Bakiciburada.com'dan Gölge Öğretmen bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Nesli U.
Kendi İşi
Yonca Tuhafiye
Çocuklarımın eğitimi konusunda destek olabilecek bir gölge öğretmen arayışım vardı ve bakıcıburada.com üzerinden aramaya karar verdim. Daha önceden oyun ablası olarak arayışımı olumlu şekilde tamamladığım için deneyimlerime dayanarak yeniden çalışmak istedim ve aynı şekilde sürecim gayet başarılı bir şekilde son buldu. Kriterlerimize uygun, aile yapımız ile uyumlu, iyi bir aday ile anlaştık sayenizde. Herhangi bir arayışta yine bakacağım ilk site burası.. Çok teşekkür ederim her şey için :)

Ümit E.
Fizyoterapist
Gelişim Rehabilitasyon Merkezi
Bakıcıburada.com ile olan sürecim çok olumlu ve memnuniyetle sonuçlandı. Gölge öğretmen arayışım çevreden ve tanıdıklar aracılığı ile çözülebilecek bir arayış olmadığından destek almak istedim. Aradığımda gerçekten çok ilgili bir aile danışmanı ile görüşme sağladım ve sürecimi en iyi şekilde yönetti. Desteği ile ilan girdik ve gelen başvurulardan iyi bir öğretmen ile anlaştık. Sitenin rahat kullanımı çok rahat profesyonel destek almak isteyen herkese öneriyorum. Bütün destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Göksel A.
Proje Yöneticisi
Özel Sektör
Gölge öğretmen arayışımı çevreden sağlanacak bir durum olmadığından bakıcıburada.com üzerinden aramaya karar verdim. Gerçekten çok fazla başvuru aldı ilanımız, bu kadar fazla olacağını tahmin etmemiştik açıkçası hepsi ile görüşme şansımızda olmadı. İlk görüştüğümüz kişilerden biri ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Desteklerinize çok teşekkür ederim.

Özge Çağlar C.
Kıdemli Denetçi
Rödl Partner
Ben gölge öğretmen arıyordum ve bununla ilgili ilan verdim. İlana çok fazla başvuru geldi hatta çoğuna bakamadım bile, kendi beğendiğim adaylardan biri ile cvsini alarak başladık. Öğretmenimizden çok memnunuz ve süreç çok kısa sürdü. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

Engin S.
Güzellik Uzmanı
Şirket Sahibi
Gölge öğretmen çevreden bulabileceğim bir kriter olmadığı için profesyonel bir şekilde aramaya karar verdim ve araştırarak bakıcıburada.com ile tanıştım. Siteyi tek kelime ile anlatmak gerekirse MÜKEMMEL. Çalışanları çok samimi, aileden biri ile görüşür gibi hissediyorsunuz. Ben çok memnun kaldım umarım kullanan herkeste aradığı kriterlerde birini bulabilir. Adayımızda ailemize uyum sağladı, onun dışında site sayesinde bir çok kişi ile tanıştık bu işlerle ilgilenen. Sitede emeği geçen herkesin eline sağlık. Takdir ettim, çok teşekkür ederim.

Hilal G.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
İnternet üzerindeki sıkı araştırmalarım sonucunda sitenizi buldum ve 2 gün gibi kısa bir sürede sonuç aldım. Aile danışmanımla da irtibatta kalarak olumlu olarak süreci sonlandırdık. Teşekkür ederim.

Gürhan T.
Satıcı
Özel Pazarlama Şirketi
Gölge abla arıyorduk ve tesadüfen bakiciburada.com u buldum. Siteyi inceledikten sonra ödememi yaptım, ilan yayınladım ve aile danışmanı tarafından bilgilendirilmek için arandım. Bu süreçte hiç bir sıkıntı yaşamadım hatta şansımıza ilan yayınladıktan sonra ertesi gün biri ile görüştük anlaştık. Yani 1-2 gün gibi kısa bir sürede gölge ablamızı bulmuş olduk. Süreçten ve hizmetten memnun kaldım. Teşekkürler.

Emel Y.
Ev Hanımı
Çalışmıyorum
Çocuğum okula başlayacaktı. Hemen bir gölge öğretmen bulmam gerekiyordu. Direk internete girdim ve sitenizi gördüm. Arayışıma sitenizden başladım ilan yayınladık ve 1 ay gibi bir sürede birisi ile çalışmaya başladık. Süreçten memnun kaldım bir sıkıntı yaşamadım, çalışmakta olduğumuz kişi ile görüştük, tanıştık ve anlaştık. Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Arzu A.
Memur
TOBB
Kızım için gölge öğretmen arıyordum. Yaklaşık 4 sene önce üyelik yapmış olduğum ve internetten bulduğum bakiciburada.com dan aramaya başladım. İlan verdikten sonra gelen başvurulardan değerlendirme yaparak 20 gün gibi bir süre içerisinde aradığım gibi biri ile çalışmaya başladık. Sorun yaşamadım süreçten gayet memnunum, ilgi ve alakanız da çok güzel. Teşekkür ederim.

Ayşe E.
Diş Hekimi
Kırıkkale K. Devlet Hastanesi
Sitenizden anlaştığımız bir gölge öğretmen ile çalışmaktayız. Çok memnunuz. Siteniz sayesinde bu imkanı yakalamak bizim için büyük şans. Teşekkürler..

Sevim E.
Ev Hanımı
Çalışmıyor
Gölge öğretmen arıyordum ve kızım bana sitenizi söyledi ve kızım ile birlikte arayışa başladık. Aslında çok acabalarla başladım, internet olduğu için güvenememiştim baya düşündüm ama sonra iyi ki sitenizden aramışım dedim. Yaklaşık 1 hafta - 10 gün gibi bir sürede ilanımıza başvuru yapan bir kişi ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Süreçten oldukça memnun kaldım. Teşekkürler.

Gülden A.
Kimya Mühendisi
Philip Morris
Sitenizi yaklaşık 1,5 yıl önce keşfetmiştim. Sonrasında bir gölge öğretmen arayışım oldu ve sitenizden bulmaya karar verdim. İncelediğimde aradığım yaş aralığındaki portföy sitenizde mevcuttu. Arayışıma başladıktan sonra 15 gün gibi bir sürede aradığım kişiyi siteden buldum. Aday profili oldukça geniş ve site kullanımı kolay. Arayış için tabiki vakit harcamak gerekiyor ama sonucunda buna değdi. Çevremdekilere de tavsiye ediyorum. Hizmetten dolayı teşekkür ederim. Sitenizden memnunum.

Ayhan C.
Genel Müdür
Özel Sektör
Gölge öğretmen arayışımız vardı. Çalıştığım yerden dolayı kariyer.net sitesini biliyordum oradan dolayı sitenizi duymuştum. Araştırdım ve üyelik gerçekleştirdim. Aile danışmanları tarafından aranıp bilgilendirildim. İlan yayınladık ve arayışımız daha netlik kazandı. İlanımıza gelen ilk başvuru ile görüşme sağladık. Bazı tereddütlerimiz vardı fakat yüzyüze görüşme sağladığımızda şanslıyız ki çok kısa sürede anlaşmaya varıp çalışmaya başladık. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Tülin B.
Doktor
Şuan da çalışmıyorum.
Kız kardeşimize iş yerinde destek olacak gölge abla ihtiyacımız vardı. Doktorumuzun önerisiyle sitenize kayıt olduk ve profilleri incelemeye başladık. Bu alanda kendini geliştirmiş hareketleriyle örnek olabilecek sosyalleşmesini sağlayacak bir adayla anlaştık. Sürecimiz güzel bir şekilde ilerliyor. Sitenizin kullanımından,sürecimizin hızlı ve olumlu ilerleyişinden çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Sabi N.
Sağlık Memuru
Özel Sektör
Ankara'da 5 yaşındaki çocuğumuz için Gölge Öğretmen ihtiyacımız vardı. Çocuğumuza en iyi yardımcıyı bulabilmek için internette araştırmalar yapmaya başladık. Sitenizi gördüğüm de alanın da tecrübeli ve deneyimli öğretmenlerin olduğunu gördüm. Aile danışmanım süreç hakkında ve destek ihtiyacı duyduğum her alanda bana çok yardımcı oldu. Yayınladığımız ilandan iki tane yardımcıyla anlaştık. En ufak bir soruda direk destek sağlamanız gerçekten çok etkileyiciydi. Sitenizi herkese tavsiye ediyorum.

Gülden A.
Ev Hanımı
Rastgele internette dolaşırken buldum üye oldum, nasıl kullanacağımı bilmiyordum tam da o sıra temsilcim aradı süreç hakkında bilgi verdi çok yardımcı oldu sağ olsun. Adayımı bulmadan önce bir kaç görüştüğüm kişiler oldu son olarak şuan ki adayımla çalışmaya başladık 3 haftada buldum, yardımlarınız için teşekkür ederim, sizi tekrar tercih ederim.

Sibel Ç.
Ev Hanım
İnternet üzerinden buldum, önceki adayımdan memnun kalmamıştım sonrasında tekrar aradığımın ertesi günü yeni bir adayla başladık ve gayet memnunum.
Müşteri temsilcim sürecimle çok ilgiliydi, yardımcı oldu bana. İlanıma çok sayıda başvuru oldu bunların hepsinin iletişim bilgilerini ulaşıyor olmam çok güzel benim için. Adayımla olumsuz bir süreç geçirirsem eğer diğer adaylara bakma şansım da var. Teşekkürler.

Arzu A.
İdari İşler Memur
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
İnternetten araştırma yaparken iki sene önce sitenizle karşılaşmıştım. Kariyer.netin yan kuruluşu olması sebebiyle sizin gibi olan diğer siteleri düşünmeden bakiciburada.com ile şüphesiz çalışmaya karar verdim. Geçen senede aradığım adayı kısa süre içerisinde bulduğum için bu senede sizleri tercih ettim. İki yıldır siteniz sayesinde süreçlerim gayet verimli geçiyor. Birçok adayla görüşme imkanı sağlıyorsunuz. Tüm arkadaşlarıma da sitenizi öneriyorum. Her şey için teşekkür ederim.

Ersin G.
Uzman
Bankacı
Googledan arama yaparken sitenizle karşılaştım. Kariyer.net iştirakı olması ve aday portföyünün fazla olması aday bulma sürecimi hızlandırabileceğini düşündüğüm için sitenizi direk tercih ettim. İlk görüştüğüm aday ile üye olduğum aynı gün içinde anlaştık. Gerçekten hizmetinizden çok memnun kaldık. Tüm çevreme sitenizi öneriyorum. Adayımızın referansının olması , tecrübesi ve okuduğu okul dolayısı ile tercih ettik. Cv si ile birebir kendisi örtüştüğü için hiç bir sorun ile karşılaşmadık. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :