kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Temizlikçi Arıyorum

3.739 Temizlikçi
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Temizlikçi Bul

  Popüler
  39 yaşında
  2 yıl 11 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  4 kişi değerlendirdi
  Mamak - Ankara

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Güvenilir dürüst işine sadık ve güler yüzlü bir bakıcıyım.Çocuk gelişimi sertifikasına sahibim. 2 doz biontech aşısı oldum. Tercihen mamak , kızılay veya di... (Devamı için tıklayın)

  19.10.2021
  Güvenilir dürüst işine sadık ve güler yüzlü bir bakıcıyım.Çocuk gelişimi sertifikasına sahibim. 2 doz biontech... (Devamı)
  Popüler
  44 yaşında
  4 yıl 10 ay tecrübeli
  1000-1500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Aksaray

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Çocuk/bebek bakma konusunda,yemek yapmak,temizlik konusunda tecrübeliyim kayıtlı telefondan***) ulaşabilirsiniz. Konum konusunda herhangi bir sorun... (Devamı için tıklayın)

  17.06.2021
  Çocuk/bebek bakma konusunda,yemek yapmak,temizlik konusunda tecrübeliyim kayıtlı telefondan***) ulaşabilirsini... (Devamı)
  Popüler
  44 yaşında
  3 yıl 9 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Nazilli - Aydın

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Mehaba ben filiz ubay;okullarda anaokul bölümün de öğretmen yardımcısı olarak görev aldim.Lise mezunu oldugum için öğretmenlik hayatim bitti.Ama çocukları c... (Devamı için tıklayın)

  01.06.2021
  Mehaba ben filiz ubay;okullarda anaokul bölümün de öğretmen yardımcısı olarak görev aldim.Lise mezunu oldugum ... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  11 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Merkez - Niğde

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Çalışma şeklim yarı zamanlı sayılır. Derslerimin dışındaki zamanlarda yemek, temizlik, çamaşır, alışveriş, hayvan bakımı vb. ev işleri yaparım ancak yoğun t... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Çalışma şeklim yarı zamanlı sayılır. Derslerimin dışındaki zamanlarda yemek, temizlik, çamaşır, alışveriş, hay... (Devamı)
  Popüler
  40 yaşında
  4 yıl 6 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Çekmeköy - İstanbul(Anadolu)

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  16yıldır ev ve çocuk bakımı işlerinde çalıştım tecrübeme güveniyorum titiz biriyim işimi itinayla yaparım teşekkürler

  Bugün
  16yıldır ev ve çocuk bakımı işlerinde çalıştım tecrübeme güveniyorum titiz biriyim işimi itinayla yaparım teşe... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Nur Özgül - Ev Hanımı

  Bakıcıburada.comun emeği ve aracılığı ile fazlasıyla bakıcı adayı ile görüşme sağlayarak en uygun adayı buldum.Takibiniz için ayrıca teşekkür ederim.

  Lacin Culu - Mühendis

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde evimde çalışacak ve bana çocuk bakımı konusunda destek olacak iyi bir yardımcı buldumDestekleriniz için teşekkür ederim.

  Güler Çekiç - Doktor

  Gölge öğretmen bulmak için çeşitli kanallara başvurdum ancak güven problemi yaşadığımdan bakıcıburada.com''u tercih ettim.İlan verdikten hemen sonra kriterlerime uygun bir aday ile anlaştım.Sürecimi özveri ile takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

  Mehtap İpek - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com''un aracılığı ile iyi bir ev yardımcısı bulduk.başlarda tedirgin olsam da danışmanımın da destekleri sayesinde sürecim olumlu sonuçlandı.Teşekkür ederim.

  Aysun Kırdar - İdari Sorumlu

  Çok memnun kaldım bakıcıburada.com sayesinde iyi bir ev yardımcısı ile çalışmaya başladım destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederim.

  Gokmen Kurt - Diş Hekimi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılığı ile hasta bakıcımızı bulduk ve sürecimiz çok hızlı ilerledi.Sitenin kullanımından da çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

  İbrahim Işık - Kurul Başkanı

  Çocuğumuza bakıcı aramak için çevremizde çok aday olmadığından internetten bulmaya karar verdik ve bakıcıburada.com sayesinde istediğimiz kriterlerde adayla anlaştık.Teşekkürler

  Sertac Sen - Doktor

  Bakıcıburada.com''u inceleyerek paket alımı sağladım ve öncesinde incelediğim, bize uygun olan refakatçiler ile görüşmeye başladım.Kısa sürede de bir aday buldum.Aracılığınız için teşekkür ederiz.

  Züleyha İmre - Yetkili

  Bakıcıburada.com''u kullanarak ev yardımcımızı bulduk.Sürecimiz olumlu geçti ve kalan haklarımızı da farklı kategoride arayışımız için kullanacağız.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Ayfer Duran - Ev Hanımı

  Gölge öğretmen bulmak için kayıt olduğumuz bakıcıburada sitesi sayesinde iyi bir gölge öğretmen ile anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Ceren S. - Avukat

  Bakıcıburada.com''u kullanarak bulduğum oyun ablasından çok memnun kaldım.Emekleri için danışmanıma ve sitenin bizlere kolaylık sağlaması ile ilgili tüm ekiplerine teşekkür ederim.Memnun kaldım.

  Pelin T. - Eğitim Yöneticisi

  Siteye kayıt olmadan önce girip beğenerek favorilerime aldığım adaylarla paket aldıktan sonra görüştüm ve kendi seçtiğim, istediğim biri ile anlaşma sağladım. Sürecimi takip edip destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

  Arzu Kumaş - Kendi İşi

  Hem ev işlerimle ilgilenecek, hem de çocuğumun bakımına destek olabilecek iyi bir yardımcıya ihtiyacım vardı ve siteyi değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın da desteği sayesinde başvurular içinden iyi bir aday buldum ve anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Selvi B. - Muhasebe Şefi

  Bakıcıburada.com aracılığı ile bulduğumuz çocuk bakıcımızla devam ediyoruz ve çok memnun kaldık.Destekleriniz için teşekkür ederiz.

  Mustafa K - Genel Müdür

  Ev yardımcısı bulmak için çevremden araştıracak bir vaktim olmuyor.Bu nedenle bakıcıburada.com''dan destek aldım.Sürecimi yakınen takip ederek ilgilendiler ve emekleri sayesinde iyi bir yardımcı buldum.Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  Dilek Tunç - Oyuncu

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde istediğim kişilerle görüşmeler sağlayarak iyi bir çocuk bakıcısı buldum.Destekleri için danışmanıma da ayrıca teşekkür ederim.

  Engin T. - Satış ve Pazarlama Müdürü

  İyi bir çocuk bakıcısı aramak için çok vaktimiz yoktu ve iyi bir hizmet alarak aracı kurumla çözmek istedik işi.Site sayesinde gerçekten güzel kriterlerde bir çok adayla görüştük ve uygun olanla da anlaştık.Teşekkürler.

  Çiğdem Erol - Bankacı

  Eşim ve ben çalıştığımız için evimizin işlerinden sorumlu olacak birini aradık ve bakıcıburada.com''dan destek almaya karar verdik.İlan girip seçtiğimiz adaylarla da görüşmeler sağlayarak iyi biri ile anlaştık.Emeklerinize teşekkürler.

  Canan Sepetci - Fizyoterapist

  Evime yardımcı olup çocuğumla ilgilenecek iyi bir yardımcı arıyordum ve bakıcıburada.com''u değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın ilgili yaklaşımı ve sürecimi takip etmesi sayesinde biri ile anlaştım.Çok teşekkür ederim..

  Büşra Zehir - Kendi İşi

  Bakıcıburada.com''un desteği ve aracılığı ile çocuğumuz için bulunduğumuz bölgeye yakın oturan iyi bir bakıcı bulduk.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Popüler
  35 yaşında
  7 yıl 4 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Seyhan - Adana

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Aslında Türkçe öğretmeniyim. Çocuk eğitiminde ve ev yardımcılığinda tecrübeliyim.Her yaştan çocuğa ilgi ve eğitim veririm

  25.10.2021
  Aslında Türkçe öğretmeniyim. Çocuk eğitiminde ve ev yardımcılığinda tecrübeliyim.Her yaştan çocuğa ilgi ve eği... (Devamı)
  Popüler
  34 yaşında
  1 yıl 8 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  7 saat önce aktifti
  Pendik - İstanbul(Anadolu)

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba çocuk gelişimi sertifikam var referansım var üç bebek buyuttum oyun ,etkinlik ,özbakım ve ödevlerine yardımcı olabilirim temiz pozitif biriyim ,çocu... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhaba çocuk gelişimi sertifikam var referansım var üç bebek buyuttum oyun ,etkinlik ,özbakım ve ödevlerine y... (Devamı)
  Popüler
  53 yaşında
  2 yıl tecrübeli
  1500-2000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  7 saat önce aktifti
  Sancaktepe - İstanbul(Anadolu)

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  İkiz cocuk büyüttüm. 2 çocuğa 2 sene bakıcılık yaptım. 2 tane torunuma 6 sene baktım. Çocuklarla aram iyidir. Bu işi yapabilirim haftada 2 gün veya 3 gün ça... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  İkiz cocuk büyüttüm. 2 çocuğa 2 sene bakıcılık yaptım. 2 tane torunuma 6 sene baktım. Çocuklarla aram iyidir. ... (Devamı)
  Popüler
  31 yaşında
  4 yıl 2 ay tecrübeli
  4 kişi değerlendirdi
  10 saat önce aktifti
  Kadıköy - İstanbul(Anadolu)

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Çocuklara faydalı olabilecek bütün aktivitelerde bulunuyorum. Onlarla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilecekleri aktivitelerle onların gelişimine yardımcı ... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Çocuklara faydalı olabilecek bütün aktivitelerde bulunuyorum. Onlarla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilecekl... (Devamı)
  Popüler
  46 yaşında
  1 yıl 10 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  11 saat önce aktifti
  Menemen - İzmir

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  benim de 2 çocugum var ikis de univeriste okuyor oglum yurt dışında okuyor çocuklarla aram çok iyidir ev de temizligim de güzeldir kendi evimi naısl temizle... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  benim de 2 çocugum var ikis de univeriste okuyor oglum yurt dışında okuyor çocuklarla aram çok iyidir ev de te... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  38 yaşında
  8 yıl 8 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  18 saat önce aktifti
  Çeşme - İzmir

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  2015 den beri ev temizligi isinde calismaktayim. Evliyim 1 cocugum var. Dolayisiyla yatili kalamiyorum. Universite mezunuyum. İngilizce biliyorum. 2001 den... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  2015 den beri ev temizligi isinde calismaktayim. Evliyim 1 cocugum var. Dolayisiyla yatili kalamiyorum. Unive... (Devamı)
  Popüler
  43 yaşında
  13 yıl 10 ay tecrübeli
  500-1000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  18 saat önce aktifti
  Üsküdar - İstanbul(Anadolu)

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  10 yıldır evlere temizliğe gidiyorum. Referansım var. Haftada bir gün iş arıyorum. Çarşamba günlerim boş. Tam güne 250? artı yol ücreti alıyorum. Profi... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  10 yıldır evlere temizliğe gidiyorum. Referansım var. Haftada bir gün iş arıyorum. Çarşamba günlerim boş. ... (Devamı)
  Popüler
  56 yaşında
  5 yıl 2 ay tecrübeli
  1500-2000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  23 saat önce aktifti
  Merkez - Manisa

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Çocuklarım evden gidince başka aileler e yardımcı olmak istedim çünkü ben çocuklarımı büyütürken yardımcı olacak kimsem yok tu ve baktığım çocukların iyi bi... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Çocuklarım evden gidince başka aileler e yardımcı olmak istedim çünkü ben çocuklarımı büyütürken yardımcı olac... (Devamı)
  44 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Düzce

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  27 yillik ev hanimiyim 3 cocuk annesiyim cocuklarima kendim bakip buyuttum bebek ,cocuk ve yasli bakip ;temizlik ,ev isi yapabilirim.bebek ve cocuklarla ilg... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  27 yillik ev hanimiyim 3 cocuk annesiyim cocuklarima kendim bakip buyuttum bebek ,cocuk ve yasli bakip ;temizl... (Devamı)
  Popüler
  31 yaşında
  8 ay tecrübeli
  1000-1500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Konak - İzmir

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Daha önce yaşlı bakıcılığı yaptım ama yatalak bakımı da yapabilirim. Çocukları ve yaşlıları çok seviyorum onlarla vakit geçirmek onlara bakmak beni mutlu ed... (Devamı için tıklayın)

  01.10.2021
  Daha önce yaşlı bakıcılığı yaptım ama yatalak bakımı da yapabilirim. Çocukları ve yaşlıları çok seviyorum onla... (Devamı)
  Popüler
  32 yaşında
  8 yıl 3 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Melikgazi - Kayseri

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Ev hanımıyım iki çocuğum var bakıcılık yaptim defalarca ,çok iyi bakabilecegimi düşünüyorum aileler gözü arkada kalmadan evlatlarını emanet edebilirler ban... (Devamı için tıklayın)

  23.10.2021
  Ev hanımıyım iki çocuğum var bakıcılık yaptim defalarca ,çok iyi bakabilecegimi düşünüyorum aileler gözü arka... (Devamı)
  Popüler
  44 yaşında
  1 yıl tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Sarıçam - Adana

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Öncelikle çocukları çok severim.Onlarla oyun oynamak vakit geçirmek beni çok motive ediyor.Ev işlerinden zorsunmam günlük işlerini aksatmadan yapmaya çalışı... (Devamı için tıklayın)

  09.10.2021
  Öncelikle çocukları çok severim.Onlarla oyun oynamak vakit geçirmek beni çok motive ediyor.Ev işlerinden zorsu... (Devamı)
  Popüler
  25 yaşında
  1 yıl 3 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Merkez - Yalova

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Rehabilitasyon merkezi, anaokulu ,engelli ve yasli bakim merkezi tecrübem vardır.

  14.10.2021
  Rehabilitasyon merkezi, anaokulu ,engelli ve yasli bakim merkezi tecrübem vardır
  45 yaşında
  7 ay tecrübeli
  1500-2000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Atakum - Samsun

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  Temiz ve düzenliyimdir. Sakin ve güleryüzlüyüm çocukları severim geneldede iyi anlaşırım. İşe ihtiyacım var. Saygılar

  21.10.2021
  Temiz ve düzenliyimdir. Sakin ve güleryüzlüyüm çocukları severim geneldede iyi anlaşırım. İşe ihtiyacım var. ... (Devamı)
  31 yaşında
  2 yıl 7 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Şanlıurfa

  Temizlikçi

  olarak çalışabilirim.

  İnsani duyguları fazla merhamet sahibi . Çocuk sevgisi insan sevgisi olan biriyim

  20.10.2021
  İnsani duyguları fazla merhamet sahibi . Çocuk sevgisi insan sevgisi olan biriyim

  Temizlikçi Ücretleri


  Temizlikçi ücreti, temizlik yapılan evin büyüklüğü (oda sayısı, metrekaresi), yapılacak işlerin kapsamına, ütü gibi ekstra yapılacak işlere, yarım gün ya da tam gün çalışılmasına, temizlik yapılacak şehre ve semte göre değişir. Temizlikçi ücreti günlük 150 TL ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir. Düzenli çalışan bir temizlikçi aylık 8.000 TL’ye varan bir ücret kazanabilir.

  Temizlikçiye Ne Kadar Ücret Vereceğimi Bilemedim?

  Bakiciburada.com ‘da üyeliği bulunan ve Temizlikçi olarak çalışmak isteyenlerin profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır. Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluştururak Temizlikçilerin çalışmak istediği ücretleri öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca hafta içi 8.45-17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Temizlikçi ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Temizlikçi Nedir? Ne Yapar?

  Temizlik görevlisi olarak da geçen temizlikçi, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, sorumlu olduğu alanlarda hijyen kurallarına uygun olarak toz alma, leke çıkarma, süpürme, paspaslama, parlatma, yıkama, ovma vb. temizlik ve bakım işlemlerini yapan kişidir.

  Ev Temizliği Adımları
  Ev temizliğinde genelikle 4 temizlik aşaması bulunmaktadır. Banyo temizliği, mutfak temizliği, yatak odası temizliği ve salon temizliği.

  Banyo Temizliği

  • Petek ve havlupan tozu alınır,
  • Musluk ve lavabo temizlenir,
  • Klozet ve duşakabin yıkanır,
  • Dağınık eşyalar toparlanır,
  • Kapı üstleri dahil silinir,
  • Ayna ve tezgah silinir,
  • Camlar içten silinir,
  • Yerler süpürülür,
  • Çöpler toplanır,
  Mutfak Temizliği

  • Bulaşıklar makinaya atılır ve makina açılır,
  • Tezgah ve lavabo temizlenir,
  • Mutfak eşyaları temizlenir,
  • Dağınık eşyalar toparlanır,
  • Ocak ve davlumbaz silinir,
  • Kapı üstleri dahil silinir,
  • Mutfak dolapları silinir,
  • Camlar içten silinir,
  • Yerler süpürülür,
  • Çöpler toplanır,
  Yatak Odası Temizliği

  • Dolaplar silininir, dolap içi düzenlenir,
  • Dağınık eşyalar toparlanır,
  • Mobilyaların tozu alınır,
  • Camlar içten silinir,
  • Kıyafetler katlanır,
  • Yerler süpürülür,
  • Çöpler toplanır,
  • Yatak toplanır,
  Salon Temizliği

  • Dolap ve vitrinin tozu alınır ve silinir,
  • Dağınık eşyalar toparlanır,
  • Mobilyaların tozunu alınır,
  • Camlar içten silinir,
  • Yerler süpürülür,
  • Petekleri silinir,
  • Çöpler toplanır,
  Birlikte çalışmaya başlamadan önce Temizlikçi'den İstenebilecek Evraklar :

  • Nüfuz Cüzdanı Fotokopisi : Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde " Bu kimlik fotokopisi sadece Temizlikçi olarak çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece çalışacağınız kişinin de mağduriyeti oluşmamasına özen gösterin.
  • Sabıka Kaydı : Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  • İkametgah Belgesi : Çalışacağınız kişi nerede oturuyor ? Bu kişinin açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.
  Aradığınız Temizlikçiyi Bakiciburada.com’dan bulmak için 2 seçeneğiniz var.

  Birincisi; Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.

  İkincisi, İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Temizlikçi'lere açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişilerde sizi arayabilir.