Ev Yardımcısı Arıyorum

10 bakıcı arasından kriterlerinize en uygun olanını bulun.

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Erzurum'da Ev Yardımcısı Bul

  20 yaşında
  13 saat önce aktifti
  Yakutiye - Erzurum

  Mutlu olmayı ve mutlu etmeyi seven bir insanım. Çocuklarla da çok iyi anlaşırım. Nedenini bilmiyorum ama bu yaşıma geldim hala çocuklar beni gorunce hadi oy... (Devamı için tıklayın)

  23.07.2017
  40 yaşında
  Palandöken - Erzurum

  18.08.2016
  28 yaşında
  Palandöken - Erzurum

  Evli bir kız çocuğu annesiyim. Çocuğum okula başladığı için yarı zamanlı bir iş arıyorum. Güleryüzlü, sevecen, sabırlı ve çocukları çok seven, hareketli ve ... (Devamı için tıklayın)

  10.09.2016
  24 yaşında
  14 yıl 6 ay tecrübeli
  Yakutiye - Erzurum

  15.02.2017
  23 yaşında
  2 yıl tecrübeli
  Yakutiye - Erzurum

  Bakıcı olarak çalışmaya karar vermemin sebebi çocuklarla çok iyi anlaşmamız ve kesinlikle bu konuda kendime güveniyorum..üniversite öğrencisi olduğum için ... (Devamı için tıklayın)

  03.08.2016

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Nermin SEZEN - Sigortacı

  Merhaba, bundan 6 ay önce 8 yaşındaki oğlum için etüt ablası arayışımız oldu. Bakiciburada.com 'u hiç tanımama rağmen arkadaşımdan aldığım referansla başvuruda bulundum ve çok memnun kaldım. Çok kısa zamanda geri dönüş yaparak istediğim nitelikte birine buldular. Çok kaliteli ve profesyonel bir... Devamını oku

  Demet Çakır - Tekstil Mühendisi

  Öncelikli olarak sitenizi tercih etmeme sebep olan faktör kalifiye elemanların çok olması ve sitenizin uyguladığı güvenlik aşamaları oldu . Kısa zamanda ihtiyacımı karşıladım .İlanı verdiğim gün aradığım bakıcıyı buldum .Bakıcıburada ekibine çok teşekkür ederim.

  Bülent Danış - Kurucu Ortak

  İlanı girdikten 1 hafta 10 gün içerisinde güzel sonuçları almaya başladık. İlanımıza beklediğimizden iyi sonuç aldık. Müşteri temsilcimizin bu süreçte destekleri çok oldu. Bu süreçte bana destek olduğu için Bakiciburada.com ekibine teşekkür ederim. Memnuniyetimi çevremdekilerle de paylaşıyorum.... Devamını oku

  Ercan Çelikörs - Bilgi Teknoloji Öğretmeni

  Aradığım adayı kısa süre içerisinde bularak zaman kazandım . Sitenizde de satış temsilcisi ve satış sonrası hizmetlerden gördüğüm ilgi de beni gayet hoşnut etti . Ekibinize teşekkür ederim.

  Özlem ÖZCAN - Spa Müdürü

  Daha önce de ilan yayınlamıştık sizlerle, bir abla ile anlaşma sağlamıştım ve çok memnun kalmıştık. Ablamız okulunu bitirdiği ve bir şirkette iş bulduğu için ayrılmıştık. Şimdi tekrar ilan yayınladık ve bir abla ile anlaşma sağladık. 2 haftadır devam ediyoruz, çok memnun kaldık. Yanlış insanlar ile... Devamını oku

  33 yaşında
  Yakutiye - Erzurum

  merhametli cocuk dilinden anlyan biriyim

  20.02.2017
  22 yaşında
  Palandöken - Erzurum

  01.03.2017
  28 yaşında
  Yakutiye - Erzurum

  19.07.2016
  26 yaşında
  Yakutiye - Erzurum

  26 yasındayım daha önce evlenip ayrıldım çocuğum olmadı fakat içimde çok büyük bir çocuk sevgisi var bu işi severek ve isteyerek tercih ettim.

  08.02.2017
  19 yaşında
  Oltu - Erzurum

  06.02.2017