Samsun Bakıcı Bul

  Popüler
  40 yaşında
  5 saat önce aktifti
  İlkadım - Samsun
  5.0 (1)

  Uzun süreli hiç değilse 2yil günlük ev düzeni cocuk yardimi hafta içi 5gun 8bucuk 9 mesafeye göre şartlar konuşulur asgari ücret mesafeye çok yakin olursa l... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Uzun süreli hiç değilse 2yil günlük ev düzeni cocuk yardimi hafta içi 5gun 8bucuk 9 mesafeye göre şartlar konu... (Devamı)
  36 yaşında
  10 yıl 8 ay tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  24 saat önce aktifti
  Terme - Samsun
  5.0 (1)

  DİKKAT!!! YAZMIŞ OLDUĞUM MAAŞ ARALIĞI YATILI VE BAKILACAK YAŞLI VE ÇOCUK SAYISININ FAZLA OLMASINA GÖRE YAZILMŞTIR YARIM GÜNLÜK İŞLERDE VE SORUMLULUĞUN AZ OL... (Devamı için tıklayın)

  21.02.2024
  DİKKAT!!! YAZMIŞ OLDUĞUM MAAŞ ARALIĞI YATILI VE BAKILACAK YAŞLI VE ÇOCUK SAYISININ FAZLA OLMASINA GÖRE YAZILMŞ... (Devamı)
  Popüler
  43 yaşında
  3 yıl tecrübeli
  Atakum - Samsun
  5.0 (1)

  Öncelikle saygı gerisi gelir çalışmayı seviyorum düzenli disiplinli bir yapıya sahibim işimi benimser özen gösteririm….

  28.02.2024
  Öncelikle saygı gerisi gelir çalışmayı seviyorum düzenli disiplinli bir yapıya sahibim işimi benimser özen gös... (Devamı)
  53 yaşında
  9 yıl tecrübeli
  Atakum - Samsun
  5.0 (1)

  Çocukların hem fiziksel hem de duygusal ihtiyaçları için çalışacağıma eminim.Bu zamana kadar edindiğim deneyimlerimde, işimde hem başarılı hem de güvenilir ... (Devamı için tıklayın)

  19.02.2024
  Çocukların hem fiziksel hem de duygusal ihtiyaçları için çalışacağıma eminim.Bu zamana kadar edindiğim deneyim... (Devamı)
  51 yaşında
  18.000-20.000 TL / Aylık
  Bafra - Samsun
  5.0 (1)

  Yarim gün yada ihtiyacınız kadar kalabilir yardımcı olabilirim huzur evindeki hastaların bakımında ve hastanede ameliyatından sonraki bakımında bulundum

  24.02.2024
  Yarim gün yada ihtiyacınız kadar kalabilir yardımcı olabilirim huzur evindeki hastaların bakımında ve hastaned... (Devamı)
  47 yaşında
  1 yıl 2 ay tecrübeli
  İlkadım - Samsun
  5.0 (1)

  BAHÇELİEVLER MAH.DE OTURUYORUM. 2 KIZIMLA YAŞIYORUM.ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM. ÇOCUK BEBEK VE YAŞLI BAKIMINDA TECRÜBELİYİM. 3-6 YAŞ EĞİTİM VE SERTİFİKAM VAR. HA... (Devamı için tıklayın)

  23.02.2024
  BAHÇELİEVLER MAH.DE OTURUYORUM. 2 KIZIMLA YAŞIYORUM.ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM. ÇOCUK BEBEK VE YAŞLI BAKIMINDA TECR... (Devamı)
  47 yaşında
  8 yıl 7 ay tecrübeli
  İlkadım - Samsun
  5.0 (1)

  Kendim için ne kadar bahsedersen bahsedeyim inandırıcı olmaz ?nsanlar ancak birbirleriyle yaşayarak birbirlerini tanıyabilirler

  22.10.2023
  Kendim için ne kadar bahsedersen bahsedeyim inandırıcı olmaz ?nsanlar ancak birbirleriyle yaşayarak birbirleri... (Devamı)
  46 yaşında
  9 yıl 11 ay tecrübeli
  Atakum - Samsun
  5.0 (1)

  Eşim Jandarma personeli Hemşire 23 yaşında bir kızım bulunmakta. Bebek- Çocuk bakıcılığı eğitimi almış bulunmaktayım. Ev yardımcılığı ve yaşlı bakımında yar... (Devamı için tıklayın)

  15.02.2024
  Eşim Jandarma personeli Hemşire 23 yaşında bir kızım bulunmakta. Bebek- Çocuk bakıcılığı eğitimi almış bulunma... (Devamı)
  51 yaşında
  1 yıl tecrübeli
  İlkadım - Samsun
  5.0 (1)

  Samsun çiftlikte oturuyorum. 2çocuğum var birisi 26 yaşında birisi 17 yaşında. Büyükler kendileri ayakları üstünde durabiliyorlar. Evliyim ev hanımıyım. Eve... (Devamı için tıklayın)

  21.01.2024
  Samsun çiftlikte oturuyorum. 2çocuğum var birisi 26 yaşında birisi 17 yaşında. Büyükler kendileri ayakları üst... (Devamı)
  31 yaşında
  3 yıl 5 ay tecrübeli
  Atakum - Samsun
  5.0 (1)

  Enerji dolu, motivasyonu yüksek, sabırlı, insanlarla iletişimi kuvvetli olan bir insanım.

  24.11.2023
  Enerji dolu, motivasyonu yüksek, sabırlı, insanlarla iletişimi kuvvetli olan bir insanım

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  51 yaşında
  4 ay tecrübeli
  Atakum - Samsun
  5.0 (1)

  26 yıllık evliyim ve üç çocuk büyüttüm . 2 katlı olan evimin temizliğini yıllardır kendim yapıyorum . Yemek yapmaya özellikle sağlıklı yemek yapmaya önem ve... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2023
  26 yıllık evliyim ve üç çocuk büyüttüm . 2 katlı olan evimin temizliğini yıllardır kendim yapıyorum . Yemek ya... (Devamı)
  47 yaşında
  24 yıl 2 ay tecrübeli
  Bafra - Samsun
  4.8 (5)

  Sizlerin hastaları bizlerin büyükleri biz onlarla sadece para için değil kendi büyüğümüz gibi ve ALLAH rızasını kazanmak için mücadele ediyorum ve o bakıma ... (Devamı için tıklayın)

  23.12.2023
  Sizlerin hastaları bizlerin büyükleri biz onlarla sadece para için değil kendi büyüğümüz gibi ve ALLAH rızasın... (Devamı)
  33 yaşında
  11 ay tecrübeli
  15 saat önce aktifti
  Atakum - Samsun
  4.0 (1)

  İki tane çocuğum var oğlum (3.5) kızım (1) yaşında çalışmaya ihtiyacım var eşimle ayrılmak zorunda kaldım. çocuk gelişimi mezunuyum. Hasta ve yaşlı bakım s... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  İki tane çocuğum var oğlum (3.5) kızım (1) yaşında çalışmaya ihtiyacım var eşimle ayrılmak zorunda kaldım. çoc... (Devamı)
  24 yaşında
  3 ay tecrübeli
  12.000-14.000 TL / Aylık
  15 saat önce aktifti
  Atakum - Samsun
  4.0 (1)

  Oyun ablasıyım. 1,5 yaşında bir kız bebekle, 3 ay boyunca, günde 4 saat ilgilendim , yemek yedirme, alt değiştirme gibi temel ihtiyaçlara yardım ettim. B... (Devamı için tıklayın)

  29.02.2024
  Oyun ablasıyım. 1,5 yaşında bir kız bebekle, 3 ay boyunca, günde 4 saat ilgilendim , yemek yedirme, alt değişt... (Devamı)
  46 yaşında
  21 yıl tecrübeli
  3 saat önce aktifti
  İlkadım - Samsun
  5.0 (1)

  Çalışmak güzel yıllardır bu işi yıllardıryapıyorum.Gerçekten çocukları çok seviyorum.Benimde bir kızım var artık büyüdü.... (Devamı için tıklayın)

  29.02.2024
  Çalışmak güzel yıllardır bu işi yıllardıryapıyorum.Gerçekten çocukları çok seviyorum.Benimde bir kızım var art... (Devamı)
  Popüler
  37 yaşında
  4 yıl 8 ay tecrübeli
  +30.000 TL / Aylık
  İlkadım - Samsun
  5.0 (1)

  29.02.2024
  55 yaşında
  13 yıl 5 ay tecrübeli
  İlkadım - Samsun
  5.0 (1)

  25.02.2024
  41 yaşında
  11 ay tecrübeli
  Bafra - Samsun
  5.0 (1)

  28.02.2024
  65 yaşında
  21 yıl tecrübeli
  Atakum - Samsun
  5.0 (1)

  Sağlıktan emekli memurum tansiyon ve ilaç takibi yapıyorum

  28.02.2024
  Sağlıktan emekli memurum tansiyon ve ilaç takibi yapıyorum
  25 yaşında
  Çarşamba - Samsun
  5.0 (1)

  27.02.2024

  200.000+
  Mutlu Müşteri

  Tıbbi ihtiyaçları olan annemin bakımından sorumlu olacak bir hemşire arıyorduk ve hastaneden temin etmeye çalıştık fakat olmadı. Araştırmalarımız sonunda siteyi bulduk ve adayları aramaya başladık.Kısa süre içinde birini bulduk ve çalışmaya başladık.

  Berrin S. (Ev Hanımı / Evi)

  Anneme destek olacak, evin kızı gibi olup yardım edecek birisine ihtiyacımız vardı. Danışmanımız sayesinde kısa sürede yardımcımızı bulduk, kendisi de çok iyi birisi. Siteden de çalışanlarından da çok memnunuz. Teşekkürler.

  Mehmet K. (Öğretmen / Emekli)

  Ev işlerine ve çocuklarımıza göz kulak olacak birisine ihtiyacımız vardı. Siteniz aracılığıyla tanıştığımız yardımcımızdan memnunuz ve danışmanımız tüm süreçte yanımızdaydı. Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

  Burcu S. (Kimyager / Özel Sektör)

  Uzun süredir aradığım ev yardımcısı arayışıma bakıcıburada.com sayesinde kısa sürede ulaştım. Tüm sorularıma kısa sürede cevap verip sürecimi hızlandırdığınız için teşekkür ederim.

  Aysen A. (Yönetici / Özel )

  Bakıcıburadadan kısa sürede bulduğumuz adayla 3 aydır çalışıyoruz. Çok memnunuz, kendisi ailemizden biri gibi oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim.

  Erman Ö. (Tekstil Mühendisi / DowAksa)

  Çocuğumu güvenilir sevecen ve birine emanet edebilmek için çıktığım bu zorlu yolculukta, gösterdikleri destekle sürecimi kısa ve güzel bir şekilde sonlandırdım, bakıcıburada çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  Elif H. (Sosyolog / Havacılık Sektörü)

  Tüm süreçle çok ilgisiniz bu konuda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.3.bakıcımızı da sitenizden bulduk. Hepsinden çok memnun kaldık. Hala görüşüyoruz, iletişimdeyiz. Sürecimiz de çok hızlıydı, çok memnunuz bakıcıburada.com''dan

  Emine Ö. (Öğretmen / Devlet)

  Yaşlı hastamızın her türlü bakımından sorumlu olabilecek bakıcımızı site aracılığı ile bulduk. Kullanımı rahat ve güvenilir bir site.Sürecimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

  Sucan Y. (Öğretim Görevlisi / Üniversite)

  Bebeğimize bakması için birini ararken siteyi inceledik ve beğendiğimiz adaylar oldu.İletişime geçerek kısa sürede bakıcımızı bulduk ve sorunu hallettik.Süreci takip eden ilgili bir firma.Destekleriniz için teşekkürler :)

  Tuğçe Y. (Müdür / Omega Motor)

  Bakıma ihtiyacı olmayan yaşlı annemin yanında kalıp işlerine yardım edebilecek birini aramak için siteyi kullanmak istedim.Site aracılığı ile çok kısa sürede yaşlı bakıcısı buldum.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim kullanışlı bir site.

  Fatma G. (Avukat / Kendi Hukuk Bürosu)

  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Samsun'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Samsun'da Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Samsun'da Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Samsun'da Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.