Akyazı Bakıcı Bul

  20 yaşında
  Akyazı - Sakarya
  4.0 (1)

  20 yaşındayım .Zonguldak da okuyorum . Alkol, sigara kullanmıyorum.

  09.06.2024
  20 yaşındayım .Zonguldak da okuyorum . Alkol, sigara kullanmıyorum
  24 yaşında
  22 saat önce aktifti
  Akyazı - Sakarya

  14.06.2024
  25 yaşında
  Akyazı - Sakarya

  Yıldız Teknik Üniversitesi Okul Öncesi öğretmenliği mezunuyum. Boğaziçi üniversitesinde ingilizce hazırlık okudum. Çocuklarla iyi anlaşan ve çocuklar konusu... (Devamı için tıklayın)

  12.05.2024
  Yıldız Teknik Üniversitesi Okul Öncesi öğretmenliği mezunuyum. Boğaziçi üniversitesinde ingilizce hazırlık oku... (Devamı)
  26 yaşında
  7 yıl 6 ay tecrübeli
  Akyazı - Sakarya

  Öğretmenlik, Kuran-ı Kerim Öğreticiliği *** Sakarya ******@***.*** Kuran-ı Kerim Öğreticiliği, İmam Hatip Meslek Dersleri Öğretmenli... (Devamı için tıklayın)

  20.05.2024
  Öğretmenlik, Kuran-ı Kerim Öğreticiliği *** Sakarya ******@***.*** Kuran-ı Kerim Öğreticiliği, İmam Hatip ... (Devamı)
  27 yaşında
  Akyazı - Sakarya

  11.06.2024
  23 yaşında
  2 ay tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Akyazı - Sakarya

  Düzce üniversitesi yaşlı bakım bölümünden mezunum. 2022 haziran tarihinde mezun oldum. Stajlarımı hastanede ve huzurevlerinde yaptım. Tecrübem var deneyimli... (Devamı için tıklayın)

  04.05.2024
  Düzce üniversitesi yaşlı bakım bölümünden mezunum. 2022 haziran tarihinde mezun oldum. Stajlarımı hastanede ve... (Devamı)
  42 yaşında
  1 yıl 4 ay tecrübeli
  Akyazı - Sakarya

  Merhaba. Ben widarti. Endonezyaliyim. 8sene oturdum istanbulda,şuanda sakaryada. Once den laboratuvar teknik calistim memlekete. Ozel ingilizce ders verdim ... (Devamı için tıklayın)

  12.05.2024
  Merhaba. Ben widarti. Endonezyaliyim. 8sene oturdum istanbulda,şuanda sakaryada. Once den laboratuvar teknik c... (Devamı)
  37 yaşında
  Akyazı - Sakarya

  27.04.2024
  31 yaşında
  6 ay tecrübeli
  Akyazı - Sakarya

  Merhaba Öncelikle çocuk bakımının ne kadar özel olduğunun farkında olan, daha önce annelik tecrübesi de geçirmiş olan biri olarak çocuğunuzu en güzel şeki... (Devamı için tıklayın)

  09.04.2024
  Merhaba Öncelikle çocuk bakımının ne kadar özel olduğunun farkında olan, daha önce annelik tecrübesi de geçi... (Devamı)
  23 yaşında
  Akyazı - Sakarya

  06.05.2024

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  45 yaşında
  Akyazı - Sakarya

  01.05.2024
  38 yaşında
  Akyazı - Sakarya

  27.04.2024
  20 yaşında
  9 ay tecrübeli
  Akyazı - Sakarya

  Bakıcılık tecbürbem var Okuduğum bölümde bakıcılık üzerine

  01.04.2024
  Bakıcılık tecbürbem var Okuduğum bölümde bakıcılık üzerine
  34 yaşında
  1 yıl 5 ay tecrübeli
  Akyazı - Sakarya

  Çocuk konusunda tecrübeliyim, kres tecrubem var ve kres öğretmenliği kursuna gittim sertifikam var.

  04.03.2024
  Çocuk konusunda tecrübeliyim, kres tecrubem var ve kres öğretmenliği kursuna gittim sertifikam var
  38 yaşında
  Akyazı - Sakarya

  21.02.2024
  25 yaşında
  Akyazı - Sakarya

  Çoçukları çok severim çocuk bakımını yada oyun ablalığını hiç bir zaman ücretli yapmadım ve buna genel olarak bir iş olarak bakmıyorum çocukları ve bebekler... (Devamı için tıklayın)

  19.02.2024
  Çoçukları çok severim çocuk bakımını yada oyun ablalığını hiç bir zaman ücretli yapmadım ve buna genel olarak ... (Devamı)
  37 yaşında
  Akyazı - Sakarya

  22.01.2024
  21 yaşında
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Akyazı - Sakarya

  13.02.2024
  44 yaşında
  Akyazı - Sakarya

  30.01.2024
  21 yaşında
  Akyazı - Sakarya

  13.01.2024

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !


  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sakarya Akyazı'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Sakarya Akyazı'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Sakarya Akyazı'da Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Sakarya Akyazı'da Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.