Bakiciburada.com'dan Özel Şoför bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Erdem E.
Ressam
Özel Sektör
Bakiciburada.com sitesini internet üzerinden araştırma yaparken buldum. Kolay bir şekil de kayıt oldum ilan yayınlayarak bir çok geri dönüş aldım.  2-3 hafta süre içerisinde ihtiyacımızı karşılamız olduk. Kullanımı çok kolay. Herkese tavsiye ederim. 
Emeği geçen herkese teşekkürler 


Tuğçe G.
Kimyager
Türk Standardları Enstitüsü
Yardımcı arıyordum internette sitenizi buldum. İlan yayınladık ve sonrasında 15 gün sürdü bir yardımcı bulmam. Hizmetten, süreçten memnun kaldım bir sıkıntı yaşamadım ilgi alaka da iyiydi bir sıkıntım olmadı ve çevreme de tavsiye ediyorum söylüyorum sitenizden bulduğumu. Teşekkür ederim.

Gamze U.
Kimya Mühendisi
Flormar
Sitenizi sitenizden memnun kalan bir arkadaşım aracılığıyla kullanmaya başladım. Bizim için önemli detaylar adayımızın güvenilir olması ve istediğimiz saatte gelebilmesiydi. Sürecimizi başlattığımız andan itibaren her şey çok hızlı ilerledi ve tam istediğimiz gibi bir bakıcıyla anlaştık. Sitenizden çok memnun kaldım ve bu kadar hızlı ilerleyeceğini tahmin etmiyordum. Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Bahar A.
Mimar
Simurg Mimarlık
Kısa bir zamanda uygun adayı buldum, tekrar sizi tercih ederim çünkü aday tarafını çok beğendim, sizi bir arkadaşımın vasıtasıyla bulmuştum, yardımlarınız için teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :