Bakiciburada.com'dan Refakatçi ve Hasta Bakıcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Sevgi K.
Ev Hanımı
Çalışmıyor
Refakatçi arıyordum sonrasında internetten sitenizi buldum ve arayışa siteden başladım. Başladıktan 1 hafta gibi bir süre içerisinde birisi ile anlaştık çalışmaya başladık. Süreçten memnun kaldım, bir sıkıntı yaşamadım. Teşekkür ederim.

Ceyda P.
Seslendirme
Freelance
Babam için bir yardımcı bakıcı ihtiyacımız oldu. Ona destek olacak iyi bakacak birisini arıyorduk ve bir arkadaşımın önerisi ile sitenize üye oldum. Üyelik gerçekleştirdik sonra aranarak bilgilendirdim. Bir süre siteyi denedikten sonra ilan yayınladım ve 10 gün gibi bir süre sonra da aradığım gibi birini buldum. Çok memnunum. Teşekkür ederim.

Sebahat K.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Annemiz için bakıcı ihtiyacımız vardı. İnternet üzerinde yaptığımız araştırmalar sonrasında sitenizi buldum ve aile danışmanımız iletişime geçti. Sitenizin işleyişi ilgimizi çektiği için denemeye karar verdik. İlanımız üzerinden çok dönüş aldık aday seçeneğimiz çok genişti. En kısa sürede adayımızı bulduk sürecimiz gayet güzel ilerliyor. Yardıma ihtiyaç duyduğumuz da gösterdiğiniz ilgi ve destek bizim için çok değerliydi. Her şey için teşekkür ederiz.

Artun C.
Mühendis
Özel Sektör
Bakıcımız işten ayrılacağı için yeni bir bakıcı arama sürecine başladık. Arkadaşımın tavsiyesiyle sitenize kayıt oldum ve adayları incelemeye başladım. Aile danışmanımız süreç hakkında bilgilendirdi daha sonra deneme ilanı çıkarak başvuruları beklemeye başladık. Beğendiğimiz adayları favori listemize ekleyip sürecimizi ağırdan ilerlettik. Bakıcı sürecimiz netleştiğinde bir adayla anlaştık ve şuan sürecimiz güzel bir şekilde ilerliyor. Süreç boyunca gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Esra U.
Mimar
Özel Sektör
Hastanede olacağım ameliyat için 1 günlük refakatçı arayışım vardı. Yaptığım araştırmalar sonucunda sitenizi buldum ve kayıt olmaya karar verdim. Aile danışmanım ile yaptığım görüşme sonrasın da sürece başladım. Adaylardan birisiyle iletişime geçtim ve gün içinde refakatçımı buldum. Kısa süreli bir ihtiyaçtı ama hala adayım ile görüşmeye devam ediyorum. Aciliyetimin bu kadar hızlı karşılanması ve adayım ile aramızda bir bağ oluşması beni mutlu etti. Teşekkür ederim.

Osman E.
Turizm
Emekli
Annem ve Babam ile ilgilenecek çok acil bir refakatçı-hasta bakıcıya ihtiyacımız vardı. İhtiyaçlarımız doğrultusun da internet üzerinden araştırmalar yaptık. Araştırmalarımız doğrultusunda en iyisinin ve kapsamlısının bakıcıburada.com olduğunu düşündük. Bu siteyi kullanmaya karar verdik. Sürecimde müşteri temsilcim ve destek ekibim bana çok yardımcı oldular. Sitenin kullanımı ve bu kadar kapsamlı olması beni tatmin etti. Yaşlı bakıcımızı kısa bir sürede bulduk. Bulduğumuz kişiden ve sitenizden çok memnunum. Çevremde ihtiyacı olan herkese bakıcıburada.com'u öneriyorum. İhtiyaç doğrultusunda sitenizi kullanmaya devam edeceğim.

Bige Ö.
Tekstil Mühendisi
Firma İsmi Gizli
Üç çocuk büyütmüş ben ve 90 yaşında ablasıyla ilgilenmiş annemin geçmişte ne çok İK danışmanlık firması, aracı kişi ve internet sitesiyle çalışmış olabileceğimiz tahmin edilebilir. Hizmet aldığım iki sefer için de profesyonel, hızlı ve güvenilir hizmet ve destek anlayışı, para odaklı olmayışı ve çözümcül yaklaşımları için bakiciburada.com’ a teşekkür ediyorum. 


Vedat S.
Pasta Ustası
Yusuf Unlu Mamülleri
İnternet üzerinden tesadüf eseri bakiciburada.com ile karşılaştım. Ve bir ilan vererek hasta bakıcısı arayışımı başlattım. Gelen bir çok başvuruyu inceleme fırsatı bile bulmadan ilanımı görüp beni arayan biriyle anlaşma sağladım. Müşteri temsilcimiz bu süreçte sürekli arayarak destek olmaya çalıştı. Sitenizden gerçekten çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim. Tekrar ihtiyacım olsa sitenizi tercih ederim. 

Özgür I.
Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı
IO Atölye
Hastanede yatan babam için refakatçi arıyordum. Çevremden bir sonuç alamayınca internette sitenizi gördüm. Sisteminizi açıkcası gayet kullanışlı ve güzel buldum. Bakıcı bulma platformu olarak en güvenilir site burasıydı. Burası gibi diğer farklı siteler bana güven vermedi. Çalışma modeli olarak bakiciburada.com'u çok beğendim. Sitenize teşekkür ederim.

Fatma K.
Öğretmen
Emekli
Bakiciburada.com'u internetten buldum. Sizi internetten bulduğum için öncesinde kafamda sorular vardı. Fakat bunları verdiğiniz samimiyet ve ciddi iş birliğinizle güvenimi kazanmayı başardınız. İhtiyacı olan çevreme de sizleri önermeden geçemiyorum. Öğretmen olduğum için karşımdaki insanın konuşmasından nasıl biri olduğunu anlayabiliyorum. Pozitif olarak yaklaşımlarınız beni her defasında çok memnun etti. Sitenize çok teşekkür ederim. Gerçekten çook memnun kaldım.

Burcu K.
Üst Düzey Yönetici
Firma Ünvanı Gizli
İnternetten bakıcı bul diye yazdığımda siteniz karşıma çıktı. 3 yaşındaki çocuğumun gelişimine katkı sağlayacak, oyunlar oynayacak aynı zamanda evin genel düzeninden de sorumlu olacak bir yardımcı arıyordum. Seçenek olarak bir çok aday bulunuyor fakat çok hassas bir konu olduğu için yaklaşık 3 hafta içerisinde aradığım adayı buldum. Sitenize çok teşekkür ederim.

Nuri S.
Şirket Sahibi
Nursan Tekstil
Biz Beykoz Acarkent'te 3.sınıfa giden 9 yaşındaki çocuğumuza derslerinde yardımcı olacak, kendisine ve gelişimine destek verecek ve İngilizce bilgisi olan oyun ablası arıyorduk. Daha öncesinde ana okullarını da denedik fakat çocuğum özel bir çocuk olduğu için , kendisiyle güzel bir iletişim kuramadılar. Bu yüzden 2 yıldır kendim evde çocuğumla ilgileniyordum ama artık çok yoruldum. Arkadaşımın ablası da sizin sitenizden eleman bulmuş. Arkadaşım da böyle bir site var ablam çok memnun kaldı sen neden oradan bakmıyorsun deyince sitenizi inceleme fırsatım oldu. İlk etapta tedirgin oldum. Çünkü internet üzerinden güvenilir birini bulmak nasıl olur diye düşünüyordum. Sitenize ilan verdikten sonra da ilk gün bile çok fazla başvuru geldi bundan dolayı da çok tedirgin oldum açıkçası. Aslında sitenize önce çok tedirgin ve ön yargılı davrandım bunun için lütfen kusura bakmayın. İlanımıza dediğim gibi bir çok abla iş talebinde bulundu , telefon numaramı kaldırmak zorunda kaldım. İlanıma ilk başvuranlardan biriyle kısa sürede anlaştık. Kendisiyle öncesinde 2 günlük bir deneme sürecimiz oldu. O arada başka diğer adayları da değerlendirdim. Sitenizde ki elemanların hepsi birbirinden güzel ablalar. Fakat çocuğum Betül ablam gelsin deyince güzel iletişim kurduklarını ve çocuğumun o ablasını çok sevdiğini gördüm. Şuanda Betül ablamızla beraber çalışıyoruz , çocuğumun teog sınavlarına da kendisinin hazırlamasını istiyorum. Aday bulmamızdaki aracılığınız için çok çok teşekkür ederim sitenize.

Besim Ş.
Danışman
Firma İsmi Gizli
Akciğer kanseri 55 yaşındaki erkek hastamızla ilgilenecek , ilaç takibini yapabilecek, aynı zamanda evin genel düzenini de sağlayabilecek uzun soluklu bir yatılı hasta bakıcı arıyorduk. İlan verdikten hemen sonra aradığımız adayı 1 hafta gibi çok kısa bir sürede bulduk. Kendisiyle 1 aydır çalışıyoruz ve oldukça memnunuz. Hastamızla gayet güzel ilgileniyor. Bakiciburada.com'u internetten görüp üye olmuştuk. Müşteri temsilcimizin bizi arayarak bilgilendirmesi ve ilgilenmesi bizi çok memnun etmişti. Sitenizi tanıdıkça ne kadar güvenilir bir site olduğunu gördüm. Bir ihtiyacım olması durumunda tekrar sizi tercih edeceğim.

Cihat A.
Satış Yöneticisi
Canon
Her şey çok hızlı ilerledi, öncelikle bunun için sitenize çok teşekkür ederim. Antalya Lara'da bel fıtığı ameliyatı olan annem için, iyileşme döneminde kendisine destek verebilecek , aynı zamanda evin genel düzenini de sağlayabilecek hasta bakıcısı arıyorduk. 1 hafta içerisinde hemşirelik mezunu ve doktora yapmış Arnavut bir bayan ile anlaştık. Bizim önceliğimiz; eğitimli ve tıbbi açıdan bilgili olan biriyle anlaşmaktı. Çünkü ameliyat sonrası anneme destek sağlayacak , bu konuda bilgisi olan biri ihtiyacımızı giderebilirdi. Verdiği referansı da arayıp doğruladık. Her şey gayet güzel gidiyor. Sitenizden çok memnun kaldık.

Gökbora A.
Firma Sahibi
Asistek Yapı Mühendislik ve İnşaat
Anne ve baba çalıştığımız için bizim yerimize iki çocuğumuzu hafta sonu spor antremanına götürüp bekleyecek, bekleme esnasında kitap okuma, ders çalışma ve oyun oynama gibi aktivitelerde çocuklara eşlik edebilecek, sonrasında eve götürebilecek refakatçi abla arıyorduk. Bu arayışımızı önce internetten araştırdık ve bakiciburada.com'la karşılaştık. Sitenize üye olup ilan verdik. 1 hafta geçtikten sonra bir adayla anlaştık ve 1 aydır çalışıyoruz. Çocuklarımız ablalarını çok seviyor. Anlaştığımız adayın iletişimi kuvvetli olması, çalışma saatlerine ve işine sadık olması bizi çok mutlu ediyor. Bu arayışımızı kısa sürede kriterlerimize uygun bir adayla tamamladığımız için sitenize çok teşekkür ederiz.

Çetin A.
Kontrol Şefi
Yüksel İnşaat Proje
Bayraklı Bornova'da haftanın 7 günü günde 1 saat evimize gelip, ameliyattan sonra ayakları şişen ve şuanda yürüyemeyen annemizin kişisel bakımını ve temizliğini yapabilecek vicdanlı bir yardımcı bayan arıyorduk. Aradığımız adayı 1 gün içerisinde bulduk. Anlaştığımız aday tam aradığımız özelliklerde bir bayan oldu. Acil ihtiyacımıza inanılmaz kısa bir sürede yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz bakiciburada.com'a. Müşteri temsilcimiz de gerekli ilgi ve alakayı sağladı bizlere . Sitenizden oldukça memnun kaldık.

Burak Ö.
Müşteri Temsilcisi
Finansbank
İzmir Karabağlar'da haftanın 6 günü 71 yaşındaki annemizle ilgilenecek , aynı zamanda ev işlerine yardımcı olabilecek acil olarak bakıcı arıyorduk. İnternette bakiciburada.com karşımıza çıktı ve üye olduk . Ücretli bir ilan yayınladık. İlanıma başvuran kişiler beni aradı. Beni arayan adaylar arasından biriyle 2 gün içerisinde anlaştık. Fakat adayla pek anlaşamadık ve yollarımızı ayırdık. Yine bize ulaşan başka bir adayla başladık. Şuan kendisinden çok memnunuz. 25 gündür kendisiyle çalışıyoruz. Çok hızlı ve olumlu geri dönüşler aldık. Müşteri temsilcimiz de bu süreçte bize çok yardımcı oldu. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Sennur B.
Ziraat Mühendisi
Gaziantep Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü
Gaziantep Şehitkamil'de 60 yaşındaki yatalak obezite olan annemin bakımına bana destek verebilecek, annem ile ilgilenecek, referansı olan, yatılı kalabilecek birini arıyorduk. Bu arayışımızı internette araştırırken sitenizle karşılaştık ve ilan verdik. Müşteri temsilcimin ilgisinden ve sitenizden oldukça memnun kaldım. Bana başvuran kişiler arasından uygun gördüğüm bir adayla anlaştık. Sitenize teşekkür ederim.

Zeynep K.
Endüstri Mühendisi
Özel Şirket
Hem güvenilir buldum hem de zamandan tasarruf sağladım. Çok makul ücretlerle kısa sürede ihtiyacım olan bakıcıyı buldum. Bulduğum bakıcıdan da çok memnunum ve sitede arka planda gösterilen ilgi ve alakadan da memnunum. Teşekkür ederim ekibinize.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :