Gaziemir Bakıcı Bul

  48 yaşında
  7 yıl 11 ay tecrübeli
  2 saat önce aktifti
  Gaziemir - İzmir
  5.0 (3)

  3 yıl Anaokulu öğrt yaptım.Etut öğrt yaptım.Oyun ablası olarak 5 çocukla çalıştım..Pedogolojik formasyonum var. Yaşım 47 tam gün park time calisabilirim.A... (Devamı için tıklayın)

  22.05.2024
  3 yıl Anaokulu öğrt yaptım.Etut öğrt yaptım.Oyun ablası olarak 5 çocukla çalıştım..Pedogolojik formasyonum var... (Devamı)
  50 yaşında
  4 yıl tecrübeli
  Gaziemir - İzmir
  5.0 (1)

  Gaziemir merkezde oturuyorum merhametli dürüst ahlaklı güvenilir sevecen yardımsever biri olarak bilinirim şartları yüz yüze görüşmeyi isterim bilgilize

  20.05.2024
  Gaziemir merkezde oturuyorum merhametli dürüst ahlaklı güvenilir sevecen yardımsever biri olarak bilinirim ş... (Devamı)
  45 yaşında
  10 yıl 5 ay tecrübeli
  Gaziemir - İzmir
  5.0 (1)

  Bebek ve Çocuk bakımı temiz sevgi saygı kurallara uygun hareket seven faliyet yapabilen teyzeyi. 12yldır bu işi severek yapıyorum.

  18.04.2024
  Bebek ve Çocuk bakımı temiz sevgi saygı kurallara uygun hareket seven faliyet yapabilen teyzeyi. 12yldır bu iş... (Devamı)
  51 yaşında
  Gaziemir - İzmir
  5.0 (1)

  Çocuklarınızla ilgilenip ödevlerini yardımcı olabilirim. 20 yıllık tecrübem ile sizlere yardımcı olmak isterim.

  15.05.2024
  Çocuklarınızla ilgilenip ödevlerini yardımcı olabilirim. 20 yıllık tecrübem ile sizlere yardımcı olmak isterim
  40 yaşında
  Gaziemir - İzmir
  5.0 (1)

  Üç tane çocuk baktım sevimli sevecan deneyımlı refans bire bir görüşmede verebilirim

  09.05.2024
  Üç tane çocuk baktım sevimli sevecan deneyımlı refans bire bir görüşmede verebilirim
  23 yaşında
  6 ay tecrübeli
  Gaziemir - İzmir
  5.0 (1)

  Yaşamım boyunca farklı yaş gruplarında ki çocuk ve yaşlılarla her zaman iç içe oldum.İnsanlarla çok kolay iletişime geçebilme konusunda güçlü kabiliyetim ol... (Devamı için tıklayın)

  01.05.2024
  Yaşamım boyunca farklı yaş gruplarında ki çocuk ve yaşlılarla her zaman iç içe oldum.İnsanlarla çok kolay ilet... (Devamı)
  30 yaşında
  8 yıl 8 ay tecrübeli
  Gaziemir - İzmir
  4.0 (1)

  Gelişime,öğrenmeye ve yeniliklere her zaman açık bir insanım yaptığım işler dikkat ve titizlik gerektirdiğinden dolayı olayları çok çabuk toparlayıp ortaya ... (Devamı için tıklayın)

  23.04.2024
  Gelişime,öğrenmeye ve yeniliklere her zaman açık bir insanım yaptığım işler dikkat ve titizlik gerektirdiğinde... (Devamı)
  51 yaşında
  6 ay tecrübeli
  3 saat önce aktifti
  Gaziemir - İzmir
  5.0 (1)

  48 yaşındayım.Lisans SOSYOLOJİ mezunuyum.Biri Hukuk Fakültesini bitiren diğeri de İzmir ATATÜRK Lisesinde okuyan iki kızım var.Ayrıca ÖZEL Eğitim belgem var... (Devamı için tıklayın)

  18.05.2024
  48 yaşındayım.Lisans SOSYOLOJİ mezunuyum.Biri Hukuk Fakültesini bitiren diğeri de İzmir ATATÜRK Lisesinde okuy... (Devamı)
  26 yaşında
  6 ay tecrübeli
  18.000-20.000 TL / Aylık
  Gaziemir - İzmir
  5.0 (1)

  06.05.2024
  34 yaşında
  4 ay tecrübeli
  Gaziemir - İzmir
  5.0 (1)

  05.02.2024

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  37 yaşında
  3 saat önce aktifti
  Gaziemir - İzmir

  Ev temizlik konusunda temiz ve titiz birisiyim

  21.05.2024
  Ev temizlik konusunda temiz ve titiz birisiyim
  50 yaşında
  9 yıl 7 ay tecrübeli
  28.000-30.000 TL / Aylık
  10 saat önce aktifti
  Gaziemir - İzmir

  çocuk bakımında çok titiz çok duyarlıyım..kısaca sı,, çocuklar ve yaşlılar benim en hassas noktam, iletişimim ve viçdanım merhametim kendi kanatimçe cok yük... (Devamı için tıklayın)

  21.05.2024
  çocuk bakımında çok titiz çok duyarlıyım..kısaca sı,, çocuklar ve yaşlılar benim en hassas noktam, iletişimim ... (Devamı)
  48 yaşında
  7 yıl 10 ay tecrübeli
  18 saat önce aktifti
  Gaziemir - İzmir

  Sıcak kanlıyım, iletişimim çok iyidir. Çocuklarla aram çok çok iyidir.

  30.04.2024
  Sıcak kanlıyım, iletişimim çok iyidir. Çocuklarla aram çok çok iyidir
  45 yaşında
  Gaziemir - İzmir

  28.02.2024
  31 yaşında
  Gaziemir - İzmir

  Aktepe mahallesinde oturuyorum.güvenilir bir aileyiz. Evimde çocuk bakmak istiyorum.

  06.05.2024
  Aktepe mahallesinde oturuyorum.güvenilir bir aileyiz. Evimde çocuk bakmak istiyorum
  61 yaşında
  Gaziemir - İzmir

  emekli hemsireyim çocukları ve yaşlıları çok seviyorum onlarla vakit geçirmekten mutlu oluyorum pandemi nedeniyle hast çalışmak istemiyorum temiz düzeli ... (Devamı için tıklayın)

  07.05.2024
  emekli hemsireyim çocukları ve yaşlıları çok seviyorum onlarla vakit geçirmekten mutlu oluyorum pandemi nedeni... (Devamı)
  38 yaşında
  Gaziemir - İzmir

  3 cocuk annesiyim ilkokul 1.2 3.4..sinif ödev ablasi yada oyun ablasi olarak belli saatlerde faydali olabilirim.dikkat daginikligi yada disleksi sorunu ya... (Devamı için tıklayın)

  09.05.2024
  3 cocuk annesiyim ilkokul 1.2 3.4..sinif ödev ablasi yada oyun ablasi olarak belli saatlerde faydali olabilir... (Devamı)
  18 yaşında
  Gaziemir - İzmir

  19.05.2024
  39 yaşında
  Gaziemir - İzmir

  Caliskan is disiplinine sahip,prezantabl, kaliteli iş insanları ile calismis, diksiyonu duzgun referanslari kuvvetli güvenilir ev yardimcisi urla sahilevler... (Devamı için tıklayın)

  19.05.2024
  Caliskan is disiplinine sahip,prezantabl, kaliteli iş insanları ile calismis, diksiyonu duzgun referanslari ku... (Devamı)
  52 yaşında
  Gaziemir - İzmir

  03.03.2024

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !


  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  İzmir Gaziemir'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  İzmir Gaziemir'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan İzmir Gaziemir'de Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani İzmir Gaziemir'de Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.