Bakiciburada.com'dan Fizyoterapist bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Seval I.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Siteyi internetten araştırmalarım sayesinde buldum ve ilan verdim. İlanımızdan sonra bir çok kişi ile telefonla ve yüz yüze görüşmeler sağladım. Yaklaşık 2 hafta içinde de buldum kriterlerime uygun adayı ve çalışmaya başladık. Aile danışmanımızın fazlasıyla etkisi oldu sürecimizde, ilgilendi bizimle ve doğru şekilde yönlendirerek süreci en doğru şekilde yönetti. Siteden de kendim görüşmeler sağladım, gerçekten profesyonel şekilde hazırlanmış bir platform. Tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldım.

Neslihan T.
Bankacı
Özel Sektör
İnternet üzerinden araştırmalarım sonucunda siteyi buldum. Arayışım ile ilgili ilan verdim ve başvuru yapanlar ile 3 hafta boyunca sıkı bir görüşme sağladım. Aradığım kriterlerde biri ile anlaştık ve 1 aydır birlikte çalışıyoruz. Siteden aldığım hizmet sayesinde kendisini buldum ve memnun kaldım. Sonucundan da memnun kaldım. Teşekkür ederim bakiciburada.com.

Sema Ç.
Danışman
Özel Sektör
Bir yakınımın tavsiyesi ile tanıştım bakiciburada.com ailesi ile. Görüştük ve ilan vererek sürecimizi devam ettirdik. İlana bir çok başvuru aldım ve kontrol edip aralarında filtreleme yaparak çok rahat aramış olduğum kriterlere uygun bir aday buldum. İşin takip süreci bakiciburada.com tarafından çok iyi ilerledi, çok yardımcı oldular. Olumlu bir deneyim oldu. Teşekkür ederim.

Efil E.
Uzman Satış Danışmanı
Eczacıbaşı
Sitenizi 3 senedir takip ediyordum ama sürece başlama noktasında kararsız kalmıştık. Sürecimize başlama kararı verdiğimiz de sitenizi tercih ettik. Destek ihtiyacı duyduğumuz noktalarda gerekli ilgiyi ve yardımı sağladınız. Bu kolay ve başarılı sistemi ailelere sunduğunuz için teşekkür ederiz.

Murat C.
Proje Yöneticisi
Netlab A.ş.
1.5 sene önce sitenizi internet üzerinden araştırırken buldum. Bakiciburada.com'dan aradığım adayı çok hızlı bir şekilde bulabildiğim için sürekli tercih ediyorum. Müşteri temsilcimin ilgi ve alakası da oldukça memnun ediciydi. Genel anlamda sitenizden memnun kaldım. Teşekkür ederim..

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :