Bakiciburada.com'dan Hemşire bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Nazlı Cana K.
Ev Hanımı
Bebeğim için güvenilir bir hemşire arıyordum. Dışardan çok rahat bulunabilecek bir arayış olmadığından bakıcıburada.com üzerinden aramaya karar verdim. Sürecim en başında deneme ilanı girdiğim anda olumlu olmaya başladı iyi profillerden dönüşler aldım ve görüşmek için paket alımı yaptım. Gerçekten düşündüğüm gibi oldu ve iyi ki kayıt olmuşum dedim. Hemşiremizi bulduk ve çok memnunuz. Çevremdeki herkese bakıcıburada.com'u tavsiye etmekteyim.

Bircan T.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Güvenilir bir yardımcı arıyordum ve internete güvenmiyordum, ancak araştırmalarım sonucunda bakiciburada.com u buldum. Kayıt olduğumda hemen sitenin danışmanları dönüş sağladı ve aradığım kriterlerle ilan verdik. İlandan sonra 2 hafta sürmeden buldum yardımcımı. Süreç çok iyi yönetildi, danışmanımın da ilgisiyle olumlu şekilde süreci sonlandırdık. Çok teşekkür ediyorum destekleriniz için.

Nagihan T.
Özel Ders Öğretmeni
Özel Sektör
Siteyi internetten araştırmalarım sonucunda keşfettim. Bakiciburada.com'da ilan verdim ve süreç boyunca firma ile iletişimde olduk. Destekleri sayesinde 1 hafta olmadan yardımcımızı bulduk ve 1 aydır birlikte çalışıyoruz. Sitenin kullanımı da bir o kadar rahat ve kolay tasarlanmış. Aldığım hizmetten memnun kaldım ve tavsiye ediyorum.

Hüseyin K.
Öğretmen
Devlet Okulu
İnternette araştırmalarım sonucu bakiciburada.com'a kaydoldum ve ilan verdim. 1 hafta bile sürmeden gelen başvuruları inceleyip, istediğimiz aday ile işe başladık. Gayet memnunuz, süreç boyunca aile danışmanımız bizimle ilgilendi ve olumlu şekilde süreci tamamladık. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Erdem A.
Mühendis
Özel Sektör
Bakıcı arayışımız vardı. Bakıcıburada.com dan aramaya karar verdik. İlanımız yayınlandıktan 2-3 gün sonra aradığımız gibi bir bakıcı bulduk ve çalışmaya başladık. Yaklaşık 1 aydır birlikte çalışmaktayız. Süreçten çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Fatma K.
Öğretmen
Emekli
Bakiciburada.com'u internetten buldum. Sizi internetten bulduğum için öncesinde kafamda sorular vardı. Fakat bunları verdiğiniz samimiyet ve ciddi iş birliğinizle güvenimi kazanmayı başardınız. İhtiyacı olan çevreme de sizleri önermeden geçemiyorum. Öğretmen olduğum için karşımdaki insanın konuşmasından nasıl biri olduğunu anlayabiliyorum. Pozitif olarak yaklaşımlarınız beni her defasında çok memnun etti. Sitenize çok teşekkür ederim. Gerçekten çook memnun kaldım.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :