kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Oyun Ablası Arıyorum

6.866 Oyun Ablası
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Oyun Ablası Bul

  Popüler
  32 yaşında
  2 yıl 5 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  9 saat önce aktifti
  Kartal - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ismim Figen 32 yaşındayım evliyim 2 çocuğum var sigara kullanmiyorum çocuk eğitimi konusunda iyiyimdir oyun ablası olarak ta yardımcı olurum

  Bugün
  Merhaba ismim Figen 32 yaşındayım evliyim 2 çocuğum var sigara kullanmiyorum çocuk eğitimi konusunda iyiyimdir... (Devamı)
  Popüler
  18 yaşında
  4 ay tecrübeli
  1500-2000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Sancaktepe - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Merhabalar, ben Esra. 19 yaşındayım. Liseyi çocuk gelişimi bölümü okuyarak bitirdim. 1 yıl anaokulunda yardımcı öğretmenlik yaptım. Şuan çoçuk gelişimi bölü... (Devamı için tıklayın)

  25.11.2021
  Merhabalar, ben Esra. 19 yaşındayım. Liseyi çocuk gelişimi bölümü okuyarak bitirdim. 1 yıl anaokulunda yardımc... (Devamı)
  Popüler
  28 yaşında
  15 yıl 9 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Kadıköy - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  TANITIM YAZISI İÇİN İŞ TECRÜBELERİ KISMINA BAKABİLİRSİNİZ. Özel aracımla ulaşım sağlıyorum.

  01.12.2021
  TANITIM YAZISI İÇİN İŞ TECRÜBELERİ KISMINA BAKABİLİRSİNİZ. Özel aracımla ulaşım sağlıyorum
  Popüler
  28 yaşında
  2 yıl 4 ay tecrübeli
  0-500 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Üsküdar - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Merhabalar... öznur orgorun 27 yaşındayım, istanbul üniversitesi çocuk gelisimi ögrencisiyim . Çocuklarla ilgilenmek onlara fayda saglamak eğlenmek benim ... (Devamı için tıklayın)

  27.10.2021
  Merhabalar... öznur orgorun 27 yaşındayım, istanbul üniversitesi çocuk gelisimi ögrencisiyim . Çocuklarla il... (Devamı)
  Popüler
  21 yaşında
  1 yıl 5 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  48 dk önce aktifti
  Pendik - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Pendik ve Tuzla cevresinde is ilanlariyla gorusebilirim.Meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum.Çocuklara oyun oynarim onlarla etkili iletisim gecirebilirim ... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Pendik ve Tuzla cevresinde is ilanlariyla gorusebilirim.Meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum.Çocuklara oyun ... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Julide E. - Diş Hekimi

  Çocuğuma okulda gözetmenlik yapacak bir yardımcı arıyordum.Sitede bulunan gölge öğretmenler niteliklerimize uygun diye değerlendirmeye karar verdim.Bakıcıburada.com aracılığı ile iyi bir öğretmen de bulmuş oldum.Çok teşekkür ederim.

  Sevgi Çınar - Ev Hanımı

  Ev işlerime destek olacak, yanıma arkadaş olacak güvenilir bir yardımcı arıyordum.Bakıcıburada.com''dan kendi beğendiğim adaylarla görüştüm ve kriterime en uygun kişi ile başladım.Çok teşekkür ederim.

  Janset K. - Kurumsal İletişim Uzmanı

  Ev işlerime destek olacak yardımcı bulmak için bakıcıburadaya kayıt oldum.Danışmanımın da desteği ile ilana gelen başvurulardan bir aday ile anlaştım.Memnunum, teşekkürler.

  Zeynep Akın - Müşteri İlişkileri Sorumlusu

  Çocuğum için uyumlu bir bakıcı ihtiyacım olduğundan siteye kayıt olup destek aldım.Site aracılığı ile de iyi bir bakıcı ile anlaştım.Çok teşekkür ederim.

  Gökşen T. - Kalite Mühendisi

  Bakıcıburada.com üzerinden verdiğim ilan sayesinde iyi bir çocuk bakıcısı ile anlaştım.Verdiğiniz destekler için çok teşekkür ederim.

  Gözde Özer - Ev Hanımı

  Başta ne kadar tedirgin ve güvensiz olsam da aile danışmanımın destekleri ile paket alımı sağladım.Siteyi kullanmaya başlayınca ve adaylarla görüşmeler yapınca korkumun da yersiz olduğunu anlamış oldum.Sayenizde iyi bir oyun ablası buldum çocuklarıma. Çok teşekkürler :)

  Arzu Şişman - Proje Müdürü

  Gölge öğretmen bulmak için tedirgin olarak kayıt olduğum bakıcıburada.com sitesi sayesinde tam olarak aradığımız kriterlerde bir gölge öğretmen bulduk.Sürecimiz başarılı şekilde sonuçlandı.Emeklerinize teşekkürler.

  Sara Aytas - Ev Hanımı

  Çocuğumun bakımında destek olacak yardımcı bulmak için siteye girdim ve kısa süre içinde haklarımın çoğunu kullanmama gerek kalmadan birini buldum.Siteden çok memnunum tavsiye ederim.

  Duru Koçer - Muhasebeci

  Aradığımız çocuk bakıcımızı site aracılığı ile bulduk ve memnun kaldık.Verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederiz.

  Nazife Askın - Yetkili

  Haftanın bir kaç günü ev işlerime destek olabilecek yardımcı bulmak için kayıt olduğum bakiciburada.com sayesinde iyi bir yardımcı ile anlaştım.Tüm emekleriniz için de teşekkür ederim.

  Banu Benli - Mühendis

  Çalıştığımız için çevremizde çocuğumuzu  bırakabileceğimiz biri bulunmuyordu.İyi bir hizmet almak istediğimiz için bakıcıburada.com''u değerlendirmek istedik ve sayelerinde istediğimiz bakıcımızı bulduk.Emekleriniz için teşekkür ederiz.

  Gözde Atasoy - İş Sağlığı Uzmanı

  Bakıcıburada aracalığı ile bulmuş olduğum oyun ablası sayesinde gözüm arkada kalmadan çocuğumu rahatlıkla bırakabiliyorum.Desteklerinize, ilginize çok teşekkür ederim.

  Nurettin Atıker - Mühendis

  Sayenizde bulduğumuz çocuk bakıcımız ile çalışmaya devam ediyoruz ve çok memnunuz.Yine herhangi bir arayışta bakacağımız tek site bakıcıburada.com olacak.Herkese tavsiye ediyoruz.

  Yusuf Özdemir - Kendi İşi

  Kısa süreli oyun ablası ihtiyacımız için bakıcıburada.com u değerlendirdik ve hemen birini bulduk.Tüm desteklerinize teşekkür ederim.

  Yeşim Taşdemir - Ev Hanımı

  Bebeğimin bakımında benimle iş bölüşümü yapacak adayımı bakıcı burada sayesinde buldum.Destek ve ilgiden çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

  Yasemin Günay - Ev Hanımı

  Yaşlımızın bakımına destek olacak iyi bir bakıcı aramak için girdiğimiz bakıcıburada.com''da aile danışmanımız olan hanımefendinin desteği sayesinde iyi birini bulduk.Teşekkür ederiz.

  Özlem Durak - Ev Hanımı

  Bebeklerimin bakımında bana destek olacak iyi bir bakıcı arayışım vardı ve bu nedenle bakıcıburada.com''a kayıt oldum.Sitenin de desteği sayesinde iyi bir şekilde sürecim çözüme kavuştu.Deseğinize teşekkür ederim.

  Çağatay Serbest - Akademisyen

  Siteden paket alarak incelemeye başladım.Evimin işlerinden sorumlu olacak ve çocuğumun bakımına yardım edecek biri olmalıydı.Bakıcıburada.com sayesinde kendi seçtiğim adaylardan biri ile anlaştım.Emeklerinize sağlık..

  Seda Z - Doktor

  Bakıcıburada.com üzerinden evimize iyi bir yardımcı arıyordum.Aile danışmanımın da destekleri ile sitede ila girdim ve birçok başvuru aldım.Başvurular içinde en uygun aday ile çalışmaya başladım.Desteklerinize teşekkür ederim.

  Delal Ormancı - İnşaat Mühendisi

  Çalışan bir anne olduğum için bakıcıya ihtiyacım vardı ve arayışım için bakıcıburada.com''u kullandım.İlgileri ve destekleri sayesinde iyi bir bakıcı ile anlaştım.Çok teşekkürler.

  Popüler
  25 yaşında
  1 yıl 7 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  2 saat önce aktifti
  Bağcılar - İstanbul(Avrupa)

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Çocuk gelişimi mezunuyum.Okulöncesi öğretmenliğinde görev aldım.3 ile 6 yaş çocukların gelişimlerini destekte bulunabilir onlarla eğlenerek eğitimlerine yar... (Devamı için tıklayın)

  17.11.2021
  Çocuk gelişimi mezunuyum.Okulöncesi öğretmenliğinde görev aldım.3 ile 6 yaş çocukların gelişimlerini destekte ... (Devamı)
  20 yaşında
  10 ay tecrübeli
  1500-2000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  2 saat önce aktifti
  Buca - İzmir

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  İzmir Kavram Meslek Yüksekokulunda 2.sınıf Çocuk Gelişimi (tam burslu) öğrencisiyim. Lisede Çocuk Gelişimi bölümü okudum. Stajımı Makbule Süleyman Alkan’da ... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  İzmir Kavram Meslek Yüksekokulunda 2.sınıf Çocuk Gelişimi (tam burslu) öğrencisiyim. Lisede Çocuk Gelişimi böl... (Devamı)
  Popüler
  24 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  2 saat önce aktifti
  Menemen - İzmir

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nde büyük bir ilgi ve istek ile kendime ve mesleğime çok şey kattım. Sıra öğrendikleri... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nde büyük bir ilgi ve istek ile kendime ... (Devamı)
  Popüler
  25 yaşında
  8 yıl 6 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  2 saat önce aktifti
  Çankaya - Ankara

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü'nde eğitimimi tamamladım. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde öğrenim görmekteyim. 5 yıl otizmli ve normal gelişim gös... (Devamı için tıklayın)

  05.12.2021
  Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü'nde eğitimimi tamamladım. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde öğrenim gö... (Devamı)
  Popüler
  28 yaşında
  6 yıl 6 ay tecrübeli
  2 kişi değerlendirdi
  2 saat önce aktifti
  Merkez - Denizli

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum.Üniversite yıllarımda aktif olarak ana okulları, özel eğitim kurumu ve gönüllü vakıflarda (Ankara-Tegv) yarı... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum.Üniversite yıllarımda aktif olarak ana okulları, özel eğitim k... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  21 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  3 saat önce aktifti
  Kartal - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Çocukları ve onlarla vakit geçirmeyi çok seviyorum. whatsaptan iletişime geçebilirsiniz

  Bugün
  Çocukları ve onlarla vakit geçirmeyi çok seviyorum. whatsaptan iletişime geçebilirsiniz
  Popüler
  25 yaşında
  1 yıl 11 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  3 saat önce aktifti
  Ümraniye - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Çocukların gelişiminin tüm yönüyle desteklenmesi için hayatlarında oyunun önemli bir yeri olduğunu bilerek çocukları anlayabilmek, gelişimlerini üst noktaya... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Çocukların gelişiminin tüm yönüyle desteklenmesi için hayatlarında oyunun önemli bir yeri olduğunu bilerek çoc... (Devamı)
  22 yaşında
  1000-1500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  3 saat önce aktifti
  Çankaya - Ankara

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba, Eskişehir osmangazi üni. Siyaset bilimi ve kamu yönetimi mezunuyum. Şu anda İÜ Çocuk gelişimi lisans eğitimi alıyorum.

  Bugün
  Merhaba, Eskişehir osmangazi üni. Siyaset bilimi ve kamu yönetimi mezunuyum. Şu anda İÜ Çocuk gelişimi lisans ... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  1 yıl 3 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  3 saat önce aktifti
  Gebze - Kocaeli

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Öğretmenim. Ödev ablası, gölge öğretmenlik, çocuk bakımı konusunda tecrübem vardır. Referans verebilirim.

  Bugün
  Öğretmenim. Ödev ablası, gölge öğretmenlik, çocuk bakımı konusunda tecrübem vardır. Referans verebilirim
  29 yaşında
  1 yıl 1 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  Kazan - Ankara

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Yıldırım Beyazıt Üniversitesinden mezunum.Tiyatro eğitimi aldım, pedagojik formasyonum ve 4_6 yaş çocuk eğitimi & etkinlikleri sertifikam var. Tecrübeliyim.... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Yıldırım Beyazıt Üniversitesinden mezunum.Tiyatro eğitimi aldım, pedagojik formasyonum ve 4_6 yaş çocuk eğitim... (Devamı)
  Popüler
  25 yaşında
  1 yıl 5 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  Talas - Kayseri

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Çocuklara oyun ablalığı, bakımı, ev işlerinde, yemek ütü vs. konularda tecrübe sahibiyim.

  03.12.2021
  Çocuklara oyun ablalığı, bakımı, ev işlerinde, yemek ütü vs. konularda tecrübe sahibiyim
  Popüler
  24 yaşında
  2500-3000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Sincan - Ankara

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Merve Nur DEMİRTAŞ Kişisel Bilgiler ANKARA / SİNCAN Tel: *** E-mail: ******@***.*** Doğum tarihi & Yeri: 06.11.1997, ANKARA ... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Merve Nur DEMİRTAŞ Kişisel Bilgiler ANKARA / SİNCAN Tel: *** E-mail: ******@***.*** Doğum tarihi & Yeri: ... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  5 yıl 6 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Avcılar - İstanbul(Avrupa)

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe ett... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimli... (Devamı)
  23 yaşında
  1 yıl 2 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Eyüp - İstanbul(Avrupa)

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Halihazirda fen bilimleri öğretmeni olarak çalışıyorum.Çalışma saatim esnek olduğundan oyun ablalığı yapmak veya özel ders vermek istiyorum. Deneyimim var. ... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Halihazirda fen bilimleri öğretmeni olarak çalışıyorum.Çalışma saatim esnek olduğundan oyun ablalığı yapmak ve... (Devamı)
  31 yaşında
  2 yıl 9 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Darıca - Kocaeli

  Oyun Ablası

  olarak çalışabilirim.

  Mrh çocuk gelişimi mezunuyum.7.8 yıl öğretmenlik yaptım 10yasinda bir oglum var.cocuklari çok seviyorum.samimi sıcak kanlı ve oldukça sabırlı insanım.

  05.12.2021
  Mrh çocuk gelişimi mezunuyum.7.8 yıl öğretmenlik yaptım 10yasinda bir oglum var.cocuklari çok seviyorum.samimi... (Devamı)

  Oyun Ablası Ücretleri


  Oyun ablaları genellikle üniversitelerin çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenliği, psikoloji gibi bölümlerinde eğitim görmüş, pedagojik formasyon eğitimi almış öğrenci ya da mezunlardan oluşmaktadır.

  Oyun ablasının ücretleri sizin oyun ablasından beklentileriniz, oyun ablasının deneyimi, çalışma süresi, eğitim aldığı üniversite veya bölüme göre değişiklik gösterebilmektedir.

  Oyun ablasına vereceğiniz ücreti, ortalama olarak aşağıdaki tabloya bakarak belirleyebilirsiniz. Oyun ablası talepleri yoğun olarak haftada 2 gün 3 saat, 3 gün 4 saat, ya da her akşam 3 saat en çok tercih edilen çalışma şekilleridir.

  Haftada 2 gün 3 saat çalışacak bir oyun ablası ayda 24 saat çalışacaktır. Bu durumda, aşağıdaki tabloda yer alan aylık çalışma saat aralığına göre vermeniz gereken ücret 2021 yılı için 24 X 42 = 1.008 TL şeklinde olacaktır.

  • 1 - 10 Saat : 64 TL,
  • 10 - 20 Saat : 52 TL,
  • 21 - 30 Saat : 42 TL,
  • 31 - 50 Saat : 36 TL,
  • 51 ve üzeri : 29 TL,
  Üniversite okuyan bir öğrenci hem kendini geliştirmek hem de harçlık kazanmak adına sizinle uygun ücretlerde çalışmayı kabul edebilir. Oyun ablasının ücretini günlük verebileceğiniz gibi, haftalık ya da aylık da verebilirsiniz.

  Oyun ablasına Ne Kadar Ücret Vereceğimi Bilemedim?

  Bakiciburada.com ‘da üyeliği bulunan oyun ablalarının profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır. Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluştururak oyun ablalarının çalışmak istediği ücretleri öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca hafta içi 8.45-17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak oyun ablası ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Oyun Ablası Nedir?

  Çocukların en sevdiği şey nedir diye sorsak sizlere, hepiniz “oyun” diyeceksinizdir. Çocuklar günün neredeyse her saatini oyunla geçirse yorulmak bilmezler. Enerjiktirler.

  Anne babalar işten geldiğinde çocuklar birlikte oynamak ister ama yorgun gelen anne baba için bu çok da kolay değildir. Ya da anneanne veya babaannenin çocuğunuzun enerjisine yetişebilmesi mümkün mü?

  • Çocuğunuz okuldan siz işten çıkmadan geliyorsa, onu evde karşılayacak bir tanıdığınız yoksa?
  • Okul sonrası çocuğunuzun ev ödevlerine yardımcı olacak biri olsa diyorsanız,
  • Çocuğumun enerjisine yetişemiyor, doya doya oyun oynayacağı enerjik birini arıyorsanız,
  • Çocuğunuzun özel yetenekleri(resim, müzik, tiyatro vb.) var ve siz bu yeteneklerini geliştirsin istiyorsanız,
  • Çocuğunuza küçük yaşta yabancı dil eğitimi aldırmak istiyorsanız,
  • İhtiyacım olduğunda oyun ablasına “ALO” diyeyim, ben de kendime vakit ayırayım,
  • Yaz tatilinde ben dinleneyim, arkadaşlarımla eğleneyim, çocuğuma da bakacak biri olsa ne güzel olurdu diyorsanız oyun ablaları tam size göre... ,
  Birlikte çalışmaya başlamadan önce Oyun Ablasından İstenebilecek Evraklar :

  • Nüfuz Cüzdanı Fotokopisi : Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde " Bu kimlik fotokopisi sadece oyun ablası olarak çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece oyun ablasının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  • Sabıka Kaydı : Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  • Sağlık Raporu : Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz. Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  • İkametgah Belgesi : Oyun Ablası nerede oturuyor ? Oyun Ablasının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.
  Aradığınız Oyun Ablasını Bakiciburada.com’dan bulmak için 2 seçeneğiniz var.

  Birincisi; Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.

  İkincisi, İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan oyun ablalarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişilerde sizi arayabilir.