz adayla 3 aydır çalışıyoruz. Çok memnunuz, kendisi ailemizden biri gibi oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim.

  Erman Ö. (Tekstil Mühendisi / DowAksa)

  Çocuğumu güvenilir sevecen ve birine emanet edebilmek için çıktığım bu zorlu yolculukta, gösterdikleri destekle sürecimi kısa ve güzel bir şekilde sonlandırdım, bakıcıburada çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  Elif H. (Sosyolog / Havacılık Sektörü)

  Tüm süreçle çok ilgisiniz bu konuda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.3.bakıcımızı da sitenizden bulduk. Hepsinden çok memnun kaldık. Hala görüşüyoruz, iletişimdeyiz. Sürecimiz de çok hızlıydı, çok memnunuz bakıcıburada.com''dan

  Emine Ö. (Öğretmen / Devlet)

  Yaşlı hastamızın her türlü bakımından sorumlu olabilecek bakıcımızı site aracılığı ile bulduk. Kullanımı rahat ve güvenilir bir site.Sürecimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

  Sucan Y. (Öğretim Görevlisi / Üniversite)

  Bebeğimize bakması için birini ararken siteyi inceledik ve beğendiğimiz adaylar oldu.İletişime geçerek kısa sürede bakıcımızı bulduk ve sorunu hallettik.Süreci takip eden ilgili bir firma.Destekleriniz için teşekkürler :)

  Tuğçe Y. (Müdür / Omega Motor)

  Bakıma ihtiyacı olmayan yaşlı annemin yanında kalıp işlerine yardım edebilecek birini aramak için siteyi kullanmak istedim.Site aracılığı ile çok kısa sürede yaşlı bakıcısı buldum.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim kullanışlı bir site.

  Fatma G. (Avukat / Kendi Hukuk Bürosu)

  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yatılı Afrikalı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?


  Yatılı Afrikalı Bakıcı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Afrikalı Bakıcı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Afrikalı Bakıcı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Afrikalı Bakıcı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Afrikalı Bakıcı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Afrikalı Bakıcı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Afrikalı Bakıcı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Afrikalı Bakıcı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Afrikalı Bakıcı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Afrikalı Bakıcı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Afrikalı Bakıcı arayanlar ile diğer illerde Afrikalı Bakıcı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Afrikalı Bakıcı ilk iş başı yaptığında yanında olun.