Aydın Bakıcı Bul

  Popüler
  28 yaşında
  3 ay tecrübeli
  12 saat önce aktifti
  Kuşadası - Aydın
  5.0 (1)

  Çocukları yaşlıları hayvanları doğayı çok seviyorum. Sevginin iyileştirici gücüne inanıyorum

  23.05.2024
  Çocukları yaşlıları hayvanları doğayı çok seviyorum. Sevginin iyileştirici gücüne inanıyorum
  Popüler
  51 yaşında
  8 yıl 4 ay tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  19 saat önce aktifti
  Efeler - Aydın
  5.0 (1)

  Güler yüzlü neşeli birisiyim Ailenizi kendi ailem gibi gòrup sevgi saygı çerçevesi içinde sürekli çalışmak isterim tercihim sigorta yapılmasıdır İsimi en d... (Devamı için tıklayın)

  26.05.2024
  Güler yüzlü neşeli birisiyim Ailenizi kendi ailem gibi gòrup sevgi saygı çerçevesi içinde sürekli çalışmak ist... (Devamı)
  61 yaşında
  Didim(Yenihisar) - Aydın
  5.0 (1)

  Merhaba ben Gülşah, En son bakıcılığını üstlendiğim Yaşlımızın, uyandıktan sonraki tüm kişisel bakımlarını yapmasına yardım ettim. Sabah kahvaltısı da dahi... (Devamı için tıklayın)

  15.04.2024
  Merhaba ben Gülşah, En son bakıcılığını üstlendiğim Yaşlımızın, uyandıktan sonraki tüm kişisel bakımlarını yap... (Devamı)
  Popüler
  49 yaşında
  1 yıl 2 ay tecrübeli
  Efeler - Aydın
  5.0 (1)

  Merhaba oncelikle elim hizlidir ve cok vijdanliyim hayvanlari cocuklari yaslilari severim ozel sektorde mutfak isinde ve cocuk ve yasli bakimi yaptim gule... (Devamı için tıklayın)

  25.05.2024
  Merhaba oncelikle elim hizlidir ve cok vijdanliyim hayvanlari cocuklari yaslilari severim ozel sektorde mutfak... (Devamı)
  35 yaşında
  8 yıl 10 ay tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Efeler - Aydın
  5.0 (3)

  Önceliğiniz çocuğunuzun güvenilir bi şekilde sevgi alarak büyümesiyse birlikte çalışabiliriz.Çocuğun oyuncaklarını toparlama cocuga corba yemek yapımı onla... (Devamı için tıklayın)

  24.05.2024
  Önceliğiniz çocuğunuzun güvenilir bi şekilde sevgi alarak büyümesiyse birlikte çalışabiliriz.Çocuğun oyuncakla... (Devamı)
  24 yaşında
  3 ay tecrübeli
  Çine - Aydın
  5.0 (1)

  Aradığımız kriterlere Uygun olduğumu düşünüyorum çünkü bu işi istiyorum çocukları çok severim, değer veririm, ve güzel iletişim kurabilirim eğitici ve öğre... (Devamı için tıklayın)

  16.05.2024
  Aradığımız kriterlere Uygun olduğumu düşünüyorum çünkü bu işi istiyorum çocukları çok severim, değer veririm, ... (Devamı)
  34 yaşında
  2 yıl 4 ay tecrübeli
  Kuşadası - Aydın
  5.0 (1)

  Kendi evimde 1.7 yaş aralığında cocuklar icin ozel ders, ödev konusunda yardımcı yada kendi mesleğim olan okul oncesi öğretmenliği yapabilirim universite m... (Devamı için tıklayın)

  12.05.2024
  Kendi evimde 1.7 yaş aralığında cocuklar icin ozel ders, ödev konusunda yardımcı yada kendi mesleğim olan okul... (Devamı)
  39 yaşında
  6 ay tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Kuşadası - Aydın
  5.0 (1)

  Nazakat Tarverdiyeva evliyim 2,5 yaşında oğlum var. Adnan Menders Universitesi okuyorum, sakin sesiz , hiç kimsesinin işine karışmıyorum. Kibar , saygılı , ... (Devamı için tıklayın)

  09.04.2024
  Nazakat Tarverdiyeva evliyim 2,5 yaşında oğlum var. Adnan Menders Universitesi okuyorum, sakin sesiz , hiç kim... (Devamı)
  47 yaşında
  4 yıl tecrübeli
  Sultanhisar - Aydın
  5.0 (1)

  Sadık , güvenilir ,gülmeyi ve güldürmeyi cok seven daima neşeli ,pozitif bir insanim dir.çocuklara önem veren ve seven bir anneyim dir.Çocuklarımız gelecegi... (Devamı için tıklayın)

  12.04.2024
  Sadık , güvenilir ,gülmeyi ve güldürmeyi cok seven daima neşeli ,pozitif bir insanim dir.çocuklara önem veren ... (Devamı)
  53 yaşında
  Didim(Yenihisar) - Aydın
  4.0 (1)

  Aydın didimde oturmaktayım merhametli vicdanlı sevecen dürüst asla yalandan hoşlanmayan yufka yürekli çocuk sorunu olmayan evli bayanım.

  03.05.2024
  Aydın didimde oturmaktayım merhametli vicdanlı sevecen dürüst asla yalandan hoşlanmayan yufka yürekli çocuk so... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  21 yaşında
  4 ay tecrübeli
  Söke - Aydın
  5.0 (1)

  12.04.2024
  21 yaşında
  9 ay tecrübeli
  Söke - Aydın
  5.0 (1)

  Çocuklarla ilişkim çok iyidir bu işi aşkla yapıyorum onlar beni ben onları çok seviyorum hiç şüphesiz emanet edebilirsiniz

  02.05.2024
  Çocuklarla ilişkim çok iyidir bu işi aşkla yapıyorum onlar beni ben onları çok seviyorum hiç şüphesiz emanet e... (Devamı)
  36 yaşında
  7 yıl tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Kuşadası - Aydın
  5.0 (1)

  11.05.2024
  Popüler
  41 yaşında
  2 yıl 10 ay tecrübeli
  Kuşadası - Aydın
  5.0 (1)

  02.05.2024
  23 yaşında
  3 ay tecrübeli
  Didim(Yenihisar) - Aydın
  5.0 (1)

  17.04.2024
  21 yaşında
  9 ay tecrübeli
  Söke - Aydın
  5.0 (1)

  12.04.2024
  20 yaşında
  Efeler - Aydın
  5.0 (1)

  28.02.2024
  31 yaşında
  2 yıl 7 ay tecrübeli
  Efeler - Aydın
  5.0 (1)

  Çocuğunuza sahne duruşu, oyunculuk, hitabet ve diksiyon ile drama dersi verebilir, gelişim alanlarına uygun etkinlikler yaptırabilirim. Ayrıca Montessori eğ... (Devamı için tıklayın)

  12.02.2024
  Çocuğunuza sahne duruşu, oyunculuk, hitabet ve diksiyon ile drama dersi verebilir, gelişim alanlarına uygun et... (Devamı)
  42 yaşında
  2 ay tecrübeli
  Efeler - Aydın
  5.0 (1)

  Yaşlı bakıcılık ve refakatçılık yapabilirim.

  24.12.2023
  Yaşlı bakıcılık ve refakatçılık yapabilirim
  49 yaşında
  12 yıl tecrübeli
  Didim(Yenihisar) - Aydın
  5.0 (1)

  14.01.2024

  200.000+
  Mutlu Müşteri

  Tıbbi ihtiyaçları olan annemin bakımından sorumlu olacak bir hemşire arıyorduk ve hastaneden temin etmeye çalıştık fakat olmadı. Araştırmalarımız sonunda siteyi bulduk ve adayları aramaya başladık.Kısa süre içinde birini bulduk ve çalışmaya başladık.

  Berrin S. (Ev Hanımı / Evi)

  Anneme destek olacak, evin kızı gibi olup yardım edecek birisine ihtiyacımız vardı. Danışmanımız sayesinde kısa sürede yardımcımızı bulduk, kendisi de çok iyi birisi. Siteden de çalışanlarından da çok memnunuz. Teşekkürler.

  Mehmet K. (Öğretmen / Emekli)

  Ev işlerine ve çocuklarımıza göz kulak olacak birisine ihtiyacımız vardı. Siteniz aracılığıyla tanıştığımız yardımcımızdan memnunuz ve danışmanımız tüm süreçte yanımızdaydı. Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

  Burcu S. (Kimyager / Özel Sektör)

  Uzun süredir aradığım ev yardımcısı arayışıma bakıcıburada.com sayesinde kısa sürede ulaştım. Tüm sorularıma kısa sürede cevap verip sürecimi hızlandırdığınız için teşekkür ederim.

  Aysen A. (Yönetici / Özel )

  Bakıcıburadadan kısa sürede bulduğumuz adayla 3 aydır çalışıyoruz. Çok memnunuz, kendisi ailemizden biri gibi oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim.

  Erman Ö. (Tekstil Mühendisi / DowAksa)

  Çocuğumu güvenilir sevecen ve birine emanet edebilmek için çıktığım bu zorlu yolculukta, gösterdikleri destekle sürecimi kısa ve güzel bir şekilde sonlandırdım, bakıcıburada çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  Elif H. (Sosyolog / Havacılık Sektörü)

  Tüm süreçle çok ilgisiniz bu konuda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.3.bakıcımızı da sitenizden bulduk. Hepsinden çok memnun kaldık. Hala görüşüyoruz, iletişimdeyiz. Sürecimiz de çok hızlıydı, çok memnunuz bakıcıburada.com''dan

  Emine Ö. (Öğretmen / Devlet)

  Yaşlı hastamızın her türlü bakımından sorumlu olabilecek bakıcımızı site aracılığı ile bulduk. Kullanımı rahat ve güvenilir bir site.Sürecimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

  Sucan Y. (Öğretim Görevlisi / Üniversite)

  Bebeğimize bakması için birini ararken siteyi inceledik ve beğendiğimiz adaylar oldu.İletişime geçerek kısa sürede bakıcımızı bulduk ve sorunu hallettik.Süreci takip eden ilgili bir firma.Destekleriniz için teşekkürler :)

  Tuğçe Y. (Müdür / Omega Motor)

  Bakıma ihtiyacı olmayan yaşlı annemin yanında kalıp işlerine yardım edebilecek birini aramak için siteyi kullanmak istedim.Site aracılığı ile çok kısa sürede yaşlı bakıcısı buldum.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim kullanışlı bir site.

  Fatma G. (Avukat / Kendi Hukuk Bürosu)

  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Aydın'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Aydın'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Aydın'da Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Aydın'da Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.