Bakiciburada.com'dan Gölge Öğretmen bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Hilal G.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
İnternet üzerindeki sıkı araştırmalarım sonucunda sitenizi buldum ve 2 gün gibi kısa bir sürede sonuç aldım. Aile danışmanımla da irtibatta kalarak olumlu olarak süreci sonlandırdık. Teşekkür ederim.

Gürhan T.
Satıcı
Özel Pazarlama Şirketi
Gölge abla arıyorduk ve tesadüfen bakiciburada.com u buldum. Siteyi inceledikten sonra ödememi yaptım, ilan yayınladım ve aile danışmanı tarafından bilgilendirilmek için arandım. Bu süreçte hiç bir sıkıntı yaşamadım hatta şansımıza ilan yayınladıktan sonra ertesi gün biri ile görüştük anlaştık. Yani 1-2 gün gibi kısa bir sürede gölge ablamızı bulmuş olduk. Süreçten ve hizmetten memnun kaldım. Teşekkürler.

Emel Y.
Ev Hanımı
Çalışmıyorum
Çocuğum okula başlayacaktı. Hemen bir gölge öğretmen bulmam gerekiyordu. Direk internete girdim ve sitenizi gördüm. Arayışıma sitenizden başladım ilan yayınladık ve 1 ay gibi bir sürede birisi ile çalışmaya başladık. Süreçten memnun kaldım bir sıkıntı yaşamadım, çalışmakta olduğumuz kişi ile görüştük, tanıştık ve anlaştık. Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Arzu A.
Memur
TOBB
Kızım için gölge öğretmen arıyordum. Yaklaşık 4 sene önce üyelik yapmış olduğum ve internetten bulduğum bakiciburada.com dan aramaya başladım. İlan verdikten sonra gelen başvurulardan değerlendirme yaparak 20 gün gibi bir süre içerisinde aradığım gibi biri ile çalışmaya başladık. Sorun yaşamadım süreçten gayet memnunum, ilgi ve alakanız da çok güzel. Teşekkür ederim.

Ayşe E.
Diş Hekimi
Kırıkkale K. Devlet Hastanesi
Sitenizden anlaştığımız bir gölge öğretmen ile çalışmaktayız. Çok memnunuz. Siteniz sayesinde bu imkanı yakalamak bizim için büyük şans. Teşekkürler..

Sevim E.
Ev Hanımı
Çalışmıyor
Gölge öğretmen arıyordum ve kızım bana sitenizi söyledi ve kızım ile birlikte arayışa başladık. Aslında çok acabalarla başladım, internet olduğu için güvenememiştim baya düşündüm ama sonra iyi ki sitenizden aramışım dedim. Yaklaşık 1 hafta - 10 gün gibi bir sürede ilanımıza başvuru yapan bir kişi ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Süreçten oldukça memnun kaldım. Teşekkürler.

Gülden A.
Kimya Mühendisi
Philip Morris
Sitenizi yaklaşık 1,5 yıl önce keşfetmiştim. Sonrasında bir gölge öğretmen arayışım oldu ve sitenizden bulmaya karar verdim. İncelediğimde aradığım yaş aralığındaki portföy sitenizde mevcuttu. Arayışıma başladıktan sonra 15 gün gibi bir sürede aradığım kişiyi siteden buldum. Aday profili oldukça geniş ve site kullanımı kolay. Arayış için tabiki vakit harcamak gerekiyor ama sonucunda buna değdi. Çevremdekilere de tavsiye ediyorum. Hizmetten dolayı teşekkür ederim. Sitenizden memnunum.

Ayhan C.
Genel Müdür
Özel Sektör
Gölge öğretmen arayışımız vardı. Çalıştığım yerden dolayı kariyer.net sitesini biliyordum oradan dolayı sitenizi duymuştum. Araştırdım ve üyelik gerçekleştirdim. Aile danışmanları tarafından aranıp bilgilendirildim. İlan yayınladık ve arayışımız daha netlik kazandı. İlanımıza gelen ilk başvuru ile görüşme sağladık. Bazı tereddütlerimiz vardı fakat yüzyüze görüşme sağladığımızda şanslıyız ki çok kısa sürede anlaşmaya varıp çalışmaya başladık. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Tülin B.
Doktor
Şuan da çalışmıyorum.
Kız kardeşimize iş yerinde destek olacak gölge abla ihtiyacımız vardı. Doktorumuzun önerisiyle sitenize kayıt olduk ve profilleri incelemeye başladık. Bu alanda kendini geliştirmiş hareketleriyle örnek olabilecek sosyalleşmesini sağlayacak bir adayla anlaştık. Sürecimiz güzel bir şekilde ilerliyor. Sitenizin kullanımından,sürecimizin hızlı ve olumlu ilerleyişinden çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Sabi N.
Sağlık Memuru
Özel Sektör
Ankara'da 5 yaşındaki çocuğumuz için Gölge Öğretmen ihtiyacımız vardı. Çocuğumuza en iyi yardımcıyı bulabilmek için internette araştırmalar yapmaya başladık. Sitenizi gördüğüm de alanın da tecrübeli ve deneyimli öğretmenlerin olduğunu gördüm. Aile danışmanım süreç hakkında ve destek ihtiyacı duyduğum her alanda bana çok yardımcı oldu. Yayınladığımız ilandan iki tane yardımcıyla anlaştık. En ufak bir soruda direk destek sağlamanız gerçekten çok etkileyiciydi. Sitenizi herkese tavsiye ediyorum.

Gülden A.
Ev Hanımı
Rastgele internette dolaşırken buldum üye oldum, nasıl kullanacağımı bilmiyordum tam da o sıra temsilcim aradı süreç hakkında bilgi verdi çok yardımcı oldu sağ olsun. Adayımı bulmadan önce bir kaç görüştüğüm kişiler oldu son olarak şuan ki adayımla çalışmaya başladık 3 haftada buldum, yardımlarınız için teşekkür ederim, sizi tekrar tercih ederim.

Sibel Ç.
Ev Hanım
İnternet üzerinden buldum, önceki adayımdan memnun kalmamıştım sonrasında tekrar aradığımın ertesi günü yeni bir adayla başladık ve gayet memnunum.
Müşteri temsilcim sürecimle çok ilgiliydi, yardımcı oldu bana. İlanıma çok sayıda başvuru oldu bunların hepsinin iletişim bilgilerini ulaşıyor olmam çok güzel benim için. Adayımla olumsuz bir süreç geçirirsem eğer diğer adaylara bakma şansım da var. Teşekkürler.

Arzu A.
İdari İşler Memur
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
İnternetten araştırma yaparken iki sene önce sitenizle karşılaşmıştım. Kariyer.netin yan kuruluşu olması sebebiyle sizin gibi olan diğer siteleri düşünmeden bakiciburada.com ile şüphesiz çalışmaya karar verdim. Geçen senede aradığım adayı kısa süre içerisinde bulduğum için bu senede sizleri tercih ettim. İki yıldır siteniz sayesinde süreçlerim gayet verimli geçiyor. Birçok adayla görüşme imkanı sağlıyorsunuz. Tüm arkadaşlarıma da sitenizi öneriyorum. Her şey için teşekkür ederim.

Ersin G.
Uzman
Bankacı
Googledan arama yaparken sitenizle karşılaştım. Kariyer.net iştirakı olması ve aday portföyünün fazla olması aday bulma sürecimi hızlandırabileceğini düşündüğüm için sitenizi direk tercih ettim. İlk görüştüğüm aday ile üye olduğum aynı gün içinde anlaştık. Gerçekten hizmetinizden çok memnun kaldık. Tüm çevreme sitenizi öneriyorum. Adayımızın referansının olması , tecrübesi ve okuduğu okul dolayısı ile tercih ettik. Cv si ile birebir kendisi örtüştüğü için hiç bir sorun ile karşılaşmadık. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Gamze A.
Şirket Sahibi
Ets Tur Yetkili Acentası
Bir sene önce hamile kızım için sitenizden yardımcı ihtiyacımızı karşılamıştık. Şimdi ise memnun kaldığımız için kendim için yardımcı arayışımı sitenizden aramaya devam ettim. Her şey yolunda gitti ve en kısa sürede yine adayımı buldum. Müşteri temsilcimin ilgi ve alakası da oldukça memnun etti. İhtiyacım tekrar olması durumunda yine bakiciburada.com u tercih edeceğim. Teşekkür ederim.

Aynur S.
Şirket Sahibi
Mersin Tarım Muhasebe
2. sınıfa giden dikkat eksikliği ve öğrenme güçlüğü olan oğlumuz için gölge öğretmen arayışı içerisindeydim. Çevremden bulmaya çalıştım fakat pek verimli olamadı. İnternetten araştırırken sitenizle karşılaştım ve üye oldum. Çok fazla adayın olması ve kriterlerimize uyan adayı biz kendimiz seçiyor olmamız oldukça güzeldi. İki yüze yakın başvurumuz oldu bunların içinden ilk yüz yüze görüştüğüm aday kriterlerime uyduğu için kendisiyle anlaştık. Her şey yolunda gidiyor. Tüm çevremdeki insanlara bakiciburada.com u öneriyorum. Hizmetinize gerçekten çok teşekkür ederim , siteniz bana çok yardımcı oldu.

Zeynep S.
Ev Hanımı
-
Özel eğitime giden 5 yaşındaki çocuğumun öğretmenleri sitenizi önerdi. Bende internete girerek sitenizi araştırma fırsatım oldu. Üye olup para ödedikten sonra 1 hafta sonra adayımızı bulduk. İlk başlarda internet üzerinden bir adayla anlaşabileceğimizi düşünmüyordum ve tedirgindim. Fakat bu ön yargılarımı kırdım. Tekrar ihtiyacım olsa kesinlikle sitenizi tercih ederim. 1 aydır beraber çalışıyoruz ve kendisinden çok çok memnunuz. Çocuğumuzun gelişimine kısa sürede katkısı çok büyük oldu. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Nilsu D.
Avukat/ Fakat şuan Ev Hanımı
-
Sitenize bir arkadaşım vasıtasıyla üye olmuştum. 2 senedir sizin sayenizde ihtiyaçlarımı kısa sürede karşılıyorum. Müşteri temsilcimin ilgi ve alakasından ötürü de çok memnunum. Bu süreçte devamlı olarak ilgilendiniz. Çengelköy'de 16 yaşındaki engelli çocuğumla alakadar olacak , onun yanında bulunarak kendisine her konuda destek sağlayabilecek ve vakit geçirecek bir gölge abi arıyorduk. Kısa sürede yine ihtiyacımızı sizin sayenizde karşıladık. Sitenize ve hizmetinize çok teşekkür ederiz.

Mustafa A.
Şirket Sahibi
Komand Matbaa Sanayi Tic Ltd Şti
İstanbul Bayrampaşa'da çocuğum için bir gölge öğretmen arayışımız vardı. Çevredeki anaokullarına gölge öğretmen olarak arayışım olduğunu belirttim fakat bir yararı olmadı. İnternet üzerinden bir de şansımı denemek istedim, bakiciburada.com ile karşılaştım. Siteniz sayesinde 2 hafta içerisinde tecrübeli bir gölge öğretmen bulduk. Sitenize çok teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :