Anadolu Yakası Hemşire İş İlanları 0 İlan

  Belirlediğiniz kriterlere uygun hiç ilan bulunamadı.!

  Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

  Anadolu Yakasında Tam Zamanlı Hemşire(Hemşire Yardımcısı) İş İlanları

  Hastanın her türlü tıbbi ihtiyacını karşılayan hemşireler, sağlık kuruluşlarında ya da evlerde hizmet verebilirler. Hasta bakımına yönelik donanımlı eğitime sahip olan hemşireler, genel hizmetlerin yanı sıra farklı alanlarda da uzmanlaşabilir. Bakiciburada.com olarak alanında uzmanlaşmış hemşire iş ilanları seçeneklerine kolayca ulaşmanızı ve başvuru yapmanızı sağlıyoruz. Farklı niteliklere göre belirlenmiş ilanlara güvenle başvurabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Evde bakım sağlayacak hemşirelerin donanımları hasta ihtiyaçlarına göre belirlenebilir. Hasta bakımında hastanın mevcut durumunu verimli şekilde yönetebilecek hemşireye ihtiyaç duyulur. Anadolu Yakasında Hemşirelik iş ilanlarında detaylı açıklamaları bulabilir, ihtiyacınız olan özelliklerde hasta bakım donanımına sahip kişilere kolay ulaşabilirsiniz. Hemşire çalışma koşulları hastanın ve yakınlarının ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Yatılı, haftada birkaç gün ya da sürekli bakım şeklinde çalışma koşulları planlanabilir. Deneyimli ve işinde uzman hemşirelere ve hemşire yardımcılarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, en iyi fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Anadolu Yakasında Hemşire ve hemşire yardımcısı iş ilanlarına sitemizden hızlı şekilde ulaşma ve başvuru yapma olanağınız vardır.

  Anadolu Yakasında 2024 Güncel Hemşire Maaşları

  Hemşirelik en çok ihtiyaç duyulan meslekler arasında yer alır. Anadolu Yakasında Yarı zamanlı hemşirelik maaşları ya da tam zamanlı hemşirelik maaşları birbirinden farklı olur. Kurumlarda ve evde verilen hemşirelik hizmetlerinde de aşlar değişebilir. Hemşire maaşları kıdem ve tecrübe yıllarına göre farklı aralıklarda seyreder. Hizmet süresi fazla olan hemşirelerin maaşları daha fazla olur. Son yapılan zamlarla birlikte hemşire maaşları şu şekildedir:

  Anadolu Yakasında Hemşire Ücreti: 17.500 TL - 28.000 TL

  Anadolu Yakasında Part Time Hemşire İş İlanları

  Hemşirelikte tam zamanlı çalışma olduğu gibi part time çalışma olanakları da vardır. Evde ya da kurumlarda part time hemşire olarak hizmet vermek mümkündür. Gün ve saatler farklı çalışma koşullarına göre belirlenebilir. Çalışma koşullarına göre ve özel ihtiyaçlara göre tercih edilebilecek hemşire ilanlarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


  Sıkça Sorulan Sorular

  Anadolu Yakasında Hemşire Olarak Çalışmak İstiyorum, Ne Yapmam Gerekiyor?


  Üye değilseniz, öncelikle sitede yer alan `Üye Ol` linkine tıklayıp, üyeliğinizi gerçekleştirmelisiniz. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Akabinde size uygun iş ilanlarına başvuru yapmalısınız.


  Video cv zorunlu değildir. Ancak kendinizi tanıttığınız video cv, bakıcı arayan ailelerin size öncelik vermesini sağlar. Daha hızlı iş bulursunuz.


  Yatılı iş arıyorsanız, profilinizde yer alan -Tercih Bilgileriniz- bölümünde -Yatılı kalabilirim- alanını -Evet- olarak işaretlemelisiniz.


  Fotoğrafı, video cv'si yüklenen, kimliği doğulanan, değerlendirmesi ve profili güncel olan bakıcıların profilleri aramalarda daha üst sıralarda listelenir. Ayrıca size uygun ilanlara başvuru yapmanız da gerekmektedir. Üstte listelenen profiller de aileler tarafından daha çok görüntülenmektedir.


  Eğer oturma izniniz varsa, yabancı da olsanız çalışabilirsiniz.


  Listelenen tüm ilanlar günceldir. Süresi geçmiş iş ilanları yayından kaldırılmaktadır.