Tuzla Bakıcı Bul

  Popüler
  26 yaşında
  4 yıl 3 ay tecrübeli
  3 saat önce aktifti
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (13)

  Çocuk gelişimci ve eğitimcisi uzman öğreticiyim. Lise ve lisansımı çocuk gelişimi ve eğitimi üzerine yaptım. Uzmanlığımı 2022 senesinde aldım. Drama, oyun t... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Çocuk gelişimci ve eğitimcisi uzman öğreticiyim. Lise ve lisansımı çocuk gelişimi ve eğitimi üzerine yaptım. U... (Devamı)
  28 yaşında
  4 yıl 8 ay tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (1)

  Çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum bu zaman kadar aldığım eğitimler ve iş deneyimimle çocuğunuzla ilgilenmek ve geleceğine katkı da bulunmak isterim. Eğiti... (Devamı için tıklayın)

  22.06.2024
  Çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum bu zaman kadar aldığım eğitimler ve iş deneyimimle çocuğunuzla ilgilenmek ... (Devamı)
  26 yaşında
  6 yıl 3 ay tecrübeli
  +30.000 TL / Aylık
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (3)

  ÖZGEÇMİŞİMİ OKUMANIZI TAVSİYE EDER , SAYGILAR SUNARIM . SAHİP OLDUĞUM BELGELERİM *İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ *GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ *SRC *PSİKOTEKNİK ... (Devamı için tıklayın)

  20.06.2024
  ÖZGEÇMİŞİMİ OKUMANIZI TAVSİYE EDER , SAYGILAR SUNARIM . SAHİP OLDUĞUM BELGELERİM *İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ ... (Devamı)
  23 yaşında
  3 yıl tecrübeli
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (1)

  Merhabalar, Lise eğitimimi Güzel Sanatlar Lisesi'nde ana dal keman ve yan dal piyano olarak almış bulunmaktayım. Aynı zamanda özel ders verme olanağımız old... (Devamı için tıklayın)

  16.04.2024
  Merhabalar, Lise eğitimimi Güzel Sanatlar Lisesi'nde ana dal keman ve yan dal piyano olarak almış bulunmaktayı... (Devamı)
  Popüler
  57 yaşında
  6 yıl 7 ay tecrübeli
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (1)

  Çocukları çok severim,onlarla oyun oynarım hiç sıkılmazlar derslerinde yardımcı olurum elimden geleni yaparım onlar için kendimi feda ederim

  19.05.2024
  Çocukları çok severim,onlarla oyun oynarım hiç sıkılmazlar derslerinde yardımcı olurum elimden geleni yaparım ... (Devamı)
  Popüler
  35 yaşında
  1 yıl 5 ay tecrübeli
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (2)

  Saatlik veya günlük bakım için arayabilirsiniz. Güvenilir ve yardımseverim. Çocuğunuz için de ideal bir bakıcı ya da öğretmen olabileceğimden şüpheniz olmas... (Devamı için tıklayın)

  05.06.2024
  Saatlik veya günlük bakım için arayabilirsiniz. Güvenilir ve yardımseverim. Çocuğunuz için de ideal bir bakıcı... (Devamı)
  21 yaşında
  2 yıl 1 ay tecrübeli
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  1.0 (1)

  çocuklara olan ilgim ve merakım doğrultusunda şu ana kadar edindiğim bilgi ve deneyimimi kullanabileceğim çocuklarla iletişim içinde olabileceğim yeni bilg... (Devamı için tıklayın)

  16.04.2024
  çocuklara olan ilgim ve merakım doğrultusunda şu ana kadar edindiğim bilgi ve deneyimimi kullanabileceğim çocu... (Devamı)
  Popüler
  35 yaşında
  6 ay tecrübeli
  12.000-14.000 TL / Aylık
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (1)

  22.06.2024
  59 yaşında
  23 yıl 8 ay tecrübeli
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (1)

  11.06.2024
  Popüler
  51 yaşında
  13 yıl 3 ay tecrübeli
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (1)

  29.05.2024

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  45 yaşında
  4 yıl 2 ay tecrübeli
  26.000-28.000 TL / Aylık
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (1)

  17.05.2024
  51 yaşında
  2 ay tecrübeli
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (1)

  Haftada 5 gün veye 5 yarin gün is ariyorum

  26.04.2024
  Haftada 5 gün veye 5 yarin gün is ariyorum
  Popüler
  30 yaşında
  1 yıl 4 ay tecrübeli
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  3.0 (2)

  31.05.2024
  50 yaşında
  3 yıl 1 ay tecrübeli
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  2.0 (1)

  20.05.2024
  42 yaşında
  2 yıl 8 ay tecrübeli
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)
  1.0 (1)

  23.06.2024
  35 yaşında
  35 dk önce aktifti
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)

  13.06.2024
  Popüler
  31 yaşında
  1 yıl 1 ay tecrübeli
  10 saat önce aktifti
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)

  Merhaba ben Maryam.Çoçuk bakıcıkısı ,oyun ablası olarak (gerektiğinde yatılı gerektiğinde yarızamanlı) çalışıyorum.Evinizde evcil hayvanın olması sorun olma... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Merhaba ben Maryam.Çoçuk bakıcıkısı ,oyun ablası olarak (gerektiğinde yatılı gerektiğinde yarızamanlı) çalışıy... (Devamı)
  36 yaşında
  16 saat önce aktifti
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)

  Hjhbkkhgkkkjbji

  23.06.2024
  Hjhbkkhgkkkjbji
  43 yaşında
  20 saat önce aktifti
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)

  07.05.2024
  44 yaşında
  2 yıl 11 ay tecrübeli
  Tuzla - İstanbul(Anadolu)

  Merhaba hem lise hem üniversite olmak üzere çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum toplamda MEB ve özel sektör de 10yillik deneyime sahibim

  23.06.2024
  Merhaba hem lise hem üniversite olmak üzere çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum toplamda MEB ve özel sektör de... (Devamı)

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !


  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  İstanbul Tuzla'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  İstanbul Tuzla'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan İstanbul Tuzla'da Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani İstanbul Tuzla'da Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.