Adana Oyun Abisi Arıyorum

Adana'da 15 Oyun Abisi
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Adana Oyun Abisi Bul

  25 yaşında
  2 yıl 7 ay tecrübeli
  45 dk önce aktifti
  Çukurova - Adana

  17.07.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  55 yaşında
  9 yıl 5 ay tecrübeli
  Seyhan - Adana

  ben 15 yıldan beri hasta bakıcılık yapmaktayım hasta bakım sertifkam mevcuttur işimi severek ve özenle yapmayı seven biriyim. hastalarıma hastabakıcı degild... (Devamı için tıklayın)

  21.07.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  ben 15 yıldan beri hasta bakıcılık yapmaktayım hasta bakım sertifkam mevcuttur işimi severek ve özenle yapmayı... (Devamı)
  28 yaşında
  Seyhan - Adana

  20.05.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  22 yaşında
  Çukurova - Adana

  08.07.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  34 yaşında
  9.500-10.000 TL / Aylık
  Sarıçam - Adana

  02.07.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  24 yaşında
  Çukurova - Adana

  Adım Mustafa Aykan Develi. Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde 4.Sınıf Tıp Fakültesi öğrnecisiyim. Yaz tatilinde hem zaman doldurmak hem de harçlık çıkarma... (Devamı için tıklayın)

  02.07.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  Adım Mustafa Aykan Develi. Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde 4.Sınıf Tıp Fakültesi öğrnecisiyim. Yaz tatili... (Devamı)
  20 yaşında
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Seyhan - Adana

  29.06.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  27 yaşında
  Seyhan - Adana

  Merhaba. Okul öncesi öğretmeniyim. Alanımla ilgili olması dolayısıyla çocuk gelişiminde, onlara doğru davranış şekillerinde, onlarla ilgilenmekte, gelişimle... (Devamı için tıklayın)

  25.06.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  Merhaba. Okul öncesi öğretmeniyim. Alanımla ilgili olması dolayısıyla çocuk gelişiminde, onlara doğru davranış... (Devamı)
  43 yaşında
  7 yıl 9 ay tecrübeli
  Seyhan - Adana

  02.03.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  30 yaşında
  24.000-26.000 TL / Aylık
  Seyhan - Adana

  21.05.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  33 yaşında
  7 yıl 2 ay tecrübeli
  +30.000 TL / Aylık
  Yüreğir - Adana

  Çukurova üniversitesi beden eğitimi Spor meslek yüksekokulu cimnastik antrenörlüğü mezunuyum otizmli bireylerin spor eğitimi ve sosyalleşmesi konusunda tecr... (Devamı için tıklayın)

  27.02.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  Çukurova üniversitesi beden eğitimi Spor meslek yüksekokulu cimnastik antrenörlüğü mezunuyum otizmli bireyleri... (Devamı)
  28 yaşında
  Çukurova - Adana

  Merhaba, İsmim Ömer. 28 yaşındayım. Evliyim. Eşimle birlikte Adana'da ikamet ediyoruz. Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden mezunum. ... (Devamı için tıklayın)

  03.05.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  Merhaba, İsmim Ömer. 28 yaşındayım. Evliyim. Eşimle birlikte Adana'da ikamet ediyoruz. Çukurova Üniversitesi B... (Devamı)
  51 yaşında
  Sarıçam - Adana

  18.03.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  34 yaşında
  Seyhan - Adana

  29.02.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  31 yaşında
  Seyhan - Adana

  23.02.2024

  Oyun Abisi olarak çalışabilirim.

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !

  Sıkça Sorulan Sorular

  Adana'da Yatılı Oyun Abisi Fiyatları Ne Kadar?


  Adana'da Yatılı Oyun Abisi fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Oyun Abisi ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Oyun Abisi ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Oyun Abisi maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Oyun Abisi ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Oyun Abisi ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Oyun Abisi adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Oyun Abisi güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Adana'da Oyun Abisi adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Oyun Abisi olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Adana'da Oyun Abisi arayanlar ile diğer illerde Oyun Abisi arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Oyun Abisi ilk iş başı yaptığında yanında olun.