Güngören Bakıcı Bul

  26 yaşında
  6 yıl 10 ay tecrübeli
  23 saat önce aktifti
  Güngören - İstanbul(Avrupa)
  5.0 (1)

  İstanbul kültür üniversitesi ve psikoloji derneği ortak bir proje sayesinde DENVER-ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ-METROPOLİTAN OKUL OLGUNLAŞMA ÖLÇEĞİ testl... (Devamı için tıklayın)

  09.06.2024
  İstanbul kültür üniversitesi ve psikoloji derneği ortak bir proje sayesinde DENVER-ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVAN... (Devamı)
  47 yaşında
  8 yıl 11 ay tecrübeli
  Güngören - İstanbul(Avrupa)
  5.0 (1)

  1997 yılın da B sınıfı sürücü belgesi aldim. Aktif olarak arac kullanıyorum halen sürücü kursunda direksiyon eğitmeni olarak part time ( yarı zamanlı) olar... (Devamı için tıklayın)

  11.06.2024
  1997 yılın da B sınıfı sürücü belgesi aldim. Aktif olarak arac kullanıyorum halen sürücü kursunda direksiyon e... (Devamı)
  31 yaşında
  10 yıl 2 ay tecrübeli
  Güngören - İstanbul(Avrupa)
  5.0 (2)

  İSTANBUL Arel Üniversitesi Çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü lisans mezunuyum. Yıldız Teknik Üniversitesinden pedagojik formasyona sahibim. Devlet, özel, kol... (Devamı için tıklayın)

  11.06.2024
  İSTANBUL Arel Üniversitesi Çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü lisans mezunuyum. Yıldız Teknik Üniversitesinden p... (Devamı)
  52 yaşında
  2 yıl 6 ay tecrübeli
  Güngören - İstanbul(Avrupa)
  5.0 (2)

  Merhaba. Tozkoparan da oturuyorum. Davutpaşa metro ya 10 dakika mesafede. 52 yaşımdayim. Evliyim iki çocuğum var ( 23 ve 27 yaş ).8.00 -18 00 saatleri aras... (Devamı için tıklayın)

  03.06.2024
  Merhaba. Tozkoparan da oturuyorum. Davutpaşa metro ya 10 dakika mesafede. 52 yaşımdayim. Evliyim iki çocuğum v... (Devamı)
  46 yaşında
  Güngören - İstanbul(Avrupa)
  5.0 (1)

  30.05.2024
  27 yaşında
  11 ay tecrübeli
  18.000-20.000 TL / Aylık
  Güngören - İstanbul(Avrupa)
  5.0 (1)

  13.01.2024
  18 yaşında
  8 saat önce aktifti
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  çocuk gelişim mezunuyum liseyi bitirdim çocuklarla çok iyi anlaşırım gelişimlerine destek olabilir yabancı dil olarakta ödev yaptırma kişisel gelişim oyunla... (Devamı için tıklayın)

  02.06.2024
  çocuk gelişim mezunuyum liseyi bitirdim çocuklarla çok iyi anlaşırım gelişimlerine destek olabilir yabancı dil... (Devamı)
  51 yaşında
  7 yıl 7 ay tecrübeli
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  06.06.2024
  23 yaşında
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  10.06.2024
  31 yaşında
  6 yıl 4 ay tecrübeli
  24.000-26.000 TL / Aylık
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  05.06.2024

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  54 yaşında
  27 yıl tecrübeli
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  Milli Sporcu VİP YAKIN koruma spor masörü P treaner antrenörüm Milli sporcuyu 25 sene kamu tecrübem var

  09.06.2024
  Milli Sporcu VİP YAKIN koruma spor masörü P treaner antrenörüm Milli sporcuyu 25 sene kamu tecrübem var
  45 yaşında
  8 yıl 9 ay tecrübeli
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  4 çocuk annesiyim ve geçmişte bakmış olduğum çocuklardan edindiğim tecrübelerimle çocukla enerjim uyuşur. Güler yüzlüyüm sevecenim, hızlı ve pratik bir kadı... (Devamı için tıklayın)

  10.06.2024
  4 çocuk annesiyim ve geçmişte bakmış olduğum çocuklardan edindiğim tecrübelerimle çocukla enerjim uyuşur. Güle... (Devamı)
  31 yaşında
  9 yıl 8 ay tecrübeli
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  09.06.2024
  19 yaşında
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  merhabalar ben beyza üniversite okuyorum boş zamanlarım çok olduğu için evimde kedi veya köpek bakıyorum onlarla ilgilenip mutlu olmalarını sağlıyorum merak... (Devamı için tıklayın)

  09.06.2024
  merhabalar ben beyza üniversite okuyorum boş zamanlarım çok olduğu için evimde kedi veya köpek bakıyorum onlar... (Devamı)
  Popüler
  30 yaşında
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  07.06.2024
  32 yaşında
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  23.05.2024
  39 yaşında
  28.000-30.000 TL / Aylık
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  31.05.2024
  34 yaşında
  24.000-26.000 TL / Aylık
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  Uzun bir süre bir iş adamının özel şöförlüğü yaptık kendisi yurt dışına çıktığından dolayı yollarımızı ayırmak zorunda kaldık araçlardan iyi anlarım ve bütü... (Devamı için tıklayın)

  29.05.2024
  Uzun bir süre bir iş adamının özel şöförlüğü yaptık kendisi yurt dışına çıktığından dolayı yollarımızı ayırmak... (Devamı)
  53 yaşında
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  26.05.2024
  40 yaşında
  20 yıl 5 ay tecrübeli
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  Öğretmenim, okul öncesi ve çocuk gelişimi alanlarında hizmet verdim. Sınıf öğretmenliği yükses Lisan mezunuyum. 16 Yıldır özel kurumlarda, ailelerin yanınd... (Devamı için tıklayın)

  26.05.2024
  Öğretmenim, okul öncesi ve çocuk gelişimi alanlarında hizmet verdim. Sınıf öğretmenliği yükses Lisan mezunuyum... (Devamı)

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !


  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  İstanbul Güngören'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  İstanbul Güngören'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan İstanbul Güngören'de Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani İstanbul Güngören'de Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.