Merkez Bakıcı Bul

  Popüler
  42 yaşında
  1 yıl 4 ay tecrübeli
  3 saat önce aktifti
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  .Birkaç yıl boyunca oyun ablası ve çocuk bakıcısı olarak çalıştım, bu süreçte beni zenginleştiren ve öğretici birçok deneyim yaşadım. Çocuklarla geçirdiğim ... (Devamı için tıklayın)

  03.06.2024
  Birkaç yıl boyunca oyun ablası ve çocuk bakıcısı olarak çalıştım, bu süreçte beni zenginleştiren ve öğretici b... (Devamı)
  Popüler
  46 yaşında
  9 ay tecrübeli
  6 saat önce aktifti
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Merhabalar dürüst ve güvenilir biriyim teşekkür ler Tecrübem yazdığından daha fazla yemek temizlik çocuk bakımı her işten anlarım

  12.06.2024
  Merhabalar dürüst ve güvenilir biriyim teşekkür ler Tecrübem yazdığından daha fazla yemek temizlik çocuk bakı... (Devamı)
  Popüler
  39 yaşında
  6 yıl 4 ay tecrübeli
  18.000-20.000 TL / Aylık
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Çocuklarla ilişkim çok iyidir çok seviyorum 2 yıldır çocuk kendi çocuklarım gibi ilgilenir severim yani çocukla çocuk olabilirim .

  08.06.2024
  Çocuklarla ilişkim çok iyidir çok seviyorum 2 yıldır çocuk kendi çocuklarım gibi ilgilenir severim yani çocukl... (Devamı)
  24 yaşında
  2 yıl 10 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Merhabalar. Lisans çocuk gelişimi mezunuyum. Alanımla ilgili 15 tane farklı konularda sertifikaya sahibim. İki buçuk yıllık tecrübem var. Hafta içi çalışıy... (Devamı için tıklayın)

  04.05.2024
  Merhabalar. Lisans çocuk gelişimi mezunuyum. Alanımla ilgili 15 tane farklı konularda sertifikaya sahibim. İki... (Devamı)
  33 yaşında
  9 yıl 2 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Evli.30 yaşında sigara kullanmayan.cocuk gelişimi okudum .bebek bakımında iyi olduğumu düşünüyorum ayrıca temizlik işleri içinde uLasabilrisiniz

  05.06.2024
  Evli.30 yaşında sigara kullanmayan.cocuk gelişimi okudum .bebek bakımında iyi olduğumu düşünüyorum ayrıca temi... (Devamı)
  51 yaşında
  11 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Çocuk halinden iyi anlarım 3 çocuğum var lise mezunuyum çocuk eğitimi hakkında çok bilgili araştırıcı bir bayanım 50yaşındayım çok sabırlıyım Çocuklarla... (Devamı için tıklayın)

  30.05.2024
  Çocuk halinden iyi anlarım 3 çocuğum var lise mezunuyum çocuk eğitimi hakkında çok bilgili araştırıcı bir baya... (Devamı)
  28 yaşında
  2 yıl 6 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Çocuklarla kaliteli vakit geçirmeyi seven ve onlara eğlenceli vakit geçirerek bir şeyler katmayı amaçlayan biriyim. Çocuklarla güzel ve eğitici vakit geçire... (Devamı için tıklayın)

  28.05.2024
  Çocuklarla kaliteli vakit geçirmeyi seven ve onlara eğlenceli vakit geçirerek bir şeyler katmayı amaçlayan bir... (Devamı)
  50 yaşında
  14 yıl 2 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Çocuk Gelişimi ve Eğitimi mezunuyum bakıcılık dışında anaokulundada çalıştım zevkle ve istekle çalışmayı seviyorum.Daha doğrusu çocukları çok seviyorum.Yeni... (Devamı için tıklayın)

  01.05.2024
  Çocuk Gelişimi ve Eğitimi mezunuyum bakıcılık dışında anaokulundada çalıştım zevkle ve istekle çalışmayı seviy... (Devamı)
  26 yaşında
  9 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Aşçılık mesleğim var. Gün toplantıları olanlar için evde hazırlık yapıp satıyorum

  15.04.2024
  Aşçılık mesleğim var. Gün toplantıları olanlar için evde hazırlık yapıp satıyorum
  28 yaşında
  8 yıl 2 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  çocuk gelişimi mezunuyum. özel okulda yardımcı öğretmenlik yaptım. çocuk bakımı işi yaptım. zorlu şartlardan dolayı çocuk bakımı işi arıyorum Denizli/merkez... (Devamı için tıklayın)

  26.02.2024
  çocuk gelişimi mezunuyum. özel okulda yardımcı öğretmenlik yaptım. çocuk bakımı işi yaptım. zorlu şartlardan d... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  54 yaşında
  3 yıl 2 ay tecrübeli
  28.000-30.000 TL / Aylık
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Öncelikle bu işi yapabilmek için büyük bir vijdan , özveri ve sabır gerekmekte. Çünkü size emanet edilen bir can, dolayısı ile sizinde canınız ,emanetiniz... (Devamı için tıklayın)

  22.02.2024
  Öncelikle bu işi yapabilmek için büyük bir vijdan , özveri ve sabır gerekmekte. Çünkü size emanet edilen bir c... (Devamı)
  21 yaşında
  3 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Denizli Yenisehir'de oturuyorum. Hayvanları aşırı derecede çok seviyorum. Şu an için köpek sahiplenme şansım yok çünkü evde 5 tane minik evladım var ancak k... (Devamı için tıklayın)

  25.01.2024
  Denizli Yenisehir'de oturuyorum. Hayvanları aşırı derecede çok seviyorum. Şu an için köpek sahiplenme şansım y... (Devamı)
  47 yaşında
  6 ay tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Daha önce çok kez bakıcılık yaptım aileyle birbirimize güven duygusu sağladıktan sonra hiçbir sorun olmayacağını düşünüyorum.

  08.06.2024
  Daha önce çok kez bakıcılık yaptım aileyle birbirimize güven duygusu sağladıktan sonra hiçbir sorun olmayacağı... (Devamı)
  38 yaşında
  5 yıl tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Yaşım 37 8yil oldu evliligim

  06.06.2024
  Yaşım 37 8yil oldu evliligim
  22 yaşında
  3 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  30.05.2024
  51 yaşında
  11 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Yaşlı bakım 8yıl tecrubelı üniversite mezunu yatılı kalabılır sıgara kullanmıyor seyahat eden engeli yok pegle beslenen hasta bakımı aspıre yapbılme yatalak... (Devamı için tıklayın)

  22.01.2024
  Yaşlı bakım 8yıl tecrubelı üniversite mezunu yatılı kalabılır sıgara kullanmıyor seyahat eden engeli yok pegle... (Devamı)
  26 yaşında
  6 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  11.03.2024
  47 yaşında
  7 ay tecrübeli
  Merkezefendi - Denizli
  5.0 (1)

  Temiz, düzeni seven ,titiz birisiyim.hızli iş yaparım.

  16.02.2024
  Temiz, düzeni seven ,titiz birisiyim.hızli iş yaparım
  46 yaşında
  18.000-20.000 TL / Aylık
  Merkezefendi - Denizli
  2.0 (1)

  Bu isi 2/3 yildir yapiyorum

  04.06.2024
  Bu isi 2/3 yildir yapiyorum
  25 yaşında
  1 yıl 10 ay tecrübeli
  3 saat önce aktifti
  Merkezefendi - Denizli

  2 özel kurumda okul öncesi öğretmenliği yaptım ve en son 7aylık erkek bebek bakımı yaptım. Bebek bakımı yapmak ile beraber kitap okuma gelişim kitabından ta... (Devamı için tıklayın)

  29.05.2024
  2 özel kurumda okul öncesi öğretmenliği yaptım ve en son 7aylık erkek bebek bakımı yaptım. Bebek bakımı yapmak... (Devamı)

  200.000+
  Mutlu Müşteri

  Tıbbi ihtiyaçları olan annemin bakımından sorumlu olacak bir hemşire arıyorduk ve hastaneden temin etmeye çalıştık fakat olmadı. Araştırmalarımız sonunda siteyi bulduk ve adayları aramaya başladık.Kısa süre içinde birini bulduk ve çalışmaya başladık.

  Berrin S. (Ev Hanımı / Evi)

  Anneme destek olacak, evin kızı gibi olup yardım edecek birisine ihtiyacımız vardı. Danışmanımız sayesinde kısa sürede yardımcımızı bulduk, kendisi de çok iyi birisi. Siteden de çalışanlarından da çok memnunuz. Teşekkürler.

  Mehmet K. (Öğretmen / Emekli)

  Ev işlerine ve çocuklarımıza göz kulak olacak birisine ihtiyacımız vardı. Siteniz aracılığıyla tanıştığımız yardımcımızdan memnunuz ve danışmanımız tüm süreçte yanımızdaydı. Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

  Burcu S. (Kimyager / Özel Sektör)

  Uzun süredir aradığım ev yardımcısı arayışıma bakıcıburada.com sayesinde kısa sürede ulaştım. Tüm sorularıma kısa sürede cevap verip sürecimi hızlandırdığınız için teşekkür ederim.

  Aysen A. (Yönetici / Özel )

  Bakıcıburadadan kısa sürede bulduğumuz adayla 3 aydır çalışıyoruz. Çok memnunuz, kendisi ailemizden biri gibi oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim.

  Erman Ö. (Tekstil Mühendisi / DowAksa)

  Çocuğumu güvenilir sevecen ve birine emanet edebilmek için çıktığım bu zorlu yolculukta, gösterdikleri destekle sürecimi kısa ve güzel bir şekilde sonlandırdım, bakıcıburada çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  Elif H. (Sosyolog / Havacılık Sektörü)

  Tüm süreçle çok ilgisiniz bu konuda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.3.bakıcımızı da sitenizden bulduk. Hepsinden çok memnun kaldık. Hala görüşüyoruz, iletişimdeyiz. Sürecimiz de çok hızlıydı, çok memnunuz bakıcıburada.com''dan

  Emine Ö. (Öğretmen / Devlet)

  Yaşlı hastamızın her türlü bakımından sorumlu olabilecek bakıcımızı site aracılığı ile bulduk. Kullanımı rahat ve güvenilir bir site.Sürecimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

  Sucan Y. (Öğretim Görevlisi / Üniversite)

  Bebeğimize bakması için birini ararken siteyi inceledik ve beğendiğimiz adaylar oldu.İletişime geçerek kısa sürede bakıcımızı bulduk ve sorunu hallettik.Süreci takip eden ilgili bir firma.Destekleriniz için teşekkürler :)

  Tuğçe Y. (Müdür / Omega Motor)

  Bakıma ihtiyacı olmayan yaşlı annemin yanında kalıp işlerine yardım edebilecek birini aramak için siteyi kullanmak istedim.Site aracılığı ile çok kısa sürede yaşlı bakıcısı buldum.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim kullanışlı bir site.

  Fatma G. (Avukat / Kendi Hukuk Bürosu)

  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Denizli Merkez'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Denizli Merkez'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Denizli Merkez'de Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Denizli Merkez'de Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.