Aksu Bakıcı Bul

  51 yaşında
  3 yıl tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Aksu - Antalya
  5.0 (1)

  11.05.2024
  26 yaşında
  2 yıl 4 ay tecrübeli
  18.000-20.000 TL / Aylık
  Aksu - Antalya

  Aksu Pınarlıda oturuyorum çocukları çok seviyorum benimde 2 çocuğum var biri kreşe gidiyor. Bakacağım çocuğa da kendi çocuğuma baktığım gibi bakar gözümü hi... (Devamı için tıklayın)

  20.05.2024
  Aksu Pınarlıda oturuyorum çocukları çok seviyorum benimde 2 çocuğum var biri kreşe gidiyor. Bakacağım çocuğa d... (Devamı)
  30 yaşında
  Aksu - Antalya

  08.03.2024
  36 yaşında
  Aksu - Antalya

  2 yaşında oğlum var

  26.05.2024
  2 yaşında oğlum var
  36 yaşında
  1 yıl 7 ay tecrübeli
  Aksu - Antalya

  27.05.2024
  26 yaşında
  Aksu - Antalya

  14.05.2024
  23 yaşında
  Aksu - Antalya

  Benim de 2 buçuk yaşında bir oğlum var hem ona arkadaş olması için hem gelir elde etmek için oyun ablasıyım. Çocuğunuza kendi çocuğum çini bakicağimdan asla... (Devamı için tıklayın)

  14.05.2024
  Benim de 2 buçuk yaşında bir oğlum var hem ona arkadaş olması için hem gelir elde etmek için oyun ablasıyım. Ç... (Devamı)
  25 yaşında
  Aksu - Antalya

  Merhabalar, çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum. Çocuklarla aram çok iyidir onunla eğitici oyunlar oynar bilişsel zeka ve motor becerilerinin gelişiminde gü... (Devamı için tıklayın)

  13.05.2024
  Merhabalar, çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum. Çocuklarla aram çok iyidir onunla eğitici oyunlar oynar biliş... (Devamı)
  40 yaşında
  Aksu - Antalya

  07.04.2024
  19 yaşında
  Aksu - Antalya

  31.03.2024

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  22 yaşında
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Aksu - Antalya

  18.03.2024
  29 yaşında
  18.000-20.000 TL / Aylık
  Aksu - Antalya

  12.01.2024
  25 yaşında
  Aksu - Antalya

  27.01.2024
  44 yaşında
  Aksu - Antalya

  18.01.2024

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !

  Sıkça Sorulan Sorular

  Antalya Aksu'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Antalya Aksu'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Antalya Aksu'da Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Antalya Aksu'da Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.