Seyhan Bakıcı Bul

  Popüler
  40 yaşında
  9 yıl 7 ay tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  3 saat önce aktifti
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  .mesliğim hemşirelik uzun yıllar hastanelerde çalıştım.sağlık ocağında çalıştım.bazı sorunlardan dolayı bıraktım işimi ama evde serum takabilirim,enjeksiyo... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  mesliğim hemşirelik uzun yıllar hastanelerde çalıştım.sağlık ocağında çalıştım.bazı sorunlardan dolayı bıraktı... (Devamı)
  53 yaşında
  1 yıl 5 ay tecrübeli
  4 saat önce aktifti
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  3 çocuk yetştirdim. Bunun dışıhnda komşumun 2 yaşındaki bebeğine yarı zamanlı olarak baktım. Ardından Fatma Ana Rehabilitasyon Merkezinde engelli çocukların... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  3 çocuk yetştirdim. Bunun dışıhnda komşumun 2 yaşındaki bebeğine yarı zamanlı olarak baktım. Ardından Fatma An... (Devamı)
  45 yaşında
  6 yıl 2 ay tecrübeli
  19 saat önce aktifti
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  Tercihen Barış mah.gürselpaşa mah.ismetpasa mah.yesilevler mah.kiyiboyu civarı aydınlar mah civarından çocuk bakımı yapabilirim.

  14.04.2024
  Tercihen Barış mah.gürselpaşa mah.ismetpasa mah.yesilevler mah.kiyiboyu civarı aydınlar mah civarından çocuk b... (Devamı)
  Popüler
  30 yaşında
  4 yıl 7 ay tecrübeli
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  Merhaba uzun süredir belırlı aılelerle bu işi yapmaktayım yemek yapabiliyorum referans ve sertifika mevcuttur sıgara kullanmıyorum Lakin iznini yatılı kulla... (Devamı için tıklayın)

  30.03.2024
  Merhaba uzun süredir belırlı aılelerle bu işi yapmaktayım yemek yapabiliyorum referans ve sertifika mevcuttur ... (Devamı)
  Popüler
  30 yaşında
  9 yıl tecrübeli
  Seyhan - Adana
  5.0 (3)

  Gastronomi bölümü okudum yemek yapmakta ve isimde iyiyim severek yapıyorum hasta ve yaşlı bakım sertifikam mevcuttur.sıgara kullanmıyorum referanslarım var... (Devamı için tıklayın)

  14.03.2024
  Gastronomi bölümü okudum yemek yapmakta ve isimde iyiyim severek yapıyorum hasta ve yaşlı bakım sertifikam mev... (Devamı)
  26 yaşında
  1 yıl 5 ay tecrübeli
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  Psikoloji dördüncü sınıf öğrencisiyim. Dört yıldır bu işi yapıyorum. İletişime açık, anlayışlı ve sabırlıyım. Çocuğunuzun ilgili alanlarına göre oyun ve eği... (Devamı için tıklayın)

  01.03.2024
  Psikoloji dördüncü sınıf öğrencisiyim. Dört yıldır bu işi yapıyorum. İletişime açık, anlayışlı ve sabırlıyım. ... (Devamı)
  29 yaşında
  2 yıl 7 ay tecrübeli
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  Özellikle 0-6 yaş arası çocuklarda deneyimli Yıllarca yardımcı öğretmenlik genel tercihim kendi evimde bakmaktır.Çocuğunuza bakmaktan ziyade ona ablalık y... (Devamı için tıklayın)

  19.02.2024
  Özellikle 0-6 yaş arası çocuklarda deneyimli Yıllarca yardımcı öğretmenlik genel tercihim kendi evimde bakmak... (Devamı)
  40 yaşında
  11 yıl tecrübeli
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  39 yaşında yim 1 kiz çocuğum var 7yasinda ayrıca annemin rahatsızlığından dolayı 3 kardesimi de ben büyüttüm mutfak işlerini çok seviyorum genelde mutfakta ... (Devamı için tıklayın)

  24.01.2024
  39 yaşında yim 1 kiz çocuğum var 7yasinda ayrıca annemin rahatsızlığından dolayı 3 kardesimi de ben büyüttüm m... (Devamı)
  27 yaşında
  2 yıl 5 ay tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  Çocuk Gelişimi önlisans mezunuyum. Ücretli öğretmenlik ve anaokulunda çalıştım. Ekstra olarak oyun ablalığı da yapıyorum. 1 sene bakıcı olarakta bir öğretme... (Devamı için tıklayın)

  30.01.2024
  Çocuk Gelişimi önlisans mezunuyum. Ücretli öğretmenlik ve anaokulunda çalıştım. Ekstra olarak oyun ablalığı da... (Devamı)
  Popüler
  50 yaşında
  3 yıl 4 ay tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  15 saat önce aktifti
  Seyhan - Adana
  4.0 (3)

  Genç yaşta anne oldum. Çocuklarım büyüdü, bende çoçuk sevmek ve boş vaktimi değerlendirmek ve aile bütçemize katkıda bulunmak için çocuk bakmak istiyorum. D... (Devamı için tıklayın)

  14.04.2024
  Genç yaşta anne oldum. Çocuklarım büyüdü, bende çoçuk sevmek ve boş vaktimi değerlendirmek ve aile bütçemize k... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  39 yaşında
  Seyhan - Adana
  3.0 (1)

  Temiz duzenlı tertıplı titiz bir bayanım 37 yasındayım yıllardır ev temizlik islerine gidiyorum unıversıte mezunuyum cocuk gelişimi cocuk bakıcılıgıda yapab... (Devamı için tıklayın)

  02.04.2024
  Temiz duzenlı tertıplı titiz bir bayanım 37 yasındayım yıllardır ev temizlik islerine gidiyorum unıversıte mez... (Devamı)
  Popüler
  47 yaşında
  19 yıl 1 ay tecrübeli
  Seyhan - Adana
  1.0 (1)

  Ben 16 yaşında incirlik hava üstünde ise hayatına atıldım. Hep Amerikalıların çocuklarıyla ilgilendim. 2016 yılında amerikalilar gidince Türk bir ailenin ev... (Devamı için tıklayın)

  12.04.2024
  Ben 16 yaşında incirlik hava üstünde ise hayatına atıldım. Hep Amerikalıların çocuklarıyla ilgilendim. 2016 yı... (Devamı)
  51 yaşında
  30 yıl 6 ay tecrübeli
  Seyhan - Adana
  1.0 (2)

  Adana da yaşıyorum. Uzun zamandık temizlik sektörünün içindeyim. Temizik, yemek vb. ev işleriyle ilgilenebilirim. yatılı kalamam.

  03.03.2024
  Adana da yaşıyorum. Uzun zamandık temizlik sektörünün içindeyim. Temizik, yemek vb. ev işleriyle ilgilenebilir... (Devamı)
  59 yaşında
  5 yıl 7 ay tecrübeli
  4 saat önce aktifti
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  Çok uyumluyumdur kimseyi kırmam çalıştığım işyerinde uzun zamanlı çalıştım çok iş değiştirmek huyum değildir daha çok referans verebilirim fakat yüzyüze gö... (Devamı için tıklayın)

  01.04.2024
  Çok uyumluyumdur kimseyi kırmam çalıştığım işyerinde uzun zamanlı çalıştım çok iş değiştirmek huyum değildir d... (Devamı)
  50 yaşında
  2 yıl 11 ay tecrübeli
  22 saat önce aktifti
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  Kendi çocuklarım gibi kabul edip o şekilde davranmaya özen gösteriyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. En büyük avantajım çocuklarla anlaş... (Devamı için tıklayın)

  09.04.2024
  Kendi çocuklarım gibi kabul edip o şekilde davranmaya özen gösteriyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya ça... (Devamı)
  56 yaşında
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  Yasli bakimi isi ariyorum beni arayin ***

  30.03.2024
  Yasli bakimi isi ariyorum beni arayin ***
  33 yaşında
  4 yıl 4 ay tecrübeli
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  01.04.2024
  50 yaşında
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  Çocuk, bebek bakma deneyimim var. Ev toparlama ve akşam yemeği yapabilirim.

  30.01.2024
  Çocuk, bebek bakma deneyimim var. Ev toparlama ve akşam yemeği yapabilirim
  40 yaşında
  2 ay tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  01.03.2024
  27 yaşında
  1 yıl 1 ay tecrübeli
  Seyhan - Adana
  5.0 (1)

  04.03.2024

  200.000+
  Mutlu Müşteri

  Tıbbi ihtiyaçları olan annemin bakımından sorumlu olacak bir hemşire arıyorduk ve hastaneden temin etmeye çalıştık fakat olmadı. Araştırmalarımız sonunda siteyi bulduk ve adayları aramaya başladık.Kısa süre içinde birini bulduk ve çalışmaya başladık.

  Berrin S. (Ev Hanımı / Evi)

  Anneme destek olacak, evin kızı gibi olup yardım edecek birisine ihtiyacımız vardı. Danışmanımız sayesinde kısa sürede yardımcımızı bulduk, kendisi de çok iyi birisi. Siteden de çalışanlarından da çok memnunuz. Teşekkürler.

  Mehmet K. (Öğretmen / Emekli)

  Ev işlerine ve çocuklarımıza göz kulak olacak birisine ihtiyacımız vardı. Siteniz aracılığıyla tanıştığımız yardımcımızdan memnunuz ve danışmanımız tüm süreçte yanımızdaydı. Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

  Burcu S. (Kimyager / Özel Sektör)

  Uzun süredir aradığım ev yardımcısı arayışıma bakıcıburada.com sayesinde kısa sürede ulaştım. Tüm sorularıma kısa sürede cevap verip sürecimi hızlandırdığınız için teşekkür ederim.

  Aysen A. (Yönetici / Özel )

  Bakıcıburadadan kısa sürede bulduğumuz adayla 3 aydır çalışıyoruz. Çok memnunuz, kendisi ailemizden biri gibi oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim.

  Erman Ö. (Tekstil Mühendisi / DowAksa)

  Çocuğumu güvenilir sevecen ve birine emanet edebilmek için çıktığım bu zorlu yolculukta, gösterdikleri destekle sürecimi kısa ve güzel bir şekilde sonlandırdım, bakıcıburada çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  Elif H. (Sosyolog / Havacılık Sektörü)

  Tüm süreçle çok ilgisiniz bu konuda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.3.bakıcımızı da sitenizden bulduk. Hepsinden çok memnun kaldık. Hala görüşüyoruz, iletişimdeyiz. Sürecimiz de çok hızlıydı, çok memnunuz bakıcıburada.com''dan

  Emine Ö. (Öğretmen / Devlet)

  Yaşlı hastamızın her türlü bakımından sorumlu olabilecek bakıcımızı site aracılığı ile bulduk. Kullanımı rahat ve güvenilir bir site.Sürecimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

  Sucan Y. (Öğretim Görevlisi / Üniversite)

  Bebeğimize bakması için birini ararken siteyi inceledik ve beğendiğimiz adaylar oldu.İletişime geçerek kısa sürede bakıcımızı bulduk ve sorunu hallettik.Süreci takip eden ilgili bir firma.Destekleriniz için teşekkürler :)

  Tuğçe Y. (Müdür / Omega Motor)

  Bakıma ihtiyacı olmayan yaşlı annemin yanında kalıp işlerine yardım edebilecek birini aramak için siteyi kullanmak istedim.Site aracılığı ile çok kısa sürede yaşlı bakıcısı buldum.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim kullanışlı bir site.

  Fatma G. (Avukat / Kendi Hukuk Bürosu)

  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Adana Seyhan'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Adana Seyhan'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Adana Seyhan'da Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Adana Seyhan'da Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.