Bakiciburada.com'dan Köpek Bakım (Dog Walker) bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Banu Y.
Pazarlama Uzmanı
Verkauferin
Ben yurtdışında çalıştığım için kedi ve köpeğim ile düzenli olarak ilgilenebilecek iyi bir yardımcı arıyordum. Çevremde bu şekilde bir arayışım olduğunu ilettiğimde çok normal karşılanmadığından daha profesyonel hizmet almak adına araştırdım ve bakıcıburada.com'u buldum. İyi ki de bulmuşum, çünkü çok yoğun bir ilgi oldu ilanıma ve istediğim gibi güvenip kedi-köpeğimi bırakabileceğim bir adayla anlaştım. İyi ki bakıcıburada.com var :)

Hülya K.
Reklamcı
Emekli
Yarı zamanlı veya saatlik gelerek yaşlı köpeğimle ilgilenecek bir bakıcı arıyordum. Çevremden bulamadığım için internette araştırma yaptım ve sitenizle karşılaştım. Çok kısa sürede aradığım adayı buldum. Siteniz bu konuda çok verimli oldu. Teşekkür ederim.

Naciye Ö.
Kardiyoloji Uzmanı
Özel Ethica İncirli Hastanesi
Bakiciburada.com'dan çok memnun kaldım. Çevremden bir aday bulamayınca internetten araştırırken gördüğüm sitenizi tercih etmek istedim. Bakırköy'de ki evime yatılı olarak kalarak köpeğimle ilgilenecek ve ev işlerinden sorumlu olacak bir yardımcı arayışındaydım. Sitenize üye olduktan sonra 4 gün içinde adayımı buldum. Çok teşekkür ederim.

Hüseyin K.
Memur
Emekli
Ankara Dikmen'de ki evimizde saatlik olarak gelerek köpeğimizin bakımından sorumlu olacak , onu dolaştırabilecek köpek bakıcısı arıyordum. İnternetten tesadüfen sitenizle karşılaştım. Başka hiçbir seçeneğe yönelmeden siteniz güven verdiği için sizi tercih ettim. 10 gün gibi kısa bir sürede aradığım adayı buldum. İhtiyacımı karşılamama yardımcı olduğunuz için başka bir ihtiyacım olması durumunda yine sizinle çalışmak isterim. Hizmetinizden çok memnun kaldım , teşekkür ederim.

Burcu K.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Arama motoruna köpek bakıcısı yazdığımda ilk çıkan bakiciburada.com oldu ve hemen üye olup ilan satın aldım. İzmir Narlıdere'de ki evimde sabah 20 dakika akşam 20 dakika olmak üzere Pekinez cinsi 5 yaşındaki köpeğimi gezdirebilecek bir bakıcı arıyordum. Çevremden bu tür ihtiyacımı karşılamayı hiç düşünmedim. İlanın yanında verilen hediye cvlerimi kullanarak 2 gün içerisinde ilk görüştüğüm adayla anlaştık. İlk işe başladığında tedirgindim. Fakat zamanla birbirimize alıştık. Hiç bir sorun olmadı. Kendisiyle 2 haftadır çalışıyoruz. Sitenizden çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

Mehmet B.
Firma sahibi
Eskici Döşeme Atölyesi
Muğla Bodrum'da papağanıma bakacak, onunla oyun oynayacak ve konuşacak, hayvanları seven yatılı bakıcı arıyordum. Sitenizi internet üzerinden araştırırken buldum. 169 tane ilanıma başvuru aldım. 15 gün içerisinde aradığım adayı bulmama yardımcı oldunuz. Müşteri temsilcime ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :