Bakiciburada.com'dan Bebek - Çocuk Bakıcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Ufuk D.
Elektrik Mühendisi
Firma Sahibi
Reklamlardan görmüş olduğum Bakıcıburada.com''a, bakıcı ihtiyacımız için giriş sağladık. 2.5 yaşındaki oğlumuza, aileden biri gibi gördüğümüz bakıcımızı 10-15 gün içerisinde bulmuş olduk. İlana gelen başvurular ve portföyden incelediğimiz kişiler fazlasıyla yeterliydi. Çekmeköy''de evimizin yakınlarında, donanımlı, istediğimiz gibi birini bulmamıza vesile olan siteye çok teşekkür ederiz. 
Herkese tavsiye ediyoruz.

Sinan E.
Memur
Kamu
20 aylık sakin, uyumlu olan oğlum için bakıcı araştırması yaparken siteyle tanıştım. Danışmanımın desteği ve bilgilendirmesiyle ilan yayınladık. Gebze bölgesinde oturan, oğlumuzla iyi anlaşan, sakin yapılı bakıcımızı yaklaşık 2 hafta içerisinde bulmuş olduk. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Herkese teşekkür ederiz.
Tavsiye ediyoruz. 

Ayşe A.
Doktor
Özel
Ümraniye''de 3 yaşındaki kızıma bakıcı ihtiyacımızdan dolayı, siteye kayıt yaptık. Önceliğimiz tesettürlü, yemek ve temizlik yapabilen tecrübeli birini bulmaktı. Havuzda yakın çevremizdeki adayları inceleyip, ihtiyacımıza göre ilan girdik. Sürecimiz 3-4 ay kadar sürdü. Evimize alacağımız insanın tam anlamıyla içimize sinen, güvenebileceğimiz biri olması için süreç uzasa da, dilediğimiz gibi birini bulmuş olduk. Farklı ihtiyaçlarımız içinde haklarımızı kullanıyoruz. 
Güzel bir uygulama, emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 

Yasemin S.
Muhasebeci
Özel
Denizli''de bebeğim için güvenilir bakıcı ararken, araştırmalarım sonucunda siteyle tanıştım. Çalıştığım için önceliğim merhametli, anne yokluğunu aratmayacak, gözümün arkada kalmadığı bir bakıcı bulmaktı. Girmiş olduğum ilan sayesinde, 1 hafta içerisinde çocuk gelişimi eğitimi olan içimize sinen bakıcımızı bulduk. Böylesine ailemize alacağımız biri için siteden almış olduğum hizmet çok profesyonel ve gayet yeterli. 
Bebeğim ve ben severek anlaştığımız bakıcımızı bulduğumuz için çok mutluyuz :)
Herkese tavsiye ediyoruz. 
Teşekkür ederiz. 

Seçil Ş.
Metin Yazarı
Özel
Kadıköy'de yakın arkadaşımın olumlu tavsiyesi üzerine, 1 yaşındaki bebeğim için kayıt oluşturdum. Kayıt işleminden sonra portföyü inceleyip, beğendiğim kişileri favorilerime ekleyip, ilan girişi sağladım. Belli net kriterlerimle kameralı evde çalışacak, ilk yardım bilgisi olan, sorumluluk sahibi, bebeğimi tam anlamıyla güvenerek teslim edebileceğim birini arıyordum. 1 hafta içerisinde aradığımız eğitimli, ailecek çok sevdiğimiz bakıcımızı bulduk. Bu süreçte sitedeki danışmanımın desteği, arayıp sorması, yardımcı olması bizler için çok kıymetliydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Ali Fuat A.
Anestezi Teknikeri
Özel
9 aylık oğlumuz için hafta sonu tatil olacak şekilde, İstanbul Beylikdüzü''nde bakıcı arayışımız vardı. İnternet araştırması yaparken, farklı alternatifler arasından siteyi tercih ettik. Kısa sürede bakıcı bulmamızı sağlayan, zaman kaybı yaşamadığımız siteyi iyi ki tercih etmişiz diyoruz. Aile danışmanımızın da bilgilendirmesinden dolayı ayrıca  teşekkür ederiz. 
Herkese tavsiye ediyoruz :)

Erkan E.
Film Editörü
Özel
Nişantaşı''nda çocuk bakıcısı, ev yardımcısı ihtiyacım için arkadaşımın yönlendirmesiyle, siteye kayıt oluşturdum. Niteliklerimi belirtip ihtiyaca yönelik danışmanımın da desteğiyle ilan girişi sağladık. Kısa sürede yabancı uyruklu, tecrübeli, çocuğumuzla gayet iyi anlaşan bakıcımızı bulmuş olduk. Süreç için herkese çok teşekkür ederim. 
Tavsiye ediyorum :)


Evrim D.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Seyahat engeli olmayan, 7 ve 10 yaşlarındaki çocuklarıma bakabilecek yardımcı ararken siteye kayıt oluşturdum. Kadıköy''de gündüzlü gelip çalışabilecek, tecrübeli ve kriterlerim doğrultusunda ilan girişi sağladım. Çok sürmeden yakınımızda bir adayla anlaşmış olduk. Danışmanım bu sürçte ilgili olup, desteğini gösterdiği için de ayrıca teşekkür ederim.
Farklı ihtiyaçlarımız içinde kullandığımız Bakıcıburada.com''u herkese tavsiye ediyorum.
Emeği geçenlere de ayrıca teşekkür ederim.

Korcan C.
Maden Mühendisi
Özel
3 yaşındaki ikiz bebeklerim için Antalya Konyaaltı''nda bakıcı araştırması yaparken, internette siteyle karşılaştım. Site çalışanları iş takibi konusunda çok ilgili, site kullanımı da bir o kadar kolay. İhtiyacıma yönelik ilan girip, havuzdaki adayları da incelemeye başladım. 3 hafta içerisinde özverili, çocuklarımın çok sevdiği bakıcı ablamızı bulduk. Çok memnun kaldığımız bir süreç oldu bizler için. 
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 

Reha Ö.
Elektrik Mühendisi
Özel
Bursa Nilüfer''de 1 yaşındaki kızım için bakıcı ararken, siteyle tanışıp kayıt oluşturdum. İlk başta emin olmamakla beraber, tereddütlerim vardı. Sürecimiz biraz acil olduğu için ön yargımızı bir kenara bırakıp, ücretli üyelik gerçekleştirip, ilan girişi sağladık. 1 hafta içerisinde yabancı uyruklu, içimize sinen, aileden biri gibi gördüğümüz yardımcımızı bulduk. Bizim için güzel bir deneyim oldu. Bu sürecimizde emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Yazgı K.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Sosyal medyada tesadüfen görmüş olduğum Bakıcıburada.com''u biraz araştırıp, kayıt oluşturdum. İlk görüşmeden itibaren danışmanım çok ilgili davranıp, ücretli üyeliğe geçişe kadar süreçle ilgili sürekli destek oldu. Küçük çocuğum olduğu için Çekmeköy''de yarı zamanlı gelip, ev işleri için yardımcı ilanı girişi sağladık. Uzun görüşmeler yaparak, 1.5 ay içerisinde yardımcımızı bulduk. 
Siteye giremediğim, yoğun olduğum dönemlerde mesaj olarak bildirim gelmesi ayrıca çok hoşuma gitti. Emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederim.
Herkese tavsiye ediyorum. 


Fatma K.
Bankacı
Özel
Kocaeli Çayırova''da 2 yaşındaki çocuğumuz için bakıcı araştırması yaparken, ineternetten siteyle tanıştık. Site tarafından danışmanım hemen geri dönş sağladı, süreçle ilgili nasıl ilerlememiz konusunda bizi bilgindirdi. Herşey çok hızlı ilerlemiş olup, ücetli üyeliğe geçmemizle bakıcımızı bulmuş olduk. İlgilerinden dolayı siteye ayrıca çok teşekkür ederim.
Herkese tavsiye ederim.

Melis Y.
Seramik Tasarımcısı
Özel
Sakarya''da 8 aylık bebeğim için yabancı uyruklu, yatılı bakıcı ararken internette siteyle karşılaştım. Yatılı olduğu için ihtiyacıma yönelik ilan yayınlayıp, kısa sürede bir kaç görüşme yaparak aradığımız bakıcıyı bulmuş olduk. Süreç çok hızlı ilerledi, hizmetten gayet memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim

Hakan T.
İş Adamı
Özel
Daha önce yaşadığımız olumsuz bakıcı olayından dolayı, profosyenel bir destek almaya karar verdik. İzmir Karabağlar''da eğitimli bebek bakıcısı ihtiyacımız için Bakıcıburada.com''a kayıt oluşturduk. Süreç çok hızlı ilerledi, 2 gün içersinde içimize sinen, çok memnun kaldığımız bakıcımızı bulmuş olduk. Site portföyü, danışmanımın bilgilendirmesi, iş takibi gayet güzel.
Herkese teşekkür ederim. 


Gülhan Ş.
Memur
Memur
Sosyal medyadan takip ettiğim doktor sayesinde siteyle tanışmış oldum. İzmit''te 2 yaşındaki çocuğum için kendi evimizde bakabilecek, öz bakımıyla ilgilenebilecek yakın çevreden biri olması sebebiyle vakit kaybetmeden ilan girişi sağladım . 10 gün içerisinde gelen başvurular arasından gayet memnun kaldığımız bakıcımızı bulmuş olduk. . Site çalışanları çok ilgili, her konuda ve her sorunda sürekli destek alabiliyorsunuz, bunun için ayrıca teşekkür ederim. 
Herkese tavsiye ederim. 


Jale Y.
Endüstri Mühendisi
Özel Sektör
Bakıcı ihtiyacımla ilgili siteye kaydım aslında yıllar öncesinde vardı. Tekrar ihtiyacım olunca paket alarak aktif hale getirdim üyeliğimi. İlk etapta önceliğim evime yakın bakıcı adaylarıyla iletişime geçmekti. İlan girerek 1 hafta kadar kısa sürede ev yardımcısı hem de çocuk bakıcımızı bulmuş olduk. Uzun yıllar site kullanıcısı olarak söylemeliyim ki oldukça pratik ve fayda sağlıyor. 
Emeği geçen herkese teşekkür ederim. 


Nazan Bulut A.
Finansçı
Özel Sektör
Kendi arayışım neticesin de siteyle tanıştım. Bakıcı ihtiyacımızı 3 farklı aday deneyerek sorunsuz bir şekilde kısa sürede tamamlamış olduk. Gayet başarılı güzel bir süreç oldu bizim için.
Çok memnun kaldım , emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Nermin M.
Ekonomi Uzmanı
Özel Sektör
Bakıcıburada.com sitesini eşim internetten ararken buldu ve bilgileri benimle paylaştı.Siteye kolaylıkla giriş sağladım üyeliğimi aktif etmemle aradığım bakıcıyı hemen buldum. Sadece 1 günlük süreçle çok hızlı bir şekil de ihtiyacımızı gidermiş olduk. Danışmanım da hemen geri dönüş sağladı bilgilendirdi yardımcı oldu. 
Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. İyi ki böyle bir site var. 


Tuğçe Rabi Ç.
Cumhuriyet Savcısı
Kamu
İnternet araştırması yaparken Bakıcıburada.com ile tanıştım. Kayıt oluşturup ilan girişi sağladım ve 1 ay kadar süren görüşmelerim sonucun da aradığımız bakıcıyı bulmuş olduk. Her şey güzel ilerledi bizim için süreçten çok memnun kaldık. 
Emeği geçen herkese teşekkür ederim . 

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :