Merkez Bakıcı Bul

  42 yaşında
  Merkez - Karabük
  5.0 (1)

  03.05.2024
  19 yaşında
  Merkez - Karabük
  5.0 (1)

  öğrenciyim haftanın 4günü ful boşum kalan 3gün ise 5ten sonra müsaitim

  03.03.2024
  öğrenciyim haftanın 4günü ful boşum kalan 3gün ise 5ten sonra müsaitim
  46 yaşında
  Merkez - Karabük
  3.0 (1)

  2 tane teyzemin cocuklarını 1tane komşu cocugu 1 tane komşu bebegi bakımı 3 tane kendi cocuklarımın bakımını yaptım karabük yenısehır mah ikamet etmekteyim

  02.07.2024
  2 tane teyzemin cocuklarını 1tane komşu cocugu 1 tane komşu bebegi bakımı 3 tane kendi cocuklarımın bakımını y... (Devamı)
  53 yaşında
  4 yıl 5 ay tecrübeli
  6 saat önce aktifti
  Merkez - Karabük
  1.0 (2)

  Çocuk bakım işi arıyorum sadece

  10.07.2024
  Çocuk bakım işi arıyorum sadece
  Popüler
  29 yaşında
  1 ay tecrübeli
  18.000-20.000 TL / Aylık
  5 saat önce aktifti
  Merkez - Karabük

  11.07.2024
  45 yaşında
  4 ay tecrübeli
  13 saat önce aktifti
  Merkez - Karabük

  Merhaba ben Hatice Güzel 44 yaşındayım evliyim lise mezunuyum Karabük

  Bugün
  Merhaba ben Hatice Güzel 44 yaşındayım evliyim lise mezunuyum Karabük
  21 yaşında
  Merkez - Karabük

  09.07.2024
  33 yaşında
  Merkez - Karabük

  07.03.2024
  23 yaşında
  Merkez - Karabük

  09.07.2024
  59 yaşında
  10 ay tecrübeli
  500-1.000 TL / Aylık
  Merkez - Karabük

  04.07.2024

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  19 yaşında
  5 ay tecrübeli
  12.000-14.000 TL / Aylık
  Merkez - Karabük

  21.04.2024
  24 yaşında
  Merkez - Karabük

  Her türlü çocuk bakımı yapar. Herşeyiyle ilgilenir. Duş aldırır. Gezdirir. Yenidoğan bebek 9aylik bebek 1 den 10 yasa kadar baktim

  07.07.2024
  Her türlü çocuk bakımı yapar. Herşeyiyle ilgilenir. Duş aldırır. Gezdirir. Yenidoğan bebek 9aylik bebek 1 ... (Devamı)
  31 yaşında
  14.000-16.000 TL / Aylık
  Merkez - Karabük

  05.07.2024
  65 yaşında
  7.000-7.500 TL / Aylık
  Merkez - Karabük

  Doktor yanında 10 sene çalıştım

  04.07.2024
  Doktor yanında 10 sene çalıştım
  35 yaşında
  3 yıl 9 ay tecrübeli
  Merkez - Karabük

  3 yıllık tecrübe ve güler yüzlü

  25.05.2024
  3 yıllık tecrübe ve güler yüzlü
  22 yaşında
  Merkez - Karabük

  22.06.2024
  26 yaşında
  3 ay tecrübeli
  24.000-26.000 TL / Aylık
  Merkez - Karabük

  Endülüs Üniversitesi Tarımsal Teknoloji Fakültesi Ziraat ve Biyosistem Mühendisliği mezunuyum. Eğitimim sırasında, çalışma alanımla ilgili çeşitli deneyimle... (Devamı için tıklayın)

  21.06.2024
  Endülüs Üniversitesi Tarımsal Teknoloji Fakültesi Ziraat ve Biyosistem Mühendisliği mezunuyum. Eğitimim sırası... (Devamı)
  19 yaşında
  1.500-2.000 TL / Aylık
  Merkez - Karabük

  Üniversite 1.sınıf öğrencisiyim ve öğleden sonraki saatlerden sonra akşama kadar çalışabilme imkanım var. Oyun ablalığı yaptım çocuklara baktım.

  19.06.2024
  Üniversite 1.sınıf öğrencisiyim ve öğleden sonraki saatlerden sonra akşama kadar çalışabilme imkanım var. Oyun... (Devamı)
  23 yaşında
  Merkez - Karabük

  Sevecen biriyimdir, çocukların gelişimine ve mutluluğuna önem veririm. Üniversiteye hazırlanıyorum ve hem benim onlara hem onların bana destek olabileceği, ... (Devamı için tıklayın)

  15.06.2024
  Sevecen biriyimdir, çocukların gelişimine ve mutluluğuna önem veririm. Üniversiteye hazırlanıyorum ve hem beni... (Devamı)
  28 yaşında
  4 yıl 3 ay tecrübeli
  Merkez - Karabük

  12.06.2024

  200.000+
  Mutlu Müşteri

  Tıbbi ihtiyaçları olan annemin bakımından sorumlu olacak bir hemşire arıyorduk ve hastaneden temin etmeye çalıştık fakat olmadı. Araştırmalarımız sonunda siteyi bulduk ve adayları aramaya başladık.Kısa süre içinde birini bulduk ve çalışmaya başladık.

  Berrin S. (Ev Hanımı / Evi)

  Anneme destek olacak, evin kızı gibi olup yardım edecek birisine ihtiyacımız vardı. Danışmanımız sayesinde kısa sürede yardımcımızı bulduk, kendisi de çok iyi birisi. Siteden de çalışanlarından da çok memnunuz. Teşekkürler.

  Mehmet K. (Öğretmen / Emekli)

  Ev işlerine ve çocuklarımıza göz kulak olacak birisine ihtiyacımız vardı. Siteniz aracılığıyla tanıştığımız yardımcımızdan memnunuz ve danışmanımız tüm süreçte yanımızdaydı. Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

  Burcu S. (Kimyager / Özel Sektör)

  Uzun süredir aradığım ev yardımcısı arayışıma bakıcıburada.com sayesinde kısa sürede ulaştım. Tüm sorularıma kısa sürede cevap verip sürecimi hızlandırdığınız için teşekkür ederim.

  Aysen A. (Yönetici / Özel )

  Bakıcıburadadan kısa sürede bulduğumuz adayla 3 aydır çalışıyoruz. Çok memnunuz, kendisi ailemizden biri gibi oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim.

  Erman Ö. (Tekstil Mühendisi / DowAksa)

  Çocuğumu güvenilir sevecen ve birine emanet edebilmek için çıktığım bu zorlu yolculukta, gösterdikleri destekle sürecimi kısa ve güzel bir şekilde sonlandırdım, bakıcıburada çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  Elif H. (Sosyolog / Havacılık Sektörü)

  Tüm süreçle çok ilgisiniz bu konuda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.3.bakıcımızı da sitenizden bulduk. Hepsinden çok memnun kaldık. Hala görüşüyoruz, iletişimdeyiz. Sürecimiz de çok hızlıydı, çok memnunuz bakıcıburada.com''dan

  Emine Ö. (Öğretmen / Devlet)

  Yaşlı hastamızın her türlü bakımından sorumlu olabilecek bakıcımızı site aracılığı ile bulduk. Kullanımı rahat ve güvenilir bir site.Sürecimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

  Sucan Y. (Öğretim Görevlisi / Üniversite)

  Bebeğimize bakması için birini ararken siteyi inceledik ve beğendiğimiz adaylar oldu.İletişime geçerek kısa sürede bakıcımızı bulduk ve sorunu hallettik.Süreci takip eden ilgili bir firma.Destekleriniz için teşekkürler :)

  Tuğçe Y. (Müdür / Omega Motor)

  Bakıma ihtiyacı olmayan yaşlı annemin yanında kalıp işlerine yardım edebilecek birini aramak için siteyi kullanmak istedim.Site aracılığı ile çok kısa sürede yaşlı bakıcısı buldum.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim kullanışlı bir site.

  Fatma G. (Avukat / Kendi Hukuk Bürosu)

  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Karabük Merkez'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Karabük Merkez'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Karabük Merkez'de Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Karabük Merkez'de Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.