Hemen Kayıt Ol!

Eğitimli Bakıcılar

Günlük hayatımızı düzenli ve daha rahat bir şekilde devam ettirmek için yardımcılara ihtiyaç duyarız. Kimi zaman bebeğimize, kimi zaman yaşlı anne babamıza bakacak bakıcılar çalıştırırız. Çocuğumuz hastalanır, çalışıyoruzdur, yanında duracak refakatçi arıyor olabiliriz.

Tüm bu bakıcı arayışlarınız için bakiciburada.com olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bakiciburada.com, geniş bakıcı havuzundan eğitimli bakıcılarla sizleri buluşturur. Yeni doğan çocuğunuz için bakımını ( alt değiştirme, mama verme, eğlendirme) üstlenecek eğitimli biri arıyor olabilirsiniz. Ya da hasta yakınınız için ilaçlarını takip edecek, iğnesini yapacak hemşirelik eğitimi almış bakıcı da olabilir. Tüm bu ihtiyaçlarınız için sizleri bakiciburada.com ‘a bekliyoruz.

Bakiciburada.com, Türkiye’nin en büyük iş arama sitesi kariyer.net iştirakı olan yine Türkiye’nin üniversite öğrencisi ve yeni mezunlara özel part-time iş ve eleman arama sitesi Unisbul.com kariyer sitesinin bir markasıdır. Ayrıca bakiciburada.com Türkiye iş kurumu izniyle hizmet vermektedir.

Bakiciburada.com, iş arayan bakıcıların kimlik, referans, eğitim belgesini doğrulamalarını sağlayarak, sizleri daha güvenilir ve nitelikli bakıcılarla da buluşturmaktadır.

Türkiye’nin eğitimli bakıcısı burada sloganıyla çıktığımız bu yolda, sizlere de bakıcı desteği vermek en büyük arzumuzdur. Beklemeyin, hemen kayıt olun!

Part time

 

Hemen Kayıt Ol!