Seher İ. adlı üyenin tam profilini görüntüleyin! Tam Profilini Gör
Ansayfa > Bakıcı Bul > Seher İ.
Popüler
Seher İ.
Seher İ.
51 yaşında
21 yıl Tecrübeli
Muratpaşa, Antalya Türkiye
Onaylı Referanslı BakıcıReferansı Var ve Doğrulandı.
Tc Kimlik Bilgisi Onaylı BakıcıKimlik Bilgileri Doğrulanmıştır.
Sigara Kullanım BilgisiSigara Kullanmıyor.
yatılı kalabilirYatılı Kalabilir. (İhtiyaç olduğunda)
Cv Güncelleme Tarihi: 16.09.2021
Son Giriş Tarihi: 16.09.2021

Seher İ. Hakkında

Seher KARGI 1970 Edirne doğumluyum. Ortaokul mezunuyum. Antalyada ikamet etmekteyim. Evliyim ve bir kız annesiyim. E Sınıfı ehliyetim ve ayrıca SRC1,2,3,4 ve psiko teknik belgelerim var.Belirli zamanlarda yurt dışı ve yurt içi şöförlük tecrübem ve yaklaşık 26yıl bebek bakıcılığı Yaklaşık bir yıl hasta bakıcı ve 2 yıl radyo spikerliği tecrübem var. Sosyal ilişkileri kuvvetli ve işbirliğine yatkın bir insanım. Bu sayede resmi makamlarla koordineli olarak gönüllülük esasına dayalı birçok sosyal proje geliştirdim.Yeşil pasaport sahibiyim.Yurt dışı ve yurt içi seyahat engelim bulunmamaktadır.Bu işi en iyi şekilde yapabilirim.

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler (10)

Değerlendirme Yap!
YT
Yağmur T.

(Referans)

-
İşe Aldım

05 Ağustos 2021

Zeer tevreden over Seher ze helpt ons 3 weken terwijl we op vakantie zijn. Ze past met liefde op mijn tweeling van 11,5 maand oud en ook zorgt ze voor de andere 3 kinderen. Tevens zorgt ze ervoor dat het huis schoon is. Ik zou Seher iedere jaar weer graag zien als we op vakantie zijn. Ik zou Seher iedereen aanraden als hulp/oppas. Seher'den çok memnun kaldim. Tatil boyunca bize 3 hafta yardımcı oldu. 11.5 aylık ikizlerime sevgiyle bakıyor ve diğer 3 çocuğuma da bakti. Ayrıca evin temiz olmasını sağlar. Seher'i her sene tatildeyken görmeyi çok isterim. Seher'i bir yardımcı/dadı olarak herkese tavsiye ederim.


SA
Selma A.

(Referans)

-
Arkadaş

29 Temmuz 2021

Seher hanimi uzun suredir taniyorum.melek kelimesi onun yaninda az kalir .ozellikle ığdır ilinde gocmenlerin cocuklari icin yaptiklarını, üstleri başları sersefil cocuklara; verdigi kiyafetleri , cocuklar mutlu lsun diye verdiği oyuncakları unutamam.sadece endi evladi icin değil bütün çocuklar için elinden geleni esirgemez. Çocukların ağladığını gormeye dayanamaz. Cok merhametli ve comerttir . Çocuklarla birlikte çocuk gibi oyun oynadığına defaten şahit oldum.iyi ki var diyeceginiz bir dosttur.


NT
Nur T.

(Referans)

-
İşe Aldım

26 Temmuz 2021

1.5 yıl hasta babacığıma baktınız bebekler gibi ama babamı maalesef kaybettik çok titiiz güler yüzlü sevgi dolu merhametli güvenilir ellerinize emeklerinize sağlık ❤️🙏 Ailemizden oldunuz sizi çok seviyoruz ❤️ kolaylıklar dilerim


HA
Hıdır A.

(Referans)

-
İşe Aldım

22 Temmuz 2021

Merhaba Seher hanım son derece güvenilir deneyimli çok yönlü bilgi dolu bir kardeşimizdir çok çok memnun kaldık bir çok konuda detaylı bilgisiyle zaman zaman doktor kadar faydalı sevgi ve merhamet dolu her türlü yemeği son derece lezzetli yapması ayrı bir deneyim.ayrıca çok hijyen titiz ve çok temiz pırıl pırıl çok zeki bir insan Aynı zamanda çok iyi bir araç sürücüsü Çok ama çok müteşekkiriz kendisine sağlıklı mutlu bir ömür diliyor teşekkür ediyorum Hıdır akyürek


NO
Neslihan O.

(Referans)

-
İşe Aldım

22 Temmuz 2021

Evimizin küçük kızına baktı.İletisimi güçlü temiz titiz.En önemlisi güven verici yapısı var.Cocuklari çok seviyor . Gözümüz arkada kalmadı.kendisi bizle çalışmaya başladıktan sonra kızımın gelişimi değişti.Yeme düzeni değişti.Kisaca bizim ailemize ve küçük kızımıza çok güzel anilar bıraktı.Bir anne şefkati ve özveri ile bizle ilgilendi.Hala kendisi ile gorusmemiz devam etmekte.Ayni şehirde olsak ve yardımcı ihtiyacımız olsa bu seher hanimdan başkası olamaz.Yolu daima açık olsun.


FB
Fatmagul B.

(Referans)

-
İşe Aldım

06 Aralık 2019

Seher hanımla çalışma imkanımız oldu, oğlumla çok çabuk uyum sağladı Ev işlerinde bana çok yardımcı oldu çok disiplinli Ve iyi bir insan Çocuklarınızı ve evinizi gönül rahatlığıla bırakabilceniz bi insan Hemen bulunduğu yere ülkeye adapte oluyor


NG
Nurcan G.

(Referans)

-
İşe Aldım

06 Aralık 2019

Seher hanîmla son derece uyumlu bir şekilde çalıştık. Kendisi ile tekrar çalışmayı çok isteriz.Uyumlu titiz temiz en önemlisi güvenilir olmasî bizim için çok önemliydi. Kendisine bizle çalıştığı için teşekkür ediyoruz.


CA
Ceyhun A.

(Referans)

-
İşe Aldım

25 Haziran 2019

Bizim kızımıza 1 sene baktı. Gözünüz arkada kalmaz. Kendi çocuğu gibi bakar. Çocuğunuzla iyi iletişim kurar ve oyun oynar. İşimiz gereği farklı şehirlerde olmasaydık keşke.


Atilla Ç.

(Referans)

-
İşe Aldım

13 Haziran 2019

Kızımızı kendi kızı gibi sevip 2 yıla yakın bir süre bakımını en iyi şekilde üstlendi. Özverisi, sevgisi ve aile muhabbetiyle bizimle de çok iyi iletişim kurdu. Kızımla çok güzel hatıralar biriktirdi. Keşke taşındığımız ilde yaşasa kendisi. Tavsiyemdir.


SF
Sara F.

(Referans)

-
Arkadaş

13 Eylül 2018

İki yeğenime büyük bir özveri ve sevgiyle baktı emeğine yüreğine sağlık

Çalışmak İstediği Pozisyonlar

Çocuk / Bebek Bakım Tecrübesi

  • İkiz Çocuk Bakım Tecrübesi
  • Bebeğin Özel Bakımıyla İlgili Tecrübe
  • Bebek Bakım Tecrübesi
  • Yeni Doğan
  • 1-3 Anaokul Öncesi

Eğitim Bilgileri

Eğitim seviyesi ortaokul olarak tanımlıdır.

Dil Bilgileri

Bulgarca
:
10 / 10
Serpil K-
Muratpaşa / Antalya
Sigara Bilgisi Bakıcı
Yatılı Kalabilen Bakıcı
Aytül H-
Muratpaşa / Antalya
Kimlik Bilgileri Onaylandı
Sigara Bilgisi Bakıcı
Sennur T-
Muratpaşa / Antalya
Sigara Bilgisi Bakıcı
Zehra E-
Muratpaşa / Antalya
Sigara Bilgisi Bakıcı
Yatılı Kalabilen Bakıcı
Dilber M-
Muratpaşa / Antalya
Kimlik Bilgileri Onaylandı
Sigara Bilgisi Bakıcı
Gülay Ş-
Muratpaşa / Antalya
Kimlik Bilgileri Onaylandı
Sigara Bilgisi Bakıcı
Yatılı Kalabilen Bakıcı