Erenler Bakıcı Bul

  60 yaşında
  3 yıl 4 ay tecrübeli
  9.500-10.000 TL / Aylık
  Erenler - Sakarya
  5.0 (1)

  29.05.2024
  43 yaşında
  2 yıl 1 ay tecrübeli
  Erenler - Sakarya
  5.0 (1)

  18.02.2024
  25 yaşında
  3 saat önce aktifti
  Erenler - Sakarya

  Adım yasemin cantürk Düzcan. 24 yaşındayım. Çocuklara ve bebeklere duyduğum sevgi ve ilgi sayesinde bu mesleği yapmayı çok seviyorum. Sorumluluklarımın bili... (Devamı için tıklayın)

  02.07.2024
  Adım yasemin cantürk Düzcan. 24 yaşındayım. Çocuklara ve bebeklere duyduğum sevgi ve ilgi sayesinde bu mesleği... (Devamı)
  48 yaşında
  2 yıl 9 ay tecrübeli
  22 saat önce aktifti
  Erenler - Sakarya

  Yaşlı bakımı konusunda ,ev temizliği ve ev yemekleri konusunda yıllardır edindiğim tecrübelerim var. Kendime bu konularda güveniyorum. Mükemmelliyetçi bi ki... (Devamı için tıklayın)

  10.05.2024
  Yaşlı bakımı konusunda ,ev temizliği ve ev yemekleri konusunda yıllardır edindiğim tecrübelerim var. Kendime b... (Devamı)
  47 yaşında
  11 ay tecrübeli
  Erenler - Sakarya

  Belediyenin düzenlemiş olduğu kurslara katılarak Çocuk gelişimi eğitimi aldım

  18.07.2024
  Belediyenin düzenlemiş olduğu kurslara katılarak Çocuk gelişimi eğitimi aldım
  34 yaşında
  Erenler - Sakarya

  Sevecen ,güler yüzlü,tatlı dilli ,merhametli sevgi dolu biriyim çocuklarla iletişimim kuvvetli gerekli bilgi ve tecrübeye sahibim gönül rahatlığıyla çocuğun... (Devamı için tıklayın)

  18.07.2024
  Sevecen ,güler yüzlü,tatlı dilli ,merhametli sevgi dolu biriyim çocuklarla iletişimim kuvvetli gerekli bilgi v... (Devamı)
  32 yaşında
  6 yıl 1 ay tecrübeli
  0-500 TL / Aylık
  Erenler - Sakarya

  Çocuklarla aram her zaman çok iyidir daha önceden oyun ablalığı ve ev ödevi yardımcı abla işlerinde çalıştım.

  18.07.2024
  Çocuklarla aram her zaman çok iyidir daha önceden oyun ablalığı ve ev ödevi yardımcı abla işlerinde çalıştım
  48 yaşında
  Erenler - Sakarya

  25.06.2024
  30 yaşında
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Erenler - Sakarya

  03.04.2024
  22 yaşında
  Erenler - Sakarya

  04.07.2024

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  34 yaşında
  +30.000 TL / Aylık
  Erenler - Sakarya

  01.07.2024
  42 yaşında
  Erenler - Sakarya

  24.06.2024
  37 yaşında
  Erenler - Sakarya

  26.06.2024
  19 yaşında
  Erenler - Sakarya

  03.06.2024
  56 yaşında
  Erenler - Sakarya

  02.04.2024
  37 yaşında
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Erenler - Sakarya

  Merhametli biriyim ve güler yüzlü biriyim kittim yere uyum sağlarım işimde iyi yimdir yaşlıları ve çocukları çok seviyorum genellikle de yaşlılar ve çocukla... (Devamı için tıklayın)

  25.05.2024
  Merhametli biriyim ve güler yüzlü biriyim kittim yere uyum sağlarım işimde iyi yimdir yaşlıları ve çocukları ç... (Devamı)
  23 yaşında
  Erenler - Sakarya

  Sosyal hizmet uzmanı ve aile danışmanıyım. Aynı zamanda psikoloji ve sosyolojik alanlarda birçok sertifika sahibiyim. Çocuklarla ilgilenmeyi ve mesleki ola... (Devamı için tıklayın)

  29.05.2024
  Sosyal hizmet uzmanı ve aile danışmanıyım. Aynı zamanda psikoloji ve sosyolojik alanlarda birçok sertifika sah... (Devamı)
  31 yaşında
  Erenler - Sakarya

  27.04.2024
  43 yaşında
  21 yıl 7 ay tecrübeli
  7.000-7.500 TL / Aylık
  Erenler - Sakarya

  Ancak kendi evimde bakabilirim.Cocukları çok seviyorum.Benimde kızlarım var.Merhamet ve vicdan sahibiyim.Kesinlikle kötü alışkanlığım yoktur.

  02.05.2024
  Ancak kendi evimde bakabilirim.Cocukları çok seviyorum.Benimde kızlarım var.Merhamet ve vicdan sahibiyim.Kesin... (Devamı)
  36 yaşında
  10 yıl 6 ay tecrübeli
  Erenler - Sakarya

  10 yıldır anaokullarında okul öncesi öğretmenliği ve bakıcı anneliği yapmış bulunmaktayım şimdi birazdaha sakinlik istiyorum ev ortamında çalışmak istiyoru... (Devamı için tıklayın)

  13.05.2024
  10 yıldır anaokullarında okul öncesi öğretmenliği ve bakıcı anneliği yapmış bulunmaktayım şimdi birazdaha saki... (Devamı)

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !


  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sakarya Erenler'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Sakarya Erenler'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Sakarya Erenler'de Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Sakarya Erenler'de Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.