Urla Bakıcı Bul

  26 yaşında
  8 yıl tecrübeli
  Urla - İzmir
  5.0 (1)

  Eski askeri personelim eşim ile birlikte çalışıyoruz tecrübemiz profesyonel olarak yapıyoruz koruma makam Şoförlüğü bahçe işleri havuz bakımı ile ilgili bi... (Devamı için tıklayın)

  30.08.2023
  Eski askeri personelim eşim ile birlikte çalışıyoruz tecrübemiz profesyonel olarak yapıyoruz koruma makam Şofö... (Devamı)
  46 yaşında
  2 yıl tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  Urla - İzmir
  5.0 (1)

  23.10.2023
  24 yaşında
  Urla - İzmir
  5.0 (1)

  Psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunuyum. Pedagojik formasyon sahibiyim. İlkokul ve lise grubu çocuklarla çalıştım. Bebeklik, çocuk, ergenlik ve yetişk... (Devamı için tıklayın)

  10.09.2023
  Psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunuyum. Pedagojik formasyon sahibiyim. İlkokul ve lise grubu çocuklarla... (Devamı)
  48 yaşında
  4 yıl 2 ay tecrübeli
  +20000 TL / Aylık
  Urla - İzmir
  4.5 (2)

  Bebek be yaşlı bakımı konusunda tecrübem var. Oldukça sabırlıyımdır.

  22.11.2023
  Bebek be yaşlı bakımı konusunda tecrübem var. Oldukça sabırlıyımdır
  Popüler
  34 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  10000-12000 TL / Aylık
  Urla - İzmir
  1.0 (1)

  20.11.2023
  Popüler
  48 yaşında
  5 yıl 5 ay tecrübeli
  +20000 TL / Aylık
  Urla - İzmir
  1.0 (1)

  Aaa

  13.11.2023
  Aaa
  36 yaşında
  6 saat önce aktifti
  Urla - İzmir

  ??

  27.09.2023
  ??
  51 yaşında
  8 saat önce aktifti
  Urla - İzmir

  Emekli askerim üniversite mezunuyum kendi aracım var deneyim li şoförüm iki çocuk babası sağlık problemim yok

  10.12.2023
  Emekli askerim üniversite mezunuyum kendi aracım var deneyim li şoförüm iki çocuk babası sağlık problemim yok
  32 yaşında
  13 yıl 5 ay tecrübeli
  Urla - İzmir

  10.12.2023
  30 yaşında
  1 yıl 3 ay tecrübeli
  Urla - İzmir

  09.12.2023

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama ve Puanlama

  Bakıcıların, referans verdiği veya üyelik satın alan aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  37 yaşında
  9000-9500 TL / Aylık
  Urla - İzmir

  09.12.2023
  38 yaşında
  2000-2500 TL / Aylık
  Urla - İzmir

  25.10.2023
  24 yaşında
  2 yıl 3 ay tecrübeli
  Urla - İzmir

  Merhaba ben Servet. Mesleki ve teknik anadolu lisesi çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunuyum. Meslek yüksekokulu çocuk gelişimi bölümü mezunuyum. Ayrıca ... (Devamı için tıklayın)

  01.12.2023
  Merhaba ben Servet. Mesleki ve teknik anadolu lisesi çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunuyum. Meslek yüksek... (Devamı)
  27 yaşında
  2 yıl tecrübeli
  Urla - İzmir

  07.12.2023
  Popüler
  37 yaşında
  Urla - İzmir

  Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu mezunuyum..Alanım Otizmli çocuklara spor eğitimi,yaşam becerisi ve sosyal beceri kazandırma üzerine..Nor... (Devamı için tıklayın)

  06.12.2023
  Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu mezunuyum..Alanım Otizmli çocuklara spor eğitimi,yaşam bec... (Devamı)
  23 yaşında
  Urla - İzmir

  30.11.2023
  37 yaşında
  4 yıl 3 ay tecrübeli
  Urla - İzmir

  06.12.2023
  35 yaşında
  Urla - İzmir

  Kindergarten teacher with 8 years of experience plus English speaker. Hardworking, honest, loving kids and pets. Also finished Turkish Culinary Academy and ... (Devamı için tıklayın)

  04.12.2023
  Kindergarten teacher with 8 years of experience plus English speaker. Hardworking, honest, loving kids and pet... (Devamı)
  47 yaşında
  0-500 TL / Aylık
  Urla - İzmir

  Mesleğim radyo-tv yayıncılıgı ancak sektörden ayrılmaya karar vererek İzmir'e geri döndüm. Yıllarca şehirde yaşadıktan sonra kırsal bölgeye yerleşmeye karar... (Devamı için tıklayın)

  02.12.2023
  Mesleğim radyo-tv yayıncılıgı ancak sektörden ayrılmaya karar vererek İzmir'e geri döndüm. Yıllarca şehirde ya... (Devamı)
  36 yaşında
  12000-14000 TL / Aylık
  Urla - İzmir

  01.12.2023

  200.000+
  Mutlu Müşteri

  Tıbbi ihtiyaçları olan annemin bakımından sorumlu olacak bir hemşire arıyorduk ve hastaneden temin etmeye çalıştık fakat olmadı. Araştırmalarımız sonunda siteyi bulduk ve adayları aramaya başladık.Kısa süre içinde birini bulduk ve çalışmaya başladık.

  Berrin S. (Ev Hanımı / Evi)

  Anneme destek olacak, evin kızı gibi olup yardım edecek birisine ihtiyacımız vardı. Danışmanımız sayesinde kısa sürede yardımcımızı bulduk, kendisi de çok iyi birisi. Siteden de çalışanlarından da çok memnunuz. Teşekkürler.

  Mehmet K. (Öğretmen / Emekli)

  Ev işlerine ve çocuklarımıza göz kulak olacak birisine ihtiyacımız vardı. Siteniz aracılığıyla tanıştığımız yardımcımızdan memnunuz ve danışmanımız tüm süreçte yanımızdaydı. Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

  Burcu S. (Kimyager / Özel Sektör)

  Uzun süredir aradığım ev yardımcısı arayışıma bakıcıburada.com sayesinde kısa sürede ulaştım. Tüm sorularıma kısa sürede cevap verip sürecimi hızlandırdığınız için teşekkür ederim.

  Aysen A. (Yönetici / Özel )

  Bakıcıburadadan kısa sürede bulduğumuz adayla 3 aydır çalışıyoruz. Çok memnunuz, kendisi ailemizden biri gibi oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim.

  Erman Ö. (Tekstil Mühendisi / DowAksa)

  Çocuğumu güvenilir sevecen ve birine emanet edebilmek için çıktığım bu zorlu yolculukta, gösterdikleri destekle sürecimi kısa ve güzel bir şekilde sonlandırdım, bakıcıburada çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  Elif H. (Sosyolog / Havacılık Sektörü)

  Tüm süreçle çok ilgisiniz bu konuda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.3.bakıcımızı da sitenizden bulduk. Hepsinden çok memnun kaldık. Hala görüşüyoruz, iletişimdeyiz. Sürecimiz de çok hızlıydı, çok memnunuz bakıcıburada.com''dan

  Emine Ö. (Öğretmen / Devlet)

  Yaşlı hastamızın her türlü bakımından sorumlu olabilecek bakıcımızı site aracılığı ile bulduk. Kullanımı rahat ve güvenilir bir site.Sürecimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

  Sucan Y. (Öğretim Görevlisi / Üniversite)

  Bebeğimize bakması için birini ararken siteyi inceledik ve beğendiğimiz adaylar oldu.İletişime geçerek kısa sürede bakıcımızı bulduk ve sorunu hallettik.Süreci takip eden ilgili bir firma.Destekleriniz için teşekkürler :)

  Tuğçe Y. (Müdür / Omega Motor)

  Bakıma ihtiyacı olmayan yaşlı annemin yanında kalıp işlerine yardım edebilecek birini aramak için siteyi kullanmak istedim.Site aracılığı ile çok kısa sürede yaşlı bakıcısı buldum.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim kullanışlı bir site.

  Fatma G. (Avukat / Kendi Hukuk Bürosu)

  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  İzmir Urla'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  İzmir Urla'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 11.500 TL - 18.900 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 11.500 TL - 16.200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 600$ ile 1.200$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan İzmir Urla'da Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani İzmir Urla'da Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.