Mudanya Bakıcı Bul

  43 yaşında
  22 yıl 5 ay tecrübeli
  0-500 TL / Aylık
  Mudanya - Bursa
  5.0 (1)

  Çocuk gelişim uzmanıyım;oyun ve masal terapistliği yapıyorum.Çocukların bilişsel ,sosyal duygusal gelişimlerini oyun aracılığıyla destekliyorum.

  05.07.2024
  Çocuk gelişim uzmanıyım;oyun ve masal terapistliği yapıyorum.Çocukların bilişsel ,sosyal duygusal gelişimlerin... (Devamı)
  37 yaşında
  16 yıl 2 ay tecrübeli
  Mudanya - Bursa
  5.0 (2)

  Çocuklarla iletişimim gerçekten çok iyidir. Sabırlı,soğukkanlı,eğitici ve öğretici biri olmaktan yanayım daima. Müzik ve yaratıcı drama öğretmeniyim.. hem k... (Devamı için tıklayın)

  11.06.2024
  Çocuklarla iletişimim gerçekten çok iyidir. Sabırlı,soğukkanlı,eğitici ve öğretici biri olmaktan yanayım daima... (Devamı)
  Popüler
  47 yaşında
  3 yıl 1 ay tecrübeli
  Mudanya - Bursa
  5.0 (1)

  Tecrübem 3 yılla kalmıyor tabii ama detayları yüzyüze görüşerek anlatmak bence daha mantıklı yaşım tecrübem itibariyle kendine güvenen çocuklarla arası h... (Devamı için tıklayın)

  02.06.2024
  Tecrübem 3 yılla kalmıyor tabii ama detayları yüzyüze görüşerek anlatmak bence daha mantıklı yaşım tecrübem it... (Devamı)
  23 yaşında
  2 ay tecrübeli
  Mudanya - Bursa
  5.0 (1)

  Mesajlara bakamıyorum *** mesaj atabilir misiniz ?

  09.07.2024
  Mesajlara bakamıyorum *** mesaj atabilir misiniz ?
  48 yaşında
  3 yıl tecrübeli
  Mudanya - Bursa
  5.0 (1)

  Yüz yüze konuşmak istiyorum

  18.05.2024
  Yüz yüze konuşmak istiyorum
  59 yaşında
  9 yıl 9 ay tecrübeli
  Mudanya - Bursa
  5.0 (1)

  26.02.2024
  32 yaşında
  56 dk önce aktifti
  Mudanya - Bursa

  11.07.2024
  51 yaşında
  9 saat önce aktifti
  Mudanya - Bursa

  . Çocuklarla iletişimim güzeldir. Ev yardımcısı olarak çalışıyorum

  11.07.2024
  Çocuklarla iletişimim güzeldir. Ev yardımcısı olarak çalışıyorum
  25 yaşında
  6 yıl 6 ay tecrübeli
  2.000-2.500 TL / Aylık
  10 saat önce aktifti
  Mudanya - Bursa

  11.07.2024
  64 yaşında
  10 saat önce aktifti
  Mudanya - Bursa

  Bursa Mudanya yada Bursa Güzelyalı'da ikâmet eden yalnız yaşayan yaşlı bayan hasta bakıcı işi aramaktayım.Yatılı kalabilirim. 2 yıllık yatılı yaşlı bakı... (Devamı için tıklayın)

  16.03.2024
  Bursa Mudanya yada Bursa Güzelyalı'da ikâmet eden yalnız yaşayan yaşlı bayan hasta bakıcı işi aramaktayım.Yatı... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  49 yaşında
  6 yıl 6 ay tecrübeli
  23 saat önce aktifti
  Mudanya - Bursa

  Yabancı uyrukluyum fakat 22 yıldır Türkiye’de yaşıyorum ve TC vatandaşıyım. Çok uzun yıllardır çalışıyorum. Yaşlı bakım, çocuk bakım, ev yardımcısı, sekrete... (Devamı için tıklayın)

  12.07.2024
  Yabancı uyrukluyum fakat 22 yıldır Türkiye’de yaşıyorum ve TC vatandaşıyım. Çok uzun yıllardır çalışıyorum. Ya... (Devamı)
  51 yaşında
  3 yıl 5 ay tecrübeli
  Mudanya - Bursa

  10.06.2024
  56 yaşında
  Mudanya - Bursa

  16.03.2024
  46 yaşında
  Mudanya - Bursa

  07.07.2024
  22 yaşında
  Mudanya - Bursa

  10.07.2024
  50 yaşında
  Mudanya - Bursa

  09.07.2024
  31 yaşında
  Mudanya - Bursa

  14.02.2024
  52 yaşında
  28.000-30.000 TL / Aylık
  Mudanya - Bursa

  09.07.2024
  32 yaşında
  Mudanya - Bursa

  Çocuk bakımı ve ev yardımcılığı yemek temizlik vb konularda deneyimli hızlı hareketli aktif iş ahlak ve kurallarına özen göstererek çalışırım

  24.06.2024
  Çocuk bakımı ve ev yardımcılığı yemek temizlik vb konularda deneyimli hızlı hareketli aktif iş ahlak ve kurall... (Devamı)
  63 yaşında
  5 yıl 1 ay tecrübeli
  Mudanya - Bursa

  25 yil hasta yasli bakim deneyim. 57 yasindayim . kimlikte buyuk yazilmis

  08.07.2024
  25 yil hasta yasli bakim deneyim. 57 yasindayim . kimlikte buyuk yazilmis

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !


  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bursa Mudanya'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Bursa Mudanya'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Bursa Mudanya'da Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Bursa Mudanya'da Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.