Bakiciburada.com'dan Oyun Abisi bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Ebru T.
Sınıf Öğretmeni
Devlet Okulu
Haftanın belli günleri oğlumuzla zaman geçirip, aktiviteler yapacak, eğitimli bir abi bulmak istiyorduk.
Siteyi geçmiş yıllarda ev yardımcısı ve bakıcı arayışım içinde kullandığım için bilgim vardı ve oyun abisi kategorisi ilgimi çekmişti.
Çocuğum biraz daha büyüdüğünde yine bakiciburada.com''a girerek sürecimi ilerletmek istedim ve danışmanım ile yeniden görüşmelere başladım.
İlanıma çok güzel başvurular aldım ve çok iyi bir abi ile anlaşma fırsatı yakaladım.
İlk 6 yıl önce hizmet aldığım siteden bu sene de aynı şekilde olumlu sonuç almak beni mutlu etti.
Teşekkür ederim bakiciburada.com.


Nedim N.
Öğretim Üyesi
Vakıf Üniversitesi
Oğlumuzla sosyal aktiviteler yapacak, oyunlar oynayacak bir abi bulmak için tavsiye üzerine bakiciburada.com''a kayıt olduk.
Siteden, çalışanların ilgi ve alakalarından çok memnun kaldım.
Hızlıca bir aday bulduk ve çalışmaya başladık.
Oğluma yaklaşımı da çok iyi, kaliteli adaylar bulunuyor.
Bakiciburada.com''u her zaman kullanırım, her ihtiyacım için girip bakacağım tek site, herkese tavsiye ediyorum.
Emekleriniz için ayrıca teşekkür ederim.


Zeynep Şeyma D.
Mimar
Özel Sektör
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile siteyi buldum, iyi ki de bulmuşum. İlanı verdim ve 1 hafta bile geçmeden adayı buldum. Çok memnun kaldım gerçekten güvenilir bir site. Danışmanlar çok ilgililer. Sürekli arayıp bilgi verdiler, ben her aradığımda ulaşabildim ve tüm sorularımın yanıtlarını aldım. Her şey için çok teşekkür ederim.

Gökhan İ.
Analiz
JCR Derecelendirme
Amacımız çocuğumuz ile kaliteli zaman geçirmesi için belli konularda bilgi sahibi olan oyun ablası bulmak istedik.Sitenizi gördüm internette ve üye oldum. Sonrasında kriterlerimize uygun adayı sitenizden bulmak için değerlendirmeler yaptık. Sonucunda da oğlumuz için aradığımız gibi bir oyun ablası bulduk. Süreçten memnunuz. Teşekkürler.

Müge K.
Proje Yönetimi
Bosch- Siemens
Bakiciburada.com'u internetten araştırma yaparken gördüm. Böyle bir platformdan oyun abisi ihtiyacımı karşılamak adına faydalanmak istedim. Görüştüğüm ilk cvlerden biri ile anlaştım. Gayet sürecimiz olumlu ve umduğum gibi gidiyor, hatta beklentilerimin de üzerinde oldu. Tam istediğim gibi bir aday buldum. Adayların referanslarının olması ve doğrulanıyor olması oldukça güzel. Bilgilendirme ve ilgi - alakanız için çok teşekkür ederim. Sitenizi bana birisi önererek bulmadım ama ben ihtiyacı olan tüm arkadaşlarıma sizi öneriyorum.

Şebnem Ö.
Yönetic
Teb Bankası
Oğlum için oyun ablası ihtiyacım vardı. Arkadaşım sizi tavsiye etti. 4 adayın cvsini görüntüledim.İlk görüştüğümüz abla ile anlaşma sağladık. Oğlumuz ile ingilizce konuşuyor. Sizden ve ablamızdan memnun kaldık. Teşekkürler.

Günay U.
Şirket Sahibi
Usta Danışmanlık
6 yaşındaki oğlumuzu, İTÜ kampüsünde yer alan okulundan alabilecek, onunla bir iki saat okul bahçesinde vakit geçirebileek, sonra da evimize getirip bize teslim edebilecek bir abiabla arıyorduk. Özellikle İTÜ öğrencisi olursa iki taraf için de uygun olur diye düşünüyorduk. Genelde ihtiyaç duyulan bakıcı profilinden biraz farklı bri profil ve iş tanımıydı. Nereden, nasıl buluruz diye düşünürken, bir arkadaşımızın tavsiyesi ile Bakiciburada.com sitesine ilan verdik.

Beklediğimizden çok daha hızlı bir şekilde ve çok sayıda başvuru aldık. Adayların kalitesi ve tam ihtiyacımıza yönelik olması nedeniyle seçmekte zorlandık, ama sitedeki profil bilgileri çok güzel düzenlenmiş olduğu için kolayca bir ön eleme yapabildik.
Yaklaşık 20 adayla yüz yüze görüşme yaptıktan sonra da aradığımız oyun abisini bulduk. Şimdi biz de, oğlumuz da çok memnunuz, sanıyorum oyun abimiz de gayet memnun.

Bülent P.
Şirket Sahibi
Maras İnşaat Ltd. Şti.
İnternetten ararken sitenize rastladım. Çocuğumun keyifli zaman geçirmesi için oyun abisine ihtiyacımız vardı. Sitenize üye oldum ilan oluşturdum ve yayınladım. İlan süresince çok talep oldu 1 ay içinde 4. görüştüğüm abi ile anlaştım. Oğlum ile çok iyi anlaştı. Tekrar ihtiyacım olduğunda yine sizi tercih edeceğim. Sizi çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Kaliteli kişiler başvuruda bulunuyor.

Müjgan B.
Ev Hanımı
Merhabalar, Bundan yaklaşık 2 ay önce Bakiciburada.com 'u bir arkadaşımdan duydum ve hemen gecesi ilanımı vermek istedim. Ama bi problem çıktı ve sabah iletişim numarasını aradım, Cemıl beyle görüştük. Kendısı beni dinledi ve hatta oğlumla ilgili küçük bi sohbet ettik. İlanım yayınlandı ve çok hızlı bi şeklide başvurular geldi. İçimize daha çok sinen başvuruları 2 hafta içinde değerlendirdik ve abimize karar verdik.Yaklaşık 1 aydır abimiz bizimle, oglumla çok iyi bi uyum yakaladılar. O cıdden oğlumun abisi, evlimizin bi bireyı oldu.Tabi hem oğlum hem biz çok mutluyuz. Cemil beye ve Bakiciburada.com 'a sonsuz teşekkürler...

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :