Bakiciburada.com'dan Refakatçi ve Hasta Bakıcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Funda Ö.
Ev Hanımı
---
Adana''da yaşayan, 80 yaşında Parkinson hastası olan annem için bakıcı aramaya karar verdim. İnternette araştırma yaparken Bakıcıburada.com karşıma çıktı. Annemize belli kriterlerimiz olduğu için başta bulamayız diye endişelerimiz vardı. Sitedeki adayları inceledikten sonra ücretli üyelik için kayıt oluşturduk. 15 gün içinde hem ev işlerinde annemize yardımcı olan hem de öz bakımında destek olan bakıcımızı bulduk. Kendisinden oldukça memnunuz, kısa sürede annemize ve eve çok güzel uyum sağladı. Ayrı bir parantez danışmanımız Elif hanım için açmak istiyorum. Kendisi bu süreçte sürekli bizimle ilgilenip, her aradığımızda muhakkak kısa sürede dönüş sağladı. Sürecimizin hızlı ve kolay geçmesinin en büyük etkeni kendisidir diyebilirim. Site üzerinden almış odluğumuz hizmeti, daha önce çalıştığımız hiçbir kurumda görmedik. Gönülden yaptığınız işiniz için tüm ekibi tebrik ediyorum. Türkiye''nin her yerinde konum fark etmeden, ihtiyaçlarımızı karşılayıp, hizmet verdiğiniz için iyi ki varsınız. Güvenilir bir yer arıyorsanız Bakıcıburada.com''u tercih edebilirsiniz.

Dudu Y.
Memur
Kamu
Felçli hastamız için Balıkesir''de gündüzlü çalışacak ve yatalak hasta bakımı yapabilecek tecrübeli birini arıyorduk. Önceki bakıcılarımızı hep çevremizden bulmaya çalışıyorduk ama artık hastamız felçli olduğu için deneyimli birini almaya karar verdik. İnternette araştırma yaparken karşımıza birçok bakıcı sitesi çıktı ve böyle bir kurumun olduğundan haberimiz yoktu. Bu anlamda Bakıcıburada.com kendisini en çok geliştiren, bakıcı ararken süreçte olması gereken her şeyin düşünüldüğü bir platform. Üyelik oluşturduktan sonra 3 kişiyle görüşüp, 4. günde bakıcımızla anlaşmamızı sağladık. Adayların hepsi birbirinden nitelikli ve ne yapması gerektiğini bilen kişilerdi. Sürecimizi çok kolay ve sorunsuz bir şekilde hallettik. Danışmanımız da sürekli arayarak, bakıcı bulsak da desteğini hep hissettirdi. Böyle bir kurumun olduğunu bilmek ve her konuda destek almak çok güzel, içimizi çok rahatlattı. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bakıcıburada.com''u herkese tavsiye ediyoruz.

Seçil M.
Şirket Sahibi
---
Aylar önce ilk bakıcı ihtiyacımızı site sayesinde bulmuştuk ve uzun zaman devam edip, şehir değişikliği sebebiyle ayrılmak durumunda kaldık. İstanbul Kartal''da tekerlekli sandalyede oturan eşim için gündüzlü çalışacak ve ev işlerinde bana yardımcı olacak biri için tekrar ilan yayınladım. Hem aday havuzundan hem de ilanımıza gelen başvuruları inceleyerek, 1 ay içinde bakıcımızı bulduk. Danışmanım bu süreçte hem sözlü olarak hem de yoğun olduğumuz zamanlarda mail üzerinden gerekli desteklerde bulundu. Bizi yormayan, zamanımızı çok fazla harcamadığımız ve ekonomik yönden de diğer yerlere göre daha uygun olan bir sürecimiz oldu. Aklımıza takılan her soruda mutlaka karşılığını aldık. Çevremizde sitenin varlığından sürekli bahsediyoruz. Emeği geçen destek olan herkese teşekkür ederiz.

Recep D.
Emekli
Kamu
Adana''da yalnız yaşayan bayan hastamız için bakıcı aramaya başladık. İnternette tesadüfen Bakıcıburada.com ile tanıştık. Çevremizde de uzun süre araştırma yapmıştık, fakat ilgilenen, destek olan kimse olmamıştı. Süreci hızlandırıp site üzerinden ilan yayınlayıp, başvuruları inceleyerek, 10 gün içinde bakıcımızı bulduk. Her şey yolunda gidiyor ve kendisinden oldukça memnunuz. Site gerçekten çok kurumsal ve güvenilir. Hem sürecimizin kısa sürmesi hem de seçeneklerin, portföyün fazla olması bizi çok memnun etti. Herkese çok teşekkür ederiz. Tavsiye ediyoruz. 


Yasemin D.
Ev Hanımı
---
Mersin''de trafik kazası geçiren, beyin hasarı oluşan hastamız için bakıcı aramaya başladık. İnternette ilk karşımıza çıkan Bakıcıburada.com''a kayıt oluşturduk. Hastamızın bilinci açık olmadığı için Peg ile beslenmesini yapacak, tecrübeli birini arıyorduk. Hastane ve çevremizden uzun süre araştırıp, kimseyi bulamadık. Siteye kayıt oluşturmamızla, bulmamız bir oldu diyebilirim. Bizler için çok kıymetli ve hassas olan bu dönemde ihtiyacımızı karşıladığınız için çok teşekkür ederim. Yapmış olduğunuz takip ve yönlendirmeler sayesinde doğru kişiyi bulmuş olduk. Herkese tavsiye ediyoruz . 

Kamer D.
Emekli Öğretmen
Kamu
Kocaeli bölgesinde, kardeşim için hasta bakıcısı aramaya başladım. Emekli öğretmenim, kendi çevremden öncelik verip aradım , fakat bir sonuç alamadım. Profesyonel destek almaya karar verdiğimde, internette siteye denk geldim. Teknolojiden pek anlamasam da, danışmanımın desteğiyle siteye giriş sağlayıp, adayları inceledim. Çok az kişiyle görüşme sağlamama rağmen, 2 hafta içinde bakıcımızı bulduk. Kardeşim yatalak olduğu için bakıcımızın tecrübeli ve anlayışlı olması içimizi rahat ettirdi. Hızlı ve sonuç odaklı çalışmanızdan ötürü sizleri tebrik ediyorum. Bakıcıburada.com''u herkese tavsiye ediyorum.


Utku A.
Planlama Sorumlusu
Siva Lojistik
Eskişehir''de fizik tedavisi olan, sol tarafına inme inen hastamız için bakıcı aramaya başladık. Aciliyetimiz olduğu için internetten araştırma yapıp, siteye kayıt oluşturduk. Bu zor dönemde, 1 hafta içinde, site sayesinde ihtiyacımızı karşıladık. Çok fazla vakit harcayamadığımız halde, ilgili davranıp, destek oldukları için çok memnun kaldık. Bu tarz platforma herkesin ihtiyacı olabiliyor, tek üyelikle her ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

Ege A.
Bilgisayar Mühendisi
Özel
İzmir Çiğli''de kanser hastası, denge problemi olan annem için hasta bakıcısı ve ev işleriyle ilgilenecek birini ararken, siteyle tanıştım. Yatılı veya gündüzlü olarak çalışabilecek adayları değerlendirmeye almak istediğim için sitedeki danışmanımın yardımıyla ilan girişi sağladık, çok kısa sürede gelen başvurular arasından, gayet memnun kaldığımız tecrübeli yardımcımızı bulmuş olduk. Bu hassas dönemde bizlere kolaylık sağladığı ve ihtiyacımızı karşıladığı için Bakıcıburada.com ailesine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. 

Didem G.
Mimar
Kendi İşi-Şirketi
Daha önce de bebek bakıcısı arayışımda kullanıp memnun kaldığım için, bildiğim bir site olan bakiciburada.com sitesini bu defa yaşlı ve bakıma muhtaç hastamın bakımına destek olacak birini bulmak için kullandım.
Bebek bakıcısında çok olumlu bir süreç geçidim ve yine aynı şekilde ilan girerek devam ettim.
Aynı şekilde ilan vererek ilerledim ve hızlı bir şekilde birçok başvuru aldı ilanımız.
Kısa bir sürede de bulduk bakıcımızı.
Yine başarı ile sonuçlandı ve çok memnun kaldım, herkese tavsiye ediyorum.


Secil M.
Ev Hanımı
Evi
Evimde hasta eşime bakarken bana yardımcı olacak birini bulmak için bakiciburada.com''u kullanmak istedim.
Siteden irtibat kurduğum adaylar kriterime uygundu ama bir kaç aday ile şartlar nedeni ile anlaşma sağlayamadık.
İlan verdiğimiz ilk hafta biri ile anlaştık ve çok memnun kaldım.
Kısa süre içerisinde sürecimin güzel bir şekilde sonuçlanmasından memnun kaldım.
Emekleriniz ve destekleriniz için teşekkür ederim.


Cem S.
Yetkili
Kendi İşi-Şirketi
Bakiciburada.com gerçekten çok güzel ve kullanışlı bir site.
Çalışanları da çok ilgili ve işlerini çok iyi takip ediyorlar. Hizmetten ve ilgiden çok memnun kaldım.
Hastamız için Kırklareli''nde çalışacak bir refakatçi bulmak için denemek istediğim bakiciburada.com sayesinde kısa süre içinde refakatçimizi bulduk ve çok iyi bir şekilde sürecimizi yönetti adayımız.
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Herkese tavsiye ederim.


Mehtap T.
Ev Hanımı
Evi
Hastanede yatan erkek hastamız için İstanbul''da bir erkek refakatçi arıyorduk.
Çevremizde öyle bildik birileri olmadığından araştırarak siteyi keşfettik ve kullanmaya başlayınca çok memnun kaldık.
Çok iyi bir aday bulduk.
Aracılığınız için çok teşekkürler bakiciburada.com :)


Ali O.
Emekli
Özel Firma
Denizli''de yaşıyoruz. Yakınımızın aracılığıyla siteyi öğrendik ve hastamız için ilan verdik.
Evdeki hastamıza bakacak, ev işlerine de yardım edecek iyi bir hasta bakıcı site sayesinde bulabildik.
Yaşımızdan kaynaklı internet üzerinden çok işlem yapamasam da adayları rahatça inceleyebildik, sitenin kullanımı kolaydı. 
Danışmanımda destek oldu.
Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


İrem A.
Yetkili
Kendi İşi-Şirketi
Ben farklı şehirde yaşıyorum ve İzmir''de yaşayan hasta babam için bir refakatçi arıyordum.
Araştırmalarım sonucunda bulduğum bakiciburada.com sitesinde refakatçileri inceledim.
Beğendiklerimi favorilerime aldım ve görüşmelere başladım, bir kaç kişi ile görüşme sağlayarak uygun bir aday buldum.
Gerçekten gözüm arkada kalmadı ve istediğim gibi bir refakatçi buldum.
Sitenin performansı gerçekten çok iyi.
Emeği geçenlere teşekkür ederim.


Zeynep K.
Tasarımcı
Kendi İşi-Şirketi
Hastamız vardı ve bakımı ile ilgilenebilecek bir yardımcı arıyorduk.
Çalıştığımız için bakımını üstlenemediğimiz hastamızın her şeyinden sorumlu olacak çok iyi bir aday ile anlaştık ve bize bulmamızda aracılık eden bakiciburada.com''un destekleri ile sürecimiz çok rahat geçti.
Hızlıca biri ile anlaşabildik.
Destekleriniz için teşekkürler :)


Sucan Y.
Öğretim Görevlisi
Üniversite
Yaşlı hastamızın her türlü bakımından sorumlu olabilecek bakıcımızı site aracılığı ile bulduk. 
Kullanımı rahat ve güvenilir bir site.
Sürecimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Leyla A.
Ev Hanımı
Evi
Hastamız için iyi bir refakatçi arıyordum.
Arayışım için kayıt olduğum bakiciburada.com sitesi sayesinde ilk başta biri ile çalışmaya başladım.
Anlaşamadık adayla ve yollarımızı ayırdık ancak çok kısa süre içinde yine siteden biri ile anlaştım.
Çok teşekkür ederim desteklerinize.

Seyma O.
Doktor
Özel Hastane
Refakatçi bulmak için kayıt olduğum bakıcıburadanın aracılığı ile iyi biri ile anlaştım.
Tüm desteklerinize teşekkür ederim.

Serpil K.
Doktor
Devlet Hastanesi
Bakıcıburada sayesinde ameliyatlı hastama çok uyumlu isteğim gibi bir bakıcı buldum.
Danışmada tüm emekleri için teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :