Kırıkkale Ev Yardımcısı İş İlanları 5 İlan

  Kırıkkale Merkez'de Ev Yardımcısı Arıyoruz

  Kırıkkale / Merkez
  19 Temmuz 2024
  • Yatılı
  Başvur İncelendi

  Ev Yardımcısı Arıyoruz

  Kırıkkale / Yahşihan
  18 Temmuz 2024
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Kırıkkale'de Ev Yardımcısı Arıyoruz

  Kırıkkale / Merkez
  9 Temmuz 2024
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Kırıkkale'de Ev Yardımcısı Arıyoruz

  Kırıkkale / Yahşihan
  8 Temmuz 2024
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Yahşihan'da Ev Yardımcısı Arıyoruz

  Kırıkkale / Yahşihan
  3 Temmuz 2024
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Kırıkkale'de Ev Yardımcısı İşi mi Arıyorsunuz?

  Kırıkkale'de Ev yardımcısı işi arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Ev yardımcılığı işi zor ve güç gerektiren bir iş olmakla birlikte, güzel bir iştir ayrıca. Temizlik ve yemek yapmayı seviyorsanız bu iş tam size göre. Yapmanız gereken, bir üyelik oluşturmanız ve profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurmanız. Profilini eksiksiz dolduran ve güncelleyen ev yardımcılarını listeleme sayfamızda öne çıkarırız. Bu sayede daha hızlı iş bulabilirler.

  Kırıkkale'de Ev Yardımcısı Ne İş Yapar?

  Kırıkkale'de Ev yardımcısı, evin temizliği, yemeklerin yapılması, sofranın kurulması, alışverişin yapılması, çamaşırların ve bulaşıkların yıkanması gibi işleri yapan kişilere denir. Bazen ev yardımcısı çocuk bakımı da yapar. Ya da çocuk bakıcısı, ev işlerine de yardımcı olabilir. Evin okula giden çocuğu varsa, servise bindirilmesi, okuldan gelince karşılanması, ev ödevlerine yardımcı olunması gibi işlere de destek olabilmektedir. Ev yardımcısı, gerek aileler tarafından gerekse tek yaşayan kişiler tarafından tercih edilebilmektedir. Tek yaşayan çalışan bir erkek ya da kadın, akşam eve geldiğinde yemeğinin hazır olmasını, temizliğinin ve ütüsünün yapılmış olmasını, daha konforlu bir hayat yaşamak istediği için ev yardımcısı hizmeti alabilmektedir.

  Kırıkkale'de Ev Yardımcısı İş İlanlarına Başvuruda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Kırıkkale'de Ev yardımcısı iş ilanlarına başvuru yaparken öncelikle profilinizin eksiksiz ve doğru bilgilerle güncellenmiş olmasına dikkat ediniz. Profil fotoğrafınız düzgün yüklenmiş, eğitim ve referans bilgileriniz girilmiş, tercih bilgileriniz seçilmiş olmalıdır. Kimliğini doğrulayan ve referansı tarafından puanlanan adaylar daha fazla aile tarafından tercih edilmektedir. İlanlara başvuru yaparken, ilanı eksiksiz okumalı, eğer çalışmak istiyorsanız başvuru yapmalısınız. İlana başvuru yaparken “Ön Yazı” alanı çıkmaktadır. Ön Yazı alanında neden o işte çalışmak istediğinizi ve kendinizi tanıtan kısa bir yazı yazmanız bakıcı arayanların ilgisini çekecektir.

  Kırıkkale'de Ev İşlerine Yardımcı Bayan Arayanlara Nasıl Ulaşılır?

  Kırıkkale'de Ev işlerine yardımcı bayan arayanlara ulaşmak için öncelikle Bakiciburada.com ‘da bir üyeliğiniz olması gerekmektedir. Ücretsiz olarak üye olup, bir ev işlerine yardımcı profili oluşturabilirsiniz. Ardından size uygun olan ev işlerine yardımcı iş ilanlarına başvuru yapmanız gerekmektedir. Bazı ilanlarda ev yardımcısı arayanlar telefon numarasını ulaşılabilir yapmaktadır. İlana başvuru sonrası ilan sahiplerinin telefon numarasına ulaşabilir ve ev yardımcısı arayanlara Bakiciburada.com üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca ilana başvuru sonrası ev yardımcısı arayanlar size mesaj yoluyla (WhatsApp veya site üzerinden) veya telefon numaranızdan ulaşabilmektedir. Size gönderilen mesajlara en kısa zamanda dönüş yapmanız iş bulmanızı kolaylaştıracaktır.

  Kırıkkale'de Ev Yardımcısı Maaşları Ne Kadar?

  Kırıkkale'de Ev yardımcısı maaşları semte, yardımcının tecrübesine, eğitimine, çalışma saatlerine, evin büyüklüğüne, beklenen işe göre değişiklik gösterebilir. Bakiciburada.com tarafından geliştirilen “Bakıcı Maaşı Hesapla” sayfasından çalışacağınız pozisyona ve şehre göre ortalama ev yardımcısı maaşlarını öğrenebilirsiniz.

  Kırıkkale'de Ev Yardımcısı Ücreti: 17.500 TL – 28.000 TL

  Kırıkkale'de Yatılı veya Gündüzlü Ev Yardımcısı İşleri

  Kırıkkale'de Yatılı veya gündüzlü ev yardımcısı işleri bulunmaktadır. Yatılı çalışmak istiyorsanız, bulunduğunuz ilden farklı illeri de tercih edebilirsiniz. Gündüzlü çalışmak istiyorsanız, evinize yakın, ulaşımı kolay işleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Yarım gün ev işlerine yardımcı işlerine de başvuru yapabilirsiniz. Günün diğer zamanı da size kalacaktır. Yarım gün ev yardımcısı işlerinin saatleri, ailenin talebine göre değişiklik gösterebilmektedir.

  Kırıkkale'de Ev Yardımcısı İş İlanları

  Kırıkkale'de Ev yardımcısı iş ilanları aileler veya tek yaşayan kişiler tarafından verilmektedir. Son zamanlarda tek başına yaşayan erkek ya da kadın sayısı da artmaktadır. Geniş aileler için ev yardımcısı hayat kurtaran bir hizmettir. Yaşam şartlarını iyileştirmek isteyen aileler, ev işlerine yardımcı birini tutmaktadır. Bazen ev işlerine yardımcı olarak karı-koca olarak ev yardımcısı da tercih edilmektedir. Villaya yardımcı olarak da iş ilanları girilmektedir. Yurt dışında yaşayan Türkler de ev işlerine yardımcı olması için iş ilanı girebilmektedir.Ev yardımcısı iş ilanlarını incelediğimizde genellikle aranan nitelikler şunlardır.

  • Çamaşır Yıkayabilmeli
  • Çocuğumla İlgilenebilmeli
  • Evcil Hayvanlarla Yaşayabilmeli
  • Market Alışverişi Yapabilmeli
  • Genel Ev Temizliği Yapabilmeli
  • Sigara Kullanmamalı
  • Yemek Hazırlayabilmeli
  • Ütü Yapabilmeli

  Kırıkkale'de Ev Yardımcısı Olarak İş Arıyorum, Benden Ücret Alıyor musunuz?

  Kırıkkale'de Ev yardımcıları Bakiciburada.com ’a ücretsiz olarak kayıt olabilir, iş ilanlarına başvuru yapabilir. Ev yardımcılarından herhangi bir ücret veya komisyon talep edilmemektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması da yasaktır.

  Kırıkkale'de Yabancılar İçin Ev Yardımcılığı

  Yabancıların Türkiye ‘de ev işlerine yardımcı olarak çalışabilmesi için öncelikle oturma izninin olması gerekmektedir. Oturma izni olan ev işlerine yardımcılar daha sonra işe başlayacağı zaman çalışma izni de alabilmektedir. En çok tercih edilen yabancı ev yardımcısı, Gürcü ev yardımcısı, Azeri ev yardımcısı, Moldov ev yardımcısı, Faslı ev yardımcısı, Ukraynalı ev yardımcısı, Bulgar ev yardımcısı, Türkmen ev yardımcısı, Rus ev yardımcısı, Filipinli ev yardımcısı olmaktadır.


  Sıkça Sorulan Sorular

  Kırıkkale'de Ev Yardımcısı Olarak Çalışmak İstiyorum, Ne Yapmam Gerekiyor?


  Üye değilseniz, öncelikle sitede yer alan `Üye Ol` linkine tıklayıp, üyeliğinizi gerçekleştirmelisiniz. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Akabinde size uygun iş ilanlarına başvuru yapmalısınız.


  Video cv zorunlu değildir. Ancak kendinizi tanıttığınız video cv, bakıcı arayan ailelerin size öncelik vermesini sağlar. Daha hızlı iş bulursunuz.


  Yatılı iş arıyorsanız, profilinizde yer alan -Tercih Bilgileriniz- bölümünde -Yatılı kalabilirim- alanını -Evet- olarak işaretlemelisiniz.


  Fotoğrafı, video cv'si yüklenen, kimliği doğulanan, değerlendirmesi ve profili güncel olan bakıcıların profilleri aramalarda daha üst sıralarda listelenir. Ayrıca size uygun ilanlara başvuru yapmanız da gerekmektedir. Üstte listelenen profiller de aileler tarafından daha çok görüntülenmektedir.


  Eğer oturma izniniz varsa, yabancı da olsanız çalışabilirsiniz.


  Listelenen tüm ilanlar günceldir. Süresi geçmiş iş ilanları yayından kaldırılmaktadır.