Bakiciburada.com'dan Oyun Ablası bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Ercan E.
İMDB
Çok hızlı bir şekilde kızımıza sayenizde oyun ablasını bulduk, Süreçten geçekten çok memnun kaldım bu kadar hızlı sonuçlanacağını tahmin etmemiştim. Destekleriniz için çok teşekkür ederim sizlere.

Kaan K.
Çalışmıyor
Kızım için gelişim sürecine destek sağlayacak iyi ve evime yakın bir oyun ablası arıyordum. Bakıcıburada.com üzerinden sürecimi ilerletmeye karar verdim ve iyi ki işlem sağlamışım. Çok sürmeden arası istediğim kriterlere uygun, düzgün bir abla ile anlaştık. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz.

İrfan Ş.
Direktör
Odeabank
İngilizce'yi akıcı şekilde konuşabilen bir abla aradığımız için başta bulamama çekincesi oldu bende. Ancak korktuğum gibi olmadı, sitede verdiğim ilanda çocuğum için çok iyi bir İngilizce oyun ablası buldum. Danışmanımın ilgisi ve sitenin kolay kullanımı sayesinde sürecim hızlı bir şekilde sonuçlanmış oldu. Çok teşekkür ederim, tavsiye ederim :)

Gürkan D.
Yazılım Mühendisi
Özel Sektör
Ben siteye oyun ablası arayışım için kayıt olmuştum, başta araştırdım ve güvenilir olduğunu anladığım zaman iletişime geçmeye karar verdim. Gerçekten benim için çok verimli bir site oldu, çok iyi bir hizmet aldım ve ilgiden çok memnun kaldım. Bütün desteklerinize teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.

Sevgi D.
Doktor
Özel Hastane
Oyun ablası arayışımız için kaydolduğumuz bakıcıburada.com sitesi ile olumlu olarak sürecimizi bitirdik. Çocuklarımız için tam istediğimiz kriterlerde, güvenilir bir adayı site aracılığı ile bulduk. Bütün destekleriniz için çok teşekkür ederim sizlere.

Zeynep İ.
Gayrimenkul Danışmanı
Özel Firma
Sitede oğluma oyun ablası aradım. Bu ihtiyacımız için sitede ilan verdim ama ilan dışında kendi beğendiğim adaylarda olduğu için filtreleme yaparakta bakmaya karar verdim. Sitenin bu özelliği güzeldi çünkü kendi kriterlerimi belirleyerek uygun adayları seçebildim. İstediğim gibi bir ablayı da bakıcı havuzundan buldum. Destekleriniz için teşekkür ederim.

Melis S.
Satın Alma Müdürü
UCB
Ben aile danışmanımın destekleri için ayrıca teşekkür etmek isterim. Süreci gerçekten çok başarılı bir şekilde yönetti ve ilk görüştüğüm kişi ile anlaştım. Oyun ablamız evime çok yakın oturan biri oldu ve bu pandemi sürecinde çok iyi oldu benim açımdan. Tüm arkadaşlarıma, çevreme tavsiye ediyorum artık ben çok memnun kaldım aldığım hizmetten. :)

Dicle Ş.
Kurumsal ve Ticari Yönetmen
Denizbank
Oyun ablası arayışım için profesyonel bir hizmet almak istedim. Bu nedenle site ile çalışamaya karar verdim ve paket aldım. Açıkça söylemek gerekirse ben sürecin bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim. Hem haklarımın hepsini kullanmama gerek kalmadı hem de birçok başvuru aldım. Çok memnun kaldım siteden ve herkese tavsiye ederim.

Nevin Köz D.
İşyeri Hekimi
Türkiye Ekonomi Bankası
Sürecim çok hızlı ve olumlu geçti. Kızım için güvenilir bir oyun ablası arıyordum, araştırmalarım sonucunda siteyi buldum ve kayıt oldum. Aile danışmanımın da yardımları ile ilan girerek en uygun adayı bulup anlaştım. Müşteri odaklı çalışmanızdan kaynaklı teşekkür ederim.

Begüm K.
Bankacı
Ziraat Bankası
Ben yaklaşık 6 ay önce oyun ablası arayışım için siteye başvurdum. Sürecimin başından sonuna takip edip, adayı bulduktan sonra bile süreç hakkında bilgi almak için dönüş yapan ilgili bir firma olacağını düşünmemiştim. Bir çok güzel başvuru aldım ve tam da istediğim gibi aday ile anlaştım. Öncelikle adayla çalışıp olumlu mu olumsuz mu geçeceğini görmek istedim bu bilgilendirmeler öncesinde. Gerçekten sürecim çok başarılı geçti. Site aracılığı ile bulduğum için gerçekten çok memnunum. :)

Ender D.
Kabin Amiri
Özel Hava yolları
Sitenin her şeyi beni memnun etti. Danışmanımın iletişimi, adayları filtreleme özelliği ve rahatça ilan girebilmek gibi bir çok olumlu özelliği bulunuyor sitenin. Bende aktif olarak kullandım. Gerçekten gelen adaylar çok kaliteliydi, aralarından en uygununu seçtik ve anlaştık bizde. Sayesinde çocuğumuz İngilizce dilini geliştirmesi açısından çok büyük bir seviye atladı. Oyun ablamızdan da siteden de çok memnunuz.

Fatma Ö.
Çocuk Giyim Modelisti
Kendi Şirketi
Oyun ablası arayışım ile ilgili görüştüğüm adayların çoğu ile oturdukları konum nedeni ile anlaşamadık. Ben evime en yakın konumdaki kişileri istiyordum. Kısa süre sonra gelen başvurularda3 ayrı aday arasında kaldım, kriterleri aynı ve konumları çok yakındı. Bakıcıburada.com sayesinde 3 adayla da olumlu süreç geçirerek biri ile anlaşma sağladım. Diğer adayları da olumsuz bir durum olursa değerlendirme şansım olacak. Destekleriniz için teşekkür ederim.

Gülüzar E.
Ev Hanımı
Benim çocuğum normalde anlaşamaz kimseyle ama siteden bulduğumuz ablamızla arası öyle iyi oldu ki her şeyine destek oluyor. Siteye başta tedirgin şekilde yaklaştım ama bu kadar memnun kalacağımı tahmin etmezdim. İyi ki kayıt olmuşum çok sağ olun destekleriniz için.

Görkem Y.
Doktor
Özel İlgi Hastanesi
Süreç bizim açımızdan gayet başarılı sonuçlandı. İlanı verdikten sonra ilk 1 hafta başvuruların birikmesini bekledik, sonrasında gelen başvurulardan bize en uygun oyun ablalarını aradık ve görüştük. Bakmaya başladığımız hafta adayımızı da bulmuş olduk. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Ezgi Öztürk Y.
Öğretim Görevlisi
Beykent Üniversitesi
Normalde çok seçici bir aileyiz bu nedenle internet üzerinden olacağı için tedirgindim. Ancak oyun ablasına acil bir şekilde ihtiyaç duyduğum için bakmak zorundaydım. Siteyi kullanmaya başladıktan sonra 3 gün sürmeden ablamızı bulduk. İlk görüşmemizden sonra samimiyetini hissettim zaten görüşmede olumlu geçti. Siteden çok memnun kaldım emekleriniz için teşekkür ederim.

Sevil G.
Devlet Memuru
Belediye
Sürecime başlarken tedirgindim biraz bulamama endişesinden kaynaklı. Bir çok aday ile görüşme sağladım aynı gün içinde ama kriterlede anlaşamadık çoğu ile, endişelerim devam ederken yeni gelen başvuruları da değerlendirmeye devam ettim, aslında sürem çok fazlaydı ama ben ilk günden panik olduğum için hemen bir değerlendirme istedim. Aynı gün gelen başvurulardan tam kriterlerime göre bir oyun ablası buldum ve anlaştım. Sonrasında yeni başvurularda gelmeye devam etti ama hiç gerek kalmadı. Hızlı bir şekilde çözüme ulaştı sürecim çok teşekkür ederim.

Abidin C.
Eğitmen
Özel Eğitim Kurumu
Daha önce hep çevremizden sorarak oyun ablası bulmaya çalışmıştık ama sonuç maalesef hüsran olmuştu. Böyle bir sitenin varlığından haberim olsa onca eziyete gerçekten girmezdim. Site üzerinde ilan verdiğim anda bir çok dönüş aldım ama kendi görüşmek istediğim farklı adaylarda olduğu için özgeçmişlerini alarak işlemlere devam ettim. Kriterime uygun bir adayla anlaştım ve sonuç gerçekten çok iyi oldu. Şimdi ben çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Çok güzel bir hizmet. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Filiz Ş.
Finans Müdürü
Özel Sektör
Ben siteyi ilk kez kullandım ve süreç olumluydu. Aile danışmanım çok ilgiliydi her zaman iletişim kurabildim kendisi ile. Sürecimin sonunda aradığım gibi bir oyun ablası ile çalışmaya başladım. Çevremdeki arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum sizi hizmetiniz mükemmel.

Tuğba B.
Video Danışmanı
Medya Ajansı
Güvenilir bir aday bulmak için birçok farklı yol izledim. Bakıcıburada.com ile tanıştığımda güvensizdim ancak kızım için istediğim kriterlerde bir oyun ablasını buradan bulacağım hiç gelmezdi aklıma. Önyargılarımı yenerek site üzerinde işlem sağladım ve ilanı verdiğim anda gelen başvurulardan biri ile anlaştım. Sitenin kolay ve anlaşılır kullanımı, danışmanımın desteği ve emekleri sayesinde sürecim hızlı şekilde sonlandı. Adayımız ve kızımın uyumu da çok güzel. Ben çok memnun kaldım kullanmayı düşünen herkese tavsiye ederim :)

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :