Bakiciburada.com'dan Ev Yardımcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Atakan K.
Komite Üyesi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası
Bana siteyi abim tavsiye etti ve onun olumlu deneyimi ile evimize bakıcıburada.com aracılığı ile yardımcı aramaya karar verdim. Siteye kayıt olduğum ve ilanı verdiğim gün yardımcımızı bulduk. Sürecin uzun sürmeden sonuçlanacağını biliyordum ama bu kadar hızlı ilerleyeceğini bilmiyordum. Şimdi bende çevreme tavsiye ediyorum.

Timur G.
Yönetici
CFA Reklam
Bakıcıburada.com'u çok eskiden biliyordum ve incelediğim bir siteydi. Evime bir yardımcı ihtiyacım vardı ve bu nedenle siteyi kullanmaya karar verdim. Sürecim çok uzamadı ve kendi seçtiğim adaylardan biri ile hızlı bir şekilde anlaşma yaparak çalışmaya başladık. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım, bütün destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Bekir A.
Doktor
Ersoy Hastanesi
Evimde rutin işleri yapacak bir yardımcı arayışım vardı ve bu nedenle siteye başvurdum. Süreç gerçekten benim tahmin ettiğimden daha olumlu oldu, çünkü kriterlerime uygun bir çok adayla görüşme şansım oldu ve en uygun aday ile çalışmaya başladık. Aracılığı sağlayıp bize güzel bir hizmet sunan bakıcıburada.com'a teşekkür ederim.

Mustafa K.
Kuyumcu
Kendi İşi
Sitenin işleyişinden ve danışmanımın olumlu yaklaşımından çok memnun kaldım. Desteği ile bir ilan girişi sağladık ve ev yardımcımızı bulduk. Yatılı olduğu için şehir içi ya da dışı olmasının bir değişkenliği olmadı bizim için aralarında en iyi ve kriterimize uyanı seçtik ve görüştük. Bulunduğumuz şehire geldi adayımız ve deneme süresi sonrası anlaştık. Bütün destekleriniz ve olumlu yaklaşımınız için teşekkür ederim.

Dilek C.
Sınıf Öğretmeni
Atatürk İlkokulu
Ben süreçten ve danışmanımın ilgisinden çok memnun kaldım. Gerçekten ilk kez aldığım bir hizmetten bu kadar memnun oldum, tam istediğim kriterlerde, tabiri caizse aradığımı buldum. Bu kadar olumlu sonuçlanacağını gerçekten tahmin etmezdim ama evimi kendi evi gibi gören, temizliğini düzenini ona göre sağlayan çok iyi bir ev yardımcım var sayenizde. Bütün destekleriniz için çok teşekkür ederim sizlere.

Ayten Ç.
Bankacı
Halkbank
Ev yardımcımı bakıcıburada.com'dan buldum ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Bir aday ile başlasam da olumsuz bir durumda destek olabileceklerini görmüş oldum. İlk başladığımız kişi ile yollarımızı ayırdık ancak haklarım geçerliydi ve yeniden farklı adaylarla görüşebildim, şimdi istediğimiz gibi biri ile çalışıyoruz ve memnunum. Destekleriniz için çok teşekkür ederim, Gerçekten ilgili bir firma, tavsiye ederim.

Onur S.
Pilot
Onur Air
Ev yardımcısı arayışımız için bakıcıburada.com ile çalışmaya karar verdik. İlk önce bir aday ile başladık ama çok olumlu olmadı ve yollarımızı ayırdık, kalan haklarımız ve yeniden gelen başvuruları değerlendirmeye karar verdik ve tam istediğimiz gibi bir aday bulduk. Adayımızdan ve siteden aldığımız hizmetten gerçekten memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Ayşegül D.
Matematik Öğretmeni
Özel Sektör
Başta çok ümitli değildim aslında ama siteye kayıt olduktan sonra ilk görüştüğüm yardımcı ile anlaştım. Ev yardımcısı arayışım için aday bulmak zor değildi fakat yatılı her yerden bulamayacağım için profesyonel hizmet almak istedim. Tam istediğimiz gibi bir ev yardımcısı bulduk ve anlaştık, Kalan haklarımı farklı arayışlarım için değerlendireceğim. Çok teşekkür ederim destekleriniz için.

Hülya E.
Ev Hanımı
Evimde bana destek olacak bir yardımcıya ihtiyacım vardı. Maalesef öyle bir zamanda yaşıyoruz ki herkese güvenmek mümkün olmuyor. Bende bu nedenle daha iyi şartlarda birini bulmak istedim ve bakıcıburada.com'dan ilan verdim. 2 günü bulmadan istediğim gibi temiz ve iyi bir aday ile başladım. Aldığım hizmetten de yardımcımdan da gerçekten çok memnunum.. Teşekkür ederim.

Kıvanç G.
Çevre Şefi
Enka İnşaat San.
Ev yardımcısı arayışımız için bakıcıburada.com'a başvurmuştuk. İlan girdik başvuruları değerlendirmek için ama o kadar beklemeye bile gerek kalmadan ilk görüştüğümüz kişi ile anlaştık. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz :)

Kenan A.
Yazılımcı
Helios Medya
Ev işlerine destek olacak bir yardımcı ihtiyacımız vardı. Siteye kayıt olduğumuzda bulduk bir aday ancak bir süre sonra yollarımızı ayırmaya karar verdik. Sonrasında bakıcıburada.com'da kalan haklarım ile yeniden arayışa girdim ve yeni bir adayla anlaştım. Tam da kriterlerimize uygun bir yardımcımız oldu bu nedenle teşekkür ederim sizlere. Destekleriniz için sağ olun.

Seda İ.
Ev Hanımı
Ev işlerine destek olacak birine ihtiyacım vardı. Bakıcıburada.com'u internet üzerinden buldum ve hemen danışmanım benimle iletişim sağladı. Sürecime beğendiğim adayları favorilerime alarak devam ettim ve görüşmeler sağladım. Sonunda da kendi istediğim adaylardan biri ile anlaştım ve çalışmaya başladık. Benim için olumlu sonuçlandı, emeği olan herkese teşekkür ederim.

Hilmi A.
Akademisyen
Konya Teknik Üniversitesi
Yardımcı arayışımız için ikinci kez bakıcıburada.com'dan destek aldım ve yine olumlu sonuçlandı süreç. Zamanla şartlar değiştiği için yeniden arayışımız olmuştu, haklarımızın tamamını bile kullanmaya gerek kalmadan yardımcımız ile anlaştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Tüm destekleriniz için sağ olun.

Seçkin A.
Şirket Sahibi
Pierre Loti Tepesi Turistik Tesisleri
Evimize yardımcı arıyorduk ve süreç gerçekten çok güzel geçti. İlan verdikten sonra biraz bekledim ve açıkçası ince eleyip sık dokuduğum için 1 ay kadar bekledim ve 1 ayın sonunda çok iyi bir aday ile başlamış bulundum. İyi ki tanıdım sizi destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Ender K.
Danışman
Penta Teknoloji
Arayışımız ile ilgili sürecimiz dışarıdan olumsuz sonuçlandı ancak bakıcıburada.com sayesinde yatılı bir ev yardımcısı bulabildik. Süreç başta olmayacak gibi korkutsa da 2 - 3 gün içinde başvurulardan biri ile görüştük ve anlaşmamız oldu. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Hüseyin D.
Bilgisayar Mühendisi
Özel Firma
Siteden gerçekten çok güzel ve kullanışlı. Ev yardımcılarını hem kendim bulup aradım hem de onlar bana geri dönüş yaptı. Önce bir aday ile anlaştık ve işe başladı ama bize çok uygun gelmediği için yollarımızı ayırdık, hemen sonrasında mevcut yardımcımız ile anlaştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Bize aracılık eden ve süreçlerini güzelce takip eden bakıcıburada.com'a teşekkürlerimi sunarım.

Ayşe P.
Ev hanımı
Girdiğim ilan başta pek net olmadığı için gelen başvuruların çoğu ile anlaşamadık. Sonrasında danışmanımın desteği ile ilanda anlaşılır bir düzenleme sağladık ve başvurular daha iyi şekilde gelmeye başladı. Zaten düzenleme sonrası sürecimde çok uzamadan ev yardımcımız ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Sitenin kullanımı gayet kolay ve anlaşılırdı. Kullanabileceğim haklarım hala mevcut ve farklı arayışlarım içinde adaylarla iletişim halindeyim. Çok teşekkür ederim destekleriniz için..

Melda Y.
Emekli
Yabancı aday aradığım için çevremden bulamayacağımı biliyordum. Bu nedenle internet üzerinden araştırarak bakıcıburadacom'u buldum. Ev işleri için bir yardımcı arıyordum ilan verdim ihtiyacım için, bunun yanı sıra kendi beğendiklerimin de bilgilerini alarak profilde başvuruyu beklemeden görüşmeye başladım. İlk anlaştığım kişinin işini beğenmedim ve yollarımızı ayırdık. Bu süreçte yine başvurular gelmeye devam etti, bende başvuranlardan biri ile anlaştım ve devam ediyoruz. Bizim anlaşmamıza vesile olan bakıcıburada.com'a teşekkür ederim.

Ersin K.
Genel Müdür
Anadolu Expert
İnternetten araştırmalarım sonucunda bakıcıburada.com'u buldum, internet ortamı nedeni ile güvenim çok yoktu ancak ilan verince ve dönüşler alınca değerlendirmek istedim. Hem çocuğuma bakacak hem de ev yardımcısı olarak birini arıyordum ve iki işi birden yapabilecek aday bulamamaktan çekindim. Sonuç itibari ile bir çok başvuru aldım ve tam da istediğim gibi bir adayla anlaştım. Haklarımın hepsini kullanmama bile gerek kalmadı.. Destekleriniz için teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :