Sakarya Gündüzlü Oyun Ablası İş İlanları 5 İlan

  Adapazarı'da 2 ve 1 Yaşlarındaki Çocuklarım İçin Oyun Ablası Arıyoruz

  Sakarya / Adapazarı
  17 Temmuz 2024
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  1.5 Yaşındaki Çocuğum İçin Oyun Ablası Arıyoruz

  Sakarya / Serdivan
  12 Temmuz 2024
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Sakarya Erenler'de Oyun Ablası Arıyoruz

  Sakarya / Erenler
  9 Temmuz 2024
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Sakarya'da 2 ve 1 Yaşlarındaki Çocuklarım İçin Oyun Ablası Arıyoruz

  Sakarya / Adapazarı
  3 Temmuz 2024
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Sakarya'da 7 Yaşındaki Çocuğum İçin Oyun Ablası Arıyoruz

  Sakarya / Adapazarı
  25 Haziran 2024
  • Gündüzlü
  • Haftada Birkaç Gün
  Başvur İncelendi

  Sakarya'da Oyun Ablası İşi mi Arıyorsunuz?

  Sakarya'da Oyun Ablası işi arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Oyun ablalığı işi zor ve sabır gerektiren bir iş olmakla birlikte, güzel bir iştir ayrıca. Sorumluluk duygunuz gelişmiş, oyun oynamayı seviyor ve çocuklarla ilgilenmeyi seviyorsanız bu iş tam size göre. Yapmanız gereken, bir üyelik oluşturmanız ve profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurmanız. Profilini eksiksiz dolduran ve güncelleyen oyun ablalarını listeleme sayfamızda öne çıkarırız. Bu sayede daha hızlı iş bulabilirler.

  Sakarya'da Oyun Ablası Ne İş Yapar?

  Sakarya'da Oyun ablası, haftanın belirli günlerinde birkaç saat veya tam zamanlı olarak genellikle ailenin evinde çocuklarla eğitici ve eğlendirici oyunlar oynayan kişiye denir. Oyun ablası genellikle çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenliği, psikoloji gibi alanlarda lise veya üniversite eğitimi görmüş veya görmekte olan kişilerden oluşmaktadır.

  Oyun ablası çocuklara yabancı dil, müzik, resim veya satranç öğretebilir, basketbol, yüzme gibi belirli bir spor dalında gelişmesine katkı sağlayabilir, özel ders verebilir.

  Sakarya'da Oyun Ablası İş İlanlarına Başvuruda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Sakarya'da Oyun ablası iş ilanlarına başvuru yaparken öncelikle profilinizin eksiksiz ve doğru bilgilerle güncellenmiş olmasına dikkat ediniz. Profil fotoğrafınız düzgün yüklenmiş, eğitim ve referans bilgileriniz girilmiş, tercih bilgileriniz seçilmiş olmalıdır. Kimliğini doğrulayan ve referansı tarafından puanlanan oyun ablaları daha fazla aile tarafından tercih edilmektedir. İlanlara başvuru yaparken, ilanı eksiksiz okumalı, eğer çalışmak istiyorsanız başvuru yapmalısınız. İlana başvuru yaparken “Ön Yazı” alanı çıkmaktadır. Ön Yazı alanında neden oyun ablalığı yapmak istediğinizi, aileye veya çocuğa katacağınız değeri ve kendinizi tanıtan kısa bir yazı yazmanız oyun ablası arayanların ilgisini çekecektir.

  Sakarya'da Oyun Ablası Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

  Sakarya'da Oyun ablası arayan ailelere ulaşmak için öncelikle Bakiciburada.com ‘da bir üyeliğiniz olması gerekmektedir. Ücretsiz olarak üye olup, bir oyun ablası profili oluşturabilirsiniz. Ardından size uygun olan oyun ablası iş ilanlarına başvuru yapmanız gerekmektedir. Bazı ilanlarda oyun ablası arayanlar telefon numarasını ulaşılabilir yapmaktadır. İlana başvuru sonrası ilan sahiplerinin telefon numarasına ulaşabilir ve oyun ablası arayanlara Bakiciburada.com üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca ilana başvuru sonrası aileler size mesaj yoluyla (WhatsApp veya site üzerinden) veya telefon numaranızdan ulaşabilmektedir. Size gönderilen mesajlara en kısa zamanda dönüş yapmanız iş bulmanızı kolaylaştıracaktır.

  Sakarya'da Oyun Ablasının Alması Gereken Eğitimler

  Sakarya'da Oyun ablası Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Öğretmenliği, Psikoloji, Sosyoloji, Sınıf Öğretmenliği, Özel Eğitim vb. gibi alanlarda üniversite eğitim almış veya almakta olan kişilerdir. Oyun ablaları, meslek liselerinin veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya MEB onaylı kurumlardan çocuk gelişimi eğitimi sertifikası alabilir. Yine yabancı dil bilen oyun ablası talepleri için de İngilizce eğitiminizin olması önemlidir. İngilizce eğitimini özel eğitim kurumlarından alabilir veya kendiniz öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca ilk yardım eğitimini de oyun ablasının alması iyi olur. İlk yardım eğitimi sayesinde oyun ablası olası ev kazalarında bebeklere veya çocuklara acil müdahale yapabilir. Mesela, boğazına bir şey kaçan bebeği Heimlich manevrası yaparak kurtarabilir. Bu vb. için de ilk yardım eğitimi gereklidir.

  Sakarya'da İngilizce Oyun Ablası İş İlanları

  Sakarya'da İngilizce bilen oyun ablası iş ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle ilanda istenen İngilizce seviyesinin sizin İngilizce seviyenizle aynı olduğuna emin olmalısınız. Küçük yaştaki çocuklar için bazı aileler oyun oynatacak kadar İngilizce’yi yeterli görmekteyken, bazı aileler için ana dili gibi İngilizce konuşan oyun ablası aramaktadır. Çocuklar İngilizce’yi oyunla çok daha kolay öğrenebilmektedir. Elinize bir top alıp, topu tut veya topu at derken ya da oyuncakların isimlerini söylerken veya yemek yerken İngilizce isimlerini söylemeniz ve tekrar etmeniz oyun ablalığı yaptığınız çocuğun İngilizce öğrenmesini kolaylaştıracaktır.

  Sakarya'da Yabancı Oyun Ablası

  Sakarya'da Yabancı dil bilen oyun ablası, aileler tarafından tercih edilir. Çocukla birkaç saat oyun oynayıp, yabancı dil öğrenmesini sağlamak çok kıymetlidir. Yabancı dili küçükken öğrenmek daha kolaydır. Bazı aileler Native speaker oyun ablası aramaktadır. Bunun için bazen Amerikalı oyun ablası arayışına girmektedir. İngilizce’den sonra tercih edilen bir diğer pozisyon ise İspanyolca oyun ablasıdır. İngilizce bilen oyun ablası, Fransızca bilen oyun ablası, İtalyanca bilen oyun ablası en çok tercih edilen yabancı dil bilen oyun ablalarındandır.

  Sakarya'da Oyun Ablası Ücretleri Ne Kadar?

  Sakarya'da Oyun ablası ücretleri semte, oyun ablasının tecrübesine, eğitimine, çalışma saatlerine, oyun oynayacağı çocuk sayısına veya beklenen işe göre değişiklik gösterebilir. Bakiciburada.com tarafından geliştirilen “Bakıcı Maaşı Hesapla” sayfasından çalışacağınız pozisyona ve şehre göre ortalama oyun ablası ücretlerini öğrenebilirsiniz.

  Sakarya'da Saatlik oyun ablası ücretleri, aşağıda listelenmektedir. Oyun ablasının ücreti hesaplanırken, aylık çalışma saatine bakılır. Aylık çalıştığı saat ile, çalışma saat ücreti çarpılarak aylık ücreti hesaplanabilir. Bu ücretler ortalama ücretlerdir. Oyun ablasının niteliğine ve talebine göre değişiklik gösterebilir.

  1. 1 - 10 Saat : 345 TL,
  2. 10 - 20 Saat : 285 TL,
  3. 21 - 30 Saat : 225 TL,
  4. 31 - 50 Saat : 200 TL
  5. 51 ve üzeri : 160 TL

  Sakarya'da Saatlik, Günlük veya Yarım Gün Oyun Ablası

  Sakarya'da Oyun ablası talepleri genellikle saatlik olmaktadır. En çok tercih edilen oyun ablası saatleri, haftada 3 gün 4 saat şeklindedir. Günlük veya yarım gün şeklinde oyun ablası talepleri de olabilmektedir. Saatlik oyun ablası talebi, öğrenciler tarafından da tercih edilmektedir. Saatlik çalışıldığında öğrenci oyun ablaları ders saatlerini de daha rahat ayarlayabilmektedir. Yine akşam okula giden öğrenciler de yarım gün veya günlük oyun ablası işi de tercih edebilmektedir.

  Sakarya'da Oyun Ablası Ev Ödevlerine Yardımcı Olur mu?

  Sakarya'da Oyun ablası, okula giden çocuklar için, ailenin isteğine bağlı olarak çocukları okuldan alır, evde karşılar, yemeğini yemesine yardımcı olur, sonrasında birlikte ders çalışabilir. Özellikle ilkokula yeni başlayan çocuklar için ev ödevlerini tek başına yapmak zorlayıcı olmaktadır. Oyun ablasıyla birlikte anne-baba eve gelinceye kadar ev ödevlerini tamamlayabilirler.

  Sakarya'da Akşamları Dışarı Çıktığımda Oyun Ablası Çocuğuma Bakar mı?

  Sakarya'da Akşamları veya hafta sonu dışarıya çıkıp eşinizle birlikte bir program yapmak ya da kendinize zaman ayırmak istediğinizde saatlik oyun ablası çocuğunuza bakabilir. Eğer döndüğünüzde geç saat olacaksa, oyun ablasını evine bırakmak ya da taksi ücretini karşılamanız iyi olacaktır.

  Sakarya'da Oyun Terapisti Aranıyor mu?

  Bazı aileler çocuklarının duygu ve davranışlarını anlamlandırabilmek adına oyun terapistine ihtiyaç duyarlar. Oyun terapisti olabilmek için üniversitelerin çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenliği, psikoloji, sosyoloji, sınıf öğretmenliği gibi alanlarından mezun olmak ve oyun terapisi konusunda eğitim almış olmak gerekmektedir. Oyun terapistleri oyun oynayarak çocukların duygu ve düşüncelerini açığa çıkarmaya çalışırlar.

  Sakarya'da Oyun Ablası Olarak İş Arıyorum, Benden Ücret Alıyor musunuz?

  Sakarya'da Oyun ablaları Bakiciburada.com ’a ücretsiz olarak kayıt olabilir, oyun ablası iş ilanlarına başvuru yapabilir. Oyun ablalarından herhangi bir ücret veya komisyon talep edilmemektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması da yasaktır.


  Sıkça Sorulan Sorular

  Sakarya'da Oyun Ablası Olarak Çalışmak İstiyorum, Ne Yapmam Gerekiyor?


  Üye değilseniz, öncelikle sitede yer alan `Üye Ol` linkine tıklayıp, üyeliğinizi gerçekleştirmelisiniz. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Akabinde size uygun iş ilanlarına başvuru yapmalısınız.


  Video cv zorunlu değildir. Ancak kendinizi tanıttığınız video cv, bakıcı arayan ailelerin size öncelik vermesini sağlar. Daha hızlı iş bulursunuz.


  Yatılı iş arıyorsanız, profilinizde yer alan -Tercih Bilgileriniz- bölümünde -Yatılı kalabilirim- alanını -Evet- olarak işaretlemelisiniz.


  Fotoğrafı, video cv'si yüklenen, kimliği doğulanan, değerlendirmesi ve profili güncel olan bakıcıların profilleri aramalarda daha üst sıralarda listelenir. Ayrıca size uygun ilanlara başvuru yapmanız da gerekmektedir. Üstte listelenen profiller de aileler tarafından daha çok görüntülenmektedir.


  Eğer oturma izniniz varsa, yabancı da olsanız çalışabilirsiniz.


  Listelenen tüm ilanlar günceldir. Süresi geçmiş iş ilanları yayından kaldırılmaktadır.