Kastamonu Bakıcı Bul

  32 yaşında
  10 yıl 9 ay tecrübeli
  Merkez - Kastamonu
  5.0 (1)

  Merhabalar. Eşim için evde çocuk bakıcılığı işi aramaktayım. 7.5 yaşında kızımız var okula gidiyor. Ve aynı zamanda güvenilir bir aileden çocuk bakıcılığı i... (Devamı için tıklayın)

  02.04.2024
  Merhabalar. Eşim için evde çocuk bakıcılığı işi aramaktayım. 7.5 yaşında kızımız var okula gidiyor. Ve aynı za... (Devamı)
  46 yaşında
  3 yıl 11 ay tecrübeli
  Merkez - Kastamonu
  5.0 (1)

  46 yaşımdayım 3 cocuk annesiyim sicilim temizdir 5 yıl cocuk bakımı ve ev temizlik işlerinde çalıştım 11 yıl istanbul da okulda çalıştım 3 dershanede calist... (Devamı için tıklayın)

  07.05.2024
  46 yaşımdayım 3 cocuk annesiyim sicilim temizdir 5 yıl cocuk bakımı ve ev temizlik işlerinde çalıştım 11 yıl i... (Devamı)
  48 yaşında
  11 ay tecrübeli
  Merkez - Kastamonu
  5.0 (1)

  21.02.2024
  47 yaşında
  9 ay tecrübeli
  Merkez - Kastamonu
  5.0 (1)

  Çocukları çok severim anneyim Daha önce 5yıl bakıcılık yaptum

  09.04.2024
  Çocukları çok severim anneyim Daha önce 5yıl bakıcılık yaptum
  Popüler
  25 yaşında
  1 yıl 7 ay tecrübeli
  55 dk önce aktifti
  İnebolu - Kastamonu

  Merhaba adım serinay 24 yaşındayım çalıştığım her ortamı kendi işim kendi evim gibi görürüm ve çok özenli titiz çalışırım bir kız çocuğum var 3 yaşında kend... (Devamı için tıklayın)

  24.04.2024
  Merhaba adım serinay 24 yaşındayım çalıştığım her ortamı kendi işim kendi evim gibi görürüm ve çok özenli titi... (Devamı)
  51 yaşında
  19 saat önce aktifti
  Merkez - Kastamonu

  16.05.2024
  18 yaşında
  20 saat önce aktifti
  Merkez - Kastamonu

  temizliğimi çok iyi yaparım aynı zamanda titiz birisiymdir

  25.05.2024
  temizliğimi çok iyi yaparım aynı zamanda titiz birisiymdir
  43 yaşında
  1 yıl 8 ay tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  24 saat önce aktifti
  Taşköprü - Kastamonu

  25.05.2024
  47 yaşında
  Merkez - Kastamonu

  5 yıl çocuk bakım tecrübem var.

  28.03.2024
  5 yıl çocuk bakım tecrübem var
  51 yaşında
  Merkez - Kastamonu

  18.05.2024

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  49 yaşında
  Merkez - Kastamonu

  25.05.2024
  23 yaşında
  Merkez - Kastamonu

  Merhaba ben lady 22 yaşındayım bebek bakıcısı yada oyun ablası olarak iş arıyorum. Çocuklara vakit geçirmeyi seviyorum, kardeşlerim gibiler.

  25.05.2024
  Merhaba ben lady 22 yaşındayım bebek bakıcısı yada oyun ablası olarak iş arıyorum. Çocuklara vakit geçirmeyi s... (Devamı)
  44 yaşında
  0-500 TL / Aylık
  Merkez - Kastamonu

  24.05.2024
  40 yaşında
  Merkez - Kastamonu

  Ben iki çocuk annesiyim, çocukları çok seviyorum ve sevdiğim işi yapmak istiyorum, daha önceden bı iş tecrübem yok ama kendi çocuklarımı büyütmeyi saymazsak... (Devamı için tıklayın)

  24.05.2024
  Ben iki çocuk annesiyim, çocukları çok seviyorum ve sevdiğim işi yapmak istiyorum, daha önceden bı iş tecrübem... (Devamı)
  34 yaşında
  7.500-8.000 TL / Aylık
  Merkez - Kastamonu

  çocukları çok seviyorum daha önce bakıcılık yaptım çokta memnunlardi benimde çocuklarım var her şekilde tecrubeliyim öncelikle ben bir anneyim kendi cocukl... (Devamı için tıklayın)

  13.05.2024
  çocukları çok seviyorum daha önce bakıcılık yaptım çokta memnunlardi benimde çocuklarım var her şekilde tecrub... (Devamı)
  26 yaşında
  6 ay tecrübeli
  Merkez - Kastamonu

  Kastamonu üniversitesi tarih bölümü öğrencisiyim. Çocuklarla aram iyidir 2 kardeşimle ben ilgilendim. Aynı zamanda lise son sınıftayken oyun ablası olarak ç... (Devamı için tıklayın)

  21.05.2024
  Kastamonu üniversitesi tarih bölümü öğrencisiyim. Çocuklarla aram iyidir 2 kardeşimle ben ilgilendim. Aynı zam... (Devamı)
  30 yaşında
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Merkez - Kastamonu

  Merhaba ben şebnem , 30 yaşındayım.kastamonu merkezde ikamet etmekteyim.. çocukları çok seviyorum ve onlarla vakit geçirmeyi seviyorum... oyun ablasi olara... (Devamı için tıklayın)

  20.05.2024
  Merhaba ben şebnem , 30 yaşındayım.kastamonu merkezde ikamet etmekteyim.. çocukları çok seviyorum ve onlarla v... (Devamı)
  60 yaşında
  Merkez - Kastamonu

  Herşeyden önce vicdan sahibi merhametli mükemmeliyetçi titiz sigara kullanıyorum ama asla çocuklarımın yanında içmedim içme alanim balkondur. Yatalak hasta... (Devamı için tıklayın)

  19.05.2024
  Herşeyden önce vicdan sahibi merhametli mükemmeliyetçi titiz sigara kullanıyorum ama asla çocuklarımın yanında... (Devamı)
  33 yaşında
  Merkez - Kastamonu

  Cocuk gelişimi mezunuyum 2 yıl anaokulunda yardımcı öğretmen olarak çalıştım 4 kerede evde cocuk bakıcılığı yaptım.

  07.02.2024
  Cocuk gelişimi mezunuyum 2 yıl anaokulunda yardımcı öğretmen olarak çalıştım 4 kerede evde cocuk bakıcılığı ya... (Devamı)
  61 yaşında
  2 yıl 4 ay tecrübeli
  14.000-16.000 TL / Aylık
  Merkez - Kastamonu

  18.05.2024

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !


  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kastamonu'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Kastamonu'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Kastamonu'da Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Kastamonu'da Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.