Bakiciburada.com'dan Ev Yardımcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Nil Algan B.
Öğretim Üyesi
Özyeğin Üniversitesi
Bir kaç yıl önce yatılı yardımcımız ayrılmıştı ve bir süredir ev yardımcısı arıyorduk. Bakiciburada.com'u duydum ve denedim. Onlarla çalışarak nihayet faydalı, dürüst ve istediğim gibi bir ev yardımcısı buldum. Bakiciburada.com’un yetkilileri süreç boyunca da profesyonel ve ilgililerdi. Teşekkürler.

Zehra Y.
Senarist
Özel Sektör
Uzun zaman önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile kaydoldum, o günden beri her ilan vermem gerektiğinde başvurduğum ve tavsiye ettiğim bir site oldu bakiciburada.com. En son ilanımda, başvuran adaylarla sağladığım görüşmelerle birlikte yayınlandıktan 15 gün gibi kısa ve verimli bir süre içerisinde aradığımız gibi aday bulduk. Aldığım hizmetten ve ilgilenen danışmanlardan çok memnunum, çok ilgili bir firma. Çok teşekkür ederim. 

Melis O.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Çok yakın olduğum bir arkadaşım siteyi kullanmış ve memnun kalmıştı, onun tavsiyesi ile siteyi kullanmaya karar verdim. İlan yayınlamak için destek aldığım aile danışmanım süreçlerle ilgili çok yardımcı oldu ve ilanıma çok fazla başvuru aldım.1 - 1 buçuk hafta gibi kısa bir süre içinde başvurular arasından bir kişi ile anlaşma sağladım. Yaklaşık 1 aydır birlikte çalışıyorum ve çok memnunum. Yardımcımı bulma sürecim, başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde firma tarafından takip edildi. Süreçten ve ilgiden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Ayşegül A.
Mimar
Özel Sektör
Bakiciburada.com sitesinde çok uzun zamandır kaydım vardı. Son zamanlarda ev yardımcısına ihtiyacım vardı ve sitenin içeriğini gelen sms ve maillerden takip ettiğim için başka bir yerde arayışa girmedim. İlan verdim ve ilanımdan 3 - 4 hafta gibi bir süreç içinde istediğim gibi bir yardımcı ile çalışmaya başladım. Yaklaşık 1 aydır birlikte çalışıyoruz. Deneyimimden memnun kaldım.Teşekkür ederim.

Gülşah S.
Öğretmen
Milli Eğitim Bakanlığı
Evim ve çocuğumla ilgilenecek bir yardımcıya ihtiyacım vardı. İnternet üzerinden bununla ilgili araştırma yaparken siteyi keşfettim ve kaydoldum. Hemen dönüş aldım ve aile danışmanımın desteği ile ilan verdim. Vermiş olduğum ilandan sonra çok fazla dönüş aldım ancak yoğun olduğumdan ilgilenemedim. Dönüşlere bakmaya başladıktan hemen sonra bir yardımcı buldum ve birlikte çalışmaya başladık. Süreçlerde çok yardımcı olundu ve aile danışmanım sürekli arayarak benimle ilgilendi. Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Selda Ö.
Bankacı
Banka
Yardımcı arayışım için araştırma yaparken internetten bakiciburada.com u buldum. Aile danışmanım ile görüşme yaptık ve ihtiyacıma uygun olan hizmeti almamda bana yardımcı oldu. İlan yayınladıktan 3-4 gün içerisinde şuan çalışmakta olduğum yardımcıyı buldum. Aile danışmanımın ilgisinden, hatırlatmalarından oldukça memnun kaldım. Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Çiğdem Y.
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Kendi Şirketim
Dönemsel olarak bir bakıcı arıyordum. Sosyal medyada bulunan bir grup sayesinden bakiciburada.com sitesini keşfettim. Üye olduktan sonra aile danışmanlarının bilgilendirmesinden sonra ilan yayınladım ve 1 hafta gibi bir süre içerisinde bir sorun yaşamadan ihtiyacım olan bakıcıyı buldum. Gayet memnun kaldım ve sitenizi çevreme de öneriyorum. Teşekkür ederim.

Gözde Y.
Arge Yöneticisi
EATON
Bir yardımcı ihtiyacım oldu. Arkadaşım sizin sitenizi önerdi. İnceledim ve yardımcımı sitenizden aramaya başladım. Yaklaşık olarak 2-3 hafta içerisinde de istediğim gibi memnun olduğum bir yardımcı buldum. Arayış sürecim de gayet olumlu geçti ,aile danışmanım da sizlerde çok yardımcı oldunuz zaten, teşekkür ederim.

Deniz Sezgin P.
Finans Müdürü
Tekstil Firması
Yardımcı arıyordum. İnternetten bakiciburada.com u buldum. Arayışıma siteden başladım. Görüşmeler yaptık, anlaşamadıklarımız oldu tekrar arayışa devam ettim. Sonucunda 2 ay gibi bir sürede yardımcı buldum. Aynı zamanda portföy oluşturmuş oldum. Gayet memnunum. Çok rahattı, beklediğimden rahat geçti sürecim. Takibiniz de gayet iyiydi, aile danışmanım da oldukça ilgili davrandı, çok teşekkür ederim sizlere.

Aslıhan K.
Kalite teknikeri
Alman Tekstil Mümesilliği
Ben 1,5 sene önce Bakıcıburda com'a internet üzerinde rastladım , çünkü Anneme evde yardımcı arıyordum . ( Annem 81 yaşında ve gözleri %10 görüyor ) 
Üyeliğimi yapıp bir denemekte fayda var diye arayışa girdim . 5 kişi beğendim ve aralarında seçim yaparak şuan beraber çalıştığımız kişiyi seçtim . Tam 1,5 yıldır beraberiz evdeki tüm işlerimizde yardımcı ve güler yüzü ve samimiyetiyle evimizin bir bireyi oldu . Ve çevremde 2 kişiye daha vesile oldum kendi üyeliğimin üstünden ve onlarda 1 yıldır beraber çalışıyorlar ve çok memnunlar . 
Bakıcıburda coma çok tşk ediyorum ve çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Çiğdem G.
Yönetici
Özel Sektör
Bebeğimiz için internetten bakıcı araştırırken bakiciburada.com u bulduk. İlan yayınladıktan bir kaç gün sonrada bakıcımızı bulduk. Site kullanımı gayet kolaydı ve süreçten genel olarak memnun kaldık, bir sıkıntı yaşamadık. Teşekkür ederiz.

Semra Y.
Bilgi Sistemleri Müdürü
Üretim Firması
Ev yardımcısı arıyorduk ve eşim ile birlikte internette sitenizi bulduk. Web sitenizin oldukça anlaşılabilir olması,ek olarak verilen promosyonlar veriliyor oluşu oldukça güzel. Bunun dışında gerek müşteri danışmanımın ilgisi ve sorularıma verdiği akıllıca detaylı cevaplar gerekse tüm verilerimin sitede saklı tutuluyor olup bu verilere yeniden ulaşmak için ek ücret talep edilmemesi güven sağlıyor. Aday profilleri konusunda ufak tefek sıkıntılar olsa da tüm güven veren durumlardan dolayı arayışa siteden devam ettik ve 2 hafta gibi bir sürede yardımcımızı bulduk. Almış olduğumuz hizmetten memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Selin V.
Bankacı
Özel Banka
Ev yardımcısı ararken internetten gördüğüm siteniz bakiciburada.com üzerinden 2 hafta gibi bir sürede buldum. Arayış sürecimde bir sıkıntı yaşamadım, gayet iyiydi ve memnun kaldım. Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Sevil M.
Ev Hanımı
Çalışmıyor
Yeni doğacak bebeğimize bakıcı ve yardımcı arıyorduk. İnternetten bakiciburada.com u bulduk. Arayışa siteden devam ettik. İlk başta bir takım ufak sıkıntı yaşamıştık fakat yardımcı olundu ve 1 hafta içerisinde ilanımıza başvuru yapanlardan biri ile anlaştık. Genel olarak arayış sürecinden memnun kaldık, iyiydi. Teşekkür ederiz.

Umut S.
Memur
Emekli
Muğla'da yardımcı arayışım vardı ve bakiciburada.com ile karşılaştım araştırma yaparken. Üyelik gerçekleştirdim ve aile danışmanlarının ilgisi ve yardımı ile 10 gün gibi bir sürede bir yardımcı ile anlaştım. Gayet memnunum süreçten ve sitenizden aldığım hizmetten. Kısa bir sürede sıkıntı yaşamadan yardımcı buldum. Teşekkür ederim ilgi ve alakanızdan dolayı.

Büşra Hilal Ş.
Pilates Eğitmeni
Kendi Pilates Stüdyom
Ev yardımcısı arayışım için bakiciburada.com üzerinden ilan yayınladım. İlanıma gelen ilk başvurulardan biri ile 1-2 gün gibi kısa bir sürede anlaştım. Çalışıyoruz ve memnunum. Bir sıkıntı yaşamadan kısa sürede buldum, sistemden de memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Gizem Beşken T.
Arge Takım Lideri
Nestle Gıda Sanayi AŞ
Bakıcı burada.com ile hızlıca bakıcı, ev yardımcısı problemlerimizi çözüyoruz. Önemli ve değerli bir platform. Özellikle çalıştığı şehirde aile çevresi olmayan iş nedeniyle o şehirde bulunan kişiler için oldukça kıymetli bir platform. Teşekkürler.

Ezgi Y.
Bilgisayar Mühendisi
Banka
Ev yardımcısı arıyordum. Arkadaşım bakiciburada.com diye bir site var oradan bak dedi ve o şekilde sitenize ulaşıp üyelik gerçekleştirdim. Arayışımıza başladıktan 1 ay sonra ev yardımcımızı bulduk. Süreçte bir sıkıntı yaşamadım gayet memnunum, siteniz sayesinde buldum. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Nisa Büşra B.
İç Mimar
Kendi iş yeri
Malatya 'da oğluma oyun ablası ve ev yardımcısı arıyordum. Bir kaç ay soruşturdum. Kuzenim bu sitenin ismini verdi. İlan oluşturdum ve kısa bir süre içinde 40 a yakın başvuru oldu. İlk görüştüğüm arkadaşla anlaştık. Hizmetten çok memnun kaldım. Malatya küçük yer olduğu için belki büyük şehirlere göre ben hizmetten daha güvenilir şekilde faydalandım. Çevremde herkese tavsiye edeceğim. İlgileri ve hizmetleri için bakıcıburada.com ailesine teşekkürler.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :