Bakiciburada.com'dan Bebek - Çocuk Bakıcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Merve D.
Satış Lojistik Uzmanı
Siemed Tıbbi Sistemler
Ben bakıcıburada.com'u internet üzerindeki yoğun araştırmalarım sonucunda keşfettim. Sürecin bu kadar olumlu olacağını başta beklememiştim aslında ama ilk başvuranlardan bir bakıcı ile anlaştık hemen. İkiz olduğu için bebeklerim tedirgindim başlarda ancak bakıcımız üstesinden gelebildi. Gerçekten siteden çok memnun kaldım, çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Semra Ö.
Şube Sorumlusu
Telcom
Sertifikası olan bir çocuk bakıcısı aradığım için biraz tedirgindim. Ancak ilan verdiğim anda gelen başvurularda istediğim kriterlerde bir aday buldum ve anlaşma sağladım. Bu kadar hızlı ve olumlu bir sonuç almak beni çok memnun etti. Müşteri odaklı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Handan A.
Satış Yöneticisi
Bt Global Bilgi Teknolojileri
Sürecim çok güzel geçti. Aile danışmanımın etkili takibi ve sitenin kullanım kolaylığı sayesinde çocuğum için çok iyi bir bakıcı buldum. Evimizden, ailemizden biri gibi oldu adayımız. Siteye girerken tedirgindim ve başta farklı bir bölge için arayışım vardı. Deneme ilanı girdik ve iyi başvuru aldım ama taşınınca yeni geldiğim yerde aramaya başladım. Çok hızlı şekilde destek olundu ve bakıcımız bulundu. Teşekkür ediyorum, çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Özlem K.
Finans Uzmanı
Koç Fiat Kredi
Çocuğum için yatılı bir bakıcı ihtiyacımız vardı. İhtiyacımız doğrultusunda bakıcıburada.com üzerinden ilan verdik. Daha önceden de farklı bir ihtiyacımız için kullandığımızdan ve memnun kaldığımızdan aynı şekilde tercih ettiğim ilk site burası oldu ve olumlu da oldu. Yeniden olumlu bir şekilde sürecimizi sonlandırdık. Teşekkür ederiz.

Fahriye Ö.
Özel Banka
Özel Banka
Ben siteden çok memnun kaldım, iznim bitecek diye bebeğim için bakıcı arıyordum ve siteniz sayesinde istediğim gibi bir aday ile başladım. Öncesinde benim gözetimimde olmaları için işe başlamadan önce birini almak istedim. Çok sürmeden ilanıma gelen başvurulardan istediğim kriterlerde bir aday ile anlaştım. Bize aracılık eden bakıcıburada.com ailesine destekleri için teşekkür ederim.

Hayri A.
Bankacı
Garanti Bankası
Çok hızlı bir şekilde çocuklarımıza bakıcı arayışımızı sonlandırmış bulunduk. Sitede ilan verdik ve gelen başvurular ile görüşmeler sağladık. Bu kadar hızlı sonuçlanacağını düşünmezdim ama gayet başarılı şekilde adayımız ile anlaştık ve çok memnunuz. Bütün emekleriniz için teşekkür ederim.

Ayla T.
Diş Doktoru
Dr.Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi
Bakıcı arayışım için başvurmuştum siteye, çocuğuma gerçekten iyi şeyler katacak birini arıyordum çünkü, İlan verdim ve diğer bakiyelerimi kullanmama gerek bile kalmadı. Gelen başvuruların hepsini değerlendirdim, kendimize, ailemize en uygun aday ile ilerledim. Emeği geçen, destek olan herkese teşekkür ederim.

Asuman T.
İnşaat Mühendisi
Yenimimari
Ben ilgiden ve süreçten çok memnun kaldım. Site ve çalışanları gerçekten ilgililer. İlanda kriterlerimi iletmiştim ve sitede yayınladık, gelen başvurulardan biri ile hemen anlaşma sağladık. Bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim hiç, bütün desteklerinize çok teşekkür ederim.

Hediye Y.
Muhasebe Departmanı
Özel Sektör
Bebeğim için sertifikalı bir bakıcıya ihtiyacım vardı, çevreden bulmam çok mümkün olmadığı için siteyi kullanmak istedim. Bir kaç beğendiğim adayla görüştüm ve hemen kriterlerime uygun biri ile anlaştım. Gerçekten referanslarda okuduğum gibi olumlu oldu sürecim ve hızlı bir şekilde çözüme kavuştu. Çok teşekkür ederiz bütün yardımlarınız için.

Mehmet A.
Petrol Bölümü Mühendis
İstanbul Teknik Üniversitesi
Arayışım biraz zordu çünkü 2 dil bilen bir çocuk bakıcısı arıyordum. Ama bakıcıburada.com sayesinde zor olmadığını anladım. Sitede bakıcı havuzundan seçtiğim kişi ile görüşerek istediğim gibi bir aday ile başladım. Sürecim gerçekten çok olumlu gerçekleşti. Bütün desteklerinizde teşekkür ederim.

Serdal K.
Tekstil Firması
Özel Sektör
Çocuklarımla ilgilenecek bir bakıcıya ihtiyacım vardı bu nedenle bakıcıburada.com'dan ilan vermeye karar verdim. Aynı zamanda bakıcı havuzundan kendi beğendiğim adaylarda vardı. Başvuru beklerken onlarla da görüşmek istedim ve çok şaşırdım ama ilk görüştüğüm kriterlerimize uygun bulduğum bakıcı ile anlaştık. Çocuklarımla olan uyumu gerçekten çok iyi. İlana gelen başvurulara da baktım ve gerçekten kaliteli kişiler.. Destekleriniz için teşekkür ederim. Siteden çok memnun kaldım.

Umut Ö.
Kendi İşi
Mimar
İkiz bebeklerim için tecrübeli bir bakıcı arayışım vardı. Arayış sürecimde ilanımıza gelen bir çok başvuru ile görüştük ve iyi adaylar vardı. Kendimize, ailemize en uygun aday ile çalışmaya başladık yaklaşık 15 gün gibi bir zamanda tüm sürecimiz sonlandı. Bütün destekleriniz için teşekkür ederim.

Pınar T.
Hakim
Adliye
Çocuğumun bakımından sorumlu olacak eğitimli ve referanslı bir adaya ihtiyacım vardı. Bakıcıburada.com ile çalışmaya karar verdim ve danışmanımın desteği ile ilan verdim. Bu kadar kısa sürede bulabileceğimi tahmin etmemiştim ama 1 hafta içinde istediğim kriterlerde bir bakıcı buldum ve çalışmaya başladım. Bütün destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Nazlı E.
Muhasebe
Özel Sektör
Daha önce yardımcı arayışımla ilgili başvurmuştum ve memnun kalmıştım, Bu defa çocuğum için bir bakıcıya ihtiyacım vardı, aklıma gelen ilk yer bakıcıburada.com oldu ve yeniden ilan verdim. Çok sürmeden gelen başvurulardan birini buldum ve memnun da kaldım. Destekleriniz için yeniden çok teşekkür ederim.

Füsun Ş.
Ev Hanımı
Çocuklarım için bana destek olacak iyi bir bakıcı arıyordum, siteye kaydolunca ilan verdim ve başvurulara bakmaya başladım. İlk hafta istediğimiz gibi bir aday bulduk ve başladık çalışmaya zaten. Süreçten gayet memnun kaldım, bütün destekleriniz için sağ olun.

Süleyman Y.
Müdür
Yılmaz Mühendislik
Siteye yıllar önce kaydoldum ve bir çok arayışım oldu, oyun ablası, ev yardımcısı, yatılı ya da gündüzlü bütün arayışlarımızı bakıcıburada.com'dan temin ettik ve çok memnun kaldık. En son kızımıza bakıcı aramak için girdik siteye ve sonucunu bildiğimiz için tereddüt etmiyoruz artık. İstediğimiz gibi bir adayla çalışmaya başladık. Kızım da çok iyi anlaştı bakıcısı ile.. :) Her zaman bakıcıburada.com'un olduğunu bilmek güzel.. Herkese tavsiye ederim.

Salim Ç.
Genel Müdür
Lojistik Firması
Daha önce kısa süreli oyun ablası arayışımız için başvurduğumuz ve sürecimizi en iyi şekilde tamamladığımız bakıcıburada.com'a yıllar sonra küçük çocuğumuza bakıcı aramak için dönüş yaptım. Görüşmelerde ki kalite yıllar geçse de aynı, yine aynı şekilde ilgilenildi ve danışmanımın da desteği ile iyi bir aday ile anlaştık. Her şey için çok teşekkür ederim.

Havva E.
Ev Hanımı
Bana ev işlerinde ve çocuk bakımında destek olabilecek birine ihtiyacım vardı ve bu nedenle bakıcıburada.com'a başvurdum. Başta bulamayacağımı düşündüğüm için umutsuzdum açıkçası ama açık olmak gerekirse sonrasında sürecim olumlu gitti. Kriterlerime uygun 2 kişi içinden 1 tane aday ile çalışmaya başladık ve çok memnunuz. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Derya M.
Tasarımcı
Desso
Bebeğimin bakımında destek olacak, kısaca bana el ayak olacak birini arıyordum. Dışardan güvenilir birini bulmak zor olduğu için profesyonel olarak bakmak istedim ve bu nedenle bakıcıburada.com'u tercih ettim. Çok kısa bir zamanda istediğim gibi bir aday buldum ve başladım. Hatta öyle ki haklarımın çoğu kaldı bile.. Onları da farklı arayışlarım için kullanacağım. Teşekkür ederim destekleriniz için.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :