Toroslar Bakıcı Bul

  Popüler
  42 yaşında
  3 yıl 3 ay tecrübeli
  Toroslar - Mersin
  5.0 (1)

  2012 senesinden beri hasta bakim isiyle ugrasiyorum tecrübeliyim tecrübeliyim aspire etme pozisyon verme mideden beslenme igne yapmasi yatak yarasi pansuman... (Devamı için tıklayın)

  29.05.2024
  2012 senesinden beri hasta bakim isiyle ugrasiyorum tecrübeliyim tecrübeliyim aspire etme pozisyon verme mided... (Devamı)
  Popüler
  48 yaşında
  14 yıl 7 ay tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Toroslar - Mersin
  5.0 (1)

  Temizlik sektöründe yıllardır çalışmaktayım.ayni zamanda yemek konusunda da tecrübeliyim.tesekkurler... (Devamı için tıklayın)

  06.04.2024
  Temizlik sektöründe yıllardır çalışmaktayım.ayni zamanda yemek konusunda da tecrübeliyim.tesekkurler
  Popüler
  44 yaşında
  3 saat önce aktifti
  Toroslar - Mersin
  5.0 (1)

  İsimde kendime güveniyorum çocuğumu bırakacak yer olmadığı için hafta içi yarım gün cumartesi tüm gün çalışabilirim tercih ederseniz msj yada arama ile ilet... (Devamı için tıklayın)

  16.07.2024
  İsimde kendime güveniyorum çocuğumu bırakacak yer olmadığı için hafta içi yarım gün cumartesi tüm gün çalışabi... (Devamı)
  41 yaşında
  14 yıl 1 ay tecrübeli
  Toroslar - Mersin
  5.0 (1)

  acil iş arıyorum *** beni bu numaradan arayiniz saygilar.ev temizligi ve merdiven temizligi yapilir.

  26.05.2024
  acil iş arıyorum *** beni bu numaradan arayiniz saygilar.ev temizligi ve merdiven temizligi yapilir
  37 yaşında
  +30.000 TL / Aylık
  Toroslar - Mersin
  Bugün
  26 yaşında
  6 yıl tecrübeli
  9 saat önce aktifti
  Toroslar - Mersin

  Çocuk gelişimi konusunda tecrübeli, çocukların gelişimini destekleyici aktiviteler konusunda kendini geliştirmiş , iletişimi kuvvetli biriyim. İlkokul ve ok... (Devamı için tıklayın)

  28.02.2024
  Çocuk gelişimi konusunda tecrübeli, çocukların gelişimini destekleyici aktiviteler konusunda kendini geliştirm... (Devamı)
  27 yaşında
  10 saat önce aktifti
  Toroslar - Mersin

  Bende bir anneyim. Çocuklarla vakit geçirmeyi ve onlarla iletişim kurmayı seviyorum. Daha önce kreşlerde abla olarak çalıştım

  Bugün
  Bende bir anneyim. Çocuklarla vakit geçirmeyi ve onlarla iletişim kurmayı seviyorum. Daha önce kreşlerde abl... (Devamı)
  24 yaşında
  2 ay tecrübeli
  Toroslar - Mersin

  Merhaba.Pek değerli miniklerimle evde keyifli vakit geçirip onların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini destekleyecek etkinlikler yapacak eğlenceli vakitler ... (Devamı için tıklayın)

  20.07.2024
  Merhaba.Pek değerli miniklerimle evde keyifli vakit geçirip onların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini destekl... (Devamı)
  30 yaşında
  Toroslar - Mersin

  Merhaba. İşimi severek ve titizlikle yapıyorum. Daha önce bir ailenin yanında çalıştım şimdi kurumsal firmada çalışıyorum.. Sadece haftada bir gün çalışa... (Devamı için tıklayın)

  20.07.2024
  Merhaba. İşimi severek ve titizlikle yapıyorum. Daha önce bir ailenin yanında çalıştım şimdi kurumsal firmad... (Devamı)
  28 yaşında
  Toroslar - Mersin

  20.07.2024

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  22 yaşında
  Toroslar - Mersin

  04.07.2024
  50 yaşında
  Toroslar - Mersin

  18.07.2024
  54 yaşında
  21 yıl 4 ay tecrübeli
  28.000-30.000 TL / Aylık
  Toroslar - Mersin

  14.05.2024
  50 yaşında
  Toroslar - Mersin

  Selam ben kamu kurumunda makam şoförlüğü ne kadar görev yaptım ve emekli oldum yaşım 47 özel şoför olarak iş arıyorum Türkiye nin her yerinde çalışa bilirim... (Devamı için tıklayın)

  15.07.2024
  Selam ben kamu kurumunda makam şoförlüğü ne kadar görev yaptım ve emekli oldum yaşım 47 özel şoför olarak iş a... (Devamı)
  31 yaşında
  Toroslar - Mersin

  15.07.2024
  28 yaşında
  3 yıl 10 ay tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Toroslar - Mersin

  15.07.2024
  20 yaşında
  1 yıl 2 ay tecrübeli
  10.000-12.000 TL / Aylık
  Toroslar - Mersin

  09.07.2024
  27 yaşında
  Toroslar - Mersin

  02.07.2024
  31 yaşında
  Toroslar - Mersin

  25.06.2024
  27 yaşında
  2 yıl 3 ay tecrübeli
  24.000-26.000 TL / Aylık
  Toroslar - Mersin

  12.06.2024

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !


  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Mersin Toroslar'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Mersin Toroslar'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Mersin Toroslar'da Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Mersin Toroslar'da Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.