kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Oyun Abisi Arıyorum

499 Oyun Abisi
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Oyun Abisi Bul

  Popüler
  43 yaşında
  30 yıl 6 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Selçuklu - Konya

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  WhatsApp tan ulaşmak için tıklayın https://wa.me/***5 *** DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ İKİ ÜNİVERSİTELİ KOLEJ MEZUNU TÜRKÇE MA... (Devamı için tıklayın)

  11.01.2022
  WhatsApp tan ulaşmak için tıklayın https://wa.me/***5 *** DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ İKİ ÜNİVERSİ... (Devamı)
  Popüler
  32 yaşında
  2 yıl 10 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Pendik - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  İstanbul Gedik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü 3. lük derecesiyle tamamladım. 3 yıldır her engel grubundan özel gereksinimli birey... (Devamı için tıklayın)

  19.01.2022
  İstanbul Gedik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü 3. lük derecesiyle tamamladım. 3 yıldı... (Devamı)
  Popüler
  29 yaşında
  5 yıl 1 ay tecrübeli
  1000-1500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Bahçelievler - İstanbul(Avrupa)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Gazi üniversitesi mezunuyum , Özel eğitim öğretmenliği yapmaktayım şuan.. akademik ve özel eğitim dersleri verebilirim ilk okul ve ortaokul okula takviye d... (Devamı için tıklayın)

  19.01.2022
  Gazi üniversitesi mezunuyum , Özel eğitim öğretmenliği yapmaktayım şuan.. akademik ve özel eğitim dersleri ve... (Devamı)
  Popüler
  34 yaşında
  11 yıl 2 ay tecrübeli
  2 kişi değerlendirdi
  Ataşehir - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum.Aynı zamanda Marmara Üniversitesinde pedagojik formasyonumu tamamladım.İstanbul Gelişim Üniversitesi... (Devamı için tıklayın)

  30.12.2021
  Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum.Aynı zamanda Marmara Üniversitesinde pedagojik formasy... (Devamı)
  Popüler
  25 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  Yenimahalle - Ankara

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ben 24 yaşındayım. Aşçılık önlisans mezunuyum. Kimya teknisyeniyim. Metalurji ve malzeme mühendisliği mezunuyum. Diksiyon ve Temel Oyunculuk eğitimi... (Devamı için tıklayın)

  14.01.2022
  Merhaba ben 24 yaşındayım. Aşçılık önlisans mezunuyum. Kimya teknisyeniyim. Metalurji ve malzeme mühendisliği ... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Tevihide T. - Kendi Şirketi

  Ben işe çocuğumun bakımından sorumlu olacak, aynı zamanda ev işlerinde de bana destek olacak ailemiz için yeni bir üye arıyorduk.İnternetten arayışım sonucunda siteyi buldum ve değerlendirmek istedim.Başta sadece denemek amaçlı kayıt oldum ama sürecin hızlı ve olumlu ilerlediğini gördüğümde... Devamını oku

  Suzan Kabulı - Muhasebeci

  Ev işlerimden sorumlu olacak yardımcı bulmak için kayıt olduğum bakiciburada.com sayesinde bakıcı havuzunda bulunan adaylardan kendi seçtiğim biri ile anlaşma sağladım.Sitenin verdiği hizmetten çok memnun kaldım.Sürecimde destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.

  Seher Karabulut - Memur

  Çocuğum küçük olduğu için evde yalnız bırakamıyorum.Yanında ben işe gittiğimde durabilecek, onunla ilgilenebilecek bir bakıcı arıyordum ve siteyi değerlendirmek istedim.Önce fazla güvenemedim internetten bakıcı bulma durumuna ama ilana gelen başvurular ve görüştüğüm adaylar sonrasında içim... Devamını oku

  Elif Demirciler - Ev Hanımı

  Ev işlerime destek olacak aday bulmak için daha önceden de kullandığım ve deneyimlediğim bakıcı burada sitesini değerlendirmek istedim.Sürecim yine olumlu sonuçlandı ve site aracılığı ile iyi bir yardımcı buldum.Benimle her aşamam da ilgilenen aile danışmanımın desteği için de çok teşekkür... Devamını oku

  Cagla Dogan - Yönetici

  Çocuğuma evde olmadığım zamanlarda bakması için bakıcı arayışındaydım.Siteyi bulduğumda beğendiğim bir kaç adayı favori listeme eklemiştim ve paket alımından sonra kendi seçmiş olduğum kriterlerdeki adayları arayarak kısa sürede bir bakıcıyla anlaştım.Bizlere aracılık eden bakıcıburada.com''a da... Devamını oku

  Deniz Y. - Tasarımcı

  Günün belli saatlerinde çocuğumla oynayacak, eğlenceli aktiviteler yapacak bir ablaya ihtiyacım olduğundan kayıt oldum siteye.Aile danışmanımın bilgilendirme için dönüşleri ve takibi sayesinde sürecim hızla çözülmüş oldu ve istediğim gibi bir oyun ablası ile çalışmaya başladım.Çevreme de siteyi... Devamını oku

  İpek Hürman - Öğretim Görevlisi

  Çalışan ebeveynlerden olduğumuzdan kaynaklı çocuğumuzla ilgilenecek bir bakıcı arayışındaydık ve araştırmalarımız sonucunda bakiciburada.com sitesini keşfettik.Yaklaşık 1 hafta gibi arayış sürecimizden sonra başarılı bir şekilde kriterlerimize uyan bir abla ile çalışmaya başladık.Bu süreçte... Devamını oku

  Başak Tuncay - Kurucu

  İngilizceyi eğitecek şekilde çocuğuma öğretebilecek, aynı zamanda bakımından da sorumlu olacak birini arıyordum.Süreç için bakiciburada.com''dan destek alarak ilerledim ve ilana fazlasıyla başvuru alarak bir çok aday ile görüşme fırsatı yakaladım.Başarılı bir şekilde bakıcımı bulmuş... Devamını oku

  Osman Eligül - Kurucu

  Bakiciburada.com sitesini kullanarak ev işlerimizde destekçi, iyi bir yardımcı bulma şansımız oldu.Bulamama korkusu olduğu için tedirginlik vardı başta ancak sonrasında sürecin kısa sürede sonuçlanması ile endişelerim kayboldu.İlana gelen başvurulardan bir adayla anlaştım ve cv haklarımı... Devamını oku

  Selen Bora - Memur

  Bir çok arayışımız için 3-4 yıldır çalıştığımız bakiciburada.com sitesi bize bir çok konuda destek oluyor ve hizmet veriyor.Aile danışmanımız sürecimizi başından sonuna kadar ilgi ve alaka ile takip edip gerek maille, gerek arayarak her durumda bilgilendirdi ve son arayışımız olan oyun ablası... Devamını oku

  Aziz Onay - Yetkili

  Yaşlımızın bakımından sorumlu olacak ve evimizden biri olabilecek bir aile üyesi bulmak adına girdiğimiz bakiciburada.com''un ve aile danışmanımızın emekleri ileistediğimiz kriterlerde, iyi bir bakıcı bulduk.Hizmetten çok memnun kaldık.

  Gencay G. - Sigortacı

  Sitenin aracılık hizmeti sayesinde çocuğumuz için bakıcı bulduk.Sürecimizi takip eden aile danışmanımıza çok teşekkür ederiz.Tavsiye ederiz :)

  Özge D. - Halkla İlişkiler Uzmanı

  Bakiciburada.coma kayıt olarak havuzdan adaylara baktım ve beğendiklerimi favorilerime aldım.Bir süre sonra paket aldım ve sitenin kullanımı kolay olduğundan işlemlerimi hallettim.Beğendiklerim arasından iyi bir çocuk bakıcısı ile site aracılığı ile anlaşmış oldum.Memnunum.

  Seda Doruk - Aile Hekimi

  Ev işlerime destek olacak bir yardımcı arayışım vardı ve arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine siteden destek aldım.Sürecimi yakından takip edip kısa sürede çözüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederiz.

  Zeynep A. - Pratisyen Hekim

  Ev işlerimize destek olacak, ailemizin bir üyesi gibi olacak yardımcımızı sitenin aracılığı ile bulduk.Bize kendimize uygun kriterlerdeki adayları bulmamızı sağlayan siteden memnun kaldık.Teşekkür ederiz. :)

  Güneş Kaya - Kendi İşi

  Bakiciburada.com sitesine kayıt olarak çok kısa bir süre içinde ev yardımcısı buldum.Sürecimde emeği geçen danışmanıma da çok teşekkür ederim.

  Esra Yücel - Ev Hanımı

  Çevreden bulmak pek mümkün olmadığından profesyonel bir hizmet alarak gölge öğretmen arayışına girdik.Bakiciburada.com sitesinde bir çok bize uygun adayla irtibata geçtik ve çocuğumuzun uyum sağlayabileceği bir öğretmen bulduk.Destekleriniz için çok sağ olun.Memnunum..

  Serpil Kılınc - Güzellik Uzmanı

  Ev işlerime destek olacak bir yardımcı arıyordum.Yoğun çalıştığım için gün içinde ev ile ilgilenemediğimden siteyi değerlendirmek istedim.Aile danışmanımın da destekleri sayesinde bir yardımcı buldum.Teşekkür ederim.

  Esra K. - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılık hizmeti ile çocuğumuz için ailemizden biri olacak bakıcı bulduk.Aldığımız hizmetten memnun kaldık ve çevremizdeki herkese tavsiye ederiz.

  Serra B. - İç Mimar

  Siteye çocuk bakıcısı bulmak adına tavsiye ile kayıt oldum.Sürecimi kısa sürede çözüme kavuşturduğunuz için teşekkür ederim.Hızlı bir şekilde bakıcı bulabildik.

  Popüler
  38 yaşında
  1 yıl 7 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Ataşehir - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Özel eğitim alanında kendini geliştirmiş 5 yıldır 7 yaş ve 17 yaş erkek otizmli kardeşlerimle çalıştım.bu yılda devlet okulunda zihin engeli öğretmenliği ya... (Devamı için tıklayın)

  27.12.2021
  Özel eğitim alanında kendini geliştirmiş 5 yıldır 7 yaş ve 17 yaş erkek otizmli kardeşlerimle çalıştım.bu yıld... (Devamı)
  31 yaşında
  3 yıl 8 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  3 kişi değerlendirdi
  Bağcılar - İstanbul(Avrupa)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba Ben cengiz istanbul avrupa yakasinda oturuyorum sigara ve alkol kesinlikle kullanmıyorum çok sabırlı ve çok kolay uyum sağlarım evde engeli hastan... (Devamı için tıklayın)

  18.01.2022
  Merhaba Ben cengiz istanbul avrupa yakasinda oturuyorum sigara ve alkol kesinlikle kullanmıyorum çok sabırlı v... (Devamı)
  Popüler
  34 yaşında
  3 yıl 5 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Bakırköy - İstanbul(Avrupa)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Yatili yada gunduzlu olabilir.isini gereken kurallar ve saygili bi sekilde yapmayi seven biriyim.yaptigim islerde yasli yardimciligi ve bakimini yapabilir v... (Devamı için tıklayın)

  13.01.2022
  Yatili yada gunduzlu olabilir.isini gereken kurallar ve saygili bi sekilde yapmayi seven biriyim.yaptigim isle... (Devamı)
  29 yaşında
  2 yıl 3 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Sivas

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Üniversite mezunu çocukların derslerine yardımcı yaşlı hasta bakımında tecrübeli ayrıca hilton otelde oda temizleyici olarak çalıştım güvenilir sorumluluk ... (Devamı için tıklayın)

  26.12.2021
  Üniversite mezunu çocukların derslerine yardımcı yaşlı hasta bakımında tecrübeli ayrıca hilton otelde oda temi... (Devamı)
  33 yaşında
  8 yıl 7 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Karabağlar - İzmir

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Hemen hemen her türlü araç kullanımına sahibim güvenilir dikkatli biriyim uzun yıllardır şöförlük yapıyorum

  11.01.2022
  Hemen hemen her türlü araç kullanımına sahibim güvenilir dikkatli biriyim uzun yıllardır şöförlük yapıyorum

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  20 yaşında
  2 ay tecrübeli
  500-1000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Karabağlar - İzmir

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  4 yaşımdan beri köpeklerle içiçeyim. Onlarla insanlardan daha çok telepati kurabiliyorum. Onların her ifadesinde kendimi onlar yerine koyup daha iyi bir dos... (Devamı için tıklayın)

  10.01.2022
  4 yaşımdan beri köpeklerle içiçeyim. Onlarla insanlardan daha çok telepati kurabiliyorum. Onların her ifadesin... (Devamı)
  Popüler
  39 yaşında
  7 yıl 3 ay tecrübeli
  11 kişi değerlendirdi
  Üzümlü - Erzincan

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Malatya İnönü üniv. Kamu Yönetimi ,Atatürk üniv. iş sağlığı ve güvenliği, Erzincan Üniv. Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu Evde Hasta Bakımı ve Atatürk Üniv. Ad... (Devamı için tıklayın)

  30.12.2021
  Malatya İnönü üniv. Kamu Yönetimi ,Atatürk üniv. iş sağlığı ve güvenliği, Erzincan Üniv. Sağlık Hizmetleri Yük... (Devamı)
  32 yaşında
  5 yıl 3 ay tecrübeli
  3 kişi değerlendirdi
  Çekmeköy - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba efendim. Ben Bilgehan! Platon 2500 yıl önce kaleme aldığı Symposion diyaloğunda Sokrates'in ağzında bizlere şöyle seslenir: "Ah, ne iyi olurdu Ag... (Devamı için tıklayın)

  04.01.2022
  Merhaba efendim. Ben Bilgehan! Platon 2500 yıl önce kaleme aldığı Symposion diyaloğunda Sokrates'in ağzında bi... (Devamı)
  25 yaşında
  3 yıl 7 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Beykoz - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Cağaloğlu Anadolu Lisesi mezunuyum,Türk Alman Üniversitesinde Hukuk okuyorum. İyi derecede almanca orta seviyede ingilizce biliyorum. Çocuğunuzun hem ödevle... (Devamı için tıklayın)

  07.12.2021
  Cağaloğlu Anadolu Lisesi mezunuyum,Türk Alman Üniversitesinde Hukuk okuyorum. İyi derecede almanca orta seviye... (Devamı)
  24 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  Maltepe - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba.Marmara Üniversitesinde öğrenciyim.Çocuklarla iyi anlaştığımı düşünüyorum.İnsanlarla iyi anlaşırım ve güleryüzlü olduğumu düşünüyorum.Boş zamanlarım... (Devamı için tıklayın)

  01.01.2022
  Merhaba.Marmara Üniversitesinde öğrenciyim.Çocuklarla iyi anlaştığımı düşünüyorum.İnsanlarla iyi anlaşırım ve ... (Devamı)
  33 yaşında
  2 yıl 2 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Kağıthane - İstanbul(Avrupa)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba 20.08.1989 Istanbul Doğumluyum. Eski İstinyeliyim. Seyahat engelim yok Uzun yol deneyimim kötü hava koşulları dahi çok fazla var Adli ve eh... (Devamı için tıklayın)

  29.12.2021
  Merhaba 20.08.1989 Istanbul Doğumluyum. Eski İstinyeliyim. Seyahat engelim yok Uzun yol deneyimim kötü h... (Devamı)
  21 yaşında
  1 yıl 5 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Çankaya - Ankara

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Bakmakla yükümlü olduğum hastamalarımın İlaç tedavisini,peg ve ng pansumanı ve mama ayarlaması ,ilk yardım ve acil müdahale, svo lu (felçli ) hastalarda ele... (Devamı için tıklayın)

  16.12.2021
  Bakmakla yükümlü olduğum hastamalarımın İlaç tedavisini,peg ve ng pansumanı ve mama ayarlaması ,ilk yardım ve ... (Devamı)
  Popüler
  42 yaşında
  5 yıl 10 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Karatay - Konya

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  merahabalar ben uzun yıllar aşcılık tecrubem var bunun yanında ev işlerindede mahirim ihtiyacı olan ailelere hizmet vermeye hazırım.

  06.11.2021
  merahabalar ben uzun yıllar aşcılık tecrubem var bunun yanında ev işlerindede mahirim ihtiyacı olan ailelere h... (Devamı)
  39 yaşında
  9 yıl 5 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Pendik - İstanbul(Anadolu)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Bahçe bakımı ve temizliği havuz bakımı ve temizliği elektrik ve su tamirat işlerini yapmaktayım

  23.12.2021
  Bahçe bakımı ve temizliği havuz bakımı ve temizliği elektrik ve su tamirat işlerini yapmaktayım
  Popüler
  26 yaşında
  1 yıl 1 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Beşiktaş - İstanbul(Avrupa)

  Oyun Abisi

  olarak çalışabilirim.

  Oyun abiliği yapıyorum, aynı zamanda jimnastik antrenörlüğü, tenis bunun yanında bir çok branşta yeterli bilgim var.Milli sporcuyum, gölge öğretmenlik ve ço... (Devamı için tıklayın)

  20.12.2021
  Oyun abiliği yapıyorum, aynı zamanda jimnastik antrenörlüğü, tenis bunun yanında bir çok branşta yeterli bilgi... (Devamı)