Bakiciburada.com'dan Ev Yardımcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Kaan Ş.
Broker
---
Çeşme''de lokasyon olarak zor konumda oturuyorduk. Haftada 3 gün çalışacak ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. 
Komşularımızdan, yakın akrabalarımızdan birkaç kişiyle görüşüp, içimize sinen kimse olmamıştı. İnternetten araştırma yapmaya karar verdiğimizde, güvenilir site arayışına girdik. 
Çok fazla aile memnuniyeti olan ve geniş datasıyla dikkatimizi çeken Bakıcıburada.com''a şans vermek istedik. Aldığımız paketle ev yardımcısı, gündelik temizlikçi veya bakıcı olarak farklı pozisyonlarda ilan haklarımız oldu. 
1.5 ayda 3 bakıcı denedik ve yollarımızı ayırdık. Tekrar ilan girdiğimizde evimize yakın, sorumluluk sahibi ve tecrübeli yardımcımızla anlaştık. Kısa sürede ailemizden biri gibi oldu. 
Uzun arayışlarımız sonucunda, iyi bir yardımcıya kavuşmamıza vesile olduğu için çok memnun kaldık. 
Bu süreçte her türlü desteği sağlayıp, sürekli arama yaparak, ilgilendiğiniz için  ayrıca çok teşekkür ederiz. Bizlerde çok olumlu izler bıraktığı için ihtiyacımız halinde tekrar siteye kayıt olacağız. 
Başarılarınız daim olsun. Herkese tavsiye ediyoruz. 


Haluk Ö.
Televizyoncu
---
90''lı yaşlardaki annem için bakıcı, kendi evim için  yardımcı ihtiyacımız vardı. Televizyoncu olduğum için yoğun çalışma döneminde, haftada 3 gün gelebilecek, ev işleri ve yemek konusunda yardımcı olacak birine ihtiyaç duymaya başladım. Annem içinde yaşlı psikolojisinden anlayan, merhametli ve vicdanlı birine bakıyordum. Öncelik olarak kriterlerimizi belirleyip, ilan yayınlamayı ve başvuruları toplamayı tercih ettim. Danışmanım da ilk andan itibaren destek olmaya başladı. Siteye çok fazla vakit ayırmamama rağmen, 2 gün içinde anneme bakıcı buldum. Sürekli gidip ilgilenemediğim için güvenilir birini bulup, gözümü arkada bırakmadığından dolayı çok mutlu oldum. Adayın mahallemizden biri olması ve evimize bu kadar yakın oturan adayları sitenin bir data olarak bize listelemesi harika. Sitem çok güzel kurulmuş, kullanımı kolay ve her şekilde aradığımızı bulabiliyoruz. Tek bir paketle farklı pozisyonlarda ihtiyaçlarımızı giderebilmek, uzun süreli kullanmak ve süreç takibinin sürekli yapılması çok güzel düşünülmüş. Bakıcı arayan kişilerin mutlaka öncelik olarak Bakıcıburada.com''u deneyimlemesini öneririm. Çevremde herkese tavsiye edeceğim. Kaliteli hizmetinizden dolayı teşekkür ederim. 

Hümeyra K.
Ev Hanımı
---
İnternette tesadüf eseri Bakıcıburada.com ile tanıştık. Sitede çok fazla iş arayan adayların olduğunu görüp, giriş yapmak istedik. Danışmanımızın yönlendirmesiyle, ev yardımcısı ihtiyacımız için 1 aylık demo ilan yayınladık, 15 günde içinde de çok fazla başvurular gelmeye başladı. Aday profillerini çok güvenilir, eğitimli ve tecrübeli kişilerin oluşturduğunu görünce, daha fazla vakit kaybetmeden ücretli üyeliğe geçiş sağladık. Görüşmelere başladıktan sonra işimiz daha da zorlaştı, çok fazla iletişimi kuvvetli olup, içimize sinen, kendinden emin olan adaylar vardı. Bu kadar geniş bir data ve mükemmel bir site işleyişini hiç beklemiyorduk. Bu tarz ihtiyaçlarımız için görüştüğümüz yerler oluyordu ama Bakıcıburada.com bu konuda kendisini kesinlikle kanıtlayan bir platform. Bir kere buraya  kayıt olan ailelerin tekrar ihtiyaçları halinde farklı yerlere gidebileceğini hiç düşünmüyoruz. Kısa sürede çok fazla talep aldığımız ve verimli geçen bir süreç yaşadık. Sitenin hizmeti ve durum takibi sağlaması da çok güzeldi. Sistemden çok memnun kaldığımız için çevremizde ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. Desteğiniz için çok teşekkürler. 


Merve G.
Akademisyen
Kamu
Instagram üzerinden site ile tanışıp, kayıt oluşturduk. Başvuranları ve kullanıcı yorumlarını inceleyip, değerlendirmeye aldık. İstanbul bölgesinde ev yardımcısı ihtiyacımız olduğu için site tarafından arayan danışmanımıza ihtiyacımıza yönelik bilgiler verdik. İlan yayınlayıp, hem havuzdaki hem de ilanımıza gelen başvuranlar arasından uygun gördüklerimizle görüşmeye başladık. Oturup kalkmasını bilen, çok düzgün bir insan olan yardımcımızla ilk görüşmede anlaştık. Çok kısa ve sonuç odaklı bir süreç yaşadık. Sitenin süreç yönetimi ilk günden itibaren çok güzeldi. Danışmanımız tarafından da  sık sık arama sağlanarak yardımcı olundu ve her konuda yanımızda oldu. Kayıt olan ailelerin ihtiyacı son bulana kadar gerçek anlamda yanlarında olup ve her konuda, sorunda destek olan bir platform. Sitenin ilgisinden ve hatırlatma süreçlerinden çok memnun kaldık. Daha önce çalıştığımız hiçbir firmadan görmediğimiz ilgi ve  kalitenin olduğunu çok net söyleyebiliriz. Tüm emekleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz.

Yeliz Ç.
Tesis Yöneticisi
Sodexo
İstanbul Maltepe''de ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. Bakıcı sitelerini inceleyip, araştırmaya başladık. Bakıcıburada.com''u arkadaşımdan da daha önce duymuştum, kendim de biraz araştırmak istedim. Hem Kariyer.net''in iştirakı olması hem de adayların referanslarının doğrulanıyor olmasını çok güvenilir bulduk. Kayıt olup, adayları incelemeye başladığımızda çok düzgün insanların olduğunu gördük. Danışmanımızla da irtibat halinde kalarak, ücretli üyelik satın aldık. Çok şanslı bir süreç geçirip, ilk haftada yardımcımızı bulduk. Yardımcımızın sorumluluk sahibi, titiz ve güler yüzlü olması bizleri de çok mutlu ediyor. Uzun zamandır birlikte çalışıyoruz ve oldukça memnunuz. Site için çok fazla aile memnuniyetinin olması asla tesadüf değil. Kendimiz çok kısa sürede ne kadar faydalı bir platform olduğunu deneyimlemiş olduk. Verdiğiniz hizmet ve kalitesinden dolayı emeği geçen tüm ekibe çok teşekkür ederiz. Çevremizde ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. Tüm Türkiye genelinde böyle bir imkan sağlayıp, ekonomik anlamda da daha uygun olduğunuz için ayrıca hem teşekkür hem de tebrik ediyoruz sizleri. İyi ki Bakıcıburada.com var. 


Çağla T.
Makina Mühendisi
Özel
Uzun zamandır ev yardımcısı için bir arayış içerisindeydik. İstanbul Suadiye''de gündüzlü çalışacak, referansı kuvvetli ve gerekli durumlarda 11 aylık bebeğimizle ilgilenecek birini arıyorduk. İnternet araştırması yaparken , reklamlarda ilgimizi çeken Bakıcıburada.com''a kayıt oluşturduk. Biraz araştırma yapıp, incelemelere başladık. Sitenin çok zengin bakıcı havuzu sayesinde 10 gün içinde yardımcımızı bulduk. Kendisi hem çok iyi bir insan hem de oldukça tecrübeli. Siteyi çok rahat kullandık ve müşteri temsilcimiz süreçle sürekli ilgilendi. İşlerini iyi yapan, sistem takibini çok güzel kuran bir platform. Diğer sitelere oranla güven veren ve şeffaflık sağlayan bir site olduğu için herkese gönülden tavsiye ederiz. Verdiğiniz özel ve güzel hizmetiniz için başta site kurucularına ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Etrafımızda herkese önereceğim bir site. ihtiyaç doğrultusunda tekrar kullanmaya devam edeceğiz.

Fırat S.
Satın Alma Müdürü
Özel
Şans eseri internet reklamlarında Bakıcıburada.com ile tanıştık. Türkiye''de bulunan, kurumsal holding sahibimizin Cezayir şirketinde, evinde referansı güçlü, sigara kullanmayan ve genel düzeni sağlayacak bir ev yardımcısı arıyorduk. Araştırmalarımız sonucunda bize fazlasıyla güven duygusunu aşılayan siteyle çalışma kararı aldık. Danışmanımız kayıt olduğumuz andan itibaren çok ilgili davrandı ve sürekli bizimle irtibatta kaldı. Genel bir ilan yayınladık, kısa sürede 60 başvuru aldık. Yurtdışında çalışacak, nitelikli birini aradığımız için ince eleyip, sık dokuduk. Sitenin kullanım kolaylığı sayesinde 15 gün içinde kriterlerimize uyan bir yardımcı adayıyla çalışmaya başladık. Tüm işlemleri sorunsuz gerçekleştirip, sürecimizi tamamladık. İhtiyacımız için çok doğru bir platformla çalıştığımızı düşünüyoruz. Aklımızda hiç soru işareti kalmadan, çok düzgün insanlarla tanışma fırsatı bulduk. Çok geniş bir datası olduğu için diğer firmalara göre kalitesini site çok fazla gösteriyor. Farklı pozisyon için ihtiyaç halinde siteyle görüşmelere devam edeceğiz. Bizlere sunduğunuz tüm imkanlar ve destekleriniz için teşekkür ederiz. Başarılarınız daim olsun.

Aysun A.
Finançı
Trio Yapı Ürünleri
Büyükçekmece''de çevremize sürekli ev yardımcısı ihtiyacımız olduğunu belirtiyorduk. Bir yakınımızın tavsiyesi üzerine siteyle tanıştık. Hafta içi 5 gün gelecek, ev işlerinden anlayan, pratik birini arıyorduk. Komşumuzun daha önce tavsiye ettiği birkaç kişiyi denemeye almıştık ama tanıdık vasıtasıyla olduğu için iyi niyet suiistimali çok oldu. Çevremizden de Bakıcıburada.com''u sürekli duyduğumuz için bir şans verip, kayıt oluşturduk. Danışmanımızla önce detaylı görüşme yapıp, ilan yayınladık. Kendisi sürekli arayarak ilgilenip, çok fazla destek oldu. Bakıcı havuzunu incelediğimizde de aslında evimize yakın olup, tecrübeli ne kadar çok adayın olduğunu gördük.2-3 hafta içinde de temiz, titiz güler yüzlü yardımcımızla anlaştık. Sitenin en güzel yanlarından biri, çok kısa sürede, bulunduğumuz çevrede kocaman bir data önümüze seriyor olması. Tüm emekleriniz ve destekleriniz için çok teşekkür ederiz. İlginizden ve hizmetinizden çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyoruz.

Pınar K.
Öğretmen
Kamu
Bakıcıburada.com''u internetten araştırma yaparken gördüm. Adana''da yaşıyoruz, ev yardımcısı ihtiyacımızı profesyonel bir destek alarak karşılamak istedik. Siteye kayıt oluşturup, beklentimizin üzerinde bir ilgi ve destekle karşılaştık. İlan yayınlayıp, başvuruları değerlendirmek istedik. Baktığımız kişilerin referanslarının olması ve doğrulanıyor olması oldukça güzeldi. 1 hafta içinde tam istediğimiz gibi bir yardımcı bulduk.  İhtiyacımız ve sürecimiz için yakından ilgileniyor olup, sürekli destek olmaları da ayrıca çok güzel. Danışmanımıza da bu konuda teşekkür ederiz, süreçte yalnız bırakmadığı için. Sitenin çok şeffaf olması, cv''lerin fotoğraflı olması arayışımızı çok hızlandırdı ve kolay bulmamızı sağladı. Çok fazla eğitimli, kaliteli insanların bir arada toplandığı için biz aileler için çok kıymetli bir platform. Her zaman ihtiyacımız olduğunda siteyi kullanmaya devam edeceğiz. Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz. İyi ki Bakıcıburada.com var. 


Zozan B.
Ev Hanımı
---
Mersin Yenişehir''de hafta içi 5 gün çalışabilecek, ütü çamaşır gibi işlerde sorumlu olup, aynı zamanda gerekli durumlarda çocuğumuzla ilgilenecek yardımcı ihtiyacımız vardı. İnternette yardımcı ihtiyacımızı karşılayacak birini ararken Bakıcıburada.com ile karşılaştık . Aile danışmanımızla da görüşme sağladıktan sonra, bilgileri alıp, ücretli üyelik satın aldık. Hiç zorluk yaşamadan 10 gün içinde yardımcımızı bulduk ve siteyi tercih ettiğimiz içinde çok doğru bir karar vermişiz. Farklı ihtiyaçlarımız için artık başka firmalarla çalışmaya gerek duymuyoruz. Hem güvenilir hem de site kullanımı çok şeffaf olduğu için aklımızda soru işareti kalmıyor. Vermiş olduğunuz hizmetiniz ve aday portföyünüz oldukça iyi. Emeği geçen tüm ekibe çok teşekkür ederiz. Tavsiye ediyoruz.

Elif Ö.
Pazarlama İletişim Sorumlusu
---
Çevremizde sıklıkla sitenin adını duymuştuk. İstanbul Çekmeköy''de hafta içi 5 gün çalışacak, kızımızı okuldan geldiğinde karşılayacak ve eşimle işten gelene kadar göz kulak olacak birini arıyorduk. Evde köpeğimizde olduğu için hayvan sevgisi olan birisini bulmak kriterlerimiz arasındaydı. Üyelik yaptırmadan önce endişelerimiz vardı ve siteyi araştırıp, kayıt olduktan sonra bize ilk andan itibaren çok güven verdi. Danışmanımızla da aynı zamanda görüşüp, gerekli bilgileri aldık, bize desteği çok fazla oldu. 2 kişiyle görüşüp, değerlendirmeye alıp, 2 hafta içinde kriterlerimize uyan adayla anlaştık. Uzun zamandır çalışıyoruz, çok donanımlı ve iletişimi yüksek, çabuk adapte olan biri. İyi ki profesyonel destek almaya karar verip, Bakıcıburada.com ile çalışmaya başladık. Gelen bir sürü başvuru ve adaylar arasında saatlerce görüşme yapıp, vakit kaybetmeden, sadece 2 kişi ile görüşüp sürecimizi tamamladık. Adayımızı bulmamıza rağmen ilanın 2 ay yayında kalıp, gelen toplam başvuruları Excel olarak alıp, ileride değerlendirmemiz çok güzel. Her şey iyi ve yolunda gittiği için çok memnun kaldık. Emeği geçen herkese ve site kurucularına çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ediyoruz.

Gülay Ö.
Ev Hanımı
---
Nevşehir Ürgüp''te ev yardımcısı, Antalya''da oyun ablası ihtiyacımız vardı. İnternette tesadüfen Bakıcıburada.com karşımıza çıktı. Siteye kayıt oluşturup, ilan yayınladık. Öncelikli, acil ihtiyacımız ev yardımcısı olduğu için hızlıca gelen başvurulara bakıp, değerlendirmesi, referansı olan adayları inceledik. Görüşmelere başladıktan sonra 3 saat içinde yardımcımızı bulduk. Kayıt olduğumuz ilk gün ihtiyacımızı gidermiş olduk. Bu kadar hızlı bir çözüm asla beklemiyorduk. Bu süreçte büyük rol alan Danışmanımıza da ayrıca teşekkür ederiz. Süreç takibi yapıp, sürekli aramasaydı bu kadar hızlı bir sonuç alamazdık. Siteyle çalışmaya başlayarak ne kadar doğru bir karar verdiğimizi, 3 saat içinde yardımcımızı bulunca anladık. Oyun ablası içinde ayrıca görüşmelere devam ediyoruz. Aldığımız tek bir paketle farklı illerde ihtiyaçlarımızı karşılayan Bakıcıburada.com ailesine çok teşekkür ederiz. İyi ki sizleri tercih etmişiz. İhtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Gözde T.
Dış Ticaret Müdürü
Antalya Organize Sanayi Müdürlüğü
Antalya''da bir ev yardımcısı ihtiyacımız oluştu. Siteyi internetten bulup, üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra aile danışmanımızla iletişim halinde kalarak, ilan yayınladık. Çok hızlı ilerleyen sürecimizde, 1 hafta içinde yardımcımızı bulduk. Hem güvenilir hem de aradığımız kriterlerde birini çok kısa sürede bulduğumuz için çok memnun kaldık. Alanında tecrübeli, sorumluluk sahibi olan kişilerin bir arada toplanması ve aynı zamanda referansların, kimliklik bilgilerinin doğrulanmış olması büyük bir ayrıcalık. Aldığımız tek bir üyelik paketiyle hem çocuğumuza bakıcı, hem de ev işleri için yardımcı olarak iki ayrı ilan yayınladık. Kalan haklarımızı farklı pozisyonlar için ayrıca yine kullanmaya devam edebiliyoruz. Bakıcıburada.com hizmetini oldukça beğendik. Kullanım olarak basit ve zaman kaybı yaratmıyor. Vermiş olduğunuz destekleriniz, yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ediyoruz.

Betül Y.
Mühendis
Özel Sektör
Elazığ''da haftanın 5 günü çalışacak, evin genel düzeninden sorumlu olacak ev yardımcısı arıyorduk. Öncelikli olarak kendi çevremizden bakmaya başladık ama bulunduğumuz konum gereği kimseyi bulamadık, çok zorlandık. İnternet üzerinden biraz araştırma yapınca, sitenin varlığından haberdar olduk. Başta biraz gözümüz korktu, tüm süreci internet üzerinden yürüteceğimiz için ama hiç öyle olmadı. Üye olduktan sonra ilan yayınlayıp, 4-5 adayla deneme süreci yaşadık. 1.5 ay içinde de içimize sinen tecrübeli, güler yüzlü yardımcımızla anlaştık. Danışmanımızın da arayarak bilgi vermesi, yakından ilgilenmesi sürecimizi kolaylaştırdı. Ayrıca referansların ve kimlik bilgilerinin de doğrulanması güvenimiz açısından oldukça önemliydi. Tüm destekleriniz, ilginiz ve kaliteli hizmet anlayışınız için emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Gülseren A.
Hukukçu
---
Siteyi biraz araştırma sonucunda keşfettim. Ankara Çankaya''da haftada 6 gün çalışacak, gündüzlü ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. Siteye üye olup, paket aldım ve 1 ay içinde evimize yakın yardımcımızı bulduk. Kayıt olduğumuz andan itibaren hiç zorluk yaşamadığımız, su gibi akıcı bir süreç yaşadık. Danışmanımız sık sık arayarak yakından ilgilendi. Çevremizde de yardımcı tavsiye edenler oluyordu fakat, sürekli işten ayrılma durumları oldukları için profesyonel destek almaya karar verdik. Bakıcıburada.com bu anlamda kendisini çok fazla geliştiren, adayların çok fazla olduğu ve herkesin kesinlikle bir kere şans vermesi gerektiren bir platform. Paketimizde tüm haklarımızı kullanmaya bile gerek kalmadan, gelen başvurular sayesinde birini bulabiliyoruz. Farklı şehirlerde olan ihtiyaçlarımız için kalan haklarımızı kullanmaya devam edeceğiz. İyi ki varsınız, çok teşekkür ederiz emekleriniz için. Herkese tavsiye ediyoruz.

Ufuk Serdar D.
İş Adamı
---
Ev yardımcısı ihtiyacımızı nereden bulabiliriz derken, internet üzerinde araştırma yaparken Bakıcıburada.com karşımıza çıktı. Lokasyon olarak evimize yakın, ulaşım sorunu olmayan birini arıyorduk. Sürecimizle ilgili Ankara Etimesgut için kriterlerimizi belirleyip, ilan yayınladık. Kısa sürede birçok başvuru alan ilanımızı incelerken, bakıcı havuzundaki adaylar için CV haklarımızı kullanmamıza bile gerek kalmadı. Alternatiflerin fazla olması ve sitenin şeffaflığı çok güzel. Bu güzel ayrıcalıklar sayesinde kısa sürede yardımcımızı bulduk. Yoğun iş tempomuzda zaman kaybı yaşamadan, kolay ve maddi açıdan uygun ücretlerle bir hizmet aldığımız için çok memnun kaldık. Farklı ihtiyaçlarımız olduğu takdirde tekrar üyeliğimizi yenileyeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Başarılarınızın daim olmasını dileriz.

Ercan Ö.
Makina İmalatçısı
Enmak
Kocaeli bölgesinde hafta içi 5 gün çalışacak, yemek yapabilen, titiz ve güvenilir ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. İnternette uzun bir araştırma yapıp, en güvenilir gelen Bakıcıburada.com''a kayıt oluşturdum. Danışmanımın yardımları sayesinde sitede ilan vererek, seçtiğim kişilerle görüştüm. 1 aylık üyelik alıp, 10-15 gün içinde yardımcımızı bulmuş olduk. İlanımızın 2 ay yayında kalması ve sonrasında başvuruları data şeklinde almamız harika. Hepsini arayıp görüşmemiz, mümkün olmuyor tabi ama ihtiyaç halinde elimizde iletişim bilgilerinin olması güzel düşünülmüş. Sitenin müşteriye karşı ilgisi ve yaklaşımları çok profesyonel. Emekleriniz ve destekleriniz için çok teşekkürler. Tavsiye ediyoruz.

Adem K.
Şirket Sahibi
---
Kartal''da ev yardımcısı ihtiyacımız için internette araştırma yapıp, Bakıcıburada.com''a kayıt oluşturduk. Çevremizde uzun süre araştırma yapıp, tecrübeli kimseyi bulamamıştık. İlk defa internet üzerinden böyle bir araştırma yaptığımız için ilk etapta tereddütlerimiz vardı. Aile danışmanımızın desteği, bilgilendirmesi ve özverili çalışması sayesinde siteyi rahatlıkla kullandık. Hem ilan yayınlayıp hem de bakıcı havuzundan adayları inceledik. 1 haftada olumlu birçok adayın içinden evimize yakın biriyle anlaştık .İhtiyacımız giderilse de sitenin takibi ve ilgisi sürekli devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli firma. Hızlı ve kolay bir süreç yaşadığımız için bir sonraki arayışlarımız için kullanacağımız tek adres. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim .

Gonca A.
Yönetici
Özel
İnternet araştırmalarım sonucunda Antalya''da ev yardımcısı ihtiyacımız için Bakıcıburada.com ile çalışmaya karar verdik. Eşim ve ben evden çalışıyoruz. 1.5 yaşındaki oğlumuzla kendimiz ilgilensek de ev işlerine destek olacak birini aramaya karar verdik. Site üzerinde aile danışmanımızın bilgilendirmesiyle ilan girişi sağladık. Detaylarımız hafta içi 5 gün gelecek ve gerekli durumlarda çocuk bakımı, market işlerinde yardımcı olacak birini bulmaktı. 3 hafta boyunca başvuruları toplayıp, değerlendirme yaptık. 1 ay sonunda da evimize ulaşım sorunu olmayan, tecrübeli, pratik bir yardımcı ablamızla anlaştık ve uzun süredir devam ediyoruz. Kalan üyelik haklarımız olduğu için farklı ihtiyaçlarımızda kullanmaya devam edebiliyoruz. Her anlamda avantaj sağlayan, rakip firmalara göre kalitesiyle kesinlikle söz ettiren kullanışlı bir platform. İyi ki yollarımız kesişti. Emeği geçen tüm ekibe kocaman teşekkürler.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :