Malatya Temizlik İş İlanları 5 İlan

  Malatya'da Temizlikçi Arıyoruz

  Malatya / Battalgazi
  23 Temmuz 2024
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Malatya Yeşilyurt'ta Temizlikçi Arıyoruz

  Malatya / Yeşilyurt
  22 Temmuz 2024
  • Haftada Birkaç Gün
  Başvur İncelendi

  Malatya'da Temizlikçi Arıyoruz

  Malatya / Battalgazi
  21 Temmuz 2024
  • Haftada Birkaç Gün
  Başvur İncelendi

  Malatya Akçadağ'da Temizlikçi Arıyoruz

  Malatya / Akçadağ
  Ücret Bilgisi 17.000-17.500 TL
  9 Temmuz 2024
  • Gündüzlü
  • Haftada Birkaç Gün
  Başvur İncelendi

  Yeşilyurt'ta Temizlikçi Arıyoruz

  Malatya / Yeşilyurt
  27 Haziran 2024
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Malatya'da Temizlik İşi mi Arıyorsunuz?

  Malatya'da Temizlik işi arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Günlük temizlik işi zor ve güç gerektiren bir iş olmakla birlikte, güzel bir iştir ayrıca. Temizlik yapmayı seviyorsanız bu iş tam size göre. Yapmanız gereken, bir üyelik oluşturmanız ve profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurmanız. Profilini eksiksiz dolduran ve güncelleyen temizlikçileri listeleme sayfamızda öne çıkarırız. Bu sayede daha hızlı iş bulabilirler.

  Malatya'da Gündelik Temizlikçi Kadın Ne İş Yapar?

  Malatya'da Gündelik temizlikçi kadın, evin toparlanması, odaların süpürülüp silinmesi, mutfakta tezgah, dolap, ocak, davlumbaz, lavabo temizliği, banyoda dolap, küvet, duşakabin, klozet, ayna temizliği, çöplerin toparlanması gibi işleri yapan kişilere denir. Eve temizlikçi kadın anlaşmaya ve ekstra ücrete tabi olmakla birlikte cam temizliği, ütü, yemek yapma gibi işleri de yapabilir. Tam zamanlı ve sürekli bir temizlikçi ve yardımcıya ihtiyaç duyulduğunda ise ev işlerine yardımcı kadınlar tercih edilmektedir. Ev işlerine yardımcı kadınlar, yemek, temizlik, ütü, alışveriş, çamaşır yıkama, çocukları karşılama gibi gün içinde bir çok işi yapmaktadır.

  Malatya'da Profesyonel Ev Temizliği Kaç Saat?

  Malatya'da Profesyonel ev temizliği evin büyüklüğü ve temizliğin detaylarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. 3 saatte biten iş olmakla birlikte, yarım gün veya tam gün süren profesyonel ev temizliği de olabilmektedir. Temizlikçinin haftada bir mi, iki haftada bir mi, yoksa ayda bir mi eve temizliğe geleceğine temizlikçi talebinde bulunanlar karar vermektedir. Eğer temizlik malzemesini temizlikçi bayanın kendisinin getirmesi isteniyorsa, görüşme esnasında ayrıca bildirilmelidir. Temizlik malzemesi için temizlikçi ekstra ücret talep edebilir.

  Malatya'da Yarım Gün, Haftada 3 Gün Veya Hafta Sonu Temizlik İşi

  Malatya'da Temizlik işleri tek seferlik, haftada bir veya haftada 2-3 gün veya sadece hafta sonları olabilmektedir. Genellikle aileler Pazar gününü ailecek geçirmek istediklerinden temizliği hafta sonu sadece Cumartesi olacak şekilde organize edebilmektedir. Günlük temizlik işlerinde temizlik ücreti iş bitiminde verilir. Eğer sürekli aynı eve belirli periyotlarda gidiyorsanız temizlik ücreti aylık da olabilmektedir. Yatılı veya gündüzlü temizlik işleri bulunmaktadır. Yatılı çalışmak istiyorsanız, bulunduğunuz ilden farklı illeri de tercih edebilirsiniz. Gündüzlü çalışmak istiyorsanız, evinize yakın, ulaşımı kolay işleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Yarım gün temizlik işlerine de başvuru yapabilirsiniz. Günün diğer zamanı da size kalacaktır. Yarım gün ev temizliği işlerinin saatleri, temizlik talebinde bulunan kişinin uygunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

  Malatya'da Temizlik İş İlanlarına Başvuruda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Malatya'da Temizlik iş ilanlarına başvuru yaparken öncelikle profilinizin eksiksiz ve doğru bilgilerle güncellenmiş olmasına dikkat ediniz. Profil fotoğrafınız düzgün yüklenmiş, eğitim ve referans bilgileriniz girilmiş, Tercih bilgileriniz seçilmiş olmalıdır. Kimliğini doğrulayan ve referansı tarafından puanlanan adaylar daha fazla aile tarafından tercih edilmektedir. İlanlara başvuru yaparken, ilanı eksiksiz okumalı, eğer çalışmak istiyorsanız başvuru yapmalısınız. İlana başvuru yaparken “Ön Yazı” alanı çıkmaktadır. Ön Yazı alanında neden o işte çalışmak istediğinizi ve kendinizi tanıtan kısa bir yazı yazmanız temizlikçi arayanların ilgisini çekecektir.

  Malatya'da Ev Temizlik İş İlanları

  1+1 ev temizliği en çok yayınlanan ev temizlik iş ilanlarındandır. Daha sonra 2+1 ev temizliği, 3+1 ev temizliği gelmektedir. Villaya temizlikçi olarak da iş ilanları yayınlanmaktadır. Eve temizlikçi bayan iş ilanlarına başvuru yaparak iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Boş ev temizliği ve ofis temizliği gibi iş imkanları da olmaktadır. Ofis temizliği, gün içinde olabileceği gibi, akşam mesai bitiminden sonra ya da hafta sonu olabilr.

  Malatya'da Temizlikçi Arayanlara Nasıl Ulaşılır?

  Malatya'da Temizlikçi arayanlara ulaşmak için öncelikle Bakiciburada.com ‘da bir üyeliğiniz olması gerekmektedir. Ücretsiz olarak üye olup, bir temizlikçi profili oluşturabilirsiniz. Ardından size uygun olan temizlik iş ilanlarına başvuru yapmanız gerekmektedir. Bazı ilanlarda temizlikçi arayanlar telefon numarasını ulaşılabilir yapmaktadır. İlana başvuru sonrası ilan sahiplerinin telefon numarasına ulaşabilir ve bakıcı arayanlara Bakiciburada.com üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca ilana başvuru sonrası aileler size mesaj yoluyla (WhatsApp veya site üzerinden) veya telefon numaranızdan ulaşabilmektedir. Size gönderilen mesajlara en kısa zamanda dönüş yapmanız iş bulmanızı kolaylaştıracaktır.

  Malatya'da Ev Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

  Malatya'da Ev temizliği fiyatları semte, temizlik yapılacak evin büyüklüğüne, temizliğin detaylarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

  1. Günlük temizlikçi ücreti (Ortalama) : 900 TL ile 1.500 TL
  2. Aylık temizlikçi ücreti (Ortalama) : 17.500 TL ile 28.000 TL

  Malatya'da Temizlikçi Olarak İş Arıyorum, Benden Ücret Alıyor musunuz?

  Malatya'da Temizlikçiler Bakiciburada.com ’a ücretsiz olarak kayıt olabilir, temizlik iş ilanlarına başvuru yapabilir. Temizlikçilerden herhangi bir ücret veya komisyon talep edilmemektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması da yasaktır.

  Malatya'da Yabancılar İçin Ev Temizliği

  Yabancıların Türkiye ‘de temizlikçi olarak çalışabilmesi için öncelikle oturma izninin olması gerekmektedir. Oturma izni olan temizlikçiler daha sonra işe başlayacağı zaman çalışma izni de alabilmektedir.

  En çok tercih edilen yabancı uyruklu temizlikçi kadınlar Gürcü temizlikçiler, Gürcü yardımcılar, Gürcü hizmetli ve hizmetçi, Gürcü ev yardımcısı, Gürcü ev işlerine yardımcı, Gürcü villaya yardımcıdır.

  Türkmen temizlikçiler, Türkmen yardımcılar, Türkmen hizmetli ve hizmetçi, Türkmen ev yardımcısı, Türkmen ev işlerine yardımcı, Türkmen villaya yardımcı tercih edilen yabancılardandır.

  Endonezyalı temizlikçiler, Endonezyalı yardımcılar, Endonezyalı hizmetli ve hizmetçi, Endonezyalı ev yardımcısı, Endonezyalı ev işlerine yardımcı, Endonezyalı villaya yardımcı tercih edilen yabancılardandır.

  Nepalli temizlikçiler, Filipinli temizlikçiler, Faslı temizlikçiler, Ukraynalı temizlikçiler, Bulgar temizlikçiler de en uygun ev temizlikçileri olarak geçmektedir.

  Malatya'da En Uygun Temizlik Şirketi

  Bakiciburada.com, Türkiye’nin her bir köşesinde hizmet veren, Türkiye’nin en büyük temizlikçi havuzuna sahip temizlikçi ve temizlik işi bulma şirketidir. Tam zamanlı ev yardımcıları temizlik, ütü, yemek gibi ihtiyaçlarında ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Güvenilir temizlikçi ve temizlik işi bulmak için Bakiciburada.com’a üye olun.


  Sıkça Sorulan Sorular

  Malatya'da Temizlik Olarak Çalışmak İstiyorum, Ne Yapmam Gerekiyor?


  Üye değilseniz, öncelikle sitede yer alan `Üye Ol` linkine tıklayıp, üyeliğinizi gerçekleştirmelisiniz. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Akabinde size uygun iş ilanlarına başvuru yapmalısınız.


  Video cv zorunlu değildir. Ancak kendinizi tanıttığınız video cv, bakıcı arayan ailelerin size öncelik vermesini sağlar. Daha hızlı iş bulursunuz.


  Yatılı iş arıyorsanız, profilinizde yer alan -Tercih Bilgileriniz- bölümünde -Yatılı kalabilirim- alanını -Evet- olarak işaretlemelisiniz.


  Fotoğrafı, video cv'si yüklenen, kimliği doğulanan, değerlendirmesi ve profili güncel olan bakıcıların profilleri aramalarda daha üst sıralarda listelenir. Ayrıca size uygun ilanlara başvuru yapmanız da gerekmektedir. Üstte listelenen profiller de aileler tarafından daha çok görüntülenmektedir.


  Eğer oturma izniniz varsa, yabancı da olsanız çalışabilirsiniz.


  Listelenen tüm ilanlar günceldir. Süresi geçmiş iş ilanları yayından kaldırılmaktadır.