kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Özel Şoför Arıyorum

1.034 Özel Şoför
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Özel Şoför Bul

  Popüler
  24 yaşında
  3 yıl 2 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Sorgun - Yozgat

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Hemşireyim. Huzurevi hemşireliği deneyimim var, yaşlılar ile iletişimim kuvvetlidir. Mesleğimin gerektirdiği bütün işleri layıkıyla yaparım. Hemşirelik veya... (Devamı için tıklayın)

  07.09.2021
  Hemşireyim. Huzurevi hemşireliği deneyimim var, yaşlılar ile iletişimim kuvvetlidir. Mesleğimin gerektirdiği b... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  11 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Merkez - Niğde

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Çalışma şeklim yarı zamanlı sayılır. Derslerimin dışındaki zamanlarda yemek, temizlik, çamaşır, alışveriş, hayvan bakımı vb. ev işleri yaparım ancak yoğun t... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Çalışma şeklim yarı zamanlı sayılır. Derslerimin dışındaki zamanlarda yemek, temizlik, çamaşır, alışveriş, hay... (Devamı)
  Popüler
  49 yaşında
  3 yıl 5 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Adapazarı - Sakarya

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ben Derya. Çocuklarla iletişimim kuvvetli, sabırlı, sakin, kaliteli oyunlar oynayan, şarkılar, kavramlar, beceri kazandıran, düzgün türkçe kullanan ... (Devamı için tıklayın)

  13.10.2021
  Merhaba ben Derya. Çocuklarla iletişimim kuvvetli, sabırlı, sakin, kaliteli oyunlar oynayan, şarkılar, kavraml... (Devamı)
  48 yaşında
  6 yıl 9 ay tecrübeli
  6500-7000 TL / Aylık
  3 kişi değerlendirdi
  Pendik - İstanbul(Anadolu)

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Merhabalar, Uzun yıllar kurumsal firmalarda. Üst düzey yöneticilerin. Makam şoförlüğünü ve Aile şoförlüğünü Altur Turizm firmasında şirket şoförü ve, evrak... (Devamı için tıklayın)

  13.10.2021
  Merhabalar, Uzun yıllar kurumsal firmalarda. Üst düzey yöneticilerin. Makam şoförlüğünü ve Aile şoförlüğünü Al... (Devamı)
  32 yaşında
  2 yıl 2 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Kağıthane - İstanbul(Avrupa)

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba 20.08.1989 Istanbul Doğumluyum. Eski İstinyeliyim. Memleketim Bayburt Seyahat engelim yok Uzun yol deneyimim kötü hava koşulları dahi çok fazla... (Devamı için tıklayın)

  23.10.2021
  Merhaba 20.08.1989 Istanbul Doğumluyum. Eski İstinyeliyim. Memleketim Bayburt Seyahat engelim yok Uzun yo... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Nur Özgül - Ev Hanımı

  Bakıcıburada.comun emeği ve aracılığı ile fazlasıyla bakıcı adayı ile görüşme sağlayarak en uygun adayı buldum.Takibiniz için ayrıca teşekkür ederim.

  Lacin Culu - Mühendis

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde evimde çalışacak ve bana çocuk bakımı konusunda destek olacak iyi bir yardımcı buldumDestekleriniz için teşekkür ederim.

  Güler Çekiç - Doktor

  Gölge öğretmen bulmak için çeşitli kanallara başvurdum ancak güven problemi yaşadığımdan bakıcıburada.com''u tercih ettim.İlan verdikten hemen sonra kriterlerime uygun bir aday ile anlaştım.Sürecimi özveri ile takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

  Mehtap İpek - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com''un aracılığı ile iyi bir ev yardımcısı bulduk.başlarda tedirgin olsam da danışmanımın da destekleri sayesinde sürecim olumlu sonuçlandı.Teşekkür ederim.

  Aysun Kırdar - İdari Sorumlu

  Çok memnun kaldım bakıcıburada.com sayesinde iyi bir ev yardımcısı ile çalışmaya başladım destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederim.

  Gokmen Kurt - Diş Hekimi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılığı ile hasta bakıcımızı bulduk ve sürecimiz çok hızlı ilerledi.Sitenin kullanımından da çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

  İbrahim Işık - Kurul Başkanı

  Çocuğumuza bakıcı aramak için çevremizde çok aday olmadığından internetten bulmaya karar verdik ve bakıcıburada.com sayesinde istediğimiz kriterlerde adayla anlaştık.Teşekkürler

  Sertac Sen - Doktor

  Bakıcıburada.com''u inceleyerek paket alımı sağladım ve öncesinde incelediğim, bize uygun olan refakatçiler ile görüşmeye başladım.Kısa sürede de bir aday buldum.Aracılığınız için teşekkür ederiz.

  Züleyha İmre - Yetkili

  Bakıcıburada.com''u kullanarak ev yardımcımızı bulduk.Sürecimiz olumlu geçti ve kalan haklarımızı da farklı kategoride arayışımız için kullanacağız.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Ayfer Duran - Ev Hanımı

  Gölge öğretmen bulmak için kayıt olduğumuz bakıcıburada sitesi sayesinde iyi bir gölge öğretmen ile anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Ceren S. - Avukat

  Bakıcıburada.com''u kullanarak bulduğum oyun ablasından çok memnun kaldım.Emekleri için danışmanıma ve sitenin bizlere kolaylık sağlaması ile ilgili tüm ekiplerine teşekkür ederim.Memnun kaldım.

  Pelin T. - Eğitim Yöneticisi

  Siteye kayıt olmadan önce girip beğenerek favorilerime aldığım adaylarla paket aldıktan sonra görüştüm ve kendi seçtiğim, istediğim biri ile anlaşma sağladım. Sürecimi takip edip destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

  Arzu Kumaş - Kendi İşi

  Hem ev işlerimle ilgilenecek, hem de çocuğumun bakımına destek olabilecek iyi bir yardımcıya ihtiyacım vardı ve siteyi değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın da desteği sayesinde başvurular içinden iyi bir aday buldum ve anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Selvi B. - Muhasebe Şefi

  Bakıcıburada.com aracılığı ile bulduğumuz çocuk bakıcımızla devam ediyoruz ve çok memnun kaldık.Destekleriniz için teşekkür ederiz.

  Mustafa K - Genel Müdür

  Ev yardımcısı bulmak için çevremden araştıracak bir vaktim olmuyor.Bu nedenle bakıcıburada.com''dan destek aldım.Sürecimi yakınen takip ederek ilgilendiler ve emekleri sayesinde iyi bir yardımcı buldum.Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  Dilek Tunç - Oyuncu

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde istediğim kişilerle görüşmeler sağlayarak iyi bir çocuk bakıcısı buldum.Destekleri için danışmanıma da ayrıca teşekkür ederim.

  Engin T. - Satış ve Pazarlama Müdürü

  İyi bir çocuk bakıcısı aramak için çok vaktimiz yoktu ve iyi bir hizmet alarak aracı kurumla çözmek istedik işi.Site sayesinde gerçekten güzel kriterlerde bir çok adayla görüştük ve uygun olanla da anlaştık.Teşekkürler.

  Çiğdem Erol - Bankacı

  Eşim ve ben çalıştığımız için evimizin işlerinden sorumlu olacak birini aradık ve bakıcıburada.com''dan destek almaya karar verdik.İlan girip seçtiğimiz adaylarla da görüşmeler sağlayarak iyi biri ile anlaştık.Emeklerinize teşekkürler.

  Canan Sepetci - Fizyoterapist

  Evime yardımcı olup çocuğumla ilgilenecek iyi bir yardımcı arıyordum ve bakıcıburada.com''u değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın ilgili yaklaşımı ve sürecimi takip etmesi sayesinde biri ile anlaştım.Çok teşekkür ederim..

  Büşra Zehir - Kendi İşi

  Bakıcıburada.com''un desteği ve aracılığı ile çocuğumuz için bulunduğumuz bölgeye yakın oturan iyi bir bakıcı bulduk.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  43 yaşında
  22 yıl 7 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Van

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Tecrübeliyim aynı zamanda hertürlü yemek pasta gb yeteneklerim var benim için önemli gördüğüm çocuklarlada çok iyi vakıt geçiririm

  22.10.2021
  Tecrübeliyim aynı zamanda hertürlü yemek pasta gb yeteneklerim var benim için önemli gördüğüm çocuklarlada çok... (Devamı)
  35 yaşında
  5 yıl 7 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Kütahya

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Hertürlü ortama uyum saglarım çalıştıgım işyeri benim için evimdir ailemdir verilen malzemeyi veya aracı canım pahasına korurum yeni bir hayata başlamak is... (Devamı için tıklayın)

  20.10.2021
  Hertürlü ortama uyum saglarım çalıştıgım işyeri benim için evimdir ailemdir verilen malzemeyi veya aracı canı... (Devamı)
  Popüler
  56 yaşında
  1 yıl 8 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Milas - Muğla

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Guvenilir.sorumlulk sahibi ve özverili biriyim. Ev yardimcisi ve yaşli bakiminda calisabilirim.

  19.10.2021
  Guvenilir.sorumlulk sahibi ve özverili biriyim. Ev yardimcisi ve yaşli bakiminda calisabilirim
  Popüler
  54 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  5500-6000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Beykoz - İstanbul(Anadolu)

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Karadenizliyim 53 yaşımdayım 2 oglum var bebek bakımı ve ev işlerinde tecrübeliyim ehliyetim var aktif araç kullanıyorum guvenebileceginiz işimin ehliyim ... (Devamı için tıklayın)

  22.10.2021
  Karadenizliyim 53 yaşımdayım 2 oglum var bebek bakımı ve ev işlerinde tecrübeliyim ehliyetim var aktif araç k... (Devamı)
  Popüler
  28 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  +10000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Osmaniye

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ?? lisansım anestezi teknikeri olarak, ama hemşirelik tecrübemde var. Çocuk bakımı konusunda tecrübeliyim oğlum var 3 yaşında suanda onunla birlikte... (Devamı için tıklayın)

  16.10.2021
  Merhaba ?? lisansım anestezi teknikeri olarak, ama hemşirelik tecrübemde var. Çocuk bakımı konusunda tecrübeli... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  25 yaşında
  0-500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Üsküdar - İstanbul(Anadolu)

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  İstanbul , Üsküdar da özel bir eğitim kurumunda , Psikolojik danışman ve rehber öğretmen olarak görev almaktayım. Özel öğrenme güçlüğüne sahip olan ç... (Devamı için tıklayın)

  31.08.2021
  İstanbul , Üsküdar da özel bir eğitim kurumunda , Psikolojik danışman ve rehber öğretmen olarak görev alm... (Devamı)
  28 yaşında
  1 yıl tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Şanlıurfa

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  İşimi severek yapıyorum yapmaya da devam ediyorum memnuniyet garantisini veriyorum

  15.09.2021
  İşimi severek yapıyorum yapmaya da devam ediyorum memnuniyet garantisini veriyorum
  Popüler
  36 yaşında
  5 yıl 1 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Kağıthane - İstanbul(Avrupa)

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  3 tane çocuğum var 15, 13 ve 1 yaşında yavrularım bebeğime ablası ve abisi bakacağı için sadece yarım gün iş aramaktayım kendi aracım var istenilirse şoförl... (Devamı için tıklayın)

  12.10.2021
  3 tane çocuğum var 15, 13 ve 1 yaşında yavrularım bebeğime ablası ve abisi bakacağı için sadece yarım gün iş a... (Devamı)
  Popüler
  47 yaşında
  3 yıl 5 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Amasya

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Ben bir çok sektörde çocuk ev temizliği yemek olarak bir çok evde çalıştım. Önce çocuk bakıcısı ev yardımcısı olarak çalıştım ilk yardım bilgilerim var 6 y... (Devamı için tıklayın)

  04.10.2021
  Ben bir çok sektörde çocuk ev temizliği yemek olarak bir çok evde çalıştım. Önce çocuk bakıcısı ev yardımcısı ... (Devamı)
  Popüler
  52 yaşında
  8 yıl 4 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  3 kişi değerlendirdi
  Çiğli - İzmir

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Dürüst , Titiz, Güvenilir, ve tecrübeliyim. evinizde yaşlı bakımı - çocuk bakımı yapabilirim. Korona virüs sebebi ile toplu taşım araçlarını kullanmıyorum... (Devamı için tıklayın)

  24.09.2021
  Dürüst , Titiz, Güvenilir, ve tecrübeliyim. evinizde yaşlı bakımı - çocuk bakımı yapabilirim. Korona virüs s... (Devamı)
  Popüler
  40 yaşında
  3 yıl tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Keçiören - Ankara

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Aile bireylerinden biri gibi sorumluluklarımı eksiksiz yerine getirmek adına buradayım.evcil hayvan ile ilgilenebilirim

  23.09.2021
  Aile bireylerinden biri gibi sorumluluklarımı eksiksiz yerine getirmek adına buradayım.evcil hayvan ile ilgi... (Devamı)
  26 yaşında
  7 yıl 2 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Şahinbey - Gaziantep

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Hasta ve yaşlı bakım personeliyim belgelerim mevcuttur 4 buçuk yıl özel bı bakım merkezinde görev yaptım özel olarak evde bı hastaya baktım zihinsel fizikse... (Devamı için tıklayın)

  21.09.2021
  Hasta ve yaşlı bakım personeliyim belgelerim mevcuttur 4 buçuk yıl özel bı bakım merkezinde görev yaptım özel ... (Devamı)
  28 yaşında
  4 yıl 7 ay tecrübeli
  +10000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Susurluk - Balıkesir

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Özellikle alzheimer rahatsızlığı olan yaşlılarda tecrübem profesyonel dir her türlü ihtiyaçlarınla akindan ilgiliyim 9 yıl kendi dedeme baktım kendisi alzhe... (Devamı için tıklayın)

  20.09.2021
  Özellikle alzheimer rahatsızlığı olan yaşlılarda tecrübem profesyonel dir her türlü ihtiyaçlarınla akindan ilg... (Devamı)
  Popüler
  27 yaşında
  4 yıl 2 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Gaziemir - İzmir

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Gelişime,öğrenmeye ve yeniliklere her zaman açık bir insanım yaptığım işler dikkat ve titizlik gerektirdiğinden dolayı olayları çok çabuk toparlayıp ortaya ... (Devamı için tıklayın)

  19.09.2021
  Gelişime,öğrenmeye ve yeniliklere her zaman açık bir insanım yaptığım işler dikkat ve titizlik gerektirdiğinde... (Devamı)
  39 yaşında
  9 yıl tecrübeli
  7500-8000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Erzincan

  Özel Şoför

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba anneler ve babalar bende bir anneyim çocukları çok severim yaptığım işin en iyisini yapmaya gayret gösteririm severek yaparım çocuğunuz yada çocukla... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Merhaba anneler ve babalar bende bir anneyim çocukları çok severim yaptığım işin en iyisini yapmaya gayret gös... (Devamı)