Bakiciburada.com'dan Bahçıvan bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Şehriban P.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
İnternette araştırma yaparken siteyi buldum ve kaydoldum. Site ile ilgili yorumlar çok güzeldi, ilan verdim ve başvuru aldığım kişilerden biriyle çalışmaya başladım. Her aşamamda takipte olup, bana destek olan bakiciburada.com ailesine çok teşekkür ederim. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Çok güzel bir deneyim oldu benim için. 

Ebru T.
Müdür
Finans Sektörü
Bir arkadaşımın memnuniyeti ve tavsiyesi üzerine denemeye karar verdim. Gerçekten arkadaşımın anlattığından daha da iyi bir site olduğunu ilan verince anladım. 2 3 gün içinde aradığım gibi bir yardımcı buldum ve birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Çok memnun kaldım çok ilgilendi danışman arkadaşlar, sürekli irtibatta kaldık kendileriyle ve destekleri sayesinde çok kısa sürede halloldu işlerim. Teşekkür ederim ilginize.

Seyhan T.
Şirket Sahibi
Tunik Tekstil
Büyükçekmece'de ki evimde çocuklarımın bakımında bana destek verecek, evin genel işlerinden sorumlu olacak yatılı bakıcı arıyordum. Çevremden bulamadığım için internetten yardım almak istedim. İşkur onaylı olduğunuz ve adayların referanslarının doğrulanmış olmasından dolayı sitenizi tercih ettim. Kısa süre içerisinde aradığımız kriterlerdeki adayı bulduk. Sitenize çok teşekkür ederim. 

Abdullah K.
Şirket Ortağı
Kankardeşler Filli Boya
Diyarbakır'da ki evimizin mevcut düzeninin korunması ve evin genel rutin işlerinin yapılmasını sağlayacak ev yardımcısı arayışımız bulunmaktaydı. Ben bir rahatsızlık geçirdiğim ve ilgilenemediğim için arkadaşım benim bu ihtiyacımı karşılamam adına bana yardımcı olmak istemiş ve internetten araştırma yaparken sitenize rastlamış. Üye olup sitenize mail göndermiş. Buna istinaden müşteri temsilcisi bizi arayarak arayışımız ile ilgili bir ilan vermemize yardımcı oldu. Müşteri temsilcimizin ilgi ve alakasından ötürü de kendisine çok teşekkür ederim. Aradığımız adayı 2 hafta içerisinde bulduk. Bekar olması , sigara içmemesi ve evimize tek vasıta ile gelebilmesinden ötürü kendisiyle çalışıyoruz. Sitenize teşekkür ederim.

Bülent D.
Kurucu Ortak
Brassis İş Çözümleri
İlanı girdikten 1 hafta 10 gün içerisinde güzel sonuçları almaya başladık. İlanımıza beklediğimizden iyi sonuç aldık. Müşteri temsilcimizin bu süreçte destekleri çok oldu. Bu süreçte bana destek olduğu için Bakiciburada.com ekibine teşekkür ederim. Memnuniyetimi çevremdekilerle de paylaşıyorum. Çalışmamızın daim olmasını dileğiyle ...Sevgiler.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :