Anadolu Yakası Haftada Birkaç Gün Gölge Öğretmen İş İlanları 3 İlan

  Gölge Öğretmen Arıyoruz.

  İstanbul(Anadolu) / Pendik
  23 Temmuz 2024
  • Haftada Birkaç Gün
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Atipik Otizmli Oğlum için Oyun Ablası Arıyoruz

  İstanbul(Anadolu) / Maltepe
  16 Temmuz 2024
  • Haftada Birkaç Gün
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Gölge Öğretmen Arıyorum

  İstanbul(Anadolu) / Üsküdar
  3 Temmuz 2024
  • Haftada Birkaç Gün
  Başvur İncelendi

  Anadolu Yakasında Gölge Öğretmen (Özel Eğitim Öğretmeni) İş İlanları

  Özel ihtiyaç sahibi çocuklara rehberlik eden gölge öğretmen faaliyetlerini çocuk fark etmeden gerçekleştirir. Kolaylaştırıcı eğitim programlarında uzman olan özel eğitim öğretmeni uzun vadede çocukların hayata verimli katılımının sağlanmasını destekler. Bakıcılık ya da oyun ablalığından farklı olarak bu alanda çalışan kişiler alternatif uzmanlıklara sahiptir. Bakiciburada.com alanında uzman gölge öğretmen bulma konusunda güvenilir adrestir. Deneyimli ve nitelikli uzmanları bu adreste bulabilir, güvenle aradığınız potansiyele ulaşabilirsiniz. Gölge öğretmen (özel eğitim öğretmeni) iş ilanlarına sitemizden ulaşabilir niteliklerinize uygun başvurular yapabilirsiniz.

  Gölge Öğretmen Nedir?

  Yaygın gelişim bozukluğu, dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü, hiperaktivite ya da duygu bütünleme güçlükleri gibi gelişimsel zorluklar yaşayan çocuklara okul hayatı ve günlük hayata verimli katılım sağlamada rehberlik eden uzmanlara gölge öğretmen ya da özel eğitim öğretmeni denmektedir. Özel çocuklar için öğretmen temelde çocukların bağımsızlıklarını kazanmalarına yardımcı olmayı hedefler. Sınıf ortamında çocuk için verimli ortam koşullarını ayarlamaya yardımcı olur. Çocuğun fiziksel, zihinsel ve psikolojik ihtiyaçlarını analiz ederek hayata daha kolay adapte olması için programlar uygular. Çocuğun davranış sorunlarının azalması için ona farklı yaklaşımlarla eşlik eder. Çocuğun sınıfta aktif olması, akranlarıyla sağlıklı ilişkiler kurması, okula uyum sağlaması, sosyal beceriler edinmesi için gereken çalışmaları yapar. Gölge öğretmen; bakıcı, oyun ablası ya da asistan değildir. Bu alanda özel eğitim almış çocuğa verimli yaşam standartları sağlamak için rehberlik eden uzmandır. Özel durumu olan çocukların kişisel ve sosyal yaşamlarında uyumlu davranışlar sergileyebilmelerini sağlayacak programlar uygular.

  Anadolu Yakasında Gölge Öğretmen Maaşları 2023

  Anadolu Yakasında Gölge öğretmenlerin maaşları uzmanlık seviyesi, şehir konumu, deneyim gibi kriterlere göre değişebilmektedir. Sitemizde bütçenize uygun fiyatlarla gölge öğretmen arama şansınız vardır. Eğitim verilecek çocuğun fiziksel ve zihinsel durumu çalışma standartlarını belirlemede etkilidir. Her çocuğun ihtiyaçları ve zorlukları farklı olduğundan çalışma olanakları da değişir. Çocuğa haftada kaç gün kaç saat nasıl eşlik edileceği de maaşları belirlemede etkilidir. Farklı koşullara göre değişse de genel olarak maaş seviyeleri şu şekildedir:

  Saatlik Gölge Öğretmen Ücreti : 300 TL – 600 TL
  Aylık Gölge Öğretmen Ücreti : 17.500 TL - 28.000 TL

  Çalışma saatleri ve çalışma koşulları fiyat değişikliklerinin olmasını sağlar. Bakiciburada.com olarak alanında uzman deneyimli gölge öğretmenlere en iyi fiyat teklifleriyle ulaşma olanağı sunuyoruz. Güvenilir, alanında başarılı özel eğitim öğretmenlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, en iyi fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Anadolu Yakasında Gölge Öğretmen Olarak Çalışmak İstiyorum, Ne Yapmam Gerekiyor?


  Üye değilseniz, öncelikle sitede yer alan `Üye Ol` linkine tıklayıp, üyeliğinizi gerçekleştirmelisiniz. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Akabinde size uygun iş ilanlarına başvuru yapmalısınız.


  Video cv zorunlu değildir. Ancak kendinizi tanıttığınız video cv, bakıcı arayan ailelerin size öncelik vermesini sağlar. Daha hızlı iş bulursunuz.


  Yatılı iş arıyorsanız, profilinizde yer alan -Tercih Bilgileriniz- bölümünde -Yatılı kalabilirim- alanını -Evet- olarak işaretlemelisiniz.


  Fotoğrafı, video cv'si yüklenen, kimliği doğulanan, değerlendirmesi ve profili güncel olan bakıcıların profilleri aramalarda daha üst sıralarda listelenir. Ayrıca size uygun ilanlara başvuru yapmanız da gerekmektedir. Üstte listelenen profiller de aileler tarafından daha çok görüntülenmektedir.


  Eğer oturma izniniz varsa, yabancı da olsanız çalışabilirsiniz.


  Listelenen tüm ilanlar günceldir. Süresi geçmiş iş ilanları yayından kaldırılmaktadır.