Bakiciburada.com'dan Bebek - Çocuk Bakıcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Gizem E.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Uzun zamandır bakıcı arıyordum ancak bulamadım. İnternetten araştırmaya girdim ve referansları görüp detaylı araştırınca bakiciburada.com ile çalışmaya karar verdim. Başlarda onca zamandır bulamadığım için çok ümitli değildim ama denemek istedim. İlanımı verdiğim hafta tam da aradığım gibi bir bakıcı ile anlaştım ve ben bile inanamadım bu kadar hızlı bulabildiğime. Sitenin kullanımı, tasarımı, çalışan danışmanlar.. Her şeyi gayet güzel ve başarılı. Ben çok memnun kaldım. Şimdi herkese tavsiye ettiğim tek site bakiciburada.com. İyi ki tanımışım sizi. :)

Yasemin A.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Siteyi uzun zaman önce internetten araştırmalarım sonucunda buldum. İlan vermek yerine kendime uygun olarak filtrelediğim adaylar ile iletişim sağlamak istedim ve bu konuda aile danışmanım ile birlikte ilerledik. Sonucunda, aramış olduğum gibi bir bakıcı ile anlaştım ve çalışmaya başladım. Gayet ilgililerdi ve güzel bir süreç geçirdim. Deneyimimden sonra çevremde ki  herkese tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldım, teşekkürler.

Alp S.
Müdür
Kendi Ofisim
Siteyi bir arkadaşımın tavsiyesi ile keşfettim. Kayıt olduğum anda aile danışmanım tarafından aranıldım, çok şaşırdım bu kadar hızlı dönüş olmasına. İlanımı yayınladılar ve 2 saat içinde buldum bakıcıyı inanamadım bu kadar hızlı hallolmasına. Süreç çok hızlı ve başarılı yönetildi. Çok memnun kaldım hizmetten teşekkür ederim. 

Selcan P.
Öğretmen
Devlet Okulu
Bakiciburada.com'u internetten araştırmalarım sonucunda buldum. Aradığım kriterlerde olan bakıcımı ilanım yayınlandıktan 1 hafta içinde buldum. Süreçten çok memnun kaldım, sürekli aradılar firmadan, ben aradığımda da ulaşabildim ve her soruma cevap alabildim. Fazlasıyla ilgililer. Çok teşekkür ederim.

Demet H.
Kimyager
Özel Sektör
İnternette güvenilir bir site ararken denk geldim siteye. Ufak bir araştırma yaptım ve ilan yayınlatmaya karar verdim. İlan yayınlandığı gün bir çok başvuru aldım ve hepsini inceleme durumum bile olmadı. Hemen ertesi gün aradığım kriterlerde bir bakıcı buldum ve anlaştım. Süreç gayet hızlı ve güzel geçti, çok memnun kaldım aldığım hizmetten. Teşekkür ederim.

Nesrin Melis S.
Plates ve Yoga Eğitmeni
Kendi Şirketi
İnternetten bir çok site araştırdım ama güvenemedim, sonra bakiciburada.com sitesini buldum, sitedeki yorumlara baktım ve çok olumlu yorumlar gördüm, yapılan yorumlar zaten beni kendine çekti. Hemen iletişime geçtim, ilan yayınladık. Çok dönüş aldım ilanıma 2 - 3 gün gibi kısa bir süre içinde bakıcımız ile anlaştık ve çalışmaya başladık, 1 aydır birlikte çalışıyoruz ve memnunuz. Aile danışmanım ile ne zaman arasam görüşebiliyorum çok güzel yaklaşımları var. İlk başta çekinmiştim ama çok güzel deneyim kazandım. Herkese tavsiye ediyorum, çok memnunum. Çok teşekkür ederim.

Elif Denizli T.
Yönetici
Kendi İşi-Şirketi
İnternet üzerinde oyun ablaları ile ilgili araştırma sağladım ve sitenizi buldum. Beklentilerimiz ve aradığımız kriterler biraz zordu ama yine de ilan verip şansımı denemek istedim. Yaklaşık 2 - 3 ay gibi bir süreç sonunda bir çok başvuru yapan arasından, aradığım gibi, istediğim kriterlerde bir oyun ablası buldum. Bu yoğun süreç içerisinde firmanızın ilgisi ve çabasından memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Tuğçe Özkan Ş.
Satın Alma Yöneticisi
Market
Bakıcı arıyordum ve öncelikle çevremden soruşturdum. Bir arkadaşım sitenizi tavsiye etti ve deneyimini anlattı, bende ona istinaden ilan vermeye karar verdim. İlan verdim ve tarafınızdan hemen dönüş aldım. Normalde ilana başvurular oldu ama ben biraz seçici davrandım bu nedenle 2 - 3 hafta gibi bir süre içerisinde şuan çalıştığım bakıcımı buldum. Süreçten çok memnun kaldım hızlı ve güzel dönüşler aldım. Teşekkür ediyorum.

Hatice Y.
Devlet Memuru
Devlet
Eski bakıcımız ile yolları ayırınca güvenilir bir bakıcı bulma arayışına girdik. Eşim internet üzerindeki araştırmaları sonucunda bakiciburada.com sitesine ilan verebileceğimizi söyledi. Başlarda ciddiye almadım çünkü internette güvenilir bir bakıcı bulunacağını hiç düşünmüyordum. Siteyi kendimde araştırdım ve denemek istedim bu nedenle ilan verdim. Sonrasında site tarafından aile danışmanım aradı ve süreçleri aktardı, çok destek aldım. İlanımı yayınladığım gün birçok başvuru aldım ve çok kısa bir süre sonra istediğim gibi bir bakıcı buldum. Gerçekten çok hızlı ve ilgililerdi. Benim içinde güzel bir deneyim oldu. Teşekkür ederim.

Günsu C.
Uzman
Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı
İnternette güvenilir bir bakıcı sitesi arayışım sırasında bakiciburada.com u keşfettim. Siteye çocuğum daha dünyaya gelmeden, yaklaşık 1 buçuk yıl önce kayıt oldum. Çocuğum doğduktan sonra firmanızı sms ve maillerimden de takip etmeye devam ettim. Sonrasında firma ile irtibata geçtim ve ilan vermeye karar verdim. İlanım yayınlandıktan 1 hafta 10 gün içinde yaptığım görüşmeler sonucu aradığım gibi bir bakıcı buldum ve çalışmaya başladık. Bu süreç boyunca aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Metin B.
Mali Müşavir
Özel Sektör
Bakıcı arayışım olunca kendim bunu internetten araştırırken sitenizi keşfettim.1,5 ay içerisinde istediğimiz gibi bir bakıcı bulduk. Arayış sürecinde arkadaşlar oldukça yardımcı oldu, bir kaç sıkıntı yaşadık fakat hemen ek olarak destek sağladılar, ilgiliydiler ve yönlendirmeler yaptılar. Gayet memnun kaldım, teşekkür ederim.

Hazal P.
Avukat
Kendi Ofisim
Bakıcı ararken internette sitenize denk geldim ve arayışıma bakiciburada.com dan devam ettim. Arayışım başladıktan sonra yaklaşık olarak 20-25 gün içerisinde bir bakıcı ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Arayış sürecimde site ile alakalı bir sıkıntı yaşamadım, memnundum. Teşekkür ederim.

Derya Ö.
Grafiker
LCW
Çocuk bakıcısı arıyordum ve bakiciburada.com u keşfettim. Aradığım bakıcıyı siteniz üzerinden bulmaya karar verdim. İlan yayınladım. Çok acil arayışım vardı o yüzden hemen bir kaç kişi ile görüştüm ve 1 hafta 10 gün içerisinde bir bakıcı ile anlaştık. Arayış sürecimde bir sıkıntı yaşamadım, adayları aradım görüştüm ve biri ile anlaşma sağladık. Önceden de siteniz üzerinden bakıcı bulmuştum. Aldığım hizmetten memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Rıdvan Ö.
Reklam Satış Müdürü
İLab Holding
Çocuğum için bakıcı arayışımız vardı ve çalışmış olduğum şirketten dolayı zaten bildiğim ve tanıdığım bakiciburada.com u arayışım için sonrasında test edip kullanma şansım oldu. Yaklaşık 1 ay içerisinde de aradığım gibi bir bakıcı buldum. Arayış sürecimde gayet güzeldi, aile danışmanım sık takip etti ve destek oldu, sonrasında da sürecimizi sağlıklı şekilde sonlandırdık. Teşekkür ederim.

S. Gül A.
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Ankara'da yaşarken anaokulunda sürekli hastalanan 5 yaşındaki oğlumu okuldan alarak yatılı bakıcı sistemine geri dönmeye karar verdim. Bakiciburda.com ile tanşınıncaya dek yatılı bakıcı bulmak benim için neredeyse imkansız bir durumdaydı. Sonrasında bakiciburda.com ve harika müşteri temsilcisimle tanıştım. Aile danışmanım her detayı düşünerek bana öyle destek verdi ki hem Ankara'da sonrasında ise İstanbul'a taşındığımda asla bakıcı bulmak gibi bir endişem olmadı.Simdi bir aydır bizimle olan Türkmen bir ablamiz ile yolumuza devam ediyoruz. Bakiciburda.com a ve aile danışmanıma ne kadar teşekkür etsem az. Ailenin ihtiyaci son bulana dek gerçektende ailenin yanında olan ve her anlamda destek olan bir oluşum bu site. Denemeseydim inanmazdım. İyi ki varsın bakiciburada.com

Esra Ş.
Planlama Uzmanı
Yazılım Firması
Bakıcıya ihtiyacım vardı. Bir öneri ile bakiciburada.com a üye oldum. İlan yayınladım sonrasında aradığımız kriterlere göre 10 kişiye yakın görüşme yaptık. Son görüştüğümüz bakıcı ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Siteden yaklaşık 10 günde aradığım gibi bir bakıcı bulmuş oldum. Süreçten gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Duygu O.
Dış ticaret sorumlusu
Wittmann Battenfeld Plastik Mak.
Çok teşekkürler "bakiciburada.com". 2 oğlum için acil bakıcı arayışımız sayenizde mutlu bitti. Önce çevremizde aradık ama ihtiyaç olunca bulunmaz ya, aynen öyle oldu. Ardından çok daha uygun fiyatlı görünen birkaç site denedik ama paramızı çöpe attık. En sonunda sağolsun bakiciburada müşteri temsilcisi bizi ikna etti. Her aşamada yardımcı oldular ve başvurular da çok daha ciddiydi. Zaten kısa zamanda tam aradığımız bakıcıyı bulduk. Bakiciburada ekibi olarak çok profesyonel ve müsteri memnuniyeti odakli calisiyorlar. Basta tereddüt etsem de iyi ki bu kadar ilgilenip ikna ettiler beni .

Süleyman G.
Yazılım Uzmanı
Özel Sektör
Bakıcı arayışımıza internetten bulduğum bakiciburada.com ile başladık. 1 ay gibi bir süre arayışımız devam etti. Bakıcı profilleri arasından bakıcı bulmak zor olsa da bakiciburada.com bizim bakıcımızı bulmamıza iyi bir vesile oldu. Şuan aldığımız hizmetten genel olarak memnunuz, sıkıntı yaşamadık.

Özlem B.
Memur
Devlet
Bakıcı arıyorduk ve internetten sitenizi bulduk. İlan yayınladık sonrasında 1 hafta gibi bir sürede bakıcı buldum.Bakıcı arama sürecinden memnun kaldım bir sıkıntı yaşamadım, gelen kişiler düzgün ve iş arayan kişilerdi. Adaylar aşağı yukarı bana uygundu ve zaten 1 hafta gibi bir sürede buldum. Hizmetten genel olarak memnun kaldım, teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :