Akköy Bakıcı Bul

  51 yaşında
  Pamukkale - Denizli
  5.0 (2)

  Gerekli bilgi, yetenek ve tecrübeye sahibim.

  20.07.2024
  Gerekli bilgi, yetenek ve tecrübeye sahibim
  57 yaşında
  7 saat önce aktifti
  Pamukkale - Denizli

  10.07.2024
  24 yaşında
  9 saat önce aktifti
  Pamukkale - Denizli

  Bugün
  33 yaşında
  11 saat önce aktifti
  Pamukkale - Denizli

  Beş yıllık tecrübe.. Ve bir anne olarak hem oğlumun sosyal gelişimine katkı sağlamak hem bu alanda eğitim almamın yanı sıra evimde güvenilir, sevginin, sayg... (Devamı için tıklayın)

  23.07.2024
  Beş yıllık tecrübe.. Ve bir anne olarak hem oğlumun sosyal gelişimine katkı sağlamak hem bu alanda eğitim alma... (Devamı)
  20 yaşında
  4 ay tecrübeli
  12 saat önce aktifti
  Pamukkale - Denizli

  Merhabalar ben Göksu karaman daha önce 2 kere çocuk bakıcılığı yaptım farkli mobilya mağazalarında satış danışmanlığı ve muhasebelik yaptim evliyim 21 yaşın... (Devamı için tıklayın)

  16.07.2024
  Merhabalar ben Göksu karaman daha önce 2 kere çocuk bakıcılığı yaptım farkli mobilya mağazalarında satış danış... (Devamı)
  20 yaşında
  1 yıl 3 ay tecrübeli
  1.000-1.500 TL / Aylık
  16 saat önce aktifti
  Pamukkale - Denizli

  Merhabalar daha önce istanbulda 2 tane ailenin bebek bakiciligini oyun ablaligini yaptım denizli pamukkale ilçesinde de bir ailenin oyun ablaligini ve bebek... (Devamı için tıklayın)

  24.07.2024
  Merhabalar daha önce istanbulda 2 tane ailenin bebek bakiciligini oyun ablaligini yaptım denizli pamukkale ilç... (Devamı)
  52 yaşında
  20 saat önce aktifti
  Pamukkale - Denizli

  16.07.2024
  36 yaşında
  10 yıl 6 ay tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Pamukkale - Denizli

  10 yıldan fazla tecrübeli fransa anaokullari ve Türkiye anaokulu ve çocuk evlerinde calistim C.v yollayabilirim cocuklarla etkinlik ve oyun konusunda tec... (Devamı için tıklayın)

  24.07.2024
  10 yıldan fazla tecrübeli fransa anaokullari ve Türkiye anaokulu ve çocuk evlerinde calistim C.v yollayabili... (Devamı)
  25 yaşında
  500-1.000 TL / Aylık
  Pamukkale - Denizli

  23.07.2024
  53 yaşında
  3 yıl 7 ay tecrübeli
  Pamukkale - Denizli

  11 yıllık bankacıyım idareci bir aileden geliyorum. Emekliyim , bir süre çalışmaya ara vermiştim. Temiz titiz düzenli biriyim. Sigara kullanmıyorum. Seri... (Devamı için tıklayın)

  23.07.2024
  11 yıllık bankacıyım idareci bir aileden geliyorum. Emekliyim , bir süre çalışmaya ara vermiştim. Temiz titiz ... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  23 yaşında
  Pamukkale - Denizli

  23.07.2024
  30 yaşında
  6.500-7.000 TL / Aylık
  Pamukkale - Denizli

  23.07.2024
  26 yaşında
  Pamukkale - Denizli

  21.07.2024
  24 yaşında
  1 ay tecrübeli
  10.000-12.000 TL / Aylık
  Pamukkale - Denizli

  Her çocuk benim için özeldir ve her çocukla ayrım yapmaksızın ilgilenmekten memnun olurum. Çocukların fiziksel,psikolojik,bilişsel gelişimlerini desteklem... (Devamı için tıklayın)

  21.07.2024
  Her çocuk benim için özeldir ve her çocukla ayrım yapmaksızın ilgilenmekten memnun olurum. Çocukların fiziks... (Devamı)
  30 yaşında
  Pamukkale - Denizli

  16.07.2024
  59 yaşında
  28.000-30.000 TL / Aylık
  Pamukkale - Denizli

  18.07.2024
  54 yaşında
  4 yıl 9 ay tecrübeli
  Pamukkale - Denizli

  20.07.2024
  38 yaşında
  Pamukkale - Denizli

  20.07.2024
  21 yaşında
  1 yıl 11 ay tecrübeli
  Pamukkale - Denizli

  Çocuk gelişim bölümü mezunuyum. Çocuklarla aram iyidir. Okul öncesi ve özel eğitim konusunda tecrübem var. Daha önce çocuk baktım ve özelde de çalıştım.Genç... (Devamı için tıklayın)

  19.07.2024
  Çocuk gelişim bölümü mezunuyum. Çocuklarla aram iyidir. Okul öncesi ve özel eğitim konusunda tecrübem var. Dah... (Devamı)
  22 yaşında
  3 ay tecrübeli
  12.000-14.000 TL / Aylık
  Pamukkale - Denizli

  Merhaba ben Dilek. Üniversite öğrencisiyim çocukları çok severim ve onlarla her zaman çok iyi anlaşmışımdır. Eğitim hayatım çok parlak geçti çocukların ödev... (Devamı için tıklayın)

  02.07.2024
  Merhaba ben Dilek. Üniversite öğrencisiyim çocukları çok severim ve onlarla her zaman çok iyi anlaşmışımdır. E... (Devamı)

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !


  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Denizli Akköy'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Denizli Akköy'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Denizli Akköy'de Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Denizli Akköy'de Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.