kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Ev Ödevlerine Yardımcı Arıyorum

9.670 Ev Ödevlerine Yardımcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Ev Ödevlerine Yardımcı Bul

  Popüler
  18 yaşında
  4 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Sancaktepe - İstanbul(Anadolu)

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Merhabalar, ben Esra. 19 yaşındayım. Liseyi çocuk gelişimi bölümü okuyarak bitirdim. 1 yıl anaokulunda yardımcı öğretmenlik yaptım. Şuan çoçuk gelişimi bölü... (Devamı için tıklayın)

  12.09.2021
  Merhabalar, ben Esra. 19 yaşındayım. Liseyi çocuk gelişimi bölümü okuyarak bitirdim. 1 yıl anaokulunda yardımc... (Devamı)
  Popüler
  48 yaşında
  4 yıl 6 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  Pendik - İstanbul(Anadolu)

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  İki üniversite mezunuyum(İÜ Turizm ve kültürel miras(önlisans)(MÜ İngilizce Ekonomi) İş hayatında 15 yıllık iş tecrübem vardır. AÖF Türk Dili Edebiyatı bö... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  İki üniversite mezunuyum(İÜ Turizm ve kültürel miras(önlisans)(MÜ İngilizce Ekonomi) İş hayatında 15 yıllık i... (Devamı)
  Popüler
  42 yaşında
  29 yıl 4 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Selçuklu - Konya

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  WhatsApp tan ulaşmak için tıklayın https://wa.me/***5 *** DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ İKİ ÜNİVERSİTELİ KOLEJ MEZUNU TÜRKÇE MA... (Devamı için tıklayın)

  08.09.2021
  WhatsApp tan ulaşmak için tıklayın https://wa.me/***5 *** DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ İKİ ÜNİVERSİ... (Devamı)
  Popüler
  35 yaşında
  500-1000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Çanakkale

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Çocuk koçuyum ve oyun terapistiyim. *** numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Çanakkale

  14.09.2021
  Çocuk koçuyum ve oyun terapistiyim. *** numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Çanakkale
  Popüler
  33 yaşında
  8 yıl 2 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Terme - Samsun

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  huysuz olmayan ve evde sadece bayan yaşlısı bulunan evlere yatılı bakıcı olabilirim, bir tane kedim var her yere onunla gidiyorum yatalak yaşlılara gitmi yo... (Devamı için tıklayın)

  08.09.2021
  huysuz olmayan ve evde sadece bayan yaşlısı bulunan evlere yatılı bakıcı olabilirim, bir tane kedim var her ye... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Tuğçe Güney - Ev Hanımı

  Sayenizde o kadar iyi bir aday buldum ki çocuğuma, ailemizden biri gibi oldu.Çok mutluyum çok memnun kaldım sizden.Çok teşekkür ediyorum.

  Mert Kaya - Mühendis

  Çocuğumuz için girdiğimiz bakıcı arayışımızı bakıcıburada.com sayesinde olumlu şekilde sonlandırmış olduk.Yeniden ihtiyaç duyduğumuzda güvenebileceğimiz tek site bakıcıburada.com..Çok teşekkür ederiz.

  Ahmet Özkan - Emekli

  Ev yardımcısı bulmak için girdiğimiz bir siteydi.İnternetten pek anlamıyoruz ama siteyi kolay çözdük rahattı kullanımı.Kayıt olduğum gün anlaştım yakın oturan biriyle siteden.Çok faydalı oldu bize sağolun.

  Gizem Canol - Pazarlama Müdürü

  Bakıcıburada.com sayesinde iyi bir çocuk bakıcısı buldum ve çalışıyorum.Emeklerinize ve desteklerinize teşekkür ederim.Herkese tavsiye ediyorum..

  Ozlem Ilhan - Ev Hanımı

  Oyun ablası arayışım için kayıt olduğum bakıcıburada.com ve danışmanımın ilgisi sayesinde istediğim gibi bir kişi buldum.Tüm emeklerinize teşekkür ederim.

  Ömer Artar - Planlama Müdürü

  Refakatçi arayışım için kayıt olduğum gün buldum adayı da.Bu kadar hızlı gelişeceğini tahmin etmemiştim.Desteklerinize çok teşekkür ederim.

  Emin M. - Veri Bilimcisi

  Bakıcıburada.com sayesinde evimize istediğimiz gibi bir aday bulduk.Ev işlerimizle ve bahçe işleri ile de ilgileniyor aday.Siteyi herkese tavsiye ediyorum.

  Ümit Yaşar - Emekli

  Bakıcıburada.com''u önceden de farklı arayışlarımda kullandığımdan bildiğim bir siteydi.Site sayesinde ve danışmanımın da desteği ile iyi bir adayla anlaşmış olduk.Yine sürecim olumlu oldu, teşekkürler :)

  Muhammed Özgül - Mühendis

  Siteniz sayesinde kızım için görüştüğüm ilk aday ile çalışmaya başladım.Kriterlerimize en uyan adayları filtreleyerek bakıyordum ve görüşmelere başladım.Site bende çok olumlu bir izlenim bıraktı.Teşekkür ederim.

  Habib Balcı - Proje Koordinatörü

  Evimize yardımcı aramak için kayıt olduğumuz bakıcıburada.com sitesi sayesinde kısa süre içinde adayımızı bulduk.Bütün emeklerinize teşekkür ederim.

  ?Gülsüm Demirtaş - Doktor

  Evimizde çalışması için eli lezzetli ve iyi bir yardımcı ihtiyacımız vardı.Arayışımız için siteden yararlandım ve sürecim hızlı şekilde sonuçlandı.İlanıma bir çok başvuru aldım ve arayışım olumlu olarak sonlandı.Desteklerinize teşekkür ederim.

  Nur Karabulut - Ev Hanımı

  Bakıcıburada.com sayesinde istediğim kriterlerde bana destek olacak bir ev yardımcısı ve bakıcı buldum.Çevreden bakmanın vakit kaybı olduğunu böylece anlamış oldum :)Teşekkür ederim..

  Selcan Kaya - Kendi İşi

  Çocuk bakıcısı bulmak için bakıcıburada.com''u kullandım ve ilgilerinden çok memnun kaldım.Süreç çok hızlı oldu ve sürekli destek oldular.Emekleriniz için çok sağolun.

  Alev Anbar - Ev Hanımı

  Çok memnun kaldım süreçten ilginiz ve desteğiniz sayesinde yaşlımıza bakacak iyi birini bulduk.Emekleriniz için çok teşekkür ederim sizlere.Çok memnun kaldım.

  Selin Dalgıc - Ekonomi Uzmanı

  Bakıcıburada.com''dan yararlanarak bir ev yardımcısı bulmaya karar verdik ve sonuç olarak iyi bir aday ile anlaştık.Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

  Ercan Toman - Genel Müdür

  Yaşlı babaanneme bakması için iyi bir bakıcı arıyordum ve bakıcıburada.com''dan destek aldım.Site sayesinde bir çok aday ile görüşme sağladım ve içlerinden en uygunu ile anlaşma sağladım.Desteklerinize teşekkür ederim.

  Gülen Oktar - İş Geliştirme Uzmanı

  Arayışım zor olduğu için çevremden bir destek alamadım ve arayışıma araştırmalarım ile bakıcıburada ile devam etmeye karar verdim.Hem çocuk bakacak hem de fizik tedavi mezunu olması gerekirdi adayın.Çok memnun oldum siteyi kullanıp değerlendirdiğim için sürecim olumlu geçti.Çok teşekkür ederim.

  Senay Verdil - Doktor Asistanı

  Bakıcıburada.com sitesinden aday bakarken ilan vermeye karar verdik ve kısa sürede çocuk bakıcısını bulduk.Süreçten ve ilgiden çok memnun kaldık desteklerinize çok teşekkür ederim.

  Elif Saydam - Psikolog

  Çocuğumla oyun oynayabilecek, bakımına destek olacak  bir bakıcı arayışındaydım ve tavsiyelerle bakıcıburada.com''u buldum.Sayenizde istediğimiz gibi bir aday bularak çalışmaya başladık.Teşekkürler.

  Pınar Taneri - El Sanatları

  Bölgemizde çok aday olmadığı için başta tedirgindim,Ancak sitenin desteği sayesinde iyi bir ev yardımcısı ile anlaştım.Sürecim başarılı şekilde sonuçlandı.Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

  Popüler
  23 yaşında
  7 yıl tecrübeli
  2 kişi değerlendirdi
  Sancaktepe - İstanbul(Anadolu)

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Merhabalar, Ben Derya , 22 yaşındayım. Sağlık bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Lisans öğrencisiyim, 4. Sınıftayım. Aynı zaman da Anadolu Üniversitesi Sa... (Devamı için tıklayın)

  26.07.2021
  Merhabalar, Ben Derya , 22 yaşındayım. Sağlık bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Lisans öğrencisiyim, 4. Sın... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  4 yıl 7 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Sarıyer - İstanbul(Avrupa)

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba :) Ben Esra Söylemez. Psikolojik danışmanım. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünü (%100 İngilizce) tamamladım. Çocuk ve ergenlerle bireysel ... (Devamı için tıklayın)

  08.09.2021
  Merhaba :) Ben Esra Söylemez. Psikolojik danışmanım. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünü (%100 İngili... (Devamı)
  Popüler
  21 yaşında
  1 yıl 3 ay tecrübeli
  1000-1500 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Altındağ - Ankara

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Hacettepe Üniversitesinde dil ve konuşma terapisi okuyorum. Daha önce 1.5 ve 3 yaşlarındaki iki kardeşe oyun ablalığı, 7 yaşındaki 1.sınıf öğrencisine hem o... (Devamı için tıklayın)

  08.08.2021
  Hacettepe Üniversitesinde dil ve konuşma terapisi okuyorum. Daha önce 1.5 ve 3 yaşlarındaki iki kardeşe oyun a... (Devamı)
  Popüler
  44 yaşında
  4 yıl 10 ay tecrübeli
  1000-1500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Aksaray

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Çocuk/bebek bakma konusunda,yemek yapmak,temizlik konusunda tecrübeliyim kayıtlı telefondan***) ulaşabilirsiniz. Konum konusunda herhangi bir sorun... (Devamı için tıklayın)

  17.06.2021
  Çocuk/bebek bakma konusunda,yemek yapmak,temizlik konusunda tecrübeliyim kayıtlı telefondan***) ulaşabilirsini... (Devamı)
  Popüler
  22 yaşında
  2 yıl 7 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Atakum - Samsun

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Ankara Üniversitesi Çoçuk Gelişimi Bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim ve alanıma dair farklı yaş gruplarıyla çalışma deneyimim oldu. Bölümüme dair güncel bi... (Devamı için tıklayın)

  08.06.2021
  Ankara Üniversitesi Çoçuk Gelişimi Bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim ve alanıma dair farklı yaş gruplarıyla ç... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  31 yaşında
  4 yıl 11 ay tecrübeli
  2 kişi değerlendirdi
  2 saat önce aktifti
  Çekmeköy - İstanbul(Anadolu)

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba :) ben Zürihan Turgut Uzman öğretmenim. Kız meslek lisesi çocuk gelişimi bölümü mezunuyum. Üniversiteyi çocuk gelişimi önlisans olarak tamamladım. ... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Merhaba :) ben Zürihan Turgut Uzman öğretmenim. Kız meslek lisesi çocuk gelişimi bölümü mezunuyum. Üniversite... (Devamı)
  Popüler
  32 yaşında
  8 yıl 3 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  3 saat önce aktifti
  Melikgazi - Kayseri

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Ev hanımıyım iki çocuğum var bakıcılık yaptim defalarca ,çok iyi bakabilecegimi düşünüyorum aileler gözü arkada kalmadan evlatlarını emanet edebilirler ban... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Ev hanımıyım iki çocuğum var bakıcılık yaptim defalarca ,çok iyi bakabilecegimi düşünüyorum aileler gözü arka... (Devamı)
  Popüler
  29 yaşında
  10 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  3 saat önce aktifti
  Başiskele - Kocaeli

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Ben Üniversite mezunuyum. İş arıyorum. Arapça, Fransızca, İngilizce, Korece, Türkçe ve Almanca biliyorum.

  Bugün
  Ben Üniversite mezunuyum. İş arıyorum. Arapça, Fransızca, İngilizce, Korece, Türkçe ve Almanca biliyorum
  Popüler
  36 yaşında
  1 yıl 1 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  3 saat önce aktifti
  Beykoz - İstanbul(Anadolu)

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Aşçı, aşçılık ön lisans açık öğretim mezunuyum, özel güvenlik sertifikası, hasta ve yaşlı bakım sertifakası, çocukta temel eğtim ve beceri sertifakası, hijy... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Aşçı, aşçılık ön lisans açık öğretim mezunuyum, özel güvenlik sertifikası, hasta ve yaşlı bakım sertifakası, ç... (Devamı)
  26 yaşında
  2 yıl 3 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  3 saat önce aktifti
  Buca - İzmir

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Marmara üniversitesi Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. 3 yıllık Okul Öncesi öğretmenliği tecrübem var. 1 sene oyun ablası tecrübem var .Evliyim, 2 yıldır ... (Devamı için tıklayın)

  14.09.2021
  Marmara üniversitesi Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. 3 yıllık Okul Öncesi öğretmenliği tecrübem var. 1 sen... (Devamı)
  Popüler
  28 yaşında
  5 yıl 3 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  Sarıyer - İstanbul(Avrupa)

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında farklı eğitimlerle ve yaptığım bireysel araştırmalar... (Devamı için tıklayın)

  15.09.2021
  Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında farklı... (Devamı)
  Popüler
  19 yaşında
  3 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  Üsküdar - İstanbul(Anadolu)

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Çocuğunuzla vakit geçirebilecek gerçek bir abla adayıyım. Anaokulu,ilköğretim ve ortaokul seviyesindeki çocuklar için öğretmen abla şeklinde yardımcı olabi... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Çocuğunuzla vakit geçirebilecek gerçek bir abla adayıyım. Anaokulu,ilköğretim ve ortaokul seviyesindeki çocuk... (Devamı)
  Popüler
  45 yaşında
  4 yıl 5 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  Sultanbeyli - İstanbul(Anadolu)

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Çocukları severim yaptığım her işi iyi yapmayı prensip edinmiş biriyim ve mümkün ise sultanbeyliği ve yakın çevreden gelen talepleri değerlendirebileceğimin... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Çocukları severim yaptığım her işi iyi yapmayı prensip edinmiş biriyim ve mümkün ise sultanbeyliği ve yakın çe... (Devamı)
  Popüler
  37 yaşında
  5 yıl 3 ay tecrübeli
  0-500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  İskenderun - Hatay

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Benimde üniversite çağında 1 kız evladım var.Çocuklarla iletişimim çok iyidir.mesleğim de anasınıfı öğretmenliği Devlet okulunda ve özel kreslerde calistim.... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Benimde üniversite çağında 1 kız evladım var.Çocuklarla iletişimim çok iyidir.mesleğim de anasınıfı öğretmenli... (Devamı)
  Popüler
  20 yaşında
  7 ay tecrübeli
  2 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  Tepebaşı - Eskişehir

  Ev Ödevlerine Yardımcı

  olarak çalışabilirim.

  Eskişehir Osmangazi üniversitesinde özel eğitim öğretmenliği okuyorum, 3. Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda da psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümüne ç... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Eskişehir Osmangazi üniversitesinde özel eğitim öğretmenliği okuyorum, 3. Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda da ... (Devamı)

  Ev Ödevlerine Yardımcı Ücretleri


  Ev ödevlerine yardımcı abla, abiler genellikle üniversite öğrencilerinden oluştuğundan harçlık ve deneyim kazanmak için makul ücretlere çalışabilmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir ‘de ev ödevlerine yardımcı arayan aileler çok nitelikli üniversitelerde okuyan abla ve abilere ulaşabilmektedir. Boğaziçi, Koç, ODTÜ, Yıldız Teknik, İstanbul, Galatasaray Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde okuyan gençler çocuğunuzun eğitime hem katkı sunar, hem de çocuğunuza rol model olabilmektedir.

  Ev ödevlerine yardımcı abla ve abiler genellikle yarım gün ya da haftanın belirli günlerinde, belirli saatlerinde çalıştırılmaktadır. Alacağı ücreti de ev ödevlerine yardımcı abla, abinin okuduğu üniversite, eğitim düzeyi, tecrübesi, vereceği dersler ve çalışma saatleri belirlemektedir.

  Ev ödevlerine yardımcı abla, abiye ortalama ne kadar ücret vereceğinizi aşağıdaki tabloya göre belirleyebilirsiniz. Eğer ev ödevlerine yardımcı bir abla evinize ayda 35 saat geliyorsa, 2021 yılı için 35 X 36 = 1.260 TL ücret vermeniz gerekecektir.

  • 1 - 10 Saat : 64 TL,
  • 10 - 20 Saat : 52 TL,
  • 21 - 30 Saat : 42 TL,
  • 31 - 50 Saat : 36 TL,
  • 51 ve üzeri : 29 TL ,
  Ev Ödevleri Yardımcısına Ne Kadar Ücret Vereceğimi Bilemedim?

  Bakiciburada.com ‘da üyeliği bulunan ve Ev Ödevlerine Yardımcı olarak çalışmak isteyenlerin profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır. Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluştururak Gölge Öğretmenlerin çalışmak istediği ücretleri öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca hafta içi 8.45-17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Ev Ödevlerine Yardımcı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Ev Ödevlerine / Okul Derslerine Yardımcı

  Anne ve babanın her ikisinin de çalıştığı bir dünyada çocuğu okuldan alacak, kıyafetlerini çıkarmasına yardımcı olacak, yemeğini yedirecek, oturup birlikte ev ödevlerine, okul derslerine yardımcı olacak, anne, baba işten gelinceye kadar çocuğa refakat edecek genç ablalara – abilere ev ödevlerine yardımcı demekteyiz.

  Eğer ev ödevlerine yardımcı bir ablanız yoksa, işten yorgun geldiğinizde çocuğunuzun ev ödevlerini de birlikte bitirmeniz gerekmektedir. Ama ev ödevlerine yardımcı bir ablanız olursa, çocuğunuz siz gelinceye kadar tüm ödevlerini bitirir, yarınki derslerine ön hazırlık yapar ve siz işten geldiğinizde hem rahat eder, hem de çocuğunuzla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  Bazı anne, babaların eğitimi çocuğunun ev ödevlerine yetecek düzeyde olmayabilir. Bu durumda da çocuğun okul başarısı düşebilir. Bir üniversiteli abla, abi eşliğinde çocuğunuz keyifle ev ödevini yapabilir, okul başarısını arttırabilir.

  Ev ödevlerine yardımcı abla-abiler, üniversiteli etüt sorumluları olarak da anılmaktadır.

  Üniversiteli Etüt Sorumluları (Ev Ödevlerine / Okul Derslerine Yardımcı) Neler mi Yapıyor?

  • Çocuğunuzu okuldan alıp, eve götürmek,
  • Elbiselerini değiştirmesine yardımcı olmak,
  • Yemeğini ısıtmak ve yemesine yardımcı olmak,
  • Ev ödevlerine, okul derslerine yardımcı olmak,
  • Matematik, Fen ve beceri gerektiren derslerde yardımcı olarak, çocuğunuzu başarıya taşımak ,
  • Çocuğunuza dersi sevdirmek,
  • Yabancı dil öğrenimi (İngilizce, Fransızca, Almanca vb.) konusunda yardımcı olmak, konuşarak yabancı dil gelişimi için pratik yapmak,
  • Birlikte kitaplar okumak,
  • Çocuğunuzla eğitici oyunlar oynamak,
  • Çocuğunuzu park, sinema, tiyatro vb. yerlere götürmek,
  • Otistik ve down sendromlu çocuklar için gölge öğretmenlik yapmak ,
  Birlikte çalışmaya başlamadan önce Ev Ödevlerine Yardımcıdan İstenebilecek Evraklar :

  • Nüfuz Cüzdanı Fotokopisi : Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde " Bu kimlik fotokopisi sadece Ev Ödevlerine Yardımcı olarak çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece çalışacağınız kişinin de mağduriyeti oluşmamasına özen gösterin.
  • Sabıka Kaydı : Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  • Sağlık Raporu : Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz. Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  • İkametgah Belgesi : Çalışacağınız kişi nerede oturuyor ? Bu kişinin açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.
  Aradığınız Ev Ödevlerine Yardımcıyı Bakiciburada.com’dan bulmak için 2 seçeneğiniz var.

  Birincisi; Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.

  İkincisi, İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Ev Ödevlerine Yardımcıya açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişilerde sizi arayabilir.