kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Gölge Öğretmen Arıyorum

5.015 Gölge Öğretmen
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Gölge Öğretmen Bul

  Popüler
  42 yaşında
  30 yıl 3 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Selçuklu - Konya

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  WhatsApp tan ulaşmak için tıklayın https://wa.me/***5 *** DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ İKİ ÜNİVERSİTELİ KOLEJ MEZUNU TÜRKÇE MA... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  WhatsApp tan ulaşmak için tıklayın https://wa.me/***5 *** DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ İKİ ÜNİVERSİ... (Devamı)
  Popüler
  48 yaşında
  4 yıl 7 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Pendik - İstanbul(Anadolu)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  İki üniversite mezunuyum(İÜ Turizm ve kültürel miras(önlisans)(MÜ İngilizce Ekonomi) İş hayatında 15 yıllık iş tecrübem vardır. AÖF Türk Dili Edebiyatı bö... (Devamı için tıklayın)

  18.10.2021
  İki üniversite mezunuyum(İÜ Turizm ve kültürel miras(önlisans)(MÜ İngilizce Ekonomi) İş hayatında 15 yıllık i... (Devamı)
  Popüler
  22 yaşında
  2 yıl 7 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Atakum - Samsun

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Ankara Üniversitesi Çoçuk Gelişimi Bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim ve alanıma dair farklı yaş gruplarıyla çalışma deneyimim oldu. Bölümüme dair güncel bi... (Devamı için tıklayın)

  08.06.2021
  Ankara Üniversitesi Çoçuk Gelişimi Bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim ve alanıma dair farklı yaş gruplarıyla ç... (Devamı)
  27 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  3 saat önce aktifti
  Kemalpaşa - İzmir

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Daha önce lisede felsefe grubu ve ilkokulda sınıf öğretmenliği yaptım. Bunların yanında özel ders verdim. Pedagojik formasyon, diksiyon ve çocuk bakım elema... (Devamı için tıklayın)

  23.10.2021
  Daha önce lisede felsefe grubu ve ilkokulda sınıf öğretmenliği yaptım. Bunların yanında özel ders verdim. Peda... (Devamı)
  25 yaşında
  3 kişi değerlendirdi
  3 saat önce aktifti
  Kocasinan - Kayseri

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Çocuk Gelişimi önlisans mezunuyum..Kamu Yönetimi Lisans (AÖF) 3.sinif öğrencisiyim..

  25.10.2021
  Çocuk Gelişimi önlisans mezunuyum..Kamu Yönetimi Lisans (AÖF) 3.sinif öğrencisiyim

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Nur Özgül - Ev Hanımı

  Bakıcıburada.comun emeği ve aracılığı ile fazlasıyla bakıcı adayı ile görüşme sağlayarak en uygun adayı buldum.Takibiniz için ayrıca teşekkür ederim.

  Lacin Culu - Mühendis

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde evimde çalışacak ve bana çocuk bakımı konusunda destek olacak iyi bir yardımcı buldumDestekleriniz için teşekkür ederim.

  Güler Çekiç - Doktor

  Gölge öğretmen bulmak için çeşitli kanallara başvurdum ancak güven problemi yaşadığımdan bakıcıburada.com''u tercih ettim.İlan verdikten hemen sonra kriterlerime uygun bir aday ile anlaştım.Sürecimi özveri ile takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

  Mehtap İpek - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com''un aracılığı ile iyi bir ev yardımcısı bulduk.başlarda tedirgin olsam da danışmanımın da destekleri sayesinde sürecim olumlu sonuçlandı.Teşekkür ederim.

  Aysun Kırdar - İdari Sorumlu

  Çok memnun kaldım bakıcıburada.com sayesinde iyi bir ev yardımcısı ile çalışmaya başladım destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederim.

  Gokmen Kurt - Diş Hekimi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılığı ile hasta bakıcımızı bulduk ve sürecimiz çok hızlı ilerledi.Sitenin kullanımından da çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

  İbrahim Işık - Kurul Başkanı

  Çocuğumuza bakıcı aramak için çevremizde çok aday olmadığından internetten bulmaya karar verdik ve bakıcıburada.com sayesinde istediğimiz kriterlerde adayla anlaştık.Teşekkürler

  Sertac Sen - Doktor

  Bakıcıburada.com''u inceleyerek paket alımı sağladım ve öncesinde incelediğim, bize uygun olan refakatçiler ile görüşmeye başladım.Kısa sürede de bir aday buldum.Aracılığınız için teşekkür ederiz.

  Züleyha İmre - Yetkili

  Bakıcıburada.com''u kullanarak ev yardımcımızı bulduk.Sürecimiz olumlu geçti ve kalan haklarımızı da farklı kategoride arayışımız için kullanacağız.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Ayfer Duran - Ev Hanımı

  Gölge öğretmen bulmak için kayıt olduğumuz bakıcıburada sitesi sayesinde iyi bir gölge öğretmen ile anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Ceren S. - Avukat

  Bakıcıburada.com''u kullanarak bulduğum oyun ablasından çok memnun kaldım.Emekleri için danışmanıma ve sitenin bizlere kolaylık sağlaması ile ilgili tüm ekiplerine teşekkür ederim.Memnun kaldım.

  Pelin T. - Eğitim Yöneticisi

  Siteye kayıt olmadan önce girip beğenerek favorilerime aldığım adaylarla paket aldıktan sonra görüştüm ve kendi seçtiğim, istediğim biri ile anlaşma sağladım. Sürecimi takip edip destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

  Arzu Kumaş - Kendi İşi

  Hem ev işlerimle ilgilenecek, hem de çocuğumun bakımına destek olabilecek iyi bir yardımcıya ihtiyacım vardı ve siteyi değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın da desteği sayesinde başvurular içinden iyi bir aday buldum ve anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Selvi B. - Muhasebe Şefi

  Bakıcıburada.com aracılığı ile bulduğumuz çocuk bakıcımızla devam ediyoruz ve çok memnun kaldık.Destekleriniz için teşekkür ederiz.

  Mustafa K - Genel Müdür

  Ev yardımcısı bulmak için çevremden araştıracak bir vaktim olmuyor.Bu nedenle bakıcıburada.com''dan destek aldım.Sürecimi yakınen takip ederek ilgilendiler ve emekleri sayesinde iyi bir yardımcı buldum.Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  Dilek Tunç - Oyuncu

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde istediğim kişilerle görüşmeler sağlayarak iyi bir çocuk bakıcısı buldum.Destekleri için danışmanıma da ayrıca teşekkür ederim.

  Engin T. - Satış ve Pazarlama Müdürü

  İyi bir çocuk bakıcısı aramak için çok vaktimiz yoktu ve iyi bir hizmet alarak aracı kurumla çözmek istedik işi.Site sayesinde gerçekten güzel kriterlerde bir çok adayla görüştük ve uygun olanla da anlaştık.Teşekkürler.

  Çiğdem Erol - Bankacı

  Eşim ve ben çalıştığımız için evimizin işlerinden sorumlu olacak birini aradık ve bakıcıburada.com''dan destek almaya karar verdik.İlan girip seçtiğimiz adaylarla da görüşmeler sağlayarak iyi biri ile anlaştık.Emeklerinize teşekkürler.

  Canan Sepetci - Fizyoterapist

  Evime yardımcı olup çocuğumla ilgilenecek iyi bir yardımcı arıyordum ve bakıcıburada.com''u değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın ilgili yaklaşımı ve sürecimi takip etmesi sayesinde biri ile anlaştım.Çok teşekkür ederim..

  Büşra Zehir - Kendi İşi

  Bakıcıburada.com''un desteği ve aracılığı ile çocuğumuz için bulunduğumuz bölgeye yakın oturan iyi bir bakıcı bulduk.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Popüler
  23 yaşında
  1000-1500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Sarıyer - İstanbul(Avrupa)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Çocukları seviyorum ve birçok çocuk ile bir arada bulunma şansım oldu. Anaokulunda gelişim alanında stajımı tamamladım. Türkiye Teknoloji Takımı’nda çocukla... (Devamı için tıklayın)

  23.10.2021
  Çocukları seviyorum ve birçok çocuk ile bir arada bulunma şansım oldu. Anaokulunda gelişim alanında stajımı ta... (Devamı)
  Popüler
  24 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Menemen - İzmir

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nde büyük bir ilgi ve istek ile kendime ve mesleğime çok şey kattım. Sıra öğrendikleri... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nde büyük bir ilgi ve istek ile kendime ... (Devamı)
  Popüler
  23 yaşında
  1 yıl 7 ay tecrübeli
  2 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Çocuk gelişimi ve eğitimi lisans mezunuyum. Oyun terapisi uygulayıcı eğitimi, medya bağımlılığı, okul öncesi eğitimde ailenin yeri, çocuklarda öfke kontrolü... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Çocuk gelişimi ve eğitimi lisans mezunuyum. Oyun terapisi uygulayıcı eğitimi, medya bağımlılığı, okul öncesi e... (Devamı)
  Popüler
  35 yaşında
  7 yıl 4 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Seyhan - Adana

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Aslında Türkçe öğretmeniyim. Çocuk eğitiminde ve ev yardımcılığinda tecrübeliyim.Her yaştan çocuğa ilgi ve eğitim veririm

  25.10.2021
  Aslında Türkçe öğretmeniyim. Çocuk eğitiminde ve ev yardımcılığinda tecrübeliyim.Her yaştan çocuğa ilgi ve eği... (Devamı)
  Popüler
  36 yaşında
  5 yıl 11 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Kadıköy - İstanbul(Anadolu)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Sabırlı, iş disiplini yüksek, çocukları seven bir kişiliğim var. Sakarya Üniversitesi Lisans Felsefe Karabük Üniversitesi Sağlık Bilimleri fakültesi Lisa... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Sabırlı, iş disiplini yüksek, çocukları seven bir kişiliğim var. Sakarya Üniversitesi Lisans Felsefe Karabü... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  26 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  7 saat önce aktifti
  Maltepe - İstanbul(Anadolu)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endsütri ilişkiler mezunuyum 6 yıldır özel ders veriyorum (bütün dersler)ilköğretim ve ortaöğretim aynı zamanda bi... (Devamı için tıklayın)

  19.10.2021
  Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endsütri ilişkiler mezunuyum 6 yıldır özel ders veriyorum (bütün der... (Devamı)
  Popüler
  24 yaşında
  2 yıl 6 ay tecrübeli
  1500-2000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  7 saat önce aktifti
  Merkez - Denizli

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Liseyi çocuk gelişimi özel eğitim bölümü üzerine okudum. Üniversitede 2 yıllık mimari restorasyon okudum. Ve hem açık öğretimden çocuk gelişimi bölümü okuyo... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Liseyi çocuk gelişimi özel eğitim bölümü üzerine okudum. Üniversitede 2 yıllık mimari restorasyon okudum. Ve h... (Devamı)
  27 yaşında
  4 yıl 3 ay tecrübeli
  5000-5500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  Esenyurt - İstanbul(Avrupa)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Çocukları sever ve onlarla vakit geçirmekten hoşlanırım. Çocukların ilginç dünyası her zaman dikkatimi çekmiştir. Onların dünyalarına girip onları anlamaya ... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Çocukları sever ve onlarla vakit geçirmekten hoşlanırım. Çocukların ilginç dünyası her zaman dikkatimi çekmişt... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  4 yıl 11 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  Avcılar - İstanbul(Avrupa)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe ett... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimli... (Devamı)
  24 yaşında
  3 yıl 8 ay tecrübeli
  5000-5500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  Esenyurt - İstanbul(Avrupa)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Çalışmaktan çok keyif alan sabırlı düzenli ve titiz biriyimdir. Çocukları seven güler yüzlü eğitime önem veren bir insanım öğrenmek ve öğretmekten büyük ke... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  Çalışmaktan çok keyif alan sabırlı düzenli ve titiz biriyimdir. Çocukları seven güler yüzlü eğitime önem vere... (Devamı)
  Popüler
  30 yaşında
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  9 saat önce aktifti
  Çiğli - İzmir

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Altta referansta biri var yorum yapmış bir yıldız vermiş kişiyle kesinlikle ilgim yoktur. İş ilanına bile başvuıru yapmadığım halde yorum yapmış. Daha önce ... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Altta referansta biri var yorum yapmış bir yıldız vermiş kişiyle kesinlikle ilgim yoktur. İş ilanına bile başv... (Devamı)
  Popüler
  25 yaşında
  1 yıl 11 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  10 saat önce aktifti
  Ümraniye - İstanbul(Anadolu)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Çocukların gelişiminin tüm yönüyle desteklenmesi için hayatlarında oyunun önemli bir yeri olduğunu bilerek çocukları anlayabilmek, gelişimlerini üst noktaya... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Çocukların gelişiminin tüm yönüyle desteklenmesi için hayatlarında oyunun önemli bir yeri olduğunu bilerek çoc... (Devamı)
  Popüler
  31 yaşında
  4 yıl 2 ay tecrübeli
  4 kişi değerlendirdi
  10 saat önce aktifti
  Kadıköy - İstanbul(Anadolu)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Çocuklara faydalı olabilecek bütün aktivitelerde bulunuyorum. Onlarla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilecekleri aktivitelerle onların gelişimine yardımcı ... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Çocuklara faydalı olabilecek bütün aktivitelerde bulunuyorum. Onlarla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilecekl... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  1 yıl 10 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  11 saat önce aktifti
  Çekmeköy - İstanbul(Anadolu)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Merhabalar çocuklarla vakit geçirebilecek güçlü bir enerjim, Öğretebilmek keşfetmelerini hayal güçlerini geliştirebilmek için heyecanım var. Özdisiplin,... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhabalar çocuklarla vakit geçirebilecek güçlü bir enerjim, Öğretebilmek keşfetmelerini hayal güçlerini gel... (Devamı)
  Popüler
  21 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  11 saat önce aktifti
  Kartal - İstanbul(Anadolu)

  Gölge Öğretmen

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba, ben Hilal. 21 yaşındayım. İstanbul Kartal'da ikamet ediyorum. Güleryüzlü ve enerjisi yüksek biriyim. Çocukları çok seviyor ve kolaylıkla bağ kurabi... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  Merhaba, ben Hilal. 21 yaşındayım. İstanbul Kartal'da ikamet ediyorum. Güleryüzlü ve enerjisi yüksek biriyim. ... (Devamı)

  Gölge Öğretmen Ücretleri


  Gölge öğretmenler genç ve yeni mezun olduklarından kurumsal bir hizmete göre daha makul ücretlere çalışabilmektedir. Bu da bütçenize göre oyun ablası bulabileceğiniz anlamına gelmektedir. Haftada 5 gün çalışacak olan bir gölge öğretmenin ücreti minimum asgari ücret tutarında olmalıdır. Asgari ücret 2021 yılı için 2.825 TL ‘dir. Ama daha az sürelerde çalışacaksanız gölge öğretmenle, ücret de daha makul seviyelere inecektir.

  Gölge Öğretmene Ne Kadar Ücret Vereceğimi Bilemedim?

  Bakiciburada.com ‘da üyeliği bulunan ve Gölge Öğretmen olarak çalışmak isteyenlerin profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır. Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluştururak Gölge Öğretmenlerin çalışmak istediği ücretleri öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca hafta içi 8.45-17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Gölge Öğretmen ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Gölge Öğretmen Nedir?

  Gölge öğretmen down sendromlu, otistik, özel gereksinim gerektiren çocuklara rehberlik ve arkadaşlık eden, gerek evde, gerek okulda ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olan özel eğitimli bireylerden oluşmaktadır. Üniversiteli oyun ablaları – abileri de gölge öğretmenlik yapacak vasıflara sahip olabilmektedir.

  Gölge Öğretmenin Avantajları

  Gölge öğretmenler sosyal becerisi olmayan, yaptığı işlerde bir sonraki aşamaya geçemeyen, içine kapanık çocukların gelişimi için son derece faydalıdır.

  Çocuğunuzu rehabilitasyon merkezlerine götürdüğünüzde çocuğunuzun otistik ya da down sendromlu olduğunu anladıklarında size gölge öğretmen önereceklerdir. Çocukların akranlarıyla ve sınıfta kaynaşmaları gölge öğretmeni sayesinde mümkündür.

  Gölge öğretmenler genellikle üniversite öğrencisi veya yeni mezun özel eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Fiziksel ve ruhsal olarak özel gereksinimli çocuklara katkı sunabilecek yaş ve beceridedirler. Yaşları çocuğunuzun yaşına daha yakın olduğundan anlaşmaları ve iletişim kurmaları daha kolaydır. Çocuğunuzun gölge öğretmeni dinlemesi ve gelişmesi için oyun ablasını sevmesi son derece önemlidir. Verimli bir sonuç alabilmek için doğru ablayı bulmak son derece önemlidir.

  Gölge öğretmen çocuğunuza sınıfta da eşlik ederek, ilgili tutum ve davranışı gösterebilmesine ve okuldaki başarısını olumlu yönde etkiler.

  Sınıfa girdiğinde arkadaşlarına selam vermesi, derse katılım ya da tuvalet ihtiyacı için parmak kaldırması, teneffüse gittiğinde saatinde geri gelmesi, montunu çıkarması, giymesi, dişlerini fırçalarken sonraki adımda ağzını yıkaması gerektiği gibi konularda gölge öğretmenler çocuğunuza hatırlatma yapar. Özellikle atipik otizmli çocuklar bu yönlendirmelerle bir süre sonra yönlendirme olmadan kendi başına başarmayı öğrenir.


  Bazı okullarda gölge öğretmenlere izin çıkmazken, bazı okullarda yönetimle konuşarak izin alınabilir.

  Bakiciburada.com ‘dan Nitelikli Gölge Öğretmenlere Ulaşın

  Bakiciburada.com vasıtasıyla tecrübeli, nitelikli ve eğitimli gölge öğretmenlere ulaşmak son derece kolaydır. Gölge öğretmen bulmak için Bakiciburada.com ‘u tercih eden aileler çok hızlı bir şekilde aradığı doğru kişiyi bulmakta ve çocuğunun gelişimi için bir an önce çalışmaya başlayabilmektedir.

  Özellikle üniversitelerin Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Öğretmenliği, Psikoloji, Zihinsel Engelliler Öğretmenliği gibi bölümlerde okuyan ya da bu bölümlerden mezun nitelikli gençler, çocuklarınızın sosyal ortama katılmasını ve onu destekleyen bir tutum sağlayacaktır.

  Birlikte çalışmaya başlamadan önce Gölge Öğretmenden İstenebilecek Evraklar :

  • Nüfuz Cüzdanı Fotokopisi : Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde " Bu kimlik fotokopisi sadece Gölge Öğretmen olarak çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece çalışacağınız kişinin de mağduriyeti oluşmamasına özen gösterin.
  • Sabıka Kaydı : Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  • Sağlık Raporu : Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz. Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  • İkametgah Belgesi : Çalışacağınız kişi nerede oturuyor ? Bu kişinin açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.
  Aradığınız Gölge Öğretmeni Bakiciburada.com’dan bulmak için 2 seçeneğiniz var.

  Birincisi; Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.

  İkincisi, İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Gölge Öğretmenlere açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişilerde sizi arayabilir.