Malatya Yatılı Bakıcı İş İlanları 13 İlan

  Malatya'da 80'li Yaşlardaki Büyük Annem İçin Yaşlı Bakıcısı Arıyoruz

  Malatya / Akçadağ
  Ücret Bilgisi 20.000-20.500 TL
  21 Temmuz 2024
  • Yatılı
  Başvur İncelendi

  8 Yaşındaki Çocuğum İçin Bebek - Çocuk Bakıcısı Arıyoruz

  Malatya / Yeşilyurt
  21 Temmuz 2024
  • Yatılı
  Başvur İncelendi

  80'li Yaşlardaki Annem İçin Alzheimer Bakımı Desteği Verebilecek Yaşlı Bakıcısı Arıyoruz

  Malatya / Merkez
  19 Temmuz 2024
  • Yatılı
  Başvur İncelendi

  Malatya'da Hasta Bakıcısı Arıyoruz

  Malatya / Merkez
  Ücret Bilgisi 14.000-14.500 TL
  16 Temmuz 2024
  • Yatılı
  Başvur İncelendi

  Hasta Bakıcısı Arıyoruz

  Malatya / Merkez
  Ücret Bilgisi 17.000-20.000 TL
  12 Temmuz 2024
  • Yatılı
  Başvur İncelendi

  Malatya'da Hasta Bakıcı Refakatçi Arıyoruz

  Malatya / Merkez
  9 Temmuz 2024
  • Yatılı
  • Gündüzlü
  Başvur İncelendi

  Malatya'da 80'li Yaşlardaki Annem İçin Yaşlı Bakıcısı Arıyoruz

  Malatya / Battalgazi
  8 Temmuz 2024
  • Yatılı
  Başvur İncelendi

  60'lı Yaşlardaki Annem İçin Yaşlı Bakıcısı Arıyoruz

  Malatya / Merkez
  Ücret Bilgisi 17.000-17.500 TL
  4 Temmuz 2024
  • Yatılı
  Başvur İncelendi

  Malatya Merkez'de Hasta Bakıcısı Arıyorum

  Malatya / Merkez
  28 Haziran 2024
  • Yatılı
  Başvur İncelendi

  Merkez'de 80'li Yaşlardaki Büyük Babam İçin Yaşlı Bakıcısı Arıyoruz

  Malatya / Merkez
  Ücret Bilgisi 5.000-5.500 TL
  28 Haziran 2024
  • Yatılı
  Başvur İncelendi

  Malatya Merkez'de 4 Yaşındaki Çocuğum İçin Bebek - Çocuk Bakıcısı Arıyoruz

  Malatya / Merkez
  24 Haziran 2024
  • Yatılı
  • Gündüzlü
  • Haftada Birkaç Gün
  Başvur İncelendi

  Malatya'da Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyorum

  Malatya / Merkez
  24 Haziran 2024
  • Yatılı
  Başvur İncelendi

  Malatya'da 1 Yaşındaki Çocuğum İçin Bebek - Çocuk Bakıcısı Arıyoruz

  Malatya / Yeşilyurt
  Ücret Bilgisi 16.500-17.000 TL
  23 Haziran 2024
  • Yatılı
  • Gündüzlü
  • Haftada Birkaç Gün
  Başvur İncelendi

  Malatya'da Bakıcı İşi mi Arıyorsunuz?

  Malatya'da Bakıcı işi arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bakıcılık işi zor ve sabır gerektiren bir iş olmakla birlikte, güzel bir iştir ayrıca. Sorumluluk duygunuz gelişmiş ve her yaşta insanla ilgilenmeyi seviyorsanız bu iş tam size göre. Yapmanız gereken, bir üyelik oluşturmanız ve profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurmanız. Profilini eksiksiz dolduran ve güncelleyen bakıcıları listeleme sayfamızda öne çıkarırız. Bu sayede daha hızlı iş bulabilirler.

  Malatya'da Bakıcı Ne İş Yapar?

  Malatya'da Bakıcı, bakıma ihtiyacı olan kişi veya kişilerin yardımcısı konumunda olan profesyonel kişilere denir. Bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı vb. olarak bakımı yapılan kişinin yaşı veya alacağı hizmete göre isimlendirilir.

  Malatya'da Bakıcı İş İlanlarına Başvuruda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Malatya'da Bakıcı iş ilanlarına başvuru yaparken öncelikle profilinizin eksiksiz ve doğru bilgilerle güncellenmiş olmasına dikkat ediniz. Profil fotoğrafınız düzgün yüklenmiş, eğitim ve referans bilgileriniz girilmiş, Tercih bilgileriniz seçilmiş olmalıdır. Kimliğini doğrulayan ve referansı tarafından puanlanan adaylar daha fazla aile tarafından tercih edilmektedir. İlanlara başvuru yaparken, ilanı eksiksiz okumalı, eğer çalışmak istiyorsanız başvuru yapmalısınız. İlana başvuru yaparken “Ön Yazı” alanı çıkmaktadır. Ön Yazı alanında neden o işte çalışmak istediğinizi ve kendinizi tanıtan kısa bir yazı yazmanız bakıcı arayanların ilgisini çekecektir.

  Malatya'da Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

  Malatya'da Bakıcı arayan ailelere ulaşmak için öncelikle Bakiciburada.com ‘da bir üyeliğiniz olması gerekmektedir. Ücretsiz olarak üye olup, bir bakıcı profili oluşturabilirsiniz. Ardından size uygun olan bakıcı iş ilanlarına başvuru yapmanız gerekmektedir. Bazı ilanlarda bakıcı arayanlar telefon numarasını ulaşılabilir yapmaktadır. İlana başvuru sonrası ilan sahiplerinin telefon numarasına ulaşabilir ve bakıcı arayanlara Bakiciburada.com üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca ilana başvuru sonrası aileler size mesaj yoluyla (WhatsApp veya site üzerinden) veya telefon numaranızdan ulaşabilmektedir. Size gönderilen mesajlara en kısa zamanda dönüş yapmanız iş bulmanızı kolaylaştıracaktır.

  Malatya'da Bakıcının Alması Gereken Eğitimler

  İki türlü bakıcı vardır. Birincisi, kendi çocuğunu büyütmüş veya başka çocuklara bakmış ya da kendi anne, babasına yaşlandığında bakmış deneyimle bakıcılık yapan bakıcı. Diğeri de Çocuk gelişimi, Okul Öncesi Öğretmenliği, Psikoloji, Hasta Bakıcılık, Yaşlı Bakımı gibi bu alanlarda eğitim almış bakıcı. Bakıcılar, meslek liselerinin veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya MEB onaylı kurumlardan bakıcı sertifikası alabilir. Ayrıca ilk yardım eğitimi de bakıcının alması gereken eğitimler arasındadır. İlk yardım eğitimi sayesinde bakıcılar olası ev kazalarında bebeklere, çocuklara veya bakım yaptığı kişilere acil müdahale yapabilir. Mesela, boğazına bir şey kaçan bebeği veya yaşlıyı Heimlich manevrası yaparak kurtarabilir. Bu vb. için de ilk yardım eğitimi gereklidir.

  Malatya'da Bakıcı Maaşları Ne Kadar?

  Malatya'da Bakıcı maaşları semte, bakıcının tecrübesine, eğitimine, çalışma saatlerine, bakacağı çocuk sayısına veya beklenen işe göre değişiklik gösterebilir. Bakiciburada.com tarafından geliştirilen “Bakıcı Maaşı Hesapla” sayfasından çalışacağınız pozisyona ve şehre göre ortalama bakıcı maaşlarını öğrenebilirsiniz.

  • 1 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti : 17.500 TL - 18.000 TL
  • 2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti : 18.000 TL - 18.500 TL
  • 3 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti : 18.500 TL - 19.000 TL
  • 4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti : 19.000 TL - 19.500 TL
  • 5 Yıl+ Tecrübeli Bakıcı Ücreti : 19.500 TL ve üstü

  Malatya'da Kendi Evimde Çocuk Bakmak İstiyorum

  Malatya'da Kendi evimde çocuk ya da yaşlı bakmak istiyorum diyen bir çok bakıcı olmaktadır. Ancak kendi evinizde çocuk bakımı ya bakıcılık ailelerin pek tercih ettiği bir seçenek değildir. Yine bu şekilde tercih eden aileler de olmaktadır. Genellikle aileler, çocuğuna ya da yaşlısına kendi evinde bakılmasını yani sizin ailenin evine gitmenizi beklemektedir.

  Malatya'da Yatılı veya Gündüzlü Bakıcı İşleri

  Malatya'da Yatılı veya gündüzlü bakıcı işleri bulunmaktadır. Yatılı çalışmak istiyorsanız, bulunduğunuz ilden farklı illeri de tercih edebilirsiniz. Gündüzlü çalışmak istiyorsanız, evinize yakın, ulaşımı kolay işleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Yarım gün bakıcı işlerine de başvuru yapabilirsiniz. Günün diğer zamanı da size kalacaktır. Yarım gün bakıcı işlerinin saatleri, ailenin veya bakıcı ihtiyacı olanın talebine göre değişiklik gösterebilmektedir.

  Malatya'da Yarım Gün Bakıcı Arayanlar

  Çalışan ebeveynlerin birçoğu için çocuk bakımı, hayatlarının önemli bir parçasını oluşturur. Ancak, bazı aileler tam gün bakıcı ihtiyacı duymayabilir ve Malatya'da yarım gün bakıcı arayanlar için doğru kişiyi bulmak da önemlidir. Siz de yarım gün bakıcı olarak çalışmak istiyorsanız, bu tür ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Yarım gün bakıcı arayanlarla hangi gün ve saatlerde bakıcıya ihtiyaç duyduğunu net bir şekilde konuşmalısınız. Çalışma saatlerinde esneklik isteniyorsa bu konu da açıkça dile getirilmelidir. Yarım gün bakıcı arayanların vereceği ücret de tam gün işlere göre farklılık gösterecektir. Yarım gün bakıcılık ücreti de işe başlamadan önce netleşmelidir.

  Malatya'da Bakıcı Olarak İş Arıyorum, Benden Ücret Alıyor musunuz?

  Malatya'da Bakıcılar Bakiciburada.com ’a ücretsiz olarak kayıt olabilir, iş ilanlarına başvuru yapabilir. Bakıcılardan herhangi bir ücret veya komisyon talep edilmemektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması da yasaktır.

  Malatya'da Yabancılar İçin Bakıcılık

  Yabancıların Türkiye ‘de bakıcı olarak çalışabilmesi için öncelikle oturma izninin olması gerekmektedir. Oturma izni olan bakıcıların daha sonra işe başlayacağı zaman çalışma izni de alabilmektedir. En çok tercih edilen yabancı bakıcılar iyi derecede İngilizce konuşmaları nedeniyle Filipinli bakıcılar olmaktadır. Gürcü bakıcı, Azeri bakıcı, Moldov bakıcı, Faslı bakıcı, Ukraynalı bakıcı, Bulgar bakıcı, Türkmen bakıcı da Türkiye’de özellikle yatılı olarak tercih edilmektedir.


  Sıkça Sorulan Sorular

  Malatya'da Bakıcı Olarak Çalışmak İstiyorum, Ne Yapmam Gerekiyor?


  Üye değilseniz, öncelikle sitede yer alan `Üye Ol` linkine tıklayıp, üyeliğinizi gerçekleştirmelisiniz. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Akabinde size uygun iş ilanlarına başvuru yapmalısınız.


  Video cv zorunlu değildir. Ancak kendinizi tanıttığınız video cv, bakıcı arayan ailelerin size öncelik vermesini sağlar. Daha hızlı iş bulursunuz.


  Yatılı iş arıyorsanız, profilinizde yer alan -Tercih Bilgileriniz- bölümünde -Yatılı kalabilirim- alanını -Evet- olarak işaretlemelisiniz.


  Fotoğrafı, video cv'si yüklenen, kimliği doğulanan, değerlendirmesi ve profili güncel olan bakıcıların profilleri aramalarda daha üst sıralarda listelenir. Ayrıca size uygun ilanlara başvuru yapmanız da gerekmektedir. Üstte listelenen profiller de aileler tarafından daha çok görüntülenmektedir.


  Eğer oturma izniniz varsa, yabancı da olsanız çalışabilirsiniz.


  Listelenen tüm ilanlar günceldir. Süresi geçmiş iş ilanları yayından kaldırılmaktadır.