Bakiciburada.com'dan Bebek - Çocuk Bakıcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Bahadır B.
Uzak Yol Kaptanı
----
İstanbul Anadolu yakasında çocuk bakıcısı ihtiyacımız için eşim ile birlikte araştırmalara başlamıştık. Yakın bir arkadaşımız sitenin linkini bizimle paylaşıp, buradan çok kolay ilerleyebileceğimizi söyledi. 
Biraz siteye  göz attık ve içimize sinince, üyelik oluşturduk. 2 yaşındaki çocuğumuzla ilgilenecek,  sosyal becerisi yüksek, psikoloji bölümlerinden mezun, güçlü karakterde bir bakıcı arıyorduk. Eğitimli birini aradığımız için profesyonel destek almak istedik. Bakıcıburada.com''da bu anlamda tüm şartlarımızı karşılayan ve sisteminin çok şeffaf olduğu bir platform olarak dikkatimizi çekti. 
Site üzerinden adayları incelediğimizde, danışmanımız da sık sık arayarak, bilgilendirme yaptı ve geribildirimde bulundu. Yaklaşık 1 hafta 10 gün için biriyle anlaştık. Çok memnunuz adayımızdan ve tam aradığımız kriterlerde, gözümüz arkada kalmıyor. Çocuğumuzun kaliteli vakit geçirmesine vesile olduğunuz için özellikle emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 
Bu kadar kapsamlı bir iş yaptığınız için adayları çok güzel güvenlik aşamalarından, bizim yerimize geçirdiğiniz için de ayrıca teşekkürler.
Bizde çevremizde sitenin varlığından sık sık bahsediyoruz. Herkesin duyup, bilmesi gereken başarılı bir kurum. 
Farklı ihtiyaçlarımız olduğunda tekrar kullanıma devam edeceğiz. 

Yasin P.
Mimar
Eka Grup
Kocaeli''nde 2 yaşındaki çocuğumuza, uzun zamandır bakıcı arıyorduk. Bir yakınımız bize siteden ve güvenirliğinden bahsetti. 
Eş, dost ile kaliteli bir aday bulamayacağımızı anlayınca, arkadaşımızın söylediklerini dikkate alarak siteye kayıt oluşturduk. İlan yayınladık, kısa sürede gelen, başvuru yapan adaylarla yüz yüze görüşmeler yaptık.1 gün içinde eğitimli, evimize ulaşımı kolay olan bakıcı ablamızı bulduk. Bu kadar kısa sürede bu işi çözeceğimizi hiç beklemiyorduk. Diğer adaylarla görüşme yapmaya gerek kalmadan, aynı gün içinde sürecimizi tamamladık. 
Çok güzel sistemi olan,  basit kullanımıyla, ailelere çok güzel destek olan bir platform. Bundan sonraki tüm ihtiyaçlarımızda site üzerinden devam edeceğiz. 
Tüm emekleriniz, ilginiz için çok teşekkürler. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. 

Feyza B.
Yönetici
Özel Sektör
2021 yılında 2 yaşındaki oğlumuz için bakıcı ihtiyacımızı site tarafından karşılamıştık. Çocuğumuz küçük olduğu için o dönem nasıl yapalım derken,  Bakıcıburada.com''u bulduk. 
İhtiyacımız olan o dönemde bize ilaç gibi çok iyi gelmişti. Şimdi oğlumuz 4 yaşında ve yeniden bakıcı bakmaya karar verdik. Siteye göz atıp, hemen ilan yayınladık. Danışmanımız ilanımızı görüp aradı ve sürecimizle ilgili yakından ilgilendi. Kısa sürede ilanımıza çok güzel, eğitimli adaylardan başvurular geldi. 
İnce eleyip sık dokuyarak, biraz da eğitimli adayları tercih ederek, yaklaşık 1-1.5 ayda iyi bir bakıcıyla anlaştık. Oğlumuzla iletişimi çok güzel. Çocuk gelişimi eğitimli olması, oğlumuzun gelişimine de katkı sağlıyor. 
Sitenin kullanımı da güzel ve basit. Genellikle telefon üzerinden uygulamayı kullanıp, hiç zorlanmadık. 
Bize her zaman sürecimizde destek olup, iyi insanlarla karşılaşmamıza vesile olan Bakıcıburada.com ailesine çok teşekkür ederiz. 
Hem maddi, hem de manevi olarak memnun kaldığımız güzel bir platform. 
Güvenilir bir kurum arıyorsanız siteyi tercih edebilirsiniz. 


Yıldırım T.
Uçak Teknisyeni
---
Antalya''da 2 yaşındaki çocuğumuz için eşimle birlikte, detaylı bakıcı araştırmalarına başladık. Uzun zamandır çocuk bakıcısı ihtiyacımız vardı ve birçok firma ile görüştük.  
İnternet reklamlarında Bakıcıburada.com''u gördük ve incelemeye karar verdik. Siteye baktığımızda çok düzgün, eğitimli profiller vardı. Vakit kaybetmeden paket satın aldık ve ilan yayınladık. Oluşturduğumuz ilan çok kısa sürede ilgi gördü ve nitelikli çok fazla başvuru aldık. Profesyonel bir sistem ve ilgili, düzgün çalışma prensibi sayesinde,  kısa sürede iyi bir bakıcı bulduk. Para odaklı çalışmaya yönelik çok fazla kurumun olduğu bu sektörde,  müşterileriyle uzun vadeli çalışmayı benimsemiş harika bir site.  Bu yaklaşımlarınızdan dolayı ayrıca tebrik ederiz. Kullanım açısından da çok rahat, ilan vermemiz bile sadece birkaç dakikamızı aldı. 
Güncel portföyü olan, gelişmiş, hem makul, hem de profesyonel bir site arıyorsanız, Bakıcıburada.com çok doğru adres. 
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 


Fatma Yeliz K.
Memur
Kamu
Kendi araştırmalarımız sayesinde internet üzerinden siteyi bulduk.  Kütahya''da 3 yaş ve 4 aylık çocuklarımız için bakıcı ihtiyacımız vardı.
İhtiyacımızla ilgili ilan yayınladık ve başvuru yapan bakıcı adaylarıyla görüşmeler yaptık. 1 ay içinde, çocuklarımıza çok güzel bakan bir bakıcıyla anlaştık.  Klasik bakıcılar gibi asla değil. Çocuklarımızla gün içinde gelişimlerine katkı sağlayacak oyunlar oynayıp, sürekli etkinlikler yaptırıyor. Uzun süre geçirdiğimiz zor dönemleri, stresli zamanlarımızı, bakıcımız 2 gün içinde ilaç gibi gelerek, bu süreçten bizi kurtardı. 
Çok fazla zaman ayırmadığımız halde, hemen bakıcımızı bulduk. Kullanım olarak oldukça basit ve her şey şeffaf. 
Danışmanımız da sürecimizde belli periyotlarla arayarak, desteğini, ilgisini gösterdi. 
Verdiğimiz makul ücretle, aldığımız profesyonel ve kaliteli hizmetten çok memnun kaldık. 
Bizi zorlu ve yorucu bu süreçten kurtardığınız için tüm ekibe çok teşekkür ederiz. 
Başarılarınızın katlanarak devam etmesini diliyoruz.  Herkese tavsiye ediyoruz. 
 

Emre D.
------
Özel Sektör
Siteyi 2019 yılında internette araştırma yaparken bulmuştuk. O dönem acil ihtiyacımız olmadığı için pek zaman ayırmamıştık. 
2022 yılında eğitimli bebek bakıcısı bakmaya karar verince, siteye giriş sağladık. Tuzla''da 2 yaşındaki çocuğumuz için tam zamanlı gelecek birine ihtiyacımız vardı. Belli bir süre Demo ilan başvurularını inceledik. Yeterli başvurular gelmeye başlayınca, ücretli üyelik satın aldık.  Görüşmeler yapmaya başladık ve içimize sinen bir bakıcıyla anlaştık. Yaklaşık 1 ay kadar sürdü sürecimiz. Danışmanımız hem sistemle alakalı, hem de adaylar konusunda sürecimizde bize çok destek oldu. Sık sık arayarak, ilanımızı sürekli güncel tuttu. 
Birçok yerde göremediğimiz kadar ilgi ve özverili bir çalışma vardı. Sürecimizde bizleri asla pişman etmeyen Bakıcıburada.com ailesine çok teşekkür ederiz. 
Site, bizim gibi ihtiyacı olan ailelere çok güzel, kaliteli bir hizmet sunuyor, hem de piyasa göre çok cüzi, makul ücretlerle.
İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. 
 

Gizem D.
Menajer
----
2019''dan bu yana belli ihtiyaçlar için siteye ara sıra bakıyorduk. İnternet üzerinden araştırma yaparken dikkatimizi çekmişti. 
Hem  profesyonel bir hizmet, hem de kaliteli veri tabanı/alt yapısı olduğu için değerlendirmek istedik. Kayıt olduktan sonra Danışmanımız sürekli ilgisini gösterdi, ilan yayınlamamıza destek oldu. 
Site sayesinde çok iyi, kaliteli insanlarla tanıştık. Yaklaşık 3-4  hafta içinde bakıcımızı bulduk. 1 yaşındaki çocukla ilgilenmesine rağmen,  çok tatlı bir uyum yakaladı ve oldukça keyifli vakit geçiriyorlar. 
Sanal bir ortamda bu tarz ihtiyaçlarımızı karşılamak için umudumuz olmamasına rağmen, kısa sürede çok güzel verim aldık. Makul ve tek seferlik paket ücretiyle ihtiyaçlarımızı karşılamamız, bütçe açısından da tasarruf sağladı. Gayet kullanışlı ve güncel datası olan bir platform. Tekrar ihtiyacımız olması durumunda Bakıcıburada.com''u tercih edeceğiz. 
Emekleriniz için teşekkürler

Mehmet Can C.
Sağlık Personeli
Kamu
Bakıcıburada.com''u Google üzerinden araştırma yaparken bulduk. Tekirdağ''da 1 yaşındaki çocuğumuz için sorumluluk sahibi, referanslı bakıcı arıyorduk. Site üzerinde ön araştırma yaptığımızda, Kariyer.net iştirakı olması bize güven verdi. 
Danışmanızla da görüşüp, siteyle ilgili bilgileri alıp, ilan yayınladık. İlan dışında aday havuzunu kullanıyor olmamız, adaylara site üzerinden direkt mesaj atmamız büyük avantaj oldu, işimizi çok kolaylaştırdı. 
Beğendiğimiz kişileri kaçırmamak adına, 2 gün içinde siteye ödeme yapıp, paket satın aldık. Telefonda görüşüp, şartlarda anlaştığımız bir adayı, evimize görüşmeye çağırdık. İlk görüşmede hem biz, hem de çocuğumuz çok güzel uyum yakaladık. 
Aynı bakıcımızla devam etme kararı aldık ve uzun süredir birlikte yol alıyoruz. Zaman geçtikçe ne kadar doğru bir karar verdiğimizin farkına vardık. 
Seçeneklerin çok fazla ve geri dönüşlerin hızlı olması sayesinde, sürecimizi kolaylıkla gerçekleştirdik. Kullanım açısından da kolay ve rahat ilerlediğimiz bir platform. 
Keşke daha önce Bakıcıburada.com ile tanışsaydık. Gerçek anlamda profesyonel bir kurumla çalıştığımızı hissettik. 
Tüm emekleriniz, destekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz. 
İhtiyacı olan tüm arkadaşlarımıza sizi tavsiye ediyoruz. 

Emre A.
Makine Mühendisi
Sessiz Makine A.Ş
Çalışan ebeveynler olduğumuz için 1 yaşındaki çocuğumuza, gün içinde göz kulak olup bakacak, güvenilir birini arıyorduk. Özellikle Ankara Etimesgut bölgesinde, evimize ulaşım sorunu olmayan kişileri değerlendirmek istedik. 
İnternet üzerinden biraz araştırma yaptık ve karşımıza Bakıcıburada.com çıktı. Siteye kayıt olduk, danışmanımız geri dönüş sağladı ve görüşmelere başladık. Site işleyişi, güvenilirlik, adayların referans durumu ve paket içeriklerinin detaylarını anlatarak, güncel tüm bilgileri bizimle paylaştı. Hiç beklemediğimiz kadar gelişmiş ve portföyü geniş olan bir platform. İlan yayınladık, gelen başvuruları inceleyip, aday havuzundan da beğendiğimiz kişileri favorilere aldık. Bizi arayan, geri dönüş yapan da birçok aday olduğu için uygun gördüklerimizi görüşmeye çağırdık. 
2 hafta içinde çok düzgün bir bakıcıyla anlaştık. İletişim yönü çok kuvvetli ve kısa sürede güzel uyum sağladık. Site kullanımı çok rahat ve hiç karışık gelmedi. Her pozisyonla ilgili çok güzel yönlendirmeler yapılıyor. 
Kısa sürede kaliteli hizmet aldığımız için verdiğimiz ücretin karşılığını fazlasıyla hak etti. 
Siteye şans verdiğimiz için hiç pişman olmadık. Tüm emekleriniz, destekleriniz için çok teşekkür ederiz. 
Herkese gönülden tavsiye ediyoruz. 


Mina Ç.
Avukat
---
Kadıköy''de çocuk bakıcısı, oyun ablası ihtiyacımız için danışmanlık firmalarına çok fazla  para ödeyip, istediğimiz  gibi bir sonuç alamamıştık. 
6 yaşındaki çocuğumuz için kaliteli vakit geçirmesini sağlayacak, oyun ablası/bakıcı bakmaya karar verdik. İnternet üzerinde araştırma yaptığımızda ilk karşımıza çıkan Bakıcıburada.com''u değerlendirmek istedik. 
Siteye kayıt oluşturduktan hemen sonra, Danışmanımız geri dönüş sağladı. İhtiyacımız için bizi yakından, gönülden dinledi ve her hafta düzenli olarak aradı. Kriterlerimizi anlattığımızda bize güzel tavsiyelerde bulundu, ilan girmemize yardımcı oldu. Danışmanımızın güzel takibi sayesinde, 2 hafta içinde oyun ablamızı bulduk. Eğitimli biriyle anlaştığımız için çok güzel verim aldık.
Avukat olduğum için çok fazla araştırmacı, sorgulayıcı bir kimliğe sahibim. Söz konusu çocuğumu emanet edeceğim durum olunca, bu süreçte Danışmanımızı fazlasıyla yormuş  olabilirim :) Kendisi sabırla, ilgiyle sürekli dinledi ve asla  aranmak için aranmadım. Bu sektörde çok fazla kurum görüp, çalıştığımız için Bakıcıburada.com farkını gösterip, tek kelimeyle Harika bir süreç geçirmemizi sağladı. 
Hoşumuza giden en güzel farklılıklardan biri de, seçim hakkının tamamen bizde olması ve birçok adayla görüşme fırsatımızın olması. 
Siteden % 1000 memnuniyetle ayrılıyoruz :) 
Kalan haklarımızı ayrıca, Temizlikçi ihtiyacımız için kullanmaya devam edeceğiz. İyi ki yollarımız kesişti. Çevremizde herkese siteyi gönülden önereceğiz. 
Bir ihtiyacınız varsa eğer,  farklı yerlerde zaman kaybetmeden, kesinlikle siteye şans vermenizi öneririz..
Başta danışmanımız olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 

Nazmiye G.
Finansçı
Özel Sektör
4 yıl önce bakıcı ihtiyacımız için araştırma yaparken, siteyi  keşfetmiştik. Tanıdık vasıtasıyla uzun süre çevremizden bakıp, kimseyi bulamamıştık. Site sayesinde, o dönem çok kısa sürede ihtiyacımızı gidermiştik. 
Tekrar ihtiyacımız olunca, farklı yerlerde zaman kaybetmeden, site üzerinden ücretli üyelik satın aldık. Danışmanımızla görüşüp, kriterlerimizi belirleyip, 2 ilan yayınladık. 
Hızlı geri dönüşler alarak, uygun gördüğümüz 1-2 kişiyle görüştük. 15 gün içinde, değerlendirmelerimiz sonucunda, çocuğumuzla çok yakından ilgilenen bakıcımızla anlaştık. Çok memnun bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. 
Danışmanımız da sürecimizde sürekli arayarak,  işlemlerimize yardımcı oldu. Elinden gelen tüm süreçlerde destekte bulundu. 
Sürecimizi zaman kaybetmeden, hızlı bir şekilde sonlandırdığımız için emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 
Çevremizde herkese sıklıkla tavsiye ediyoruz.

Kaan Y.
Şirket Sahibi
---
8 aylık bebeğimiz için birçok kanaldan bakıcı araştırmalarına başladık. Bebeğimizi emanet edeceğimiz için uzun süre güven duygusunu yakalayıp, kimseyle anlaşamadık. 
İnternette bu tarz sitelerin artık çok yaygın olduğunu duyduk ve incelemelere başladık. Eşim ve ben ikimizde bu konuda çok titiz davrandık. Belli bir süre bakıp, içimize en çok sinen ve güvenilir bulduğumuz Bakıcıburada.com üzerinde karar kıldık. 
Ücret ödemeden önce adayların profillerini inceleyip, bize uygun olup olmadıklarını değerlendirdik. Filtreleme özelliği sayesinde, yakın konumda olan ( Bursa-Nilüfer) adayları hemen listeledik. Adayların büyük bir kısmının referanslarının, kimlik bilgilerinin ve telefon numaralarının doğrulanmış olması, aslında sitenin alt yapısının ne kadar geniş ve güvenilir olduğunu gösterdi.  Daha fazla vakit kaybetmeden, Danışmanımızla görüşüp, gerekli ödemeyi yaptık. Aynı haftada, 2 gün içinde çok donanımlı bir bakıcıyla anlaştık. Kendisiyle yaklaşık 6 aydır devam ediyoruz ve iyi ki yollarımız kesişmiş. Bakıcıburada.com sayesinde, biricik bebeğimizi güvenle ve gözümüz arkada kalmadan bakıcımıza emanet edebiliyoruz. 
İhtiyaçlarımız için gelişmiş, profesyonel ve kaliteli hizmet sunan bir platformun varlığını bilmek bizleri çok mutlu etti. 
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 
Herkese tavsiye ediyoruz. 

Merve Y.
İnsan Kaynakları
Özel Sektör
Bakıcıburada.com''u sosyal medya üzerinden, Instagram reklamlarında tanıdık. Sürekli karşımıza çıkıyordu ve ihtiyacımız olduğu için dikkatimizi çekti. 
İstanbul Ümraniye''de 10 aylık bebeğimizle birlikte yaşıyoruz. Eşim ve ben çalıştığımız için gün içinde  bebeğimizle keyifli vakit geçirecek, güvenilir, çocukları seven birini arıyorduk.
Siteye üyelik oluşturup, biraz inceledik. Danışmanımız bizim adımıza kriterleri alıp, ilan yayınladı. Aday havuzundan adaylara bakma konusunda bilgilendirmelerde bulundu. 
Siteden istediğimiz her şeye çok kolay bir şekilde ulaştık ve sistemsel olarak hiç sorun yaşamadık. Kullanım açısından da oldukça pratik. 
Birkaç hafta içinde, Ümraniye''de evimize çok yakın oturan bakıcımızla anlaştık. Her şey bizim için su gibi ilerledi diyebiliriz. 
Aldığımız hizmetten ve yaşadığımız tecrübeden çok memnun kaldık. Farklı ihtiyaçlarımız için tekrar siteyi değerlendireceğiz. 
Çok kullanışlı ve avantajlı bir site. Herkese tavsiye ediyoruz. 
Her şey için çok teşekkür ederiz. 
 

Uğur A.
Komiser
---
Eşimle sürekli 1.5 yaşındaki çocuğumuz için bakıcı konusunu görüşüyorduk. Kastamonu bölgesinde, gündüzlü gelip gidecek biri var mı diye öncelik olarak çevremize baktık. 
Düzenli gelip gidecek birini aradığımız için internet üzerinden de araştırmalara başladık. Bu sektörde çok kurum olsa da Bakıcıburada.com ilk ilgimize çeken firma oldu. 
Siteye üyelik oluşturup ilan yayınladık, danışmanımız da diğer konularla ilgili bizi sürekli aradı, destek oldu. 1 haftada ilanımıza çok hızlı ve güzel geri dönüşler aldık. 
Biraz seçici davranarak aramalara başladığımızda, ilk görüştüğümüz kişiyle anlaştık. Deneme sürecimiz bittikten sonra evimize kamera sistemi yerleştirdik. 
Gözümüz arkada kalmadan işlerimizi yapabildiğimiz için çok memnun kaldık. Site, gelişmiş fazla seçenekleriyle sürecimizde bizlere çok  fayda sağladı. 
İlan süresi bittikten sonra toplam başvuruları data şeklinde almamız, ilerisi için büyük avantaj oldu. 
Verdiğiniz profesyonel hizmetiniz için tüm ekibe çok teşekkür ederiz. 
İhtiyacı olanlara gönülden tavsiye ediyoruz. 

Raziye M.
Proje Yöneticisi
ARETE Danışmanlık
Arkadaşım ve bir yakınım siteden bakıcı ihtiyaçlarını karşılayıp, çok memnun olduklarını iletmişlerdi. Araştırmaya başladığımızda, siteyle ilgili çok güzel geri dönüşler aldık. 
11 aylık bebeğimiz için İstanbul''da bakıcı arıyorduk. Öncelik olarak çevremizden baktık, ancak işe dönmeme 2 ay kaldığı için profesyonel destek almaya karar verdik.
Hemen kayıt olup, siteye detayları girdim. Danışmanımız aradı ve birlikte  düzenlemeler yaptık. Aynı gün başvurular gelmeye başladı, akşam sık sık kontrol ettik. 
5 gün içinde de tam istediğimiz gibi birini bulduk. Bu zorlu sürecimizde ve zamanımızın az kalmasından dolayı bize elinden gelen desteği sağlayan Bakıcıburada.com''dan çok memnun kaldık. 
Arayışımız sonlanmış olsa da danışmanımızla hala irtibat halindeyiz, bizleri sık sık arayıp destekte bulunuyor. Çok profesyonel ve almış ücreti sonuna kadar hak eden bir platform. Gönül rahatlığıyla bebeğimi bırakıp, işe gitmeme vesile olan, çevremizdeki herkesin gönül rahatlığıyla tavsiye ettiği Bakıcıburada.com ailesine çok teşekkür ederiz. 
İyi ki varsınız. Herkese tavsiye ediyoruz. 

Cihan Ş.
Bankacı
---
Bakıcıburada.com ile tanışmamız internet üzerinden oldu. Ankara Çankaya''da ikamet ediyoruz, bulunduğumuz bölgede bakıcı ihtiyacımız vardı.
6 yaşındaki çocuğumuz için günde 2 saat gelecek ( 16:30-18:30) etkinlikler yaptıracak, eğitimli birini arıyorduk. Yakın çevremizden de bakıyorduk fakat, eğitim kriterimiz olduğu için kimseyi bulamadık. 
Siteye ilk kayıt olduğumuzda danışmanımız bize yardımcı oldu, site kullanımı hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Süreç boyunca aynı aile danışmanıyla ilerlememiz, bizimle sürekli ilgilenilmesi çok hoşumuza gitti. 
Hem ilan yayınlayıp, hem de bakıcı havuzundan filtreleme yapıp adayları inceledik. 1 aylık paket satın almıştık, 15 gün içinde aradığımız gibi bakıcı bulduk. Deneme sürecine başladığımız andan itibaren kendisini çok sevdik. 
Site güzel tasarlanmış, rahat kullanımlı ve telefon üzerinden ilerlediğimizde de sıkıntı yaratmıyor. Biz her anlamda çok kullanışlı bulduk. 
Aldığımız paketi farklı pozisyonlar için de kullanım sağlamak çok güzel düşünülmüş. Maddi olarak da bütçemizi zorlamadan kayıt yapabildik. 
Tüm süreç için emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 
İhtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ediyoruz. 


Mevhibe D.
Ev Hanımı
---
İstanbul''da ikamet ediyoruz, 6 yaşında bir çocuğumuz var. Onunla ilgilenecek, şefkatli, güler yüzlü ve çocuk bakımı konusunda tecrübeli birini arıyorduk. 
İnternet reklamlarında çok fazla ilgimizi çeken Bakıcıburada.com''u değerlendirmek istedik. İlk göz atmaya başladığımız anda bile site bize çok kapsamlı ve profesyonel geldi. 
Ücretli üyelik oluşturduktan sonra, uygun gördüğümüz birkaç adaya hemen mesaj atmaya başladık. Aldığımız geri dönüşler, çok güzel ve hızlıydı. 2-3 hafta sürdü sürecimiz. 2 aday arasında kararsız kalıp, sertifikası olan  ve çocuk gelişimi konusunda bilgi sahibi adayla devam etme kararı aldık. 
Danışmanımız da tüm sürecimiz de yanımızda olup, sürekli destek sağladı. Sitedeki ilgi ve süreç takibi sürekli sağlandığı için hem şaşırdık, hem de çok memnun kaldık. 
Verdiğimiz ücretin karşılığını fazlasıyla aldığımız, çok kıymetli bir platform. 
İhtiyacı olan tüm ailelere tavsiye ediyoruz. 

Bilge B.
Moda Evi Sahibi
---
Gaziosmanpaşa''da oturuyoruz. 4 yaşındaki çocuğumuzun gelişimine katkı sağlayacak,  etkinlikler yaptıracak bakıcı arıyorduk. 
Hem çevremizden adaylara bakıp, hem de internet üzerinden araştırmalar yapmaya başladık. 
Çevremizden bulduğumuz birkaç adayla deneme sürecine başlayıp, uzun sürmeden ayrıldık. Bu şekilde çok fazla verim alamayacağımızı anlayıp, tamamen profesyonel destek almaya yöneldik. 
Bakıcıburada.com''u internette tesadüf eseri görüp, detaylıca inceledik. Site bize çok cazip geldi, diğer kurumlara göre aday profillerini daha güvenilir bulduk. 
1 ay boyunca  başvuruların tamamlanmasını bekledik, hem de aday havuzundan beğendiğimiz kişileri favorileyip, görüşmeler yaptık. Bu süre sonunda da eğitimli, iletişim yönü çok kuvvetli olan bakıcımızla anlaştık . 
Sürecimizde hiç zorluk yaşamadık, kullanım açısında da rahat ilerledik. Aklımıza takılan sorularda danışmanımız sürekli yanımızda oldu. 
Tüm ilginiz, emeğiniz için teşekkür ederiz. 
Çevremizde herkese tavsiye ediyoruz. 

Meral T.
Ev Hanımı
---
Eşim siteyi araştırması sonucu keşfetmiş ve incelemem için bana iletti.
7 yaşında özel çocuk olan kızımızla hem yakından ilgilenecek, hem de oyun ablalığı yapacak, genç, dinamik birini arıyorduk.
İlk defa bu tarz profesyonel destek almaya karar verdiğimiz için ve internet ortamından dolayı, açıkçası başta pek umudumuz yoktu.
Ücretli üyelik oluşturup, danışmanımızla sürekli olarak görüşmeler sağladık. Sürecin daha hızlı ilerlemesi adına cep numaramızı açık bırakacak şekilde ilan yayınladık. Kısa sürede geri dönüşler aldık.
Site üzerinde mesajlaşma özelliği olması, adaylarla sürekli olarak iletişim halinde kalmamızı sağlıyor. Bu sayede aktif iş arayışı olmayan kişileri de direkt eleyebiliyoruz.
3 hafta içinde Antalya''da evimize yakın, çok tecrübeli, eğitimli bir adayla anlaştık. Aksi bir durum söz konusu olursa diye diğer adayları da favorilerimize ekledik.
Bakıcıburada.com''un çalışma prensibini de ayrıca çok beğendik. Müşteriye olan yaklaşım, kurulan bağ harika.
Göstermiş olduğunuz tüm ilginiz ve destekleriniz için teşekkür ederiz.
İyi ki varsınız, biz ailelerin yanındasınız. Herkese tavsiye ediyoruz.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :