Bakiciburada.com'dan Hemşire bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Bircan T.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Güvenilir bir yardımcı arıyordum ve internete güvenmiyordum, ancak araştırmalarım sonucunda bakiciburada.com u buldum. Kayıt olduğumda hemen sitenin danışmanları dönüş sağladı ve aradığım kriterlerle ilan verdik. İlandan sonra 2 hafta sürmeden buldum yardımcımı. Süreç çok iyi yönetildi, danışmanımın da ilgisiyle olumlu şekilde süreci sonlandırdık. Çok teşekkür ediyorum destekleriniz için.

Nagihan T.
Özel Ders Öğretmeni
Özel Sektör
Siteyi internetten araştırmalarım sonucunda keşfettim. Bakiciburada.com'da ilan verdim ve süreç boyunca firma ile iletişimde olduk. Destekleri sayesinde 1 hafta olmadan yardımcımızı bulduk ve 1 aydır birlikte çalışıyoruz. Sitenin kullanımı da bir o kadar rahat ve kolay tasarlanmış. Aldığım hizmetten memnun kaldım ve tavsiye ediyorum.

Hüseyin K.
Öğretmen
Devlet Okulu
İnternette araştırmalarım sonucu bakiciburada.com'a kaydoldum ve ilan verdim. 1 hafta bile sürmeden gelen başvuruları inceleyip, istediğimiz aday ile işe başladık. Gayet memnunuz, süreç boyunca aile danışmanımız bizimle ilgilendi ve olumlu şekilde süreci tamamladık. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Erdem A.
Mühendis
Özel Sektör
Bakıcı arayışımız vardı. Bakıcıburada.com dan aramaya karar verdik. İlanımız yayınlandıktan 2-3 gün sonra aradığımız gibi bir bakıcı bulduk ve çalışmaya başladık. Yaklaşık 1 aydır birlikte çalışmaktayız. Süreçten çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :