kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Köpek Bakım (Dog Walker) Arıyorum

3.050 Köpek Bakım (Dog Walker)
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Köpek Bakım (Dog Walker) Bul

  Popüler
  44 yaşında
  3 yıl 9 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Nazilli - Aydın

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Mehaba ben filiz ubay;okullarda anaokul bölümün de öğretmen yardımcısı olarak görev aldim.Lise mezunu oldugum için öğretmenlik hayatim bitti.Ama çocukları c... (Devamı için tıklayın)

  01.06.2021
  Mehaba ben filiz ubay;okullarda anaokul bölümün de öğretmen yardımcısı olarak görev aldim.Lise mezunu oldugum ... (Devamı)
  Popüler
  25 yaşında
  3 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Merkez - Çanakkale

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Profilimi sonradan olusturdugum icin calisma suresi tarihleri yanlıştır. İlk calistigim aile ile 3 ay, diger aile ile 5 ay calistim. Arayarak görüşebilirsin... (Devamı için tıklayın)

  18.10.2021
  Profilimi sonradan olusturdugum icin calisma suresi tarihleri yanlıştır. İlk calistigim aile ile 3 ay, diger a... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  11 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Merkez - Niğde

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Çalışma şeklim yarı zamanlı sayılır. Derslerimin dışındaki zamanlarda yemek, temizlik, çamaşır, alışveriş, hayvan bakımı vb. ev işleri yaparım ancak yoğun t... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Çalışma şeklim yarı zamanlı sayılır. Derslerimin dışındaki zamanlarda yemek, temizlik, çamaşır, alışveriş, hay... (Devamı)
  Popüler
  60 yaşında
  9 yıl 1 ay tecrübeli
  4 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  Fethiye - Muğla

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba. Adım nural. 3,5 yıl+ 1 yıl 3 ay yaşlı bakımı ve ev yardımcılığı deneyimim var. İlk işimden, hastayı yürütebilmek için iki elimin baş parmaklarına... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhaba. Adım nural. 3,5 yıl+ 1 yıl 3 ay yaşlı bakımı ve ev yardımcılığı deneyimim var. İlk işimden, hastayı ... (Devamı)
  Popüler
  24 yaşında
  2 yıl 6 ay tecrübeli
  1500-2000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  Merkez - Denizli

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Liseyi çocuk gelişimi özel eğitim bölümü üzerine okudum. Üniversitede 2 yıllık mimari restorasyon okudum. Ve hem açık öğretimden çocuk gelişimi bölümü okuyo... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Liseyi çocuk gelişimi özel eğitim bölümü üzerine okudum. Üniversitede 2 yıllık mimari restorasyon okudum. Ve h... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Nur Özgül - Ev Hanımı

  Bakıcıburada.comun emeği ve aracılığı ile fazlasıyla bakıcı adayı ile görüşme sağlayarak en uygun adayı buldum.Takibiniz için ayrıca teşekkür ederim.

  Lacin Culu - Mühendis

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde evimde çalışacak ve bana çocuk bakımı konusunda destek olacak iyi bir yardımcı buldumDestekleriniz için teşekkür ederim.

  Güler Çekiç - Doktor

  Gölge öğretmen bulmak için çeşitli kanallara başvurdum ancak güven problemi yaşadığımdan bakıcıburada.com''u tercih ettim.İlan verdikten hemen sonra kriterlerime uygun bir aday ile anlaştım.Sürecimi özveri ile takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

  Mehtap İpek - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com''un aracılığı ile iyi bir ev yardımcısı bulduk.başlarda tedirgin olsam da danışmanımın da destekleri sayesinde sürecim olumlu sonuçlandı.Teşekkür ederim.

  Aysun Kırdar - İdari Sorumlu

  Çok memnun kaldım bakıcıburada.com sayesinde iyi bir ev yardımcısı ile çalışmaya başladım destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederim.

  Gokmen Kurt - Diş Hekimi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılığı ile hasta bakıcımızı bulduk ve sürecimiz çok hızlı ilerledi.Sitenin kullanımından da çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

  İbrahim Işık - Kurul Başkanı

  Çocuğumuza bakıcı aramak için çevremizde çok aday olmadığından internetten bulmaya karar verdik ve bakıcıburada.com sayesinde istediğimiz kriterlerde adayla anlaştık.Teşekkürler

  Sertac Sen - Doktor

  Bakıcıburada.com''u inceleyerek paket alımı sağladım ve öncesinde incelediğim, bize uygun olan refakatçiler ile görüşmeye başladım.Kısa sürede de bir aday buldum.Aracılığınız için teşekkür ederiz.

  Züleyha İmre - Yetkili

  Bakıcıburada.com''u kullanarak ev yardımcımızı bulduk.Sürecimiz olumlu geçti ve kalan haklarımızı da farklı kategoride arayışımız için kullanacağız.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Ayfer Duran - Ev Hanımı

  Gölge öğretmen bulmak için kayıt olduğumuz bakıcıburada sitesi sayesinde iyi bir gölge öğretmen ile anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Ceren S. - Avukat

  Bakıcıburada.com''u kullanarak bulduğum oyun ablasından çok memnun kaldım.Emekleri için danışmanıma ve sitenin bizlere kolaylık sağlaması ile ilgili tüm ekiplerine teşekkür ederim.Memnun kaldım.

  Pelin T. - Eğitim Yöneticisi

  Siteye kayıt olmadan önce girip beğenerek favorilerime aldığım adaylarla paket aldıktan sonra görüştüm ve kendi seçtiğim, istediğim biri ile anlaşma sağladım. Sürecimi takip edip destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

  Arzu Kumaş - Kendi İşi

  Hem ev işlerimle ilgilenecek, hem de çocuğumun bakımına destek olabilecek iyi bir yardımcıya ihtiyacım vardı ve siteyi değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın da desteği sayesinde başvurular içinden iyi bir aday buldum ve anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Selvi B. - Muhasebe Şefi

  Bakıcıburada.com aracılığı ile bulduğumuz çocuk bakıcımızla devam ediyoruz ve çok memnun kaldık.Destekleriniz için teşekkür ederiz.

  Mustafa K - Genel Müdür

  Ev yardımcısı bulmak için çevremden araştıracak bir vaktim olmuyor.Bu nedenle bakıcıburada.com''dan destek aldım.Sürecimi yakınen takip ederek ilgilendiler ve emekleri sayesinde iyi bir yardımcı buldum.Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  Dilek Tunç - Oyuncu

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde istediğim kişilerle görüşmeler sağlayarak iyi bir çocuk bakıcısı buldum.Destekleri için danışmanıma da ayrıca teşekkür ederim.

  Engin T. - Satış ve Pazarlama Müdürü

  İyi bir çocuk bakıcısı aramak için çok vaktimiz yoktu ve iyi bir hizmet alarak aracı kurumla çözmek istedik işi.Site sayesinde gerçekten güzel kriterlerde bir çok adayla görüştük ve uygun olanla da anlaştık.Teşekkürler.

  Çiğdem Erol - Bankacı

  Eşim ve ben çalıştığımız için evimizin işlerinden sorumlu olacak birini aradık ve bakıcıburada.com''dan destek almaya karar verdik.İlan girip seçtiğimiz adaylarla da görüşmeler sağlayarak iyi biri ile anlaştık.Emeklerinize teşekkürler.

  Canan Sepetci - Fizyoterapist

  Evime yardımcı olup çocuğumla ilgilenecek iyi bir yardımcı arıyordum ve bakıcıburada.com''u değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın ilgili yaklaşımı ve sürecimi takip etmesi sayesinde biri ile anlaştım.Çok teşekkür ederim..

  Büşra Zehir - Kendi İşi

  Bakıcıburada.com''un desteği ve aracılığı ile çocuğumuz için bulunduğumuz bölgeye yakın oturan iyi bir bakıcı bulduk.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Popüler
  46 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  11 saat önce aktifti
  Merkez - Ordu

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Yalniz kalan teyzemize yatili arkadaslik yapabilirim 4 yil anaokulunda calistim....kitap okur tv izler gezintiye cikar guzel vakit gecirebiliriz ev isl... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Yalniz kalan teyzemize yatili arkadaslik yapabilirim 4 yil anaokulunda calistim....kitap okur tv izler gezi... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  1 yıl 10 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  12 saat önce aktifti
  Çekmeköy - İstanbul(Anadolu)

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Merhabalar çocuklarla vakit geçirebilecek güçlü bir enerjim, Öğretebilmek keşfetmelerini hayal güçlerini geliştirebilmek için heyecanım var. Özdisiplin,... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhabalar çocuklarla vakit geçirebilecek güçlü bir enerjim, Öğretebilmek keşfetmelerini hayal güçlerini gel... (Devamı)
  Popüler
  22 yaşında
  1 yıl 8 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  12 saat önce aktifti
  Sancaktepe - İstanbul(Anadolu)

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba, ben İdil Albayrak. İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi sosyal hizmet 4. sınıf öğrencisiyim. Üniversitenin ilk senesinden beri oyun ablalığı ve b... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  Merhaba, ben İdil Albayrak. İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi sosyal hizmet 4. sınıf öğrencisiyim. Üniver... (Devamı)
  Popüler
  24 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  14 saat önce aktifti
  Yenimahalle - Ankara

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ben 23 yaşındayım. Aşçılık önlisans mezunuyum. Kimya teknisyeniyim. Metalurji ve malzeme mühendisliği öğrencisiyim. Diksiyon ve Temel Oyunculuk eğit... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhaba ben 23 yaşındayım. Aşçılık önlisans mezunuyum. Kimya teknisyeniyim. Metalurji ve malzeme mühendisliği ... (Devamı)
  Popüler
  37 yaşında
  10 yıl 10 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  15 saat önce aktifti
  Fethiye - Muğla

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  2013 yılından bu yana Yoga Eğitmenliği yapıyorum.Öğrencim oldukça özel ders veriyorum.Çeşitli alanlarda eğitim aldım (resim,iktisat,yoga, grafik web tasarım... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  2013 yılından bu yana Yoga Eğitmenliği yapıyorum.Öğrencim oldukça özel ders veriyorum.Çeşitli alanlarda eğitim... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  19 yaşında
  2 yıl 4 ay tecrübeli
  500-1000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  15 saat önce aktifti
  Zeytinburnu - İstanbul(Avrupa)

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ben çocuk gelişimi eğitmeni Şeyma.Lisede çocuk gelişim alanından mezunum.İstanbul aydın üniversitesi bölümünde çocuk gelişimi okudum.Stajlarım ve re... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhaba ben çocuk gelişimi eğitmeni Şeyma.Lisede çocuk gelişim alanından mezunum.İstanbul aydın üniversitesi b... (Devamı)
  Popüler
  21 yaşında
  2 yıl 3 ay tecrübeli
  5 kişi değerlendirdi
  15 saat önce aktifti
  Çankaya - Ankara

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba, adım Melisa. 21 yaşındayım. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Okul Öncesi Öğretmenliği okuyorum. 8 yaşımda bale yapmaya başladım. 2019 yılında Se... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhaba, adım Melisa. 21 yaşındayım. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Okul Öncesi Öğretmenliği okuyorum. 8 ... (Devamı)
  Popüler
  48 yaşında
  16 yıl tecrübeli
  +10000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  16 saat önce aktifti
  Çukurova - Adana

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Referanslarım özel.. inglizcem A1 a2. Özel iş insanları ve resmi iş insanlariyla çalıştım..Irak erbilde... aşçı ev yönetimi gerektiği an korkusuzca sabı... (Devamı için tıklayın)

  18.10.2021
  Referanslarım özel.. inglizcem A1 a2. Özel iş insanları ve resmi iş insanlariyla çalıştım..Irak erbilde... ... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  3 yıl tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  18 saat önce aktifti
  Karşıyaka - İzmir

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba! Adım Deniz. Lise hayatımdan itibaren çocuklarla birlikte vakit geçirip onlarla ilgilendim. Çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünden mezun oldum. 1 yıl ... (Devamı için tıklayın)

  20.10.2021
  Merhaba! Adım Deniz. Lise hayatımdan itibaren çocuklarla birlikte vakit geçirip onlarla ilgilendim. Çocuk geli... (Devamı)
  Popüler
  38 yaşında
  8 yıl 8 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  19 saat önce aktifti
  Çeşme - İzmir

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  2015 den beri ev temizligi isinde calismaktayim. Evliyim 1 cocugum var. Dolayisiyla yatili kalamiyorum. Universite mezunuyum. İngilizce biliyorum. 2001 den... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  2015 den beri ev temizligi isinde calismaktayim. Evliyim 1 cocugum var. Dolayisiyla yatili kalamiyorum. Unive... (Devamı)
  Popüler
  46 yaşında
  6 yıl 4 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  19 saat önce aktifti
  Etimesgut - Ankara

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Sevgili ebeveynler, en değerleri varlıklarınızın bir yabancıya emanet etmek de ki endişelerinizi çok iyi anlıyorum.Çünkü bende bir anneyim ve empati kuruyor... (Devamı için tıklayın)

  17.10.2021
  Sevgili ebeveynler, en değerleri varlıklarınızın bir yabancıya emanet etmek de ki endişelerinizi çok iyi anlıy... (Devamı)
  Popüler
  22 yaşında
  10 ay tecrübeli
  500-1000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  20 saat önce aktifti
  Sarıçam - Adana

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  2-11 yaş aralığında 6tane yeğenim var çocuk bakımında deneyimim var. Çocuklarınıza başlangıç seviyesi İngilizce öğretebilirim.

  25.10.2021
  2-11 yaş aralığında 6tane yeğenim var çocuk bakımında deneyimim var. Çocuklarınıza başlangıç seviyesi İngilizc... (Devamı)
  Popüler
  23 yaşında
  2 yıl 6 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  21 saat önce aktifti
  Antakya - Hatay

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ben Defne :) Cocuklarla ilgilenmeyi ve onlarla birlikte vakit gecirmeyi cok severim. Genel olarak her çocukla güzel bir enerji yakalarım :) Psikoloj... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhaba ben Defne :) Cocuklarla ilgilenmeyi ve onlarla birlikte vakit gecirmeyi cok severim. Genel olarak her ... (Devamı)
  Popüler
  50 yaşında
  5 yıl 1 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  21 saat önce aktifti
  Kadıköy - İstanbul(Anadolu)

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  2 yetişkin çocuğum var. Bankadan emekliyim. Part time çalışmak istiyorum. Derslerine yardımcı olabilirim. Köpeklerle aram iyidir.

  14.08.2021
  2 yetişkin çocuğum var. Bankadan emekliyim. Part time çalışmak istiyorum. Derslerine yardımcı olabilirim. ... (Devamı)
  Popüler
  49 yaşında
  3 yıl 5 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Adapazarı - Sakarya

  Köpek Bakım (Dog Walker)

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ben Derya. Çocuklarla iletişimim kuvvetli, sabırlı, sakin, kaliteli oyunlar oynayan, şarkılar, kavramlar, beceri kazandıran, düzgün türkçe kullanan ... (Devamı için tıklayın)

  13.10.2021
  Merhaba ben Derya. Çocuklarla iletişimim kuvvetli, sabırlı, sakin, kaliteli oyunlar oynayan, şarkılar, kavraml... (Devamı)

  Bir Köpek Bakıcısının Saat Ücreti Ne Kadar?


  Bakiciburada.com'daki köpek bakıcılarının 2021'den itibaren saatlik ücreti ortalama 95 TL'dir. Köpek bakıcısı ücretleri şehrinize, kaç köpeğiniz olduğuna ve ne kadar süre gezdirilmesini istediğinize bağlı olarak değişecektir.

  “Pet Walkers veya Dog Walkers” olarak da geçen bu meslek yurt dışında oldukça popülerdir. Köpek bakıcıları, köpekleri günün belirli saatlerinde istediğiniz yerde gezdiriyor, yıkıyor, mamalarını ve suyunu veriyor. İsterseniz veterinere götürüp, sağlık kontrolünü de yaptırıyor.

  Köpek Bakıcısına Ne Kadar Ücret Vereceğimi Bilemedim?

  Bakiciburada.com ‘da üyeliği bulunan ve Köpek Bakıcısı olarak çalışmak isteyenlerin profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır. Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluştururak Köpek bakıcılarının çalışmak istediği ücretleri öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca hafta içi 8.45-17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Köpek Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  İyi Bir Köpek Gezdiricisini Nasıl Bulabilirim?

  Evcil hayvanınız için doğru köpek gezdiricisini aramak, bazı evcil hayvan sahipleri için stresli bir süreç olabilir. Süreci kolaylaştırmak için, köpek gezdiricisi aramanıza başlamadan önce bir adaydan ne istediğinizi ana hatlarıyla belirtin. Sahip olmasını istediğiniz kişiliği ve özellikleri düşünün. Böylece köpeğinizin ihtiyaçlarına, bakıcının köpek gezdirme deneyimlerine ve ne kadar ücret ödeyebileceğinize karar verin.

  Bakiciburada.com'da köpek bakıcısı arama işlemini başlatmak için, öncelikle evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına uyan köpek bakıcılarını bulmak için bir hesap oluşturmanız gerekir. Daha sonra köpek bakıcısında aradığınız özellikleri, köpeğinizin cinsi ve gezdirme saatlerini de yazacağınız bir iş ilanı yayınlarsınız. Bu ilanınıza köpek gezdirme işine talip olan adaylar başvuru yapar. Bu adaylara ait köpek gezdirme deneyimlerini, aylık ya da saatlik çalışma ücretini, hangi semtte oturduğunuz ve daha fazlasını Bakiciburada.com'da bulabilirsiniz. Adaylarınızı seçtikten sonra mülakatlar planlayabilir, referansları kontrol edebilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanla iletişim kurabilirsiniz.

  Mülakat Sırasında Köpek Gezdirme Elemanına Ne Sormalıyım?

  Köpek gezdirme elemanının doğru eğitim ve deneyime sahip olduğundan emin olmanın yanı sıra, onlara ne tür köpek ırklarına baktıklarını, baktıkları köpeğin yalnız mı yoksa başka köpeklerle birlikte mi gezdirmeye çıkardığını sorabilirsiniz. Ayrıca köpeğinizle ilgili acil bir durumla karşılaşılması durumunda nasıl hareket edeceğini de öğrenin.

  Birlikte çalışmaya başlamadan önce Köpek Bakıcısından İstenebilecek Evraklar :

  • Nüfuz Cüzdanı Fotokopisi : Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde " Bu kimlik fotokopisi sadece Köpek bakıcısı olarak çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece çalışacağınız kişinin de mağduriyeti oluşmamasına özen gösterin.
  • Sabıka Kaydı : Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  • İkametgah Belgesi : Çalışacağınız kişi nerede oturuyor ? Bu kişinin açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.
  Aradığınız Köpek Bakıcısını Bakiciburada.com’dan bulmak için 2 seçeneğiniz var.

  Birincisi; Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.

  İkincisi, İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Köpek Bakıcılarına açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişilerde sizi arayabilir.