Bakiciburada.com'dan Ev Yardımcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Mehtap İ.
Emekli
Özel
1.5 ay süren, uzun arayışımız sonucunda, site üzerinden ev yardımcımızı bulmuş olduk.
Önceliğimiz Ataşehir bölgesinde, güzel yemek ve ütü yapabilen biri olmasıydı. Sürekli destek olup, süreçte desteklerini eksik etmeyen Bakıcıburada.com ailesine çok teşekkür ederim. Biz çok memnun kaldık.
Herkese tavsiye ediyoruz.

Filiz D.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Ümraniye''de evcil hayvandan rahatsız olmayacak, ev işlerinde yardımcı olacak biri için arayışlarım sonucunda, siteye kayıt oluşturdum. İlan girip, seçici davranıp, 1 hafta içerisinde yakın çevreden biriyle anlaştık. Site kullanımı, iş takibi, aldığımız hizmet gayet profesyonel.
Çevremizde herkese tavsiye ediyoruz.
Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Esra B.
Organizasyoncu
Özel
Ataşehir''de ev yardımcısı ihtiyacımızdan dolayı, Bakıcıburada.com ile görüşmeye başladık.
Kriterlerimizden kaynaklı kolay bir süreç olmasa da, 3 hafta içerisinde ulaşım sorunu olmayan yardımcımızı bulduk. Sitedeki danışmanım bu süreçte desteğini hissettirdi, çok ilgiliydi. Aldığımız hizmetten ve yardımcımızdan çok memnunuz.

Eylül B.
Kamu Personeli
Kamu
İzmir Menderes''te haftanın 5 günü düzenli olarak gelecek, yemek ve temizlik arayışım için site üzerinden ilan yayınladım. Hızlıca almış olduğum başvurular sayesinde, hemen biriyle anlaşma sağladım. Yoğun çalışma tempomun arasında, böyle profesyonel bir hizmet alabildiğim için sitede emeği geçenlere teşekkür ederim. 
Tavsiye ediyorum. 

Osman M.
Gemi Kaptanı
Özel
Yakınımızın tavsiyesi üzerine Bahçelievler''de bakıcı/yardımcı arayışımız için siteye kayıt oluşturduk. Siteyi çevremizde çok fazla kullanan olup, sürekli olumlu olarak geri dönüşler alıyorduk. Gemi kaptanı olduğum için çok fazla vaktim olmamakla beraber, 6 yaşındaki kızımızı evimize yakın olan okulundan alıp/bırakacak birini arıyorduk. Çevremizdeki yakınlarımız gibi bizde kısa sürede yardımcımızı bulduk ve gayet memnunuz. Sitedeki danışmanımın ilgisi, haftalık rutin süreç bilgilendirmesi ve desteği çok kaliteliydi. Aldığımız güzel hizmet için emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 

İbrahim B.
Emekli
Emekli
Zekeriyaköy''de yatılı veya gündüzlü ev yardımcısı için internet araştırması sırasında, Bakıcıburada.com ile tanıştım. Danışmanımın yardımıyla kapsamlı bir ilan hazırlayıp, sürecimizi başlatmış olduk. Uzunca görüşmeler yapıp, aday elemelerinden sonra 2-3 ay içerisinde istediğimiz yardımcımızı bulduk. Hem ilandaki adaylar hem de portföydeki adayları inceleyebildiğimiz için paket içeriği çok kullanışlı. 
Bu güzel hizmet için emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Eda D.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Bir çok arkadaşımın memnuniyeti, tavsiyesi üzerine siteye kayıt oluşturdum. İzmir Konak''ta ev yardımcısı ihtiyacım için ilan girişi sağladım, 3-5 görüşme sonrasında istediğimiz gibi birini bulmuş olduk. Süreç çok çabuk ilerledi, kısa sürede zaman kaybı yaşamadan ihtiyacımızı karşılamış olduk. 
Danışmanım da bu sürede asla sıkmadan, rahatsız etmeden özverili bir şekilde sürekli destek oldu. 
Kendi çevrem başta olmak üzere ben de herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. 

Mustafa M.
Makine Mühendisi
Özel
Kayseri Kocasinan''da eşim ve ben 2 kedimizle birlikte yaşıyoruz. Ev işlerinde bize destek olacak,  yemek, ütü yapabilecek yardımcı için siteye kayıt oluşturdum. Önceliğimiz güvenilir, referanslı biri olmasıydı. Bir iki görüşme sonrasında danışmanımın desteğiyle girmiş olduğumuz ilan üzerinden kendi ilçemizde, tecrübeli yardımcımızla anlaşmış olduk.  Süreç çok güzel ilerliyor, çevremde herkese tavsiye ediyorum. 
Emeklerinizden dolayı teşekkür ederim.  


Bilal A.
Mali Müşavir
Özel
İstanbul Büyükçekmece''de sahile yakın, bahçeli, müstakil evimizde yaşayan 3 kişilik aileyiz. Eşim ayakta tedavi gördüğü için hasta psikolojisinden anlayan, empati kurabilen, ev işleri yapabilen ve evcil hayvanla yaşayabilen biri için siteye kayıt oluşturdum. İlk görüşmeden itibaren danışmanım çok güzel ilgilenip, süreçle ilgili sürekli destek oldu. Çok fazla görüşmeler yapıp, biraz uzun sürede yardımcımızı bulmuş olsakda, kurumdan ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İhtiyacı olan herkese gönülden tavsiye ediyorum. 
Emeklerinizden dolayı teşekkür ederim. 


Sevda D.
Emekli
Emekli
Antalya Alanya''da haftanın 6 günü ev işleri konusunda yardımcı olacak, tecrübeli birini ararken siteyle tanıştım. Acil ihtiyacımın olduğu ve aynı dönemde babaannemin de ayağını kırdığı sürede site çok işimize yaramış oldu. İş takibi çok iyi, benim giriş sağlayamadığım sürede danışmanım sürekli arayarak sürecimle ilgili yardımcı oldu. 1 ay içerisinde aradığımız kişiyi bulmuş olduk. 
Emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederim


Buket U.
Öğretmen
Kamu
Ankara Keçiören''de arkadaşımın tavsiyesi üzerine Bakıcıburada.com ile bağ kurduk. 1.5 ve 5 yaşında 2 kızım için bakıcı/abla olacak, hem de ev işlerinde yardımcı olabilecek biri için siteye kayıt oluşturdum.10 gün içerisinde içimize sinen, tecrübeli, kızlarımın ve evin işlerinde bana yardımcı olacak birini bulmuş oldum. Danışmanımda aynı zamanda alternatif yolları gösterip, bu süreçte çok fazla destek oldu.
Herkese tavsiye ediyorum çok teşekkür ederim.

Bahadır B.
Makine Mühendisi
Özel
İnternet araştırması ve bir yakınımın tavsiyesi üzerine siteye kayıt oluşturdum. 7 yaşındaki çocuğuma biz evde yokken göz kulak olabilecek, ev işleri ve yemek konusunda da yardımcı olabilecek birini arıyordum. Haftanın 1 günü akşam saat 22:00''a kadar birini aradığım için sürecin biraz uzayabileceğini düşündüm. Girmiş olduğumuz ilan sayesinde, 2 hafta içersinde yardımcımızı bulmuş olduk. Gayet elverişli, pratik, kullanım kolaylığı olan bir site, herkese tavsiye ederim.
Emeği geçenlere teşekkür ederim

Ahmet Faik G.
Mühendis
Özel
Erenköy''de ev işlerimiz konusunda bize yardımcı olabilecek birini ararken, internette siteyle tanıştım. Kariyer platformu olduğu için ilk başta ön yargılı olup, güven konusunda endişelerim vardı. Kayıt olduktan sonra site tarafından hemen geri dönüş yapıldı, aile danışmanım nasıl ilerlemem konusunda yardımcı oldu. Yapılan işin takibi, müşteriye yaklaşımları, bağ kurmaları çok güzel. 3 hafta içersinde yardımcımızla başlamış olup, bu süreye kadar olan zamanda danışmanım sürekli arayarak desteğini hissettirdi. Çok memnun kaldığım bu siteyi, kendi çevremde arayışı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Buradan da söylemem gerekirse, hızlı ve geniş portföyü olan kullanışlı bir site.
Emeği geçen herkese tekrar çok teşekkür ederim.

Ayşegül A.
Hemşire
Kamu
Tekirdağ Çerkezköy''de günlük ev işlerinde bana yardımcı olabilecek, boş kaldığı vakitlerde 2 yaşındaki kızımla ilgilenebilecek yardımcı bir abla arayışım vardı. İnce eleyip sık dokuduğum bu süreçte Bakıcıburada.com ile tanıştım. Site kullanımı ve adaylarla ilgili görüşmelerde danışmanım sürekli desteğini hissettirdi, yaklaşık 3 hafta içeresinde yardımcımızı bulmuş olduk. Bu faydalı site için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. 

Osman E.
Genel Müdür
Şirket Sahibi
İstanbul Pendik''te hafta içi çalışabilecek, genel ev temizliği konusunda yardım edecek birini ararken, yakınımızın tavsiyesi üzerine Bakıcıburada.com ile tanıştım. 1 ay kadar süren bu süreçte, 3. denediğimiz tecrübeli yardımcımızla anlaşmış olduk. Danışmanım da sürekli arayarak, gerekli bilgilendirmeleri anlattı. Sitenin süreçleri takip etmesi, yakından ilgilenmesi bu anlamda çok hoşuma gitti. Herkese çok teşekkür ederim. 

Hülya H.
Klinik Koordinatörü
Özel
Ümraniye''de ev işleri konusunda bana yardımcı olabilecek, hafta içi gündüzlü çalışabilecek bir bayana ihtiyacım vardı. Eşim daha önce sitenin adını duymuş, inceleyip kayıt oluşturmam için bana yönlendirdi. Bulunduğum bölgede bir çok aday olduğu için danışmanımın da yardımıyla ilan girişi sağladık. Havuzdaki adayları incelemeye gerek duymadan, başvurular arasından birini bulmuş oldum. Çok memnunuz, farklı bir pozisyon içinde diğer haklarımızı kullanabiliyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 

Cengiz K.
Emekli
Özel
Yalova''da müstakil evde eşimle birlikte yaşayan yaşlı bir çiftiz. Ev işlerinde bize destek olabilecek, yemek yapabilen bir yardımcı ihtiyacımız için siteye kayıt oluşturduk. Önceliğimiz tecrübeli, referans verebilen bir yardımcıyla çalışmaktı. İlanımıza gelen başvurular sayesinde hanımefendi bir kadınla işe başlamış olduk. Bu süreçte bize destek olan herkese çok teşekkür ederiz.

Latif Ş.
Serbest Meslek
Serbest Meslek
Mersin''de evin genel temizliği için yardımcı olabilecek birini arıyordum , araştırmalarım neticesinde siteyle tanışarak kayıt oluşturdum. Yenişehir''de evimiz biraz büyük olduğu için kendi çevremizde gündüzlü gelebilecek içimize sinen birini pek bulamadık , bunun için profosyenel bir destek almaya karar verdik. Site bunun için çok faydalı oldu bizlere , danışmanımın da desteğiyle ilan girerek gündüzlü çalışabilecek tecrübeli birini bulmuş olduk.
Herkese tavsiye ederim , emeği geçenlere teşekkür ederim. 


Ruhengiz E.
Diş Hekimi
Özel
Mersin Yenişehir''de bir yakınımın tavsiyesi üzerine siteye kayıt oluşturdum. Danışmanım tarafından kısa süre de aranarak siteyle ilgili gerekli bilgilendirmeleri aldım. Diş hekimi olduğum için çok yoğun bir çalışma tempom olup yardımcıya da acil ihtiyacım vardı. Siteye çok fazla giriş sağlayamama rağmen danışmanımın sürekli ilgisi ve desteğiyle gündüzlü çalışabilecek ev yardımcısı bulmuş oldum. Bu yoğun çalışma sürecimde yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. 
Herkese tavsiye ederim :)


Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :