Bakiciburada.com'dan Ev Ödevlerine Yardımcı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Neslin C.
Öğretmen
Devlet Okulu
Çocuklarıma ödevlerinde yardım etmesi için iyi birine ihtiyacım vardı. Ben çalıştığım için süreçte bana destek olacak tecrübeli ve iyi birini arıyordum.
Önemli kriterim evime yakın, Büyükçekmece civarında oturmasıydı.
Bakiciburada.com''u daha önce de kullandığım için site hakkında bilgim vardı ve ilandan hemen bir aday buldum.
kalan haklarımı da ilerleyen süreçte farklı bir ihtiyaç için kullanacağız.
Teşekkürler. 


Birol O.
Genel Müdür
Özel İnşaat Firması
Çocuklarımızın evde ödevlerine destek olacak ve ders çalıştırabilecek bir abla bulmak için kayıt olduk ve eşimle araştırmalarımız sonucunda iyi bir abla bulduk.
Danışmanın yaklaşımı da olumlu oldu.
Teşekkürler.

Nagihan B.
Sigortacı
Kendi Ofisi
Bakıcıburada.com sayesinde çok iyi bir gölge öğretmenle anlaştık.
Sürecimiz çok kısa sürede çözüldü, emekleriniz için teşekkür ederiz.

Demet Y.
Bankacı
VakıfBank
Çocuğuma derslerinde yardımcı olacak, ilgilenecek bir abla arıyordum.
Sitede her arayışıma karşı iyi ve olumlu dönüşler aldım.
Destekleriniz için teşekkür ederim sayenizde iyi birini buldum bakıcıburada.com :)

Arzu S.
Evlilik Terapisti
Özel Sektör
Ben ne kadar evden çalışsam da ve günümün çoğunu evde çocuğumla geçirsem de eğitim ve derslerine destek olabilmek adına tanımadığı ve bu işi yapabilen birine ihtiyacım vardı. Bu şekilde bir arayışı internet üzerinden sağlayabileceğimi hiç düşünmezdim ama mümkünmüş :) İlanıma gelen başvurularda ev ödevlerinde kızıma yardımcı olacak bir yardımcı buldum, kızıma abla bana da iyi bir arkadaş oldu. Siteden çok memnun kaldım destekleriniz ve emekleriniz için çok teşekkür ederim. Her zaman arayışımda çalacağım tek kapı burasıdır..

Erkan E.
Sistem Yönetcisi
Alman Bosch
Çocuğumuz için ödevlerine destek olacak bir yardımcı öğretmen arıyorduk. Arayışımız sırasında eski üyelerinizden bir arkadaşımızın tavsiyesi ile siteye üyelik gerçekleştirdik ve arayışımıza siteden devam ettik. Açıkcası çok memnunum, işimi fazlasıyla çözdü. Bu kadar beklemiyordum enteresan şekilde 220 başvuru geldi ilan süremin bitimine daha varken ve gerçekten kaliteli insanlarla görüştüm. Sonuç olarak 1 hafta içerisinde biri ile anlaştık ve çok memnunuz. Hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Alpay E.
Yayıncı
Golden City Media
Çocuğumuz için İngilizce bilen bir yardımcı öğretmen ihtiyacımız oldu. Araştırma yapmaya başladık. İnternette siteniz ile karşılaştık ve üye olduk. Aile danışmanımız tarafıma ulaşarak bilgilendirme yaptı. Birlikte süreç ilerletmeye başladık. İlan yayınladık. 2-3 gün içerisinde arayışımız doğrultusunda birini bulduk. Şuan çalıştığımız öğretmenimizin profilini incelemiştim zaten başvurular olduğunda, kriterlerimize uygun olduğunu düşünmüştüm ve direk görüşme sağladık. Olumlu ilerledi ve sonuç olarak çalışmaya başladık. Oldukça memnunuz. Teşekkür ederiz.

Sinem Erdoğan D.
Öğretmen
Milli Eğitim Bakanlığı
Eşime dostlarıma sorarak karşılayamadığım ev ödevlerine ve küçük ev işlerine yardımcı abla ihtiyacımı siteniz üzerinden karşıladım. Hizmetinizin en güzel yanı, ilan bilgilerimin girilmesiyle, aradığım özelliklerdeki yüzlerce adaya ulaşabiliyor olmam..Yakın çevremize haber verdiğimizde, hem bu kadar fazla adayla görüşme imkanı bulamadık hem de herkese nasıl özelliklerde bir kişi aradığımızı tek tek anlatmak zorunda kaldık. İlanımıza gelen çok sayıda başvuru arasından önce bir kişiyle 1 hafta çalıştık. Olmayınca 2. Bir ablayla anlaştık ,şu an sürecimiz oldukça olumlu ilerliyor. Ablamız bizimle aynı ilçede oturuyor. Ulaşım sorunu yok. İlkokul çağındaki iki çocuğumu okula getirip götürmenin yanında, ev ödevlerini yaptırıyor ve çocuk gelişimci olduğundan onlara eğitici etkinlikler de yaptırabiliyor. İşten eve döndüğümde çocuklarımı tatminkâr ve çok mutlu buluyorum. Çocuklar mutluysa aileler de mutludur. Bu hizmeti almam da aracı olan sitenize çok teşekkür ediyor ve ailelere tavsiye ediyorum.

Nermin T.
Muhasebe
A İletişim
Oğlum için yardımcı bir abla arayışımız vardı. Sitenizi keşfettim ve üye oldum. Sonrasında aile danışmanlarının bilgilendirmeleri ile ilan yayınlamaya karar verdim. Oldukça ilgililer süreçle alakalı arandım, güzel bir hizmet sağlanıyor. Haziran ayı gibi arayışıma başladım sonrasında kısa bir sürede istediğimiz gibi birini bulduk ve çalışmaya başladık. Oldukça memnunuz bulduğumuz kişiden ve sitenizden. Böyle bir hizmet sağladığınız için teşekkür ederiz.

Mehmet Y.
Mali Müşavir
Tuğba Deri Anonim Şirketi
Eskiden çevremizden bulmaya çalışırdık fakat artık bakiciburada.com var. Yaklaşık 3 sene önce internetten tesadüf eseri araştırırken sitenizle karşılaştım ve o zaman beri severek kullanıyoruz. Keşke neden daha önce keşfetmedik diye de üzülüyoruz. İhtiyaç duyduğumuz şey için yakından ilgi ve alakanızın olması ve destek oluyor olmanız gerçekten çok güzel. Çocuklarımızın ev ödevlerine yardımcı olacak birini arıyorduk. Anlaştığımız adayın eğitimine katkı sağlıyor olmak ve onun da çocuklarımızın eğitimine bir şeyler katıyor olması iki taraf içinde iyi çıkarların oluyor olması bizi mutlu ediyor. Sizin vasıtanız ile 3 senedir her ihtiyaç duyduğumuzda birini bulabiliyoruz. Çok teşekkür ederiz.

Mehmet Y.
Mali Müşavir
Tuğba Tesettür Giyim
Her yıl ev ödevlerine yardımcı ablamızı sizin sayenizde buluyoruz. 3 yıl önce sitenizi tesadüfen internet üzerinden görmüştüm. Neden daha önce bu şekilde ki bir hizmetten yararlanmadığım için kendi kendime hayıflanmıştım. Müşteri temsilcinizin her zaman arayarak ve sorarak sürecimize yakından dahil olup ilgilenmesi bizi çok memnun ediyor. Sizin vasıtanız ile her yıl bir ablamızla ihtiyacımızı karşılıyoruz. Sitenize çok çok teşekkür ederim.

Zeynep K.
İş Yeri Sahibi
Zeynep Ev & Yat Tekstil
Ev ödevlerine yardımcı abla aradığım için arkadaşım sitenizi tavsiye etti. 10 gün içerisinde aradığımız adayı bulduk. Öncesinde tereddütlerim ve endişelerim vardı. Fakat sitenize gerçekten çok teşekkür ederim bu endişelerimin hepsi yersizmiş. Çünkü adaylarınızı ince eleyip sık dokuyormuşsunuz. Çocuk gelişimi okuyan bir adayla anlaştığımız için hem çocuğumun yaşına uygun vakit geçiriyorlar hem de gözüm arkada kalmıyor. Çevremden yabancı hiç tanımadığım birini bulmaktansa burada ki bilgileri doğrulanmış adaylarla görüşme sağlamak çok daha kolay oluyor. Bütün ihtiyacı olan arkadaşlarıma bakiciburada.com'u tavsiye ediyorum.

Ufuk Büyük K.
Dijital Reklam Grup Bşk.Yrd.
Doğan Gazetecilik / Posta.com.tr
Part-Time bir oyun Ablası arayışında olduğumuzdan kolay bulamayacağımızı düşünmüştüm. Bakıcıburada.com’ un zengin portföyü sayesinde kriterlerimize uygun bir çok alternatif ile görüşme şansımız oldu ve kısa sürede aradığımızı bulduk. Müşteri temsilcimizin de siteyi etkin kullanabilmem adına destekleri için de ayrıca teşekkür ederim.

Şenay A.
Devlet Memuru
Kamu Kurumu
Gebze'de 14 yaşındaki kızımla ilgilenecek, ev ödevlerine yardımcı olacak ve çocuğuma yol gösterebilecek yarı zamanlı yardımcı arıyorduk. İnternetten sitenizle karşılaştık. Müşteri temsilcisinin bu süreçte bize yardımcı olacağı ve site hakkında detaylı bir şekilde bilgi vermesi üzerine bize güven verdi ve sitenizi tercih ettik. Beğendiğimiz adayı bulabilmemiz bundan daha hızlı olamazdı sanırım. Gerçekten adayımızdan çok memnunuz. Çocuğumun kullanmış olduğu kelimeler ve gelecek ile ilgili planlar kurarken kendisine öz güven geldiği çok büyük derecede anlaşılıyor. Kızımıza bu süreçte olumlu olarak çok büyük şeyler kattığını düşünüyoruz. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Mehlika U.
Muhasebeci
Firma İsmi Gizli
Öncelikle farklı şekilde ihtiyaçlarımı karşılamaya çalıştım.Çevremden bulacağımı düşündüm fakat çalıştığım için pek zamanım yoktu. İnternet üzerinden araştırma yaparken sitenizle karşılaştım. İnceledikten sonra üye olup ilan verdim. Eskişehir'de yarı zamanlı bakıcı arayışımı çok kısa bir sürede siteniz sayesinde buldum. Her türlü sorularımı cevaplayıp bana yardımcı oldunuz. İlginizi hiç eksik etmediniz ve devamlı arayarak bana destek oldunuz. Adayımı seçmemde ki en önemli kriter ise eğitimci ve yaş olarak genç biri olmasıydı. Bakiciburada.com'a kısa sürede adayımı bulmama vesile olduğu için çok teşekkür ederim.

Bülent Ş.
Şirket Sahibi
B&M Otomotiv
Bir arkadaşım vasıtasıyla bakiciburada.com'a ulaştım. İstanbul Zeytinburnu'nda 4.sınıfa giden oğlum için, çocuğumun ödevlerine yardımcı olacak, Almanca dil bilen, üniversite öğrencisi veya mezun bir abla arıyorduk. Bize başvuranlar arasından ilk adaylarımızdan biriyle 3-4 gün içinde bu arayışımızı tamamladık. Bizim için öncelik olarak çocukları seven biriyle anlaşmak ve çocuğumunda o kişiyi sevmesi çok önemliydi. İsteklerimizi bu anlamda anlaştığımız adayla karşılayabiliyoruz. Çocuğumla uyumları çok güzel. Bir de Almanca dil bilmesi bizim için çok iyi oldu. Çocuğumuza gerek sevgisi olsun, gerek eğitim anlamında olsun çok fazla şey kattığını düşünüyoruz. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Gökhan B.
Askeri Personel
Jandarma Teşkilatı
Kartal Soğanlık'ta 10 ve 13 yaşlarındaki çocuklarım için, kahvaltılarını verebilecek, servise bindirip servisten alabilecek, ev ödevlerine yardımcı olabilecek bir abla arıyorduk. İlanımızı verdikten 20 günlük bir süre içerisinde bir adayla anlaştık. Anlaştığımız adayda bizim bir tanıdığımız çıktı. Kendisinden çok memnunuz. Üniversite mezunu ve tecrübeli olması bizim tercih sebebimizdi. Sitenize ve müşteri temsilcinizin ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Simay H.
------------
------------
İş arkadaşımın önerisiyle sitenize ulaştım. Sitenizden oldukça memnun kaldım. Sitenizdeki güvenlik aşamaları da hoşuma gitti. Ereköy'de yarı zamanlı ev ödevlerine yardımcı ilanı vermiştik. Ve bir kaç hafta içerisinde istediğimiz nitelikteki adayı bulduk. İlanıma inanılmaz sayıda çok başvuru geldi. Bu süreç çok kısa bir sürede oldu ve beni çok memnun etti. Sitenize teşekkür ederim.

Mehtap H.
----------------
Firma Ünvanı Gizli
Ayazağa'da ki evimize 12 yaşındaki oğlum için psikoloji bölümünde okuyan veya mezun, ev ödevlerini yardımcı, eğitimine destek olabilecek, kaliteli zaman geçirmesini sağlayacak birini arıyorduk. 2-3 hafta içerisinde ilk görüştüklerimiz arasında olan bir oyun abisiyle anlaştık. Çok hızlı bir süreç oldu bizim için. Arkadaşlarıma da sizin sitenizi tavsiye ediyorum. Müşteri temsilcim'den de oldukça memnun kaldım. İlan bitiminde excel dökümünde bize başvuran adayların listesini alabildiğimiz için sitenizden çok memnunuz. Böyle bir işleyişinizin olması bizi çok mutlu etti.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :