Merkez Bakıcı Bul

  23 yaşında
  3 yıl 2 ay tecrübeli
  9 saat önce aktifti
  Ortahisar - Trabzon
  5.0 (1)

  4 ay oyun ablası olarak yazın çalıştım. Birçok çocuğa ödevlerinde yardımcı oldum.

  18.07.2024
  4 ay oyun ablası olarak yazın çalıştım. Birçok çocuğa ödevlerinde yardımcı oldum
  23 yaşında
  10 ay tecrübeli
  Ortahisar - Trabzon
  5.0 (1)

  Aynı işi yapan meslektaşlarıma nazaran oyun terapisi, aile ve çocuk etkileşimi vb alanlarda katıldığım çok sayıda programlar ve sertifikalarım var. Görüşmek... (Devamı için tıklayın)

  12.07.2024
  Aynı işi yapan meslektaşlarıma nazaran oyun terapisi, aile ve çocuk etkileşimi vb alanlarda katıldığım çok say... (Devamı)
  51 yaşında
  1 yıl 4 ay tecrübeli
  Ortahisar - Trabzon
  5.0 (2)

  Güvenilir ve titiz çalışırım. kendime güveniyorum. Ortama ayak uydururum yatılı çalışmam ev temizliği yaparım ***

  12.07.2024
  Güvenilir ve titiz çalışırım. kendime güveniyorum. Ortama ayak uydururum yatılı çalışmam ev temizliği yaparım ... (Devamı)
  Popüler
  29 yaşında
  1 yıl 3 ay tecrübeli
  Ortahisar - Trabzon
  5.0 (2)

  Merhaba daha öncesinde 2 yaş kız çocuğu bakıcılığı tecrübem var . Haftada 5 gün çalışıyordum. Asıl mesleğim turizm ve fitness antrenörlüğü . Otelde müdürlük... (Devamı için tıklayın)

  25.04.2024
  Merhaba daha öncesinde 2 yaş kız çocuğu bakıcılığı tecrübem var . Haftada 5 gün çalışıyordum. Asıl mesleğim tu... (Devamı)
  24 yaşında
  4 yıl 1 ay tecrübeli
  Ortahisar - Trabzon
  1.0 (1)

  23 yaşındayım lise mezunuyum daha önce 3 yıl aynı yerde 2 bebek ve ablalarıyla ilgilendim. Farklı yerlerdede çalıştım yemek vs yapabiliyorum. Çoçuklarla iyi... (Devamı için tıklayın)

  14.07.2024
  23 yaşındayım lise mezunuyum daha önce 3 yıl aynı yerde 2 bebek ve ablalarıyla ilgilendim. Farklı yerlerdede ç... (Devamı)
  55 yaşında
  16.000-18.000 TL / Aylık
  16 saat önce aktifti
  Ortahisar - Trabzon
  5.0 (1)

  09.07.2024
  30 yaşında
  Ortahisar - Trabzon
  5.0 (1)

  20.07.2024
  59 yaşında
  3 yıl 3 ay tecrübeli
  Ortahisar - Trabzon
  5.0 (1)

  27.04.2024
  57 yaşında
  6 yıl 6 ay tecrübeli
  Ortahisar - Trabzon
  5.0 (1)

  29.02.2024
  21 yaşında
  1 yıl 3 ay tecrübeli
  Ortahisar - Trabzon
  5.0 (1)

  çok eğlenceli ve sevecen birisiyim, çocuklarla ilgilenmeyi ve onlara bir şeyler katmayı seviyorum. çocuklarla ilgilenmek ruhumda hep varmış gibi kendi özüm... (Devamı için tıklayın)

  26.04.2024
  çok eğlenceli ve sevecen birisiyim, çocuklarla ilgilenmeyi ve onlara bir şeyler katmayı seviyorum. çocuklarla... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  34 yaşında
  4 saat önce aktifti
  Ortahisar - Trabzon
  1.0 (1)

  20.07.2024
  35 yaşında
  1 ay tecrübeli
  Ortahisar - Trabzon
  1.0 (1)

  04.04.2024
  42 yaşında
  20 yıl 4 ay tecrübeli
  2 saat önce aktifti
  Ortahisar - Trabzon

  20 yaşından itibaren bir çok bebek ve çocuk baktım en küçük 6 aylık en büyük 9 yaşında olmak üzere bir çok yavruyu öz evladım gibi bakmişimdir kendi evimde... (Devamı için tıklayın)

  17.07.2024
  20 yaşından itibaren bir çok bebek ve çocuk baktım en küçük 6 aylık en büyük 9 yaşında olmak üzere bir çok yav... (Devamı)
  25 yaşında
  11 ay tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  4 saat önce aktifti
  Ortahisar - Trabzon

  Mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi resim bölümü mezunuyum.Çocuklarla vakit geçirmeyi seviyorum.Bu konuda deneyimliyim.Çeşitli etkinlikler ve ve resim b... (Devamı için tıklayın)

  10.07.2024
  Mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi resim bölümü mezunuyum.Çocuklarla vakit geçirmeyi seviyorum.Bu konuda ... (Devamı)
  Popüler
  36 yaşında
  1 yıl 2 ay tecrübeli
  6 saat önce aktifti
  Ortahisar - Trabzon

  Cocuklarla iletişim iyidir genel olarak cocuklarda beni severler

  17.07.2024
  Cocuklarla iletişim iyidir genel olarak cocuklarda beni severler
  25 yaşında
  1 yıl 3 ay tecrübeli
  6 saat önce aktifti
  Ortahisar - Trabzon

  Çocuk gelişimi mezunu

  21.07.2024
  Çocuk gelişimi mezunu
  28 yaşında
  2 yıl 2 ay tecrübeli
  7 saat önce aktifti
  Ortahisar - Trabzon

  Yaklaşık 2 buçuk yıl kadar kreşte çalıştım daha sonra bir ailenin yanında kısa süreliğine çalıştım.Cocuklari seven onlarla iyi iletişim kurabilen birisiyim ... (Devamı için tıklayın)

  14.07.2024
  Yaklaşık 2 buçuk yıl kadar kreşte çalıştım daha sonra bir ailenin yanında kısa süreliğine çalıştım.Cocuklari s... (Devamı)
  37 yaşında
  10 ay tecrübeli
  8 saat önce aktifti
  Ortahisar - Trabzon

  29.06.2024
  20 yaşında
  10 saat önce aktifti
  Ortahisar - Trabzon

  17.07.2024
  50 yaşında
  12 saat önce aktifti
  Ortahisar - Trabzon

  5 yıldır bebek ve çocuk bakıcılığı yapıyorum ayrıca ev yardımcılığı da yapabilirim. Zaten her ikisini aynı anda yaptığım işler de oldu.

  18.07.2024
  5 yıldır bebek ve çocuk bakıcılığı yapıyorum ayrıca ev yardımcılığı da yapabilirim. Zaten her ikisini aynı and... (Devamı)

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !


  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Trabzon Merkez'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı Fiyatları Ne Kadar?


  Trabzon Merkez'de Yatılı Bebek - Çocuk Bakıcısı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Bebek - Çocuk Bakıcısı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Bebek - Çocuk Bakıcısı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Bebek - Çocuk Bakıcısı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Bebek - Çocuk Bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Bebek - Çocuk Bakıcısı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Trabzon Merkez'de Bebek - Çocuk Bakıcısı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Bebek - Çocuk Bakıcısı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Trabzon Merkez'de Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar ile diğer illerde Bebek - Çocuk Bakıcısı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Bebek - Çocuk Bakıcısı ilk iş başı yaptığında yanında olun.