Bakiciburada.com'dan Oyun Ablası bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Esra B.
Bankacı
Özel Banka
Çocuğumun psikoloğu sayesinde unisbul.com sitesi ile tanıştım. Oraya kayıt olduğumda danışmanlar tarafından hızlıca dönüş aldım ve ihtiyacım doğrultusunda bakiciburada.com'a yönlendirildim. İlanımı danışmanımın da desteği ile bakiciburada.com'dan verdik ve güzel dönüşler aldım. Çok başarılı bir sürecin sonunda olumlu bir şekilde sonuca vardım. Bütün destekleriniz için teşekkür ederim. 

Zehra Y.
Finans Müdürü
Özel Sektör
3 yıl önce internetteki arayışlarım sonucunda tanıştım bakiciburada.com ile. İlan verdim ve fazlasıyla başvuru oldu, çoğunu inceleme fırsatım bile olmadı çok fazla görüşmeler sağladım. 2 ay gibi uzun ancak kaliteli bir süre harcadım aradığım adayı bulabilmek için ama sonuçları güzel oldu. İş yoğunluğum nedeni ile telefon görüşmelerini müşteri temsilcileri ile çok sağlayamadığımdan site üzerinden takip ediyordum. Sitenin kullanımı gerçekten çok rahat ve anlaşılır, bu nedenle hiç zorlanmadım. Uzun sürecimi en rahat  ve doğru şekilde atlatmamı sağlayan bakiciburada.com ekibine teşekkür ediyorum.

Hatice A.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Bir yakınımın olumlu deneyimi ve tavsiyesi ile sitenizden ilan vermeye karar verdim. İlan verdikten sonra ve süreç çok kolay ilerledi. Hiç zorlanmadım sürekli destek olundu ve 2 - 3 hafta sonra başvuruları inceleyip uygun bir aday seçtim, her şey hızlı ve güzel sonuçlandı. Memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Tayfun K.
Öğretmen
Kendi Sanat Okulum
Ana dili gibi İngilizce bilen oyun ablası arıyorduk. İnternette sizin sitenizi bulduk. İlan yayınladık ve gelen ilk iki başvuru ile anlaştık. Resmen 5 dakika sürdü iki kişi ile anlaşmamız 1 günümüzü bile almadı. Diğer başvuruları hiç incelemeye imkanımız bile olamadı, kısa süren bu süreçten genel anlamda memnun kaldık. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Dilek Gün B.
Doktor
Celal Bayar üniversitesi
Bakıcı burada sitesinden profil görüntüleme paketi aldım. Aynı hafta hem bakıcımı hem de oyun ablasını  buldum 1 ay sonra memnun olmadığım  iki çalışanımı da değiştirdim ve kaydettiğim profillerden yeni Bakıcı buldum şu anda çok memnunum. Sürem dolduğu halde kalan profil görüntüleme hakkımı iki kez uzattılar. Müşteri hizmetleri çok başarılı ve Bakıcı aday profili de çok iyi ve yeterli sayıda. Teşekkür ederim.

Handan B.
Kafe Sahibi
Kendi iş yeri
Çocuğum için oyun ablası araştırıyordum ve siteniz ile karşılaştım. Sitenizden aramaya, denemeye karar verdim. İlan yayınladım ve oldukça fazla başvuru oldu fakat hiç vaktim olmadığı için beni arayan adaylardan biri ile 1 hafta gibi bir sürede anlaştım. Vaktim olmadığı için çok inceleyemediğim halde kısa sürede oyun ablası buldum. Oldukça memnun kaldım. Süreçte hiç bir sorun yaşamadım her şey yolunda. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Alev K.
Bankacı
Emekli
Yaz tatilinde yurt dışında yaşayan, 5 ve 7 yaşında iki kız torunum için oyun ablası arayışına girmiştim.
İnternette araştırırken “Bakıcıburada.com“ile karşılaşıp hemen telefonla iletişime geçtim. En büyük şansım olan Meltem hanım ile görüşmeye başladım. Talebimi ve beklentilerimi kendisine iletip, uygun bir metin hazırladık. En önemli kriter oyun ablamızın iyi derecede İngilizce bilmesiydi. Gelinim yabancı olduğu için torunlarımın Türkçe dili iletişim için yeterli değildi. Çok sayıda başvurular gelmeye başladığında ben CV lerden eleyerek, toplam 3-4 aday ile görüşmüştüm. Görüştüğüm ilk aday Özlem hanım aynı zamanda öğrenci ve part-time çalışan olduğu için bizim tarihlerin ona uyup, uymayacağı konusu netleşince 2-3 telefon görüşmesinden sonra birlikte çalışma kararı aldık. Çok güzel bir dönem geçirdik. Çocuklar yaz ödevleri , deniz, havuz , müzik, oyun konularında çok iyi anlaştılar.Onlara çok güzel dans ve müzik performansı hazırlattı. Oyun ablamız, ailenin bir parçası oldu. Torunlarımın veda zamanı gelince gözyaşları ile ayrıldılar.
 Özlem hanıma tekrar teşekkür ediyorum. Bu konuda arayış içinde olan ailelere bu desteği veren bu siteye ve özellikle mükemmel bir iletişim kuran , işini büyük bir sevgiyle yaptığı aşikar olan, her aşamayı takip eden, sesinde güven duygusunu sürekli hissettiren Meltem Nemutlu hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Meltem hanım sayesinde doğru insana ulaştım. Bu kadar mükemmel ve profesyonel bir hizmet anlayışı için emeği geçen herkese teşekkürler. Çok kişiye güvenerek tavsiye ettim ve edeceğim.

Başarılarınız daim olsun.

Tuncay K.
Şirket Sahibi
Ofis Mobilyaları
Oğlum için bir bakıcı arayışım oldu. Araştırma yaparken tesadüfen siteniz ile karşılaştım ve arayışımı sitenizden sürdürmeye karar verdim. Üyelik gerçekleştirdikten sonra aile danışmanları tarafından aranıp bilgilendirildim. İlan yayınlayarak arayışımı devam ettirmeye karar verdim. Yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir sürede aradığım kriterlerde bakıcı buldum. Çalışmaya başladık. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Ünal A.
Satın Alma
Net Satış
Çocuğumuz için bir oyun ablası arayışımız oldu. Araştırma yaparken internette siteniz ile karşılaştık. Aile danışmanı tarafından bilgi alıp bir süre siteyi inceledikten sonra ilan yayınladık. Arama sürecimiz kısa sürede sonuç verdi. İlan yayınladık ve oldukça fazla başvuru oldu. Yaklaşık 1,5 hafta kadar sonra aradığımız kriterlerde oyun ablamızı bulduk. Kendisi ile çalışıyoruz oldukça memnunuz ve vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ediyoruz.

Mine Y.
İşletme Mühendisi
Özel Sektör
Kreşe giden çocuğumuzla yarı zamanlı ilgilenecek oyun ablası ihtiyacımız vardı. Başlangıçta bir tereddütümüz vardı ama sonrasında sizinle yaptığımız görüşmelerde sürece başlama kararı verdik. İlanımızı yayınladıktan sonra kısa bir süre içinde adayımızı bulduk ve şuan çok memnunuz. Her şeyin bu kadar hızlı ilerlemesi ve zaman kaybı yaşatmaması bizi çok memnun bıraktı. Çok teşekkür ederiz.

Anita P.
Bankacı
Yapıkredi Bankası
Sitenizi 2. defa kullanışımız oldu. Kızımızla 1 ay vakit geçirecek oyun ablası arıyorduk. İlanı yayınladıktan sonra ertesi gün görüşmeler yaptık ve ablamızı bulduk. İlerleyen süreçlerde de ablamızla çalışmak istiyoruz. Bakıcıburada.com'da 2 senedir üyeyiz, ve her anlamda sizinle çalıştığımız için çok mutluyuz. Güvenimizi boşa çıkarmadınız, çok teşekkür ederiz.

Mesut Ş.
Teknik Müdür
Özel Sektör
İlan yayınlama ve bakıcı bulma konusunda negatif olsam da müşteri temsilcileri ile görüşmemizde ikna oldum ve kısa süre içinde güvenilir bakıcı buldum.
Tavsiye ederim.

Ufuk A.
Bilgisayar Mühendisi
Özel Sektör
Yaz tatilimizde çocuğumuza eşlik edecek bir oyun ablası arayışımız vardı. Başta ajanslardan destek almayı düşündük ama Türk bir abla bulmakta çok zorlandık. Sitenizde ilan yayınladığımız da gelen başvurulardan memnun kaldık. Aday çeşitliliği çok fazla ve nitelikli adaylar başvuru yapıyor. Görüşmelerimiz sonrasında öğretmen bir oyun ablasıyla anlaştık. Süreç boyunca gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Duygu Ö.
Pazarlama
Freelance
Bakıcıburada.com'u 2016 yılında arkadaşlarımın tavsiyesiyle keşfetmiştim. İlk bakıcı ihtiyacımızı sitenizden karşılamıştım ve sürecimden memnun kalmıştım. Tekrar bir bakıcı arayışına geçince biliyordum ki sitenizden en hızlı şekilde yararlanabilecektim. İş ilanımızı yayınladıktan 5 gün sonra bakıcımızla anlaştık ve her şey güzel bir şekilde ilerliyor. İki sürecimde de gösterdiğiniz destek ve ilgi için çok teşekkür ederim.

Özer B.
Üst Düzey Yönetici
Özel Sektör
2,5 yaşındaki çocuğumuzla okuldan sonra keyifli vakit geçirebileceği bir oyun ablası arayışımız vardı. Daha öncesinde farklı bir siteden destek almıştık ama memnun kalmamıştık. İlan yayınladığımız da çok güzel başvurular aldık ve çok kişiyle deneme tanışma fırsatımız oldu. Siteniz gerçekten çok kaliteli ve hızlı bir işleyişe sahip. Çevremde de arkadaşlarıma öneride bulundum. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Tuba Ö.
Esnaf
Kendi işi-şirketi
İşimiz yoğun olduğundan dolayı kızımızla kaliteli vakit geçiremiyorduk. Onu mutlu etmek adına oyun ablası arayışına girdik. İnternette yaptığımız araştırmalarda sitenizi bulduk ve aile danışmanımızın desteğiyle ilan yayınladık. Gelen başvurular nitelikli ve güzeldi. Özellikle çocuk gelişiminden anlayan bir abla istiyorduk ve 10 gün de bulduk. Kızımızın yüzündeki mutluluğu görmek paha biçilemez. Her şey için teşekkür ederiz.

Banu T.
Sigortacı
Selas Sigorta Eksperliği
7 yaşındaki çocuğumuz için okuldan dönünce kaliteli zaman geçirebileceği bir oyun ablası ihtiyacımız vardı. İnternet'te araştırma yaparken sitenizi buldum ve canlı chat'inizden destek aldım. İhtiyacıma daha iyi destek olabilmek için aile danışmanımız iletişime geçti ve bir ilan yayınlamaya karar verdik. 3 gün içinde aradığımız ablayı bulduk. Sürecimizin bu kadar güzel ilerlemesi zaman tasarrufu yapmamızı sağladı ve güvenimizin boşa çıkmadığını gösterdi.Her şey için teşekkür ederim.

Mustafa Y.
Pazarlama
Ankara
Çocuğumuz ile keyifli vakit geçirebilecek bir oyun ablası ihtiyacımız vardı. Rastgele siteleri gezerken sizin siteniz ile karşılaştım ve aday sayınızın fazla olması dikkatimi çekti. Aile danışmanımızın desteği ile sürecimize başladık ve ilanı yayınladığımız andan itibaren yoğun bir şekilde başvuru aldık.1-2 hafta içerinde de oyun ablamızı bulduk. Aday potansiyeliniz ve sürecin bu kadar hızlı ilerlemesi,deneme sürecinden sonra eğer olumsuz ise başka bir adayla devam edebilme imkanı gerçekten çok yararlı oldu bizim için. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Mert G.
Ekonomist
Özel Sektör
Sitenizi uzun zamandır kullanıyoruz.Sisteminizden çocuk bakıcısı ve ev yardımcısı bulduk.Çalıştığımız bakıcılardan memnun kaldık sürecimiz güzel ilerledi.Aile danışmanımız ilgiliydi ve genele baktığımız da başarılı bir sitesiniz.Adaylarınızın arasında geçekten işe ihtiyacı olan ve güvenilir insanlar var.Süreç boyunca gösterdiğiniz ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :