kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Bahçıvan Arıyorum

635 Bahçıvan
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Bahçıvan Bul

  Popüler
  24 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  13 saat önce aktifti
  Yenimahalle - Ankara

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ben 23 yaşındayım. Aşçılık önlisans mezunuyum. Kimya teknisyeniyim. Metalurji ve malzeme mühendisliği öğrencisiyim. Diksiyon ve Temel Oyunculuk eğit... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhaba ben 23 yaşındayım. Aşçılık önlisans mezunuyum. Kimya teknisyeniyim. Metalurji ve malzeme mühendisliği ... (Devamı)
  Popüler
  49 yaşında
  3 yıl 5 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Adapazarı - Sakarya

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ben Derya. Çocuklarla iletişimim kuvvetli, sabırlı, sakin, kaliteli oyunlar oynayan, şarkılar, kavramlar, beceri kazandıran, düzgün türkçe kullanan ... (Devamı için tıklayın)

  13.10.2021
  Merhaba ben Derya. Çocuklarla iletişimim kuvvetli, sabırlı, sakin, kaliteli oyunlar oynayan, şarkılar, kavraml... (Devamı)
  38 yaşında
  9 yıl 2 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Pendik - İstanbul(Anadolu)

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Bahçe bakımı ve temizliği havuz bakımı ve temizliği elektrik ve su tamirat işlerini yapmaktayım

  23.08.2021
  Bahçe bakımı ve temizliği havuz bakımı ve temizliği elektrik ve su tamirat işlerini yapmaktayım
  35 yaşında
  5 yıl 7 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Kütahya

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Hertürlü ortama uyum saglarım çalıştıgım işyeri benim için evimdir ailemdir verilen malzemeyi veya aracı canım pahasına korurum yeni bir hayata başlamak is... (Devamı için tıklayın)

  20.10.2021
  Hertürlü ortama uyum saglarım çalıştıgım işyeri benim için evimdir ailemdir verilen malzemeyi veya aracı canı... (Devamı)
  24 yaşında
  1 yıl tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Yalova

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Sosyoloji mezunuyum. Ağırlıklı olarak psikoloji dersleri de aldım. İletişimim kuvvetlidir. Sıcak kanlı enerjik bir yapıya sahibim. Çocuklarla iyi anlaşırım.

  22.10.2021
  Sosyoloji mezunuyum. Ağırlıklı olarak psikoloji dersleri de aldım. İletişimim kuvvetlidir. Sıcak kanlı enerjik... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Nur Özgül - Ev Hanımı

  Bakıcıburada.comun emeği ve aracılığı ile fazlasıyla bakıcı adayı ile görüşme sağlayarak en uygun adayı buldum.Takibiniz için ayrıca teşekkür ederim.

  Lacin Culu - Mühendis

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde evimde çalışacak ve bana çocuk bakımı konusunda destek olacak iyi bir yardımcı buldumDestekleriniz için teşekkür ederim.

  Güler Çekiç - Doktor

  Gölge öğretmen bulmak için çeşitli kanallara başvurdum ancak güven problemi yaşadığımdan bakıcıburada.com''u tercih ettim.İlan verdikten hemen sonra kriterlerime uygun bir aday ile anlaştım.Sürecimi özveri ile takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

  Mehtap İpek - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com''un aracılığı ile iyi bir ev yardımcısı bulduk.başlarda tedirgin olsam da danışmanımın da destekleri sayesinde sürecim olumlu sonuçlandı.Teşekkür ederim.

  Aysun Kırdar - İdari Sorumlu

  Çok memnun kaldım bakıcıburada.com sayesinde iyi bir ev yardımcısı ile çalışmaya başladım destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederim.

  Gokmen Kurt - Diş Hekimi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılığı ile hasta bakıcımızı bulduk ve sürecimiz çok hızlı ilerledi.Sitenin kullanımından da çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

  İbrahim Işık - Kurul Başkanı

  Çocuğumuza bakıcı aramak için çevremizde çok aday olmadığından internetten bulmaya karar verdik ve bakıcıburada.com sayesinde istediğimiz kriterlerde adayla anlaştık.Teşekkürler

  Sertac Sen - Doktor

  Bakıcıburada.com''u inceleyerek paket alımı sağladım ve öncesinde incelediğim, bize uygun olan refakatçiler ile görüşmeye başladım.Kısa sürede de bir aday buldum.Aracılığınız için teşekkür ederiz.

  Züleyha İmre - Yetkili

  Bakıcıburada.com''u kullanarak ev yardımcımızı bulduk.Sürecimiz olumlu geçti ve kalan haklarımızı da farklı kategoride arayışımız için kullanacağız.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Ayfer Duran - Ev Hanımı

  Gölge öğretmen bulmak için kayıt olduğumuz bakıcıburada sitesi sayesinde iyi bir gölge öğretmen ile anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Ceren S. - Avukat

  Bakıcıburada.com''u kullanarak bulduğum oyun ablasından çok memnun kaldım.Emekleri için danışmanıma ve sitenin bizlere kolaylık sağlaması ile ilgili tüm ekiplerine teşekkür ederim.Memnun kaldım.

  Pelin T. - Eğitim Yöneticisi

  Siteye kayıt olmadan önce girip beğenerek favorilerime aldığım adaylarla paket aldıktan sonra görüştüm ve kendi seçtiğim, istediğim biri ile anlaşma sağladım. Sürecimi takip edip destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

  Arzu Kumaş - Kendi İşi

  Hem ev işlerimle ilgilenecek, hem de çocuğumun bakımına destek olabilecek iyi bir yardımcıya ihtiyacım vardı ve siteyi değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın da desteği sayesinde başvurular içinden iyi bir aday buldum ve anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Selvi B. - Muhasebe Şefi

  Bakıcıburada.com aracılığı ile bulduğumuz çocuk bakıcımızla devam ediyoruz ve çok memnun kaldık.Destekleriniz için teşekkür ederiz.

  Mustafa K - Genel Müdür

  Ev yardımcısı bulmak için çevremden araştıracak bir vaktim olmuyor.Bu nedenle bakıcıburada.com''dan destek aldım.Sürecimi yakınen takip ederek ilgilendiler ve emekleri sayesinde iyi bir yardımcı buldum.Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  Dilek Tunç - Oyuncu

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde istediğim kişilerle görüşmeler sağlayarak iyi bir çocuk bakıcısı buldum.Destekleri için danışmanıma da ayrıca teşekkür ederim.

  Engin T. - Satış ve Pazarlama Müdürü

  İyi bir çocuk bakıcısı aramak için çok vaktimiz yoktu ve iyi bir hizmet alarak aracı kurumla çözmek istedik işi.Site sayesinde gerçekten güzel kriterlerde bir çok adayla görüştük ve uygun olanla da anlaştık.Teşekkürler.

  Çiğdem Erol - Bankacı

  Eşim ve ben çalıştığımız için evimizin işlerinden sorumlu olacak birini aradık ve bakıcıburada.com''dan destek almaya karar verdik.İlan girip seçtiğimiz adaylarla da görüşmeler sağlayarak iyi biri ile anlaştık.Emeklerinize teşekkürler.

  Canan Sepetci - Fizyoterapist

  Evime yardımcı olup çocuğumla ilgilenecek iyi bir yardımcı arıyordum ve bakıcıburada.com''u değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın ilgili yaklaşımı ve sürecimi takip etmesi sayesinde biri ile anlaştım.Çok teşekkür ederim..

  Büşra Zehir - Kendi İşi

  Bakıcıburada.com''un desteği ve aracılığı ile çocuğumuz için bulunduğumuz bölgeye yakın oturan iyi bir bakıcı bulduk.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  30 yaşında
  3 yıl 8 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Bağcılar - İstanbul(Avrupa)

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Merhba Ben cengiz istanbul avrupa yakasinda oturuyorum sigara ve alkol kesinlikle kullanmıyorum çok sabırlı ve çok kolay uyum sağlarım evde engeli hastani... (Devamı için tıklayın)

  19.10.2021
  Merhba Ben cengiz istanbul avrupa yakasinda oturuyorum sigara ve alkol kesinlikle kullanmıyorum çok sabırlı ve... (Devamı)
  Popüler
  27 yaşında
  1 yıl 1 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Bodrum - Muğla

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  İsmim ünzile nur aksam saat 7 den sonra ve pazar gunleri icin part time iş bakiyorum. Köpek bakıcısı, bebek bakıcısı, ödevlere yardimci , oyun ablası ola... (Devamı için tıklayın)

  07.09.2021
  İsmim ünzile nur aksam saat 7 den sonra ve pazar gunleri icin part time iş bakiyorum. Köpek bakıcısı, bebek ... (Devamı)
  59 yaşında
  20 yıl 6 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Niğde

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  5 çocuk annesiyim. İhtiyaç duyan bir yaşlıyla ilgilenmeyi istiyorum. (Özbakım hariç) Muhabbet etmeyi severim. Dağınıklığı sevmeyen, temizlik konusunda ... (Devamı için tıklayın)

  09.10.2021
  5 çocuk annesiyim. İhtiyaç duyan bir yaşlıyla ilgilenmeyi istiyorum. (Özbakım hariç) Muhabbet etmeyi severi... (Devamı)
  1 kişi değerlendirdi
  Ataşehir - İstanbul(Anadolu)

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Haliç Üniversite 1. Sınıf öğrencisiyim,evcil hayvanlar ile vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Hobi olarak yapıyorum. Düşük ücret ile bakıcılık yapabilirim.

  02.10.2021
  Haliç Üniversite 1. Sınıf öğrencisiyim,evcil hayvanlar ile vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Hobi olarak yapıyor... (Devamı)
  28 yaşında
  4 yıl 7 ay tecrübeli
  +10000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Susurluk - Balıkesir

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Özellikle alzheimer rahatsızlığı olan yaşlılarda tecrübem profesyonel dir her türlü ihtiyaçlarınla akindan ilgiliyim 9 yıl kendi dedeme baktım kendisi alzhe... (Devamı için tıklayın)

  20.09.2021
  Özellikle alzheimer rahatsızlığı olan yaşlılarda tecrübem profesyonel dir her türlü ihtiyaçlarınla akindan ilg... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  26 yaşında
  1 yıl 3 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Beylikdüzü - İstanbul(Avrupa)

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Bakıcılık bebek bakımı oyun ablası evde Kuaför hizmetleri temizlik konularında gayet tecrübeliyim ve diksiyonu düzgün

  15.09.2021
  Bakıcılık bebek bakımı oyun ablası evde Kuaför hizmetleri temizlik konularında gayet tecrübeliyim ve diksiyonu... (Devamı)
  Popüler
  53 yaşında
  16 yıl 5 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Kepez - Antalya

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Merhabalar efendim kendimi anlatırsam abartmış dersiniz ben i bir hafta deneyin olumsuz olursa para talep etmem ama neyimi beğenmediğimi söyleyin yetet teş... (Devamı için tıklayın)

  04.09.2021
  Merhabalar efendim kendimi anlatırsam abartmış dersiniz ben i bir hafta deneyin olumsuz olursa para talep etme... (Devamı)
  33 yaşında
  2 yıl 4 ay tecrübeli
  7500-8000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Çeşme - İzmir

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  5 yıldır karcher marka makinelerimle evin beyleri ve hanımlarına hizmet vermekteyim. İnşaat sonrası, haftalık temizlik, yazlık açılışı için irtibata geçebil... (Devamı için tıklayın)

  06.09.2021
  5 yıldır karcher marka makinelerimle evin beyleri ve hanımlarına hizmet vermekteyim. İnşaat sonrası, haftalık ... (Devamı)
  35 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  İzmit - Kocaeli

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  (Güvenilir) itina ile hastaya bakılır sertifikalı belgeliyim profesyonel tam donanımlı hasta bakıcısıyım

  17.08.2021
  (Güvenilir) itina ile hastaya bakılır sertifikalı belgeliyim profesyonel tam donanımlı hasta bakıcısıyım
  Popüler
  51 yaşında
  6 ay tecrübeli
  6500-7000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Eyüp - İstanbul(Avrupa)

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Merhabalar uzun yıllardır çalışıyorum 1970 doğumluyum aslen rizeliyim eşim rize de tarım işlerimizle uğraşıyor ben yatılı çalışıyorum şuan istanbulda kızımı... (Devamı için tıklayın)

  06.08.2021
  Merhabalar uzun yıllardır çalışıyorum 1970 doğumluyum aslen rizeliyim eşim rize de tarım işlerimizle uğraşıyor... (Devamı)
  Popüler
  37 yaşında
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Tarsus - Mersin

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Kendimde anneyim, Anneliğin ve evlatlara verilen değerin kıymetini çok iyi bilirim... Çünkü onlar canımdan bir parcadir benim... Kesinlikle kıllarına bile... (Devamı için tıklayın)

  25.07.2021
  Kendimde anneyim, Anneliğin ve evlatlara verilen değerin kıymetini çok iyi bilirim... Çünkü onlar canımdan bi... (Devamı)
  29 yaşında
  6 ay tecrübeli
  0-500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Bodrum - Muğla

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Sorumluluklarimizin farkında olup yapılması gereken işi layıkıyla yerine getirmek için ve en önemlisi mutlu ederek mutlu olmak için kazancımız sadece para d... (Devamı için tıklayın)

  10.07.2021
  Sorumluluklarimizin farkında olup yapılması gereken işi layıkıyla yerine getirmek için ve en önemlisi mutlu ed... (Devamı)
  43 yaşında
  18 yıl 7 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  Merkez - Kahramanmaraş

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Kendime güveniyorum yaşlı insanları seviyorum onlarla kitgeçirmek sohbet etmeyi çok seviyorum

  26.09.2021
  Kendime güveniyorum yaşlı insanları seviyorum onlarla kitgeçirmek sohbet etmeyi çok seviyorum
  3 yıl 7 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  Lüleburgaz - Kırklareli

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Hastalarla ilgilenmeyi seviyorum onların dualarını almak bu doğrultuda hastaya moral olmak bakımını temizliğini hijyen kuralları çerçevesin de sağlamak vizy... (Devamı için tıklayın)

  22.09.2021
  Hastalarla ilgilenmeyi seviyorum onların dualarını almak bu doğrultuda hastaya moral olmak bakımını temizliğin... (Devamı)
  42 yaşında
  23 yıl 8 ay tecrübeli
  9500-10000 TL / Aylık
  Merkez - Burdur

  Bahçıvan

  olarak çalışabilirim.

  Bu işi yapabilirim ve bu işi istiyorum

  06.09.2021
  Bu işi yapabilirim ve bu işi istiyorum